:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Marsz dla życia i rodziny przeszedł ulicami Łomży [VIDEO i FOTO]

Portal mylomza.pl 09/06/2019 17:08

W samo niedzielne południe od mszy św. w łomżyńskiej katedrze rozpoczął się tegoroczny "Marsz dla życia i rodziny" w Łomży, w którym uczestniczyło kilkaset osób. Marsz przeszedł ulicami centrum Łomży, by zakończyć trasę przy parafii Krzyża Świętego, gdzie dziś odbywa się tradycyjny festyn rodzinny.

"Marsz dla życia i rodziny" to ogólnopolska akcja organizowana w celu publicznego świadectwa o podstawowych wartościach jakimi są: ludzkie życie oraz małżeństwo i rodzina oparta na małżeństwie kobiety i mężczyzny. 

Uczestnicy marszu nieśli ze sobą transparenty o treści: "Rodzina kolebka życia", "Piąte nie zabijaj", "Tylko Bóg decyduje o życiu i śmierci", "Miłosierni dla nienarodzonych" i wiele innych oraz kolorowe baloniki.

Marsz zakończył się na placu przy parafii Krzyża Świętego, gdzie dziś odbywa się tu tradycyjny festyn rodzinny. 

lomza

Marsz dla życia i rodziny przeszedł ulicami Łomży [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-06-09 18:05:10

    Muzyk załapała się na fotę i dobrze bo wybory już nie długo do sejmu

  • antykołtun - niezalogowany 2019-06-09 18:10:17

    dlaczego rodziny mające inny skład (a jest ich mnóstwo w różnej kombinacji), niż te tradycyjne, które uświęca kato-prawica, mają być gorsze, piętnowane, sekowane..?, a co z prawem do życia kobiety, której życiu zagraża ciąża..?

  • racja - niezalogowany 2019-06-09 18:20:42

    naprawdę tylko bóg decyduje o życiu i śmierci?, to dlaczego kler i ich fanatycy leczą się próbując uniknąć i oddalić moment tzw. śmierci naturalnej nie chcąc pogodzić się z wolą Stwórcy? fanatyzm jest zaprzeczeniem i fałszerstwem religii wszelakiej

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:26:00

    Antykoltun twój łeb w srodku to jeden wielki koltun.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:37:48

    Zacofane prawactwo z Polski B, mentalnie z 30 lat do tyłu za światem zachodnim.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-09 18:50:59

    Zachód to często zgnilizna i zepsucie. Niemniej jednak tylko kobieta może decydować czy chce urodzić dziecko czy nie. Księża nie mają prawa się wtrącać. Sami po bokach narobili bachorow a jakie ich życie jest napietnowane. Brak słów.

  • gość 2019-06-09 19:20:44

    Czy to marsz przeciwko pedofili w KK i przeciwko ukrywaniu pedofili przez biskupów !?....

  • antykler - niezalogowany 2019-06-09 20:13:59

    to był marsz za życiem księży i biskupów w luksusie i dostatku według przysłowia: raz dziewczyna, raz chłopaczek, żeby życie miało smaczek...

  • gość 2019-06-09 21:25:03

    Rzuca się w oczy brak polityków w tym samorządowych.Wstydzą się swojej wiary czy boją krytyki prymitywnych hejterów?Tak czy owak zapamiętamy to w najbliższych wyborach.

  • gość 2019-06-09 21:52:59

    ot i Pogańska manifestacja procesja p a r a d a spacerkiem ale "marsz" nie pochód ale marsz jak we wojsku ;/ pilnowanym przez "policjantów" jenieckiego obozu "marsz" na rozkaz kapelana kultury Ks.Jezusa która z nauką Mr.Jezusa czytam Pana Jezusa ma tyle wspólnego co hasło "Miłosierni dla nienarodzonych" z hasłem "Miłosierni dla poczętych" oczy wiście można by zapytać ks.liderów tej pogańskiej manifestacji czym jest Dobra Nowina głoszona przez Mr.Jezusa w konsekwencji Pana Jezusa a co nie JEST dobrą nowiną i dla kogo to zła nowina bo nie wystarczy że "MIŁOŚĆ RODZI ŻYCIE" ... takie życie rodzili też poganie i pilnowali go pogańscy kapłani tak samo jak Duszpasterstwo "pawłowej duchowości" z "Hymnem o miłości" celebrujący w świątyni swoje sakra mentalne "AGAPE SATANAS" ... Dla prawych katolików to pewnie "chińszczyzna" do niech nie dociera czym się różni Teologia Zniewolenia od Teologii Wyzwolenia i dlaczego JPII nie jest tak naprawdę święty na jakiego został wykreowany przez współautorów pontyfikatu WIELKIEGO CYNIZMU wiernym obrońcom autorytetu ks.pedofili (umacnianej przy katedrze w Łomży) przypomnę Mt 25, 45 "Wtedy odpowie im: "Zaprawdę, powiadam wam: Wszystko, czego nie uczyniliście jednemu z tych najmniejszych, tegoście i Mnie nie uczynili". Ks.GODLEŚ to do Ciebie "Krzyżacki policjancie" jak możesz tymi swoimi arcy kaprawymi pftu arcy kapłańskimi oczami spokojnie patrzeć na hasło "Tylko Bóg decyduje o życiu i śmierci" .... [ Twoja "policyjna" Teologia zniewolenia nie pozostawia LUDZIOM WOLNEJ WOLI czytam DOBREJ WOLI ??? ] ... gdyby tak było to w dekalogu zamiast przykazania "nie cudzołóż" (odwołanie do prokreacji życia) i "nie zabijaj" (odwołanie do aktu grzechu śmiertelnego przeciw duchowi) byłoby przykazanie "Oddaj krew z Chrystusem" wróć "Oddaj Krew z Bogiem" dekalog już był jak Jezus przyszedł dekalog naprawić/wypełnić nie zmienić/wypaczyć Ks. G O D L E Ś "Zburzcie tę świątynię, a Ja w trzech dniach wzniosę ją na nowo" a Mr.Jezus czytam Pan Jezus domagający się od was [J 2, 14] zburzenia bałwochwalczego sacrum w tej waszej świątyni "Ks.Jezusa" nie będzie grzechem z punktu widzenia ks. Kanoników ks.faryzeuszy pogańskiego wyznania c u d z o ł o ż n e j W i a r y którą łatwo określić po tych t r a n s p a t e n t a c h skąd przychodzi i dokąd do kogo do czego zmierza

  • Prawda - niezalogowany 2019-06-09 22:00:40

    Srednia wieku na tym spacerze to 60+ lub mlodzi, ktorym te 60+ kazalo isc pospacerowac... Zenadka

  • ość - niezalogowany 2019-06-09 22:00:49

    Ks.G O D L E Ś religijnego kurewstwa (6-uste, myślą słowem i czynem/zaniedbaniem "mową ciała" trynitarna składnia 666) ciąg dalszy nastąpi ?

  • ość - niezalogowany 2019-06-09 22:15:19

    gość 2019-06-09 21:25:03

    Rzuca się w oczy brak Bożego Serca(Logosu "Duszy rozumnej") w tej manifestacji "baranów" i "owiec" przy których idą "czarne anioły" (upadłe anioły) stróże parafialnego "paśnika" owczarni swoich Pasterzy dobrych inaczej tak samo dobrych jak Pontyfikat CYNICZNYCH DUSZPASTERZY ks.obrońców autorytetu ks.pedofili dobierających się do Życia Poczętego z pomocą matki te życie im przyganiających na kolanach ... do stup "ojca" świętego IN NOMINE DOMINI będącego Ks.Jezusem gdyż za jego sprawą IN OMNIBUS CHRISTUS ... do krzyża z powrotem przyczepiony "...na wieki wieków amen" i nikomu brewka nie tyknie żeby Jezusa ponownie z krzyża zdjąć gdyż Św.Paweł tego zabronił pod klątwą "...niech będzie pochwalony" ale ... +

  • ość - niezalogowany 2019-06-09 22:16:01

    gość 2019-06-09 21:25:03

    Rzuca się w oczy brak Bożego Serca(Logosu "Duszy rozumnej") w tej manifestacji "baranów" i "owiec" przy których idą "czarne anioły" (upadłe anioły) stróże parafialnego "paśnika" owczarni swoich Pasterzy dobrych inaczej tak samo dobrych jak Pontyfikat CYNICZNYCH DUSZPASTERZY ks.obrońców autorytetu ks.pedofili dobierających się do Życia Poczętego z pomocą matki te życie im przyganiających na kolanach ... do stup "ojca" świętego IN NOMINE DOMINI będącego Ks.Jezusem gdyż za jego sprawą IN OMNIBUS CHRISTUS ... do krzyża z powrotem przyczepiony "...na wieki wieków amen" i nikomu brewka nie tyknie żeby Jezusa ponownie z krzyża zdjąć gdyż Św.Paweł tego zabronił pod klątwą "...niech będzie pochwalony" ale ... +

  • gość 2019-06-09 22:30:11

    ciekawe kiedy jakaś pedalska parada przejdzie ulicami tego miasta , tak z ciekawości pytam

  • gość 2019-06-09 22:48:54

    parada starych dewotów i benificjentów 500+ pędzona przez potencjalnych pedofili

  • gość 2019-06-09 22:51:37

    antykołtun - niezalogowany 2019-06-09 18:10:17 w przykazaniu "nie cudzołóż" i "nie zabijaj" nie chodzi o ciążę ale o stan błogosławiony a stan błogosławiony to wyższa forma życia co do której "pismo święte" ;/ dla ks.pogan wypowiada jednoznacznie prosty przekaz "Ap 17, 16" "J 6. 63" vide Mt 10, 28-33 Jezus powiedział do swoich Apostołów: «Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą. Bójcie się raczej Tego, który... starannym wyparciem mentalności Jana staraniem duchowości Pawła II-ego umocnił się na Katedrze ( Mojżesza ) i przy Krzyżu Świętym dla siebie (również w Łomży)

  • gość 2019-06-09 23:02:40

    gość 2019-06-09 22:30:11 te "pedalskie" parady są wszędzie w Łomży "zakamuflowane" TO PEDALSTWO DUCHOW/n/E w KULTURZE "liścia figowego" uprawiającej kult pogardy dla transparentności jakby ona była grzechem "srania we własne gniazdo" nie zaś oczy szcznia tego ks.pedalskiego gniazda z gówna ... którym została pokalana prokreacja "sztafety pokoleń" w przekazaniu "pałeczki" "przy dupników" najbardziej "honorowych obywateli" przyjaciół ziemi tej Ziemi Łomżyńskiej bardziej niż Ludzi (Obywateli wszystkich ... nie tylko intelektualistów z towarzystwa wzajemnej aberracji)

  • ość - niezalogowany 2019-06-09 23:09:43

    gość 2019-06-09 22:48:54 pędzona przez pedofilską "formację duchową" gdyż nie trzeba być ks.pedofilem by dziedziczyć po ks.Ojcu Duchownym ks.pedofilu jego sposób myślenia czego przykład dał np. "Ono lgnie, ono szuka. I zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga" - abp Józef Michalik wychowanek i wykładowca WSD w Łomży ... - Słyszymy nieraz, że to często wyzwala się ta niewłaściwa postawa, czy nadużycie, kiedy KAPŁAN naucza miłości.... bliźniego swego oczy wiście

  • tyle w temacie - niezalogowany 2019-06-10 09:23:10

    Dusza wstępuje w ciało z pierwszym oddechem i z ostatnim oddechem je opuszcza.

  • gość 2019-06-10 09:30:56

    Gratuluję festynu ksiedzu Godlewskiemu. Jednak nie przykryje to i tak faktu że ten Kościół zmierza nie w tym kierunku co trzeba, o czym świadczą częste zmiany organisty, rotacje wśród młodych księży, o ulotkach wyborczych, czy przyjaźni z Bronakowskim już nie chce się pisać...ale my wierni wiemy, po ostatnich wyborach co Kościół wyprawiał. Bóg zapłać za taki piknik rodzinny. Ale to tylko przypudrowanie wielkiego wrzodu, pryszcza czy jak kto chce sobie niech zwie.

  • gość 2019-06-10 15:00:05

    Marsz dla życia i rodziny ... pogańskiego życia i rodziny parafialnej biskupów gorliwych na modlitwie jak poganie np. jak Ks.Trzaska który mówi że "prawda obroni się sama" co po pierwsze jest nie do przyjęcia z punktu widzenia Ojca Jezusa który dokonuje Objawienia jako szafarz prawd uniwersalnych i nie utrzymuje "wielkiej tajemnicy"(wiary) z którą się zmaga nieustannie po drugie to ks.Trzaski stwierdzenie jest niezgodne z treścią nauczania Mr.Jezusa czytam Pana Jezusa który myślą słowem i niezaniedbaniem bronił prawdy w środowisku autorytetów utrzymujących status quo religijnego zakłamania w jakim Jezus sam dawał świadectwo prawdzie i wypominał "sługi" wierzące religijnej kołtunerii Ojca którego Jezus nazwał diabłem (J 8, 44-do nadal) i które się nie biły w imię zwycięstwa tego ... (Rdz. 3 15-do nadal) tego który daje świadectwo prawdzie .... Ks.Trzaska to anty Chryst ? ks. Trzasce lepiej się dbać o bałwochwalstwo episkopatu na drodze zakłamania swoich arcy kapłanów rozszerzając medialne filakteria i frędzle herbowe ks.Obłudników zasiedziałych na katedrze Mojżesza nie tylko w Łomży Ks.Trzaska nie chce pójść za Jezusem idąc śladami Św.Cynizmu J. Pawła 2-ego nie chce bronić prawdy własnym ciałem z Nadzieją że prawda zwycięży zanim zostanie powieszona na krzyżu (cierpienia) "...na wieki wieków amen" ??? ks.Trzaska QUO VADIS z tą swoją Nadzieją zaczerpniętą od zło dziejów Chwały Chrystusowej ???

  • ość - niezalogowany 2019-06-10 16:30:30

    tyle w temacie - niezalogowany 2019-06-10 09:23:10

    "Dusza wstępuje w ciało z pierwszym oddechem i z ostatnim oddechem je opuszcza... owo "nie zabijaj" dotyczy zdrowych relacji "komunii" (biblijnego) "oblubieńca" i "oblubienicy" ad intra et ad extra określających status quo rodzaju ludzkiego względem otoczenia takie (nie zabijaj) można by powiedzieć "ducha (bożego - wtrącenie) nie gaście" co jest jednoznaczne z tym że ten Duch rodzaju ludzkiego (upadłego jak sam diabeł) "z grzechem śmiertelnym" (taki grzech przeciw Duchowi Ojca Jezusa) nie pójdzie do diabła do "domu Ojca" dyrektora religijnej KULTURY którego Mr. Jezus czytam Pan Jezus nazywa diabłem (J 8 44-do nadal) to kultura spirali przemocy konfliktów danych to mordercze kompromisy i bolesne konsekwencje "cywilizacji (życia po) śmierci" "...na wieki wieków amen" przy której "w bólu będziesz rodzić" ... a nawet w żałobie "przy grobach pobielanych" umacnianego cmentarnianego wyznania wiary w to że ... "prawda obroni się sama" i są tej kultury niewinne ofiary "kozły ofiarne" złożone na ołtarzyku interesów Ks.Trzaski jak "baranek ofiarny" ... Syn Boży Ojca któremu Kapłani PRZYPRAWILI ROGI ...(na obraz i podobieństwo barana ojca owczarni) "Jezus stał się grzechem" (?) "my wszyscy jesteśmy grzesznikami" ? Tak ale grzech Jezusa polegał na tym by ZGASIĆ ((ZŁ EGO)) DUCHA (apAge satanas) zaś grzech Episkopatu polega na tym że ZŁ EGO DUCHA NIE GASI a nawet (aGape satanas) nazywa go duchem świętym (nietykalnym) jak święta krowa

  • gość 2019-06-10 16:50:27

    a w Rozgłośni Katolickiej GORLIWYCH NA MODLITWIE JAK POGANIE ks.Kustosze "tradycji" swojej nadal idą w zaparte że trzy przykazania dotyczą Boga pozostałe Człowieka ... a Joanna Ekstowicz "ulega pokusie" słuchając Z WIARĄ tych C U R V A(wł)ks.autorytetów jak biblijna Ewa zamiast zostać wiarą ALGORYTMU słowa stającego się ciałem w którym (Bóg) "Ojciec i Matka" ;/ rodzaju ludzkiego już od pierwszego przykazania unika "TAUTOLOGII" związanej z powtarzaniem słowa (imienia) Bóg w każdej formie a zwłaszcza w formie powtarzającej nieznane przez nieznane (idem per idem) a to forma dla arcy kapłanów (paśnika swoich "owiec") najwygodniejsza zarazem dla nich najkorzystniejsza ale to postawa złodziejów chwały chrystusowej (przy 4 przykazaniu) szukających własnej chwały

  • gość 2019-06-10 16:57:00

    a Joanna Ekstowicz "ulega pokusie" słuchając Z WIARĄ szafarzy "darów hierarchicznych" tych C U R V A(wł)ks.autorytetów których słucha jak biblijna Ewa zamiast zostać WIERNĄ siły czystego ALGORYTMU słowa stającego się ciałem ... bo Rzym ptfu Bożym "poprawcie mnie jak się müller"

  • ość - niezalogowany 2019-06-10 17:52:58

    Joanna Ekstowicz zapytaj swoich na pokaz pobożnych w sercu ... "swojej" Nadziei "gości" czytam "gospodarzy" czemu Kościół w prawdzie nie wytrwał i prawdy .... (vide J 8 44-do nadal) ... w nim tyle co kot napłakał "przy krzyżu świętym" adorowanym z radością .... przez obrońców autorytetu ks.pedofili z "HYMNEM O MIŁOŚCI" na gębie całymi latami "dożynających" (cierpiące) ofiary kultu kultury zakłamania (nie)społecznego którego kapłani tym ofiarom zarzucali że nie potrafią kochać nie umieją wybaczyć że to nie chrześcijańska postawa że nic tym nie osiągną w życiu (a one nie potrafiły dać im tego "a g a p e" s a t a n a s) nie dały się nawrócić na "drogę" tych (fałszywych) ks.autorytetów (fałszywych proroków fałszywej nadziei - nadziei Ojców Duchownych prokreacji zło dziejów chwały Chrystusowej we własnym interesie wykorzystujących zuchwale tak samo boga i ludzi na każdym etapie procesu p(d)ostępu (literalnej - M A R_t_W E J wykładni) prawa Mojżeszowego pozbawionego Ducha (Prawodawcy) Prawa który jest Bogiem żywych nie umarłych ... ! ! ! nie prawda rz ???

  • gość 2019-06-10 19:28:38

    Pedofile w sutannach robią marsz w obronie rodziny?!
    Mało dzieci już skrzywdziliście?
    A teraz walczycie o kolejne aby mieć co dymać na przyszłość i krzywdzić?!
    To coś trzeba zaorać natychmiast!!!!!

Dodajesz jako: |