Mieszkanka gminy Kolno odnaleziona

Region, Mieszkanka gminy Kolno odnaleziona - zdjęcie, fotografia
08/06/2018 14:27

Komenda Powiatowej Policji w Kolnie poinformowała, że odnalazła się zaginiona mieszkanka Czerwonego. Funkcjonariusze z Kolna nie chcą ujawnić więcej szczegółów na ten temat.

Wiadomo, że kobieta dołączyła już do swojej rodziny. Do zlokalizowania zaginionej włączyli się masowo także internauci.

Kolneńska policja dziękuje za wszelkie sygnały, które otrzymała po publikacji wiadomości o poszukiwaniach w mediach.

Po 24 godzinach od opuszczenia domu przez kobietę wszczęto jej poszukiwania. Trwały one od 10.00, a zostały zakończone po jej odnalezieniu, ok. 15.00.

Mieszkanka gminy Kolno odnaleziona komentarze opinie

  • core - niezalogowany 2018-06-10 22:08:56

    puknął bym ją

  • skitels - niezalogowany 2018-06-10 13:32:18

    carpe diem...:)

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-06-08 20:01:27

    GRABOWSKA MARTYNA, lat 27 zam. Czerwone Rysopis: wzrost 170 cm, waga około 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, kręcone kolor brązowy, twarz szczupła, nos prosty, oczy niebieskie, uszy przylegające, uzębienie pełne. Znaki szczególne: tatuaże – lewa łopatka – róża, stopa – napis „carpe diem”, na piersi – znak nieskończoności, na kolanie – blizny po operacji Ciekawe gdzie artystka zabalowała ?

  • Cenzura 4lomza - niezalogowany 2018-06-08 17:51:20

    Ten temat znikł w niewyjaśnionych okolicznościach z forum portalu 4lomza

  • Cenzura 4lomza - niezalogowany 2018-06-08 17:50:26

    Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:05 Oficjalnie wizerunek pomnika księcia Janusza I Mazowieckiego został upubliczniony 15 czerwca 2017 roku podczas uroczystej sesji Rady Miejskiej.Jednak kilka dni wcześniej pomnik został sfotografowany i pokazany w mediach za sprawą pani Agnieszki Muzyk, która udostępniła go dziennikarzom w swoim gabinecie – przekazuje biuro prasowe urzędu. Autorem projektu pomnika jest pochodzący z Torunia, artysta i rzeźbiarz Maciej Jagodziński. Miał kosztować co najmniej 300 tys. zł, jak podaje ratusz. I tu pojawia się pytanie dlaczego pani Agnieszka chciała żeby rzeźba została wykonana przez pracownię, która znajduje się w mieście w którym działa najsłynniejszy ojciec dyrektor.(ten od rudych grzybów). A może to on pomagał Pani Agnieszce w tym trudnym wyborze. Pani Agnieszka chyba często gościła w tym mieście. Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:08 No nie wierzę!!!!! Kolejna afera z udziałem Muzyk!!!!! Ciekawe co jeszcze ta kobieta odwali???? i ona ma jeszcze czelność mówić o "tytaniczej pracy" na rzecz Łomży??? Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:08 GDZIE JEST PROKURATOR?!?!??!?!?!??!?!? Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:09 Zastanawia fakt, że Pani Agnieszka przedstawiła tego artystę nie przeprowadzając wymaganego prawem konkursu lub przetargu. Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: Rupert (---.play-internet.pl) Data: 08-06-18 19:10 A to na tym polegała ta tytaniczna praca? Chyba dobrze, że już została zakończona. Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:10 zniszczyła świetny pomysł, który trwałby przez kolejne dekady, który byłby świetny miejsce do obchodzenia uroczystości TYLKO I WYŁĄCZNIE DLATEGO ŻE Muzyk CHCIAŁA SIĘ PROMOWAĆ!!!!!!!!!!! to wszystko przez jej chorobę na władzę!!!!!!! już wielokrotnie pisałem że ona jest niebezpieczna Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:10 ciekawe ile odszkodowania będzie chciał autor projektu pomnika??? zakładając że tyle ile jego wartość czyli ok 300 tyś + przekręt z oświatą 700 tyś to daje stratę dla miasta w wysokości 1 000 000 zł dwie decyzje muzyk i miasto jest w plecy o MILION złotych!!!! ale ciekawe ile jeszcze afer z jej udziałem ujrzy światło dzienne.... Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: Rupert (---.play-internet.pl) Data: 08-06-18 19:12 Ten pomnik mógł być wisienką na torcie obchodów 600-lecia nadania praw miejskich Łomży. Jak łatwo można było to zepsuć... Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:12 Ross niech Pani Muzyk zapłaci. W końcu sama wybrała artystę Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:13 Rupert teraz można nawet powiedzieć że mógł być truskawką na torcie :) Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:15 thiago szkoda mi tego pomnika.....idealnie pasuje do uroczystości 600-lecia nadania praw miejskich Łomży.... Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:16 ale to jest przykre, bo tak okrągłą rocznice będziemy mieć za 100 lat, i zamiast fajnie uczcić ją pomnikiem założyciela to wszystko poszło psu w du*** bo jakaś baba chcąc się wypromować spiep***** całą procedurę konkursową!!!!!! to się w głowie nie mieści Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: fireman23 (---.etth.elomza.pl) Data: 08-06-18 19:19 ale jaja...to normalne ze takie zamowienie na ktore w budzecie miasta jest 300 tys odbywa sie ptzrz przetarg!!!!jaki byl tryb wyboru pana z torunia?????przez to ze muzyk lubila robic sobie foty nie ma pomnika trzeba bylo sie nie ofotografowywac ....aj lans zero pojecia o samorzadzie..dziwie sie ze prezydent ją kryl tyle czasu Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:21 Szkoda pomnika to fakt. Ale moim zdaniem sytuację uratował Chrzanowski, który w roku 600 lecia rozpoczął długo wyczekiwany remont hali targowej. W jakimś stopniu osłodzi to gorycz z działania Muzyk z pomnikiem księcia Janusza. Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:22 POLITYCZNA DZIAŁALNOŚĆ MUZYK TO IDEALNY SCENARIUSZ DO SERIALU RANCZO!!!!!! skąd ona się wzięła?????? Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: norman_x (---.etth.elomza.pl) Data: 08-06-18 19:23 Totalna kompromitacja Muzyk!!! To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że Chrzanowski lepszej decyzji nie mógł podjąć. Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:23 @thiago to prawda ale nie może być tak że Prezydent będzie chodził za zastępcami i naprawiał ich błędy!!! Muzyk musi za to odpowiedzieć!!! Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: ross (---.146.226.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) Data: 08-06-18 19:28 ALE TO PRZECIEŻ NIE KONIEC AFERY PRZECIEŻ AUTOR PROJEKTU MOŻE DOMAGAĆ SIĘ ODSZKODOWANIA ZE JEGO BEZPRAWNE UPUBLICZNIENIE!!!!!!!!!!! TA KOBIETA NARAŻA MIASTO NA OGROMNE KARY FINANSOWE!!!!!! Odpowiedz na tę wiadomość Re: Pani Agnieszko na jakiej podstawie wybrała Pani artystę pomnika księcia Janusza ? Czy znaczenie miał fakt że ten artysta pochodzi z Torunia tj. miasta gdzie od lat działa ojciec Tadeusz? Autor: thiago (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 08-06-18 19:29 Przecież każdy prawie Kowalski, który jest laikiem i nie pracuje w administracji wie że na niemal wszelkie prace które gmina chce zrealizować przy pomocy podmiotów zewnętrznych musi być zorganizowany przetarg lub konkurs. A tu kobieta, która podobno aspiruje na urząd prezydenta nie zna takich podstaw.

  • real - niezalogowany 2018-06-08 16:44:12

    Niedługo będziecie pisać jak ktoś wyszedł z domu, stanął w długiej kolejce po coś tam i przez godzinę nie wrócił do domu.

  • kolo - niezalogowany 2018-06-08 16:39:10

    nie żałuje tego -kroku...

  • kolo - niezalogowany 2018-06-08 16:37:45

    już 2-dzieci ma...

  • Zbigniew.S - niezalogowany 2018-06-08 15:38:49

    Znów historia się powtarza,że zaginiona i na drugi dzień zguba się znalazła.Ja się pytam KTO ZA TO ZAPŁACI??

  • Wojtekkk - niezalogowany 2018-06-08 15:11:53

    Zagubiona gąska się odnalazła dobrze ze cała i zdrowa . poznaja w internecie pewnie facetow i urywalaja sie baby ze smyczy na randke

Dodajesz jako: |