:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mieszkanka naszego powiatu narozrabiała na drodze. Sześć kobiet trafiło do szpitala

Wypadki drogowe, Mieszkanka naszego powiatu narozrabiała drodze Sześć kobiet trafiło szpitala - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 23/08/2019 15:19

Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu do gwałtownego hamowania. Skutek był taki, że aż sześć kobiet trafiło do szpitala. Zdarzenie miało miejsce w Białymstoku.

Do zdarzenia doszło dzisiaj (23.08) po godz. 10:00 na ul. Sienkiewicza w Białymstoku.

Z podanych wcześniej przez policję wstępnych informacji wynika, że kobieta jadąca ulicą Sienkiewicza w kierunku ulicy Legionowej, zmieniając pas ruchu, zmusiła kierowcę autobusu komunikacji miejskiej do gwałtownego hamowania, w wyniku czego kilku pasażerów upadło. Aż sześć kobiet trafiło do szpitala.

Policjanci ustalili już kierującą audi. Jak przekazał nam Wydział Prasowy KWP w Białymstoku jest to mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. Była trzeźwa.

zdj. ilustracyjne

lomza

Mieszkanka naszego powiatu narozrabiała na drodze. Sześć kobiet trafiło do szpitala komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 15:58:04

    I gdzie komentarze wielkich kierowców Lomzynskich? Najlepszych, nie omylnych? Obce miasto i kaplica. I po co się spinać jacy to wielcy Lomzyniacy mądrzy na drogach.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:05:43

    Niezaprzeczalnie masz rację, ale nie widzę związku. Przecież to nie była łomżanka...?

  • gość 2019-08-23 16:05:46

    Treść komentarza...

  • Gość1 - niezalogowany 2019-08-23 16:21:29

    Pewnie bkl

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 16:37:52

    Ale to z pod Łomży osoba

  • gość 2019-08-23 17:25:55

    Widzicie łomki jak to fajnie się nabijać z kogoś po miejscu zamieszkania. To sami o was śledzie mówią jak wpadacie na zakupy.

  • gość 2019-08-23 17:31:16

    Bl-ki wyjado na Warszawe czy Bialystok zawsze narobio kaszany u siebie takie madrale

  • gość 2019-08-23 17:42:06

    wąchaj ryż

  • gość 2019-08-23 17:45:25

    BKL tylko kolniaki uważają się za miasto więcej w okolicy nie ma "miastowych"

    jest to mieszkanka jednej z podłomżyńskich miejscowości.~~

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:46:24

    E, panie Ferdku afera jest, pisali na my lomza! ;)
    Formułowaniem postów zajmuje się chyba jakiś rozrabiaka.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 18:57:23

    Śmierdzi BKL em na kilometr

  • Daniut - niezalogowany 2019-08-23 20:09:33

    Ach te BL... wypuść ich do miasta to zaraz wstyd

  • gość 2019-08-23 20:50:42

    ten głupi portal powinni dawno zamknąć

  • gość 2019-08-23 21:03:51

    lepiej sam sie zamknij

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 21:49:13

    Nie może być BKL bo pisze jak wół że powiat Łomżynski a nie powiat Kolnienski. Nawet czytać nie umieją że zrozumieniem komentatorzy za dyche haha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 22:06:51

    Wpaść łomka do miasta

  • BLM forever - niezalogowany 2019-08-23 22:39:58

    Prawda leży po środku. Pismaki napisali o podłomżyńskiej miejscowości żeby kolejnego wstydu i wiochy nie robić z Łomży w mediach. Otóż sporo,,BL" parkuje ( garażuje ) pod Łomżą. Całej prawdy nigdy nie napisał ten wieśniacki portal

  • Gośćali - niezalogowany 2019-08-23 23:29:02

    Normalni mieszkańcy Łomży reagujcie na te idiotyczne komentarze łomków. Niedługo Łomża stanie się niecikiem

  • Err - niezalogowany 2019-08-24 00:08:07

    Nauczcie się najpierw czytać, jest napisane MIESZKANKA JEDNEJ Z POD LOMZYNSKICH MIEJSCOWOŚCI więc nie z Łomży.... A to jest MEGA RÓŻNICA

  • Renka - niezalogowany 2019-08-24 00:09:05

    Wpuścić bydło Z wiochy pod lomzynskiej do dużego miasta hahaha

  • gość 2019-08-24 00:49:51

    proszę o wymienienie 3 łomżyńskich miejscowości XD Zawady ? Piątnica a może Konarzyce ? nie złe miejscowości hłe hłe

  • gość 2019-08-24 01:06:32

    Jak mnie zawsze śmieszą te komentarze o BL BLM BKL XDDDD na kazdej rejestracji jest stado baranów jełopy xD Ułomy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 01:10:35

    Te pseudo redaktor podpisu się z nazwiska.. Chyba że masz Michnik.
    Ale syf ta my coś

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 01:20:27

    PS.. O jest portal my Łomża nie my z pod.. Więc buraki jak dajecie się podpyszczac mich..z gówna wybiorczego to sobie swój portal żaluzje.. Nie łapiecie źe ktoś ciągle was pidjudza..

  • gość 2019-08-24 02:08:45

    Chcę odpowiedzieć konkretniej osobie nie mogę

  • gość 2019-08-24 03:54:11

    to pewnie bekael

  • gość 2019-08-24 08:33:03

    BLMy jeżdzą jak Beata Szydło.

  • MCh. - niezalogowany 2019-08-24 10:12:08

    BL = Buractwo Leci ( z chamstwem)

  • Karol - niezalogowany 2019-08-24 10:13:11

    Ha ha ha Jak zwykle Łomża się popisała. Zastanawiam się tylko po co tam pojechała? Przecież Łomża ma kompleks Białegostoku.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 10:25:05

    Rozrabiać to można w przedszkolu.
    Cóż za wyszukane słownictwo redaktorów.
    To ma być żart, czy jakiś sarkazm z jednoczesnym wskazaniem na jakiegoś mieszkańca?
    PO CO!? nastawiać ludzi przeciw ludziom?

  • gość 2019-08-24 10:57:35

    "Ale z pod Łomży osoba". Łomy nauczcie się poprawnie pisać bo podobno tylko wieśniaki bazgrają.
    BLe jeżdżą jak Komorowski do Ruskiej Wsi.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 07:13:56

    Tak. Nauczta się pisać i wtedy piszta. SPOD pisze się SPOD, a nie Z POD!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-25 07:17:12

    Wszyscy tu bazgrają z błędami; i ci ZA i ci PRZECIW (BL) barany!

Dodajesz jako: |