:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Medialna burza wokół Krynickiej. Łomżyńscy działacze mówią, jak jest

Newsy, Medialna burza wokół Krynickiej Łomżyńscy działacze mówią - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 10/05/2018 14:58

Parę dni temu na antenie stacji TVN24 posłanka Bernadeta Krynicka ostro skrytykowała sejmowy protest rodziców niepełnosprawnych dzieci. Echa tej wypowiedzi nie milkną do dziś. Tym razem naszą łomżyńską polityk i jej związki z miastem wziął na języki portal natemat.pl.

Kontrowersje wywołała wypowiedź posłanki sugerująca, że niepełnosprawni przebywają na Wiejskiej na życzenie swoich opiekunów. - Znalazłabym paragraf na tych rodziców, którzy przetrzymują swoje dzieci w Sejmie w takich warunkach niegodnych – mówiła wtedy dziennikarzowi TVN24.

Choć od konfliktu z protestującymi minęło parę dni, sprawa wciąż jest gorąca. W mediach posłanka wyrasta na postać kontrowersyjną. Reporterzy z uwagą śledzą jej wypowiedzi, stroje i zachowania. Jednego nie można odmówić - jest barwną osobowością Łomży.

W tekście opublikowanym na łamach serwisu natemat.pl oceny polityk Prawa i Sprawiedliwości podjęli się inni działacze.

– Niestety w regionie jest poczucie wstydu za poseł Krynicką – przyznał w rozmowie z portalem członek zarządu województwa podlaskiego Stefan Krajewski.

Materiał przywołuje również wypowiedzi mieszkańców, którzy niezbyt przychylnie postrzegają swoją reprezentantkę. Padły zarzuty o brak solidnej pracy, pyskówki, agresję i pogardę wobec protestujących w Sejmie. W szpitalu, w którym pracowała jako pielęgniarka, niechętnie o niej mówiono.

Wobec tej fali krytyki z kontrą stanął jeden z radnych – Witold Chludziński z KWW Razem dla Łomży. - Wiadomo, że są opcje, które pani Bernadety nienawidzą, bo wprost mówiąc nie da sobie w kaszę dmuchać. Jest bezpośrednią kobietą. Co myśli, to mówi. I nie owija w bawełnę – powiedział portalowi.

Na zarzuty wobec Krynickiej odpowiedziała także Elżbieta Rabczyńska, radna PiS. - Jeżeli ktoś źle ocenia panią Krynicką - jeśli chodzi o sprawy społeczne - to jest naprawdę nieobiektywny – wyznała na łamach portalu. Z kolei radny Tadeusz Zaremba z KWW Razem dla Łomży wprost zaznaczył, że lubi posłankę, ale nie ukrywa mocnego charakteru koleżanki. – Była chwaloną pielęgniarką, ale w innych sferach pewnie przytrafiły jej się także porażki. To by nieco tłumaczyło to "parcie na szkło" – stwierdził.

Poseł PiS Lech Kołakowski nie chciał oceniać działań swojej partyjnej koleżanki poprzez media. Tego samego zdania było kilku innych miejskich radnych.

Dla jednych łomżyńskie i sejmowe działania posłanki PiS są skuteczne, drugim kojarzy się jedynie z ciętym językiem i medialnymi wystąpieniami. A jak Wy, drodzy łomżanie, postrzegacie całą burzę wokół Krynickiej?

Link do artykułu: http://natemat.pl/237697,kim-jest-bernadeta-krynicka-pielegniarka-ma-niepelnosprawne-dziecko-pis

lomza

Medialna burza wokół Krynickiej. Łomżyńscy działacze mówią, jak jest komentarze opinie

  • Nie dla rudej kultury troche ! - niezalogowany 2018-05-11 21:41:35

    Co takiego zrobila ? Slucham :)

  • Wschodnia sciana - niezalogowany 2018-05-11 21:16:27

    Pani Krynicka przez jedną kadencję zrobiła tyle dla Łomży co poseł nie zrobił przez kilka kadencji. Po cichu to poseł jatrzyl tylko a nie pomagał. Krynicka głosna i skuteczna. Nie jest darmozjadem sejmowym i pseudo posłem co tylko biura otwiera nawet w Suwałkach. Niech dla Łomży coś zrobi a nie tereny poszerza. Co boi się że w Łomży już nie wygra bo krynicka pokazała swoją skuteczność. I to co Kołakowski robił gdy wygrał prezydent z PiSu Chrzanowski to skreśla go na całości niech biura zakłada w obwodzie kal. Jak już tak na północ go ciągnie.

  • enej - niezalogowany 2018-05-11 14:51:30

    no nie mogę brak kultury i taktu według suwerena teraz się nazywa szczerością. nie ma co .

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-05-11 13:49:22

    Aczkolwiek jest wiele prawdy w tym co mówi, ale mimo wszystko jest mi wstyd za Panią Poseł. Zero kultury osobistej. Tej powinna uczyć się od posła Kołakowskiego, którego bardzo cenię i szanuję. Więcej dla Łomży robi po cichu i z kulturą niż Pani Poseł krzykiem i arogancją. Cały PiS na tym traci, a szkoda.

  • Sprzątaczka mosiru - niezalogowany 2018-05-11 12:18:40

    Brawo pani Bernardetta!!!! Niech pani się nie zmienia i nie zamyka ust tylko dlatego że inni wstydzą się powiedzieć to co pani na głos!!!! To oni mają problem a potem mamy polityków co są jednego dnia w po drugiego w PiS a trzeciego sprzedają wszystko i wszystkich. Pani jest szczera i to ceni wiele osób w Łomży i okolic.nie jest pani klonem z poselskiej ławy tylko widać że ma pani swój rozum i język i za to chwała. Gdyby prezydent Chrzanowski miał taką zastępczynię to na pewno by mu takiego świństwa jak obecna Muzykalna nie zrobiła. Bo to jest SZCZEROSC !!!!!! Dosyć mamy już polityków podnozkow !!!! Oby tak dalej!!

  • antyPiSlamista - niezalogowany 2018-05-11 12:14:43

    tu nie chodzi o styl wyPOwiedzi, a o kato-prawicowy kołtunizm, prymitywny ciemnogród jaki Krynicka z siebie wydala, co na dodatek jest zupełnie sprzeczne z jej prywatnym życiem, zatem dochodzi obłuda i zakłamanie

  • enej - niezalogowany 2018-05-11 11:14:52

    elita pisowska jak nic podziekowac tym co ten wstyd nam wybrali https://pbs.twimg.com/media/Dc5ATk7XUAISw8w.jpg

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-11 10:27:41

    Łomża ma 3 wspaniałych i wykształconych posłów p.Gwiazdowski,p.Kołakowski i p.Krynicka.Lepsi od nich wyjechali z miasta i nie pchają się do polityki.

  • gg - niezalogowany 2018-05-11 09:15:05

    Wstyd dla tych ktorzy na nia glosowali, niech oni tez sie wstydza, jak mozna bylo? Hanba !

  • WERCIA Z KONMARZYC - niezalogowany 2018-05-11 08:30:47

    może warto aby krynicka zastapiła aGĘ

  • Josef - niezalogowany 2018-05-11 05:47:30

    Może to i dobry pomysł, aby Bienia za Muzyk poszła. Why not

  • ....... - niezalogowany 2018-05-11 05:07:12

    Seba pieniądze na remont odziału były z Urzędu Marszałkowskiego, gdzie dowody, ze na decyzje wpływała posłanka ?

  • jasiu smietana - niezalogowany 2018-05-10 22:40:04

    Ja tam do beni tez nic niemam kobieta mowi prosto z mostu nie cukruje i nie lize piety jak inni i to mi sie podoba jej szczerosc ,a nie owijanie w bawelne .Ludzie nie lubia takich co mowia prawde prosto z mostu ,tylko mile slowka i klamstwo to wiekszosc o tym wie i ludzi dwu ulicowcow jest pelno ,az zapelno .Kawa na Lawe dla falszywych ludzi

  • Czas na zmiany - niezalogowany 2018-05-10 22:11:50

    Bernadeta na wiceprezydenta za Agnieche

  • Seba - niezalogowany 2018-05-10 21:46:56

    I najważniejsze, podajcie mi posła, który zrobił dla Łomży więcej niż ona. Mieszkam w Łomży od 10 lat i może wszystkiego nie wiem. Będę wdzięczny za info. Ten tekst w natemat, gdzie nie podają nazw organizacji, którym nie pomogła, a niby chwali się(Krynicka), że pomogła jest żałosny.Ja wiem, że ten wyremontowany oddział szpitalny, to była jej robotą. Wiem, bo mój kumpel przy tym pracował.

  • Seba - niezalogowany 2018-05-10 21:29:20

    Macie do niej pretensje, że potrafi się ubrać albo, że bywa na lokalnych uroczystościach. Lepiej by było jakby się pokazywała w sejmie jak kocmołuch?Naprawdę!?Zastanówcie się, choć chwilę..Jedyne co jej można zarzucić to, że się nieprecyzyjne wyraża i potem TVN robi z tego na nią nagonkę, a wy się na to łapiecie..

  • Seba - niezalogowany 2018-05-10 21:12:47

    Pis nie jest moją bajką, na Krynicką nie głosowałem.Ale ludzie, co wy wypisujcie?!Radny Łomży ma do niej pretensje, że ciągnie pieniądze do miasta!W jakim on żyje świecie, woli żeby kasa poszła do Suwałk albo Białego?!Mojego głosu na pewno nie zdobędzie!I myślę, że Łomżyniacy, przynajmniej ci myślący o swoim mieście, też mu odpowiednio podziękują!

  • Krynicka wiceprezydentem - niezalogowany 2018-05-10 20:39:14

    Moim zdaniem prezydent powinien to przemyśleć i może rzeczywiście zaproponować posłance wice, na pewno chciałaby działać na miejscu a nie dojeżdżać do Warszawy a jako zwykły poseł bez teki ministra bądź wiceministra albo przewodniczącej komisji sejmowej nie wiele znaczy i nie wiele może

  • A wszystko przez brak pokory i - niezalogowany 2018-05-10 20:28:46

    Obie Panie się nie lubią i po cichu rywalizują. Jak to mówią na dwie panie w polityce po jednej stronie miejsca nie ma. Jedna od drugiej będzie chciała być ważniejsza

  • Izabela33 - niezalogowany 2018-05-10 20:25:43

    Na pewno Pani Poseł byłaby lepszą wiceprezydent niż obecna, której w głowie kariera i lans w mediach

  • Czasem nie warto gadac - niezalogowany 2018-05-10 20:15:14

    Krynicka zawszę może iść do ratusza do Mariusza na miejsce agi

  • Kogót Trzy Razy zapiał może wp - niezalogowany 2018-05-10 19:32:53

    @ Andrus przyjrzyjcie się z bliska i z dystansu od środka i z każdej innej strony temu drzewu co te OW[O]CE "zrzuca"

  • roman123 - niezalogowany 2018-05-10 19:14:52

    Podlasie wstydzi się za Krajewskiego. Troszkę za dużo Panie imprez za państwowy chajs. Nie możesz apan przeżyć że Krynicka wygrała mandat a nie Pan.

  • +++ - niezalogowany 2018-05-10 19:13:41

    @ Andrus Jezus miał tę cechę ... potrafił skłócić ludzi na wiki wieków amen Ta pożal się Boże papuga powinna wstydzić się za swoje poglądy ? - a kto jej je wykształcił w procesie formacji duchownej wyartykułowane tak samo na antenie Ojca dyrektora nadziei miejscowej COSA NOSTRY co się ze swoją C U R V A(wł)CNOTĄ "Boską" przyczaił do Św...Rodziny jak Szatan (ze swoim drzewem hierarchii wartości) do pierwszych ludzi i wyszła z tego niezła sztuka prokreacji grzechu przeciw duchowi Św...p - tak grzech śmiertelnych (procesów upadku cywilizacji poganianej prze inteligencję wyższą ale upadłą na cmentarną kulturę idąc logiką Krynicy Mądrości wywiedzioną ze źródła przy S a d o w e j można powiedzieć niedaleko spadło jabłko od jabłoni

  • Aneta G. - niezalogowany 2018-05-10 18:51:30

    Co ma piernik do wiatraka, sugerujesz że ludzie głosowali na nią z litości?

  • wyć się chce - niezalogowany 2018-05-10 18:27:29

    Na pewno nie można o mnie powiedzieć, że jestem zwolennikiem Pani Poseł, ba uważam, że jest nie jest odpowiednią osobą na tym stanowisku. Niestety jak czytam komentarz jak powyżej Anety G. to nie dziwię się, że w wyborach poparcie zdobywają właśnie tacy posłowie. Taki komentarz to podłość, bezczelność, brak jakiegokolwiek poczucia smaku. Wstyd i żenada.

  • Aneta G. - niezalogowany 2018-05-10 18:21:55

    Po kim jej córka odziedziczyła ten gen Downa ?

  • Andrus - niezalogowany 2018-05-10 18:02:16

    Posłanka Krynicka i Wójt Gminy Łomża od początku się wspierają w swoich dzialaniach natomiast polityki oboje mogliby się uczyć od Pana Kołakowskiego. Oboje mają bardzo złą cechę potrafią skłocic ludzi. Miejmy nadzieje ze za chwilę oboje wylądują na śmietniku historii. Ta pożal się Boże posłanka powinna wstydzić sie za swoje poglądy wyrażone na antenie tv. Wstyd ze pochodzi z naszej ziemi. Wstrętna kobieta.

  • Andrus - niezalogowany 2018-05-10 18:02:15

    Posłanka Krynicka i Wójt Gminy Łomża od początku się wspierają w swoich dzialaniach natomiast polityki oboje mogliby się uczyć od Pana Kołakowskiego. Oboje mają bardzo złą cechę potrafią skłocic ludzi. Miejmy nadzieje ze za chwilę oboje wylądują na śmietniku historii. Ta pożal się Boże posłanka powinna wstydzić sie za swoje poglądy wyrażone na antenie tv. Wstyd ze pochodzi z naszej ziemi. Wstrętna kobieta.

  • +++ - niezalogowany 2018-05-10 18:00:47

    (faryzejska) prawość wyklucza sprawiedliwość tak jak lody nie mogą być gorące (zaraz po wyjęciu z lodówki ;/ nie t/uczcie schizy w parafialnym narodzie

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-10 17:58:31

    Wypowiedzi jej nie przechodzą kontroli mózgowej.Jest to objaw pewnej choroby.....

  • artur zawadzki - niezalogowany 2018-05-10 17:58:28

    Zebym starszy byl to zakrecil bym sie przy pani fajna kobietka i elegancka uroda nie grzeszy a i madra.Pozdro

  • szlachta nie pracuje - niezalogowany 2018-05-10 17:56:04

    To mi SIE PODOBA MA PANI U MNIE GLOS NADAL TAK TRZYMAC KARAWANA JEDZIE DALEJ ........

  • zegarek - niezalogowany 2018-05-10 17:56:01

    Na temat tej pani się nie wypowiem. Wolę pozostawić te wyczyny bez komentarza jednak chciałbym się zwrócić do ludzi krórzy dumnie oddawali swój głos na rudą: Brawo!!!... Chieliście to macie

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-05-10 17:53:56

    tak jak ktos napisal promocja gratis i czego tu plakac i sie denerwowac oby tak dalej !!! brawo Pani Kryniu

  • +++ - niezalogowany 2018-05-10 17:53:45

    @ real oni nie są bezmózgowi to to pawie i papugi a nawet do tego katedralnym gryzipiórkom potrzebny rozum

  • człowiek - niezalogowany 2018-05-10 17:43:48

    motor2 wytłumacz mi proszę czym różnią się ludzie określeni na PO Nowoczesną KOD od ludzi określonych na PiS? wybacz ale ja nie widzę różnicy...

  • pokolenie jp2 pokolenie judasz - niezalogowany 2018-05-10 17:41:34

    Pamiętacie wypowiedź ks.Michalika w temacie ks.pedofilii Ks.Michalik tak samo jak Mrs.Krynicka nasiąkł dulszczyzną kanonicznie kształtowaną przez pasterzy religijnEGO patriotyzmu "i jeszcze" ich prawicą błogosławionych za "poprawność..."polityczną qui pro quo poprawności etycznej

  • stołki na krótki czas - niezalogowany 2018-05-10 17:20:52

    krzykacze długo się w polskiej polityce nie ostoją, po jakimś czasie wychodzą tylnymi drzwiami i znikają bez śladu, tak kończy się kariera polityczna

  • szacunek i kultura - niezalogowany 2018-05-10 17:16:54

    owszem trzeba przyznać plus dla posłanki że jest szczera, ale nie może się zapominać, bycie szczerym i bezpośrednim nie może wychodzić po za granicę kultury oraz szacunku do drugiej osoby

  • Ewelina Z. - niezalogowany 2018-05-10 17:15:26

    Pani Poseł nie może się uważać za kogoś komu się wszystko należy i komu wszystko wolno, więcej pokory, skromności i dystansu do siebie

  • motor2 - niezalogowany 2018-05-10 17:13:14

    Ja popieram Panią Krynicką mówi prawdę i wie co chce przekazać. Ci co krytykują to tacy łomżyniacy jak z koziej dupy trąba ,pewno PO KOD I Nowoczesna

  • Zbulwersowany mieszkaniec. - niezalogowany 2018-05-10 17:00:04

    Wstyd mi jest za tę panią. Brak odrobiny kultury, brak umiejętności posługiwania się językiem, kompletny brak inteligencji. Wstyd przynosi dla Łomży. Mam nadzieję, że elektorat, który ją wybrał nie popełni więcej tego błędu w następnych wyborach parlamentarnych.

  • pozdrawiam panią poseł - niezalogowany 2018-05-10 16:57:18

    A ja popieram panią poseł. Z tą POlszewią wszelkiej maści, czy to Nowoczesną czy zaKODowaną trzeba ostro.

  • emeryt - niezalogowany 2018-05-10 16:49:35

    Promuje miasto Łomża na całą Polskę i to za darmo.

  • łomżanin - niezalogowany 2018-05-10 16:40:26

    Po prostu robi wiochę na całą Polskę , a w mediach o niej piszą tylko jak coś głupio palnie.

  • buta i pycha kroczą przed upad - niezalogowany 2018-05-10 16:20:46

    Poseł Żalek miał jaja i przeprosił, niestety nie można tego oczekiwać od ludzi, którzy nie znają prostych, zwykłych, ludzkich słów jak dziękuje, przepraszam i proszę, ale takie zachowania wynosi się z domu

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-05-10 16:18:52

    Dlaczego pani poseł nie powie zabrać miliony dla kościoła i dać dla niepełnosprawnych.

  • Do widzenia Beniu - niezalogowany 2018-05-10 16:16:24

    Prawda jest taka, że w następnych wyborach już tej pani PiS nie wystawi. Już takie gwiazdy były na scenie politycznej i po jednym sezonie znikały ze sceny, także to czeka i posłankę z Łomży

  • Wstyd!!! - niezalogowany 2018-05-10 16:13:50

    Pani Poseł miała rację, ale dla dobra partii, która jest i tak ciągle atakowana powinna siedzieć cicho, licho nie śpi, jeśli wróci PO do władzy to dopiero się zacznie, po co ryzykować i tracić wyborców przez takie pyskówki?

  • becker - niezalogowany 2018-05-10 16:06:30

    Pani poseł powiedziała to co wiedzą wszyscy tylko niektórzy boją się tego przyznać. Brawo Pani poseł

  • Wybory 2018 - niezalogowany 2018-05-10 16:03:40

    jeśli się PiS chce bratać z lewactwem to powodzenia, przegracie wybory.... ludzie chcą prawicy, ludzi prawych i sprawiedliwych, zdroworozsądkowych działaczy, a w Łomży kurnik prawica sama się tłucze w środku. Wokół Posłanki ludzie z różnych biegunów, tak się nie buduje swojego elektoratu Pani Poseł, a tym bardziej pozycji lidera.....

  • lewactwo ciężko wytępić! - niezalogowany 2018-05-10 15:38:42

    w polityce trzeba umieć otaczać się dobrymi ludźmi, jeśli uważa się że jest z PiSu z szeroko pojętej Zjednoczonej Prawicy to takimi ludźmi powinna się otaczać i z takimi współpracować, a w obronę bierze ją towarzysz Tadeusz. Niestety ale w Łomży huczy że dla Pani Poseł szyld to tylko szyld dla mediów, a pokazuje się ze wszystkimi opcjami politycznymi, a swoich nie uważa

  • EmerytUB - niezalogowany 2018-05-10 15:33:19

    Ja nie wiem co ten Krajewski robi w Łomży. Tu pojawia sie na roznych uroczystosciach, choc nie jest z tad i ma jeszcze czelnosc krytykować naszych ludzi z miasta. Szanowny panie ,choć nie wiem jak bys sie starał ,jak ludziom oczy mydlił to i tak głosów z Łomżyomzy nie dostaniesz

  • real - niezalogowany 2018-05-10 15:27:58

    To nieprawda, że ona co myśli to mówi, bo ona wcale nie myśli. Należy do grupy posłów bezmózgowych.

  • ach ta polityka Łomżyńska - niezalogowany 2018-05-10 15:19:44

    Krynicka powinna uczyć się od Kołakowskiego polityki, bo niestety ale nie rozumie jej działania oraz funkcjonowania

  • a Opozycja ręce zaciera.... - niezalogowany 2018-05-10 15:15:58

    Kompromitacja, tylko PiS w Łomży przez to traci......

  • Więcej już na tą Panią nie zag - niezalogowany 2018-05-10 15:15:02

    Niestety jest oderwana od rzeczywistości, trzeba umieć posługiwać się językiem, a nie to co ślina na język przyniesie, to nie jest impreza imieninowa przy butelce u cioci Krysi, tylko polityka, trzeba umieć się posługiwać swoją mową oraz mieć jakiś poziom kultury!!!

Dodajesz jako: |