:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Michał Wiśniewski w Nowogrodzie, czyli największe wydarzenie sierpnia!

Imprezy, Michał Wiśniewski Nowogrodzie czyli największe wydarzenie sierpnia! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/08/2019 13:41
SIER 14
Nowogród, teren przy Hotelu Kurpia Arte godz: 20:00

14 sierpnia Nowogród usłyszy hity artysty, którego zna cała Polska. Michał Wiśniewski, wokalista zespołu Ich Troje, wystąpi pod największą wiatą koncertową w regionie!

"Zasze z Tobą chciałbym być!", "A wszystko to...", "Kochać Kobiety", czy "Babski Świat" - tych utworów nikomu nie trzeba przedstawiać. W najbliższą środę miłośnicy rozrywki będą mogli usłyszeć je w Nowogrodzie, pod najatrakcyjniejszą wiatą koncertową w regionie. To właśnie 14 sierpnia, na terenie przy Hotelu Kurpia Arte, odbędzie się największe wydarzenie tego miesiąca - występ charyzmatycznego Michała Wiśniewskiego.  Znane przeboje artysty usłyszymy na żywo! Warto pamiętać, że czwartek jest dniem wolnym od pracy!

To jednak nie wszystko. W Nowogrodzie pojawi się jeszcze lunapark z ekstremalnymi maszynami!

Koncert artysty powinien rozpocząć się o północy, ale impreza startuje kilka godzin wcześniej. Bilety w cenie 25 zł. Szczegóły TUTAJ

lomza

Michał Wiśniewski w Nowogrodzie, czyli największe wydarzenie sierpnia! komentarze opinie

  • gość 2019-08-08 15:33:20

    grał na moim weselu więc wydarzenie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 17:00:26

    Kogo to?

  • gość 2019-08-08 17:04:41

    Znowu wtopa portalu z tradycjami....działają na ludzkich emocjach!!!!!


    "KOMUNIKAT ZARZĄDU MIEJSKIEGO PRZEDSIĘBIORSTWA WODOCIĄGÓW I KANALIZACJI SP. O.O. W ŁOMŻY

    sie 8, 2019 | Komunikaty

    W odpowiedzi na artykuł zamieszczony w dniu 07.08.2019 r. na portalu 4lomza.pl, Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje, iż nieprawdą jest że Spółka „ukrywa informację o bakteriach coli i dezynfekcji wody”. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna w Łomży na bieżąco informowana jest o działaniach Spółki i decyzjach podejmowanych w przedmiotowej sprawie. Mieszkańcom Łomży informacja o stanie jakości wody przekazywana jest poprzez oficjalne komunikaty zamieszczone na stronie internetowej Przedsiębiorstwa oraz dostarczenie bezpośredniej informacji przez pracowników Spółki mieszkańcom ulic, w których zostało potwierdzone zanieczyszczenie wody.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji kolejny raz apeluje do Pana Cezarego Zborowskiego, dziennikarza portalu 4lomza, aby w przyszłości rzetelnie i bezstronnie przedstawiać informacje dotyczące MPWiK Sp. z o.o. w Łomży, zgodnie z Artykułem 12 Prawa prasowego, który brzmi:

    „Art.12.1. Dziennikarz jest obowiązany:
    1)zachować szczególną staranność i rzetelność przy zbieraniu i wykorzystaniu materiałów prasowych, zwłaszcza sprawdzić zgodność z prawdą uzyskanych wiadomości lub podać ich źródło”.

    Ponadto Zarząd Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Łomży informuje:

    Pan Zbigniew Sasinowski „nie wygadał się” dziennikarzowi Polskiego Radia Białystok ponieważ w kwestii dotyczącej jakości wody nie miał upoważnienia do udzielania oficjalnych informacji w imieniu Spółki ani też nie bierze udziału w rozmowach i decyzjach podejmowanych w przedmiotowej sprawie. Zgodnie z Regulaminem Organizacyjnym obowiązującym w MPWiK Sp. z o.o. w Łomży, Pan Zbigniew Sasinowski odpowiada za Dział Obsługi Odbiorców, Dział Administracji oraz Zamówienia Publiczne.
    Komunikaty wydawane przez Spółkę następują na podstawie informacji uzyskanych przez Zakład Sieci, Dział Techniczny, Dział Laboratorium Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji oraz Powiatową Stacje Sanitarno – Epidemiologiczną w Łomży.
    Przedsiębiorstwo na bieżąco monitoruje jakość wody dostarczaną mieszkańcom Łomży. W każdym miesiącu próbki wody z sieci miejskiej (z różnych rejonów miasta) dostarczane są do laboratorium PSSE w Łomży (zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem). Jeżeli wykazywane są jakiekolwiek zanieczyszczenia, niezwłocznie podejmowane są działania zmierzające do poprawy jakości wody.
    Odnosząc się do obecnej sytuacji związanej z jakością wody, Spółka zapewnia że po potwierdzeniu źródła skażenia informacja zostanie podana do wiadomości publicznej poprzez komunikat zamieszczony na stronie internetowej Spółki.

    Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji potwierdza, że w próbkach wody pobranych w dniu 07.08.2019 r. NIE STWIERDZONO obecności bakterii z grupy Coli. Badanie wykonało laboratorium Powiatowej Stacji Sanitarno – Epidemiologicznej w Łomży."

    Mariusz Konopka
    Prezes Zarządu

  • gość 2019-08-08 17:04:42

    so to to to

  • Gość - niezalogowany 2019-08-08 23:36:06

    Ale i mi wydarzenie... Przyjedzie czubek lacha z siebie robić... Nie starcza na alimenty że wybiera się aż po takich knejach? Coś czuję że większość przyjdzie na zwałe... A może 5 żony szukać u nas bedzie, bo za mało dzieci ma

  • gość 2019-08-09 05:42:06

    weź id i ... z takim wokalistą...

  • Syn Janusza - niezalogowany 2019-08-09 11:39:07

    Chyba bieda do dupy zagląda, że wybiera takie mety

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 14:47:30

    Największe wydarzenie sierpnia! Największe dla krasnopióra, czy dla Nowogrodu? Jeśli dla Nowogrodu, to wyrazy współczucia.

  • gość 2019-08-11 13:43:21

    jedynie co fajnie zrobil Wisniewski zadbal o ladne zeby , drogo to drogo ale ladne

  • Czebu - niezalogowany 2019-08-12 05:19:24

    gościu. I co z tego, że ma implanty. Wiesz ile kosztuje taki implant? Bardzo dużo. Przeciętny Polak musi zbierać przez kilka miesięcy na jeden ząb. To jest bardzo kosztowne wyposażenie jamy ustnej. Najlepiej mieć własne. Leczone, ale własne.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-13 11:19:53

    Ma chłop za co robić implanty skoro 2 miliony kredytów wziął i na razie grosza nie oddał .p

  • Ania - niezalogowany 2019-08-13 16:51:08

    HaHaHa to i wydarzenie ) Naprawdę na miarę zaściankowego Podlasia.
    Gratulację. Kto na to pójdzie? Drugie TVP zwłoki odkopują niby artystów )

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 05:25:43

    Ło fest już budzim sześćdziesiątke pucować i przyczepę zamieść co by pół wsi mógł wziąść razim. Pojedziem jeszcze tiko do Nowogrodq na rinek po spudziany pantofli i koszuli bo pudziem tam to dami czadu potem po krzokach budzim się truncac w życi bo Gośka lubi byz dentki głęboku