:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mątwica: Wypadek osobówki z traktorem [FOTO]

Wypadki drogowe, Mątwica Wypadek osobówki traktorem [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 05/08/2019 20:21

Traktorzysta nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę Łomża – Nowogród. W wyniku zderzenia ciągnika rolniczego i opla kierująca osobówką trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 18.30 w Mątwicy, na skrzyżowaniu z drogą wojewódzką nr 645.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący traktorem nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na trasę Łomża – Nowogród. W wyniku zderzenia ciągnika rolniczego i opla kierująca osobówką trafiła do łomżyńskiego szpitala.

Policjanci z  Łomży wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

lomza

Mątwica: Wypadek osobówki z traktorem [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 20:42:01

    A ten ciągnik to ma czarne felgi ? Czy takie ujebane błotem?

  • Servisant - niezalogowany 2019-08-05 20:47:28

    Dobrze że Mchali nie rozjebał bo bym przez 3 tygodnie jej nie złożył!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 21:38:58

    To słaby z Ciębie mechanik, że aż tak długo by ci to zajęło.

  • Servisant - niezalogowany 2019-08-05 21:44:34

    Drogi przed mówca Myślę że nie znasz tej osoby i nie znasz jej talentu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 21:51:48

    Myślę że wiem dużo więcej niż ci się wydaje

  • Hugo z pało długo - niezalogowany 2019-08-05 22:10:29

    Teraz już będzie wiedział że wyjazd poza jednaczewo to nie dobry pomysł

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 23:10:13

    Daun prawko za jajka dostał nie ma pojęcia o jeździe po drogach

  • Gość - niezalogowany 2019-08-05 23:40:21

    Taaa za jajka !?! Na świni pojechał i zdał ! nawet nie wyjeżdżał na miasto bo dorzucił 1l samogonu

  • Mirosław - niezalogowany 2019-08-06 06:25:19

    Ten sam koleś wyjechał mi ciągnikiem z turem i chwytakiem na drodze z Jednaczewa do kupiski . Idiota wcale nie ma pojęcia o jeździe. Myśli że jeździ ciągnikiem u siebie za stodoła

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 06:26:12

    Dziwne że wcale miał światła w tym gównie on lubi takie jeździć po drogach publicznych bez świateł

  • On z Poznanskiej - niezalogowany 2019-08-06 06:47:18

    Ten pacjent kiedyś wyjechał z bramą wjazdowa z Browaru Łomża.

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-08-06 06:52:50

    BLM i wszystko jasne. Typowy wiesniak w sobotę wali wódę do nieprzytomnosci. Człowiek z miasta w tym czasie czyta książki. Jeździ jakimś starym gruchotem zazwyczaj jest to BMW. Jedyne co lubię ze wsi to dziewczyny. Są łatwe szybkie i szczere w kroku.

  • Rolas - niezalogowany 2019-08-06 06:53:52

    A co tam Acię Paweł robił? Jakieś bezpańskie bele gdzie się Leżały czy Ranczo kupili w mątwicy?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 06:55:48

    To nie BLM to acie Paweł

  • Rolas - niezalogowany 2019-08-06 07:01:22

    A co tam acie Paweł robił. Czyżby gdzies bezpańskie bele leżały ? Czy ranczo gdzies w matwicy acie kupil?.

  • Anty BLM - niezalogowany 2019-08-06 07:09:35

    Jak takim gównem się jeździ to pewnie i trzeba walnąć setę na odwagę

  • Una - niezalogowany 2019-08-06 07:28:09

    Po takim asfalcie to tera idzie ciągnik

  • Dzik - niezalogowany 2019-08-06 07:34:00

    O taki funtrak to idzie jak dzik w kukurydze

  • Leszek - niezalogowany 2019-08-06 07:49:13

    Dziwne rzeczy . Jaki bodziec musiał zadziałać na tego właściciela tego wspaniałego pojazdu że on go mumył. Ten ciągnik zawsze był ujebany w błocie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 08:48:28

    łomżyniakrodowity jesteś chorym dzbanem !

  • Roman - niezalogowany 2019-08-06 12:45:25

    Podobno chłopak ma talent, nawet plugiem kable elektryczne zwijal na Jednaczewie:)

  • Gość - niezalogowany 2019-08-06 12:53:38

    A w tej bajce były smoki? Pomyśl zanim coś napiszesz, pługiem kable, nieźle

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 14:10:22

    Przez jego głupi łep musicierpiec ktoś kto cienszko pracował na to auto mam nadzieję że to czytasz pajacu i pusty łbie jąkaty nie podaruję ci tego co mi zrobiłeś kiedyś debilu jakieś dziecko ucierpi przez ciebie jak ja w tej chwili

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 20:08:29

    Tak jakaś kobieta leżała na chodniku, nie ma opisanego tego w artykule. Co z tą kobietą się stało?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 13:21:19

    Żyję ale mam uras kręgosłupa przez niego nie mogę pracować a on nawet nie przeprosił za to co zrobił

  • Gość - niezalogowany 2019-09-10 23:34:16

    Sądząc po sposobie ukadania przez " poszkodowaną" zdań można odnieść wrażenie że nie jest raczej zbyt inteligentną osobą.

Dodajesz jako: |