:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Milioner z Łomży w poselskich ławach!

Posłowie łomżyńscy, Milioner Łomży poselskich ławach! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 06/06/2019 16:44

Budynek mieszkalno-usługowy o wartości grubo ponad 1 mln złotych, domy, lokale, grunty rolne, las. Takiej fortuny dorobił się łomżyński parlamentarzysta Prawa i Sprawiedliwości Lech Antoni Kołakowski. Na jego majątek oprócz nieruchomości składają się aż trzy samochody. Bogactwa parlamentarzystów dzięki oświadczeniom majątkowym są jawne. Przynajmniej teoretycznie, bo w gruncie rzeczy nikt nie analizuje czy podawana wartość mieszkań, samochodów oddaje rynkową wartość. Ale nawet te deklaracje robią wrażenie.

Poseł Lech Antoni Kołakowski w najnowszym oświadczeniu wykazał, że zgromadził środki w wysokości zaledwie 15 tys. zł. Wartość całego majątku jest jednak dużo, dużo większa.  W ubiegłym roku poseł osiągnął następujące dochody:

  • dieta parlamentarna - 30,509,40 zł (w tym nieopodatkowana 30.509,40 zł)
  • uposażenie - 150.179,84 zł
  • przychód z najmu - 39.648,00 zł
  • sprzedaż drzewa leśnego - 50.418,40 zł.

Poseł ma w posiadaniu szereg  cennych nieruchomości:

  • dom o powierzchni 498 m2 o wartości 400 tys. zł - własność
  • udział w budynku - odrębność 3 lokali z udziałem w gruncie we współwłasności po 1/2 o wartości 200 tys. zł
  • budynek mieszkalno-usługowy w rozbudowie o wartości 1,2 mln zł - własność
  • dom i budynek gospodarczy o wartości 350 tys. zł - własność

Do tego doliczyć należy gospodarstwo rolne (grunty rolne, las, zabudowania) - 12.39 ha o wartości 350 tys. zł. Znajdują się tam budynki gospodarcze i mieszkalne - własność.  W oświadczeniu parlamentarzysty znajdują się też "inne nieruchomości": jedna o powierzchni 280 m2 i wartości 80 tys. zł - własność, a druga o powierzchni 358 m2  i wartości 90 tys. zł - również własność.

Poseł posiada aż trzy samochody: dwie skody octavia (2007 i 2015) oraz skoda superb (2017) rok. Do spłaty ma jednak wysokie zobowiązania:

  • kredyt hipoteczny na budowę - łącznie 132.420,57 zł do roku 2023
  • uniwersalny kredyt hipoteczny na budowę - 78. 388,17 zł do roku 2028
  • kredyt - leasing na samochód skoda superb - kwota pozostała do spłaty 95.344,93 zł do roku 2022.

Nieco krótsze i mniej skomplikowane jest oświadczenie poseł Bernadety Krynickiej. Posłanka zgromadziła 88.286,47 zł, do tego 37.020,38 zł jako współwłasność 1/2. Osiągnęła następujący dochód:

  • dieta parlamentarna - 30.062,40 zł (w tym nieopodatkowana - 30.062,40zł)
  • uposażenie poselskie - 110.898,20 zł.

Bernadeta Krynicka może pochwalić się domem o powierzchni 190 m2 o wartości 400 000 zł i działką budowlaną o powierzchni 1297 m2 i wartości 150 000 zł. Zarówno dom jak i działka to wspólność majątkowa. Do majątku zaliczyć należy jeszcze Volvo S60 (2012) i Peugeot RCZ (2011) - współwłasność z córką.

Co warto podkreślić, łomżyńska parlamentarzystka nie ma żadnych zobowiązań finansowych o wartości powyżej 10 tys. zł.

 

lomza

Milioner z Łomży w poselskich ławach! komentarze opinie

  • ość - niezalogowany 2019-06-06 17:00:40

    Kwota wolna od podatku X (razy) parę kadencji = ( równa się ) Y Takie równanie w wieloma wiadomymi błąd w obliczeniach (błąd statystyczny) może wykazać na "miłość bliźniego jak siebie samego" ustawowo na mocy konkordatu od wieków (tradycyjnie) pod stołem i na stole konsultowaną z Episkopatem ...współżyjącym ze (zlym)Duchem JPII-Ego nauczającego "miłości i odpowiedzialności" "Bogu ma chwałę..." Lewakom na ratunek

  • aaaaa - niezalogowany 2019-06-06 17:01:06

    W wy dalej na niego głosujcie. I na Muzykę Łomży także.

  • olać to! - niezalogowany 2019-06-06 17:05:14

    Polityka to jednak dochodowy interes. Miliony za friko byle być przebiegłą bestią.

  • gość 2019-06-06 17:14:06

    W wyborach w 2007 po raz drugi uzyskał mandat poselski, otrzymując 10 457 głosów. W wyborach do Sejmu w 2011 z powodzeniem ubiegał się o reelekcję, dostał 13 502 głosy[3]. W 2015 został ponownie wybrany do Sejmu, otrzymując 15 106 głosów i ci ludzie "złożyli się" na kwotę wolną od podatku z NADZIEJĄ ... oczy wiście bardziej niż z WIARĄ bo jak powiedział Ojciec J. P. "Naród wspaniały, tylko ludzie k u r w y." mozna by powiedzieć kurwy+

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 17:30:41

    Milionerowi mowimy dość, starczy już tego kopania dołków i mieszania w naszym PiSie

  • gość 2019-06-06 17:32:09

    Hitler też był milionerem

  • gość 2019-06-06 17:35:01

    PIS to dno i wodorosty i pół metra mułu

  • gość 2019-06-06 17:36:43

    Pis to dno i wodorosty i pół metra mułu

  • gość 2019-06-06 17:36:45

    Łomża i tak na niego nie głosuje co dwukrotnie pokazały wybory na prezydenta miasta. To jest poseł okolicznych wiosek i Zambrowa. Bardzo słaby poseł. Czas na młode pokolenie.

  • gość 2019-06-06 17:42:47

    olać to! - niezalogowany 2019-06-06 17:05:14 "... bestią." ?... O nie nie Nie wystarczy być bestią TRZEBA BYĆ bestią z rodowodem ŻEBY MIEĆ poparcie Ojca "uprawnionej" Hegemonii i NIE BYĆ BESTIĄ nie u p r a w n i o n ą "Z rosnącym zaniepokojeniem obserwujemy kolejne wypowiedzi uczestników (...) życia publicznego, w których fałszowana jest historia (...) i Polski, a historyczne odniesienia w całkowicie n i e u p r a w n i o n y sposób stosowane są do krytycznego opisu dzisiejszej rzeczywistości politycznej. Narastająca brutalizacja języka debaty o naszym mieście i o naszym państwie prowadzi do dalszego demontowania wspólnoty tworzonej przez mieszkańców, pogłębiania podziałów społecznych, a w efekcie może skutkować kompromitacją naszego samorządu, reprezentującego przecież wszystkich (...)" ;/

  • gość 2019-06-06 17:48:13

    gość 2019-06-06 17:36:45 z Zambrowa też jest Arcy Biskup Michalik (ten co duszę diabłu sprzedał i dlatego wyszło mu "szydło z worka" że dzieci są ofiarami rozpitych rodzin i dlatego są powodem molestowania księży dobrodziejów naszych i świata całego) ... i to tys dowód na to że Zambrów t_o duchowa stolica ks.bambrów

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 19:01:42

    Chciał kupic dom posła Kołakowskiego za 400 tys zl lub ten drugi za 350 tys zl. Kłamią w żywe oczy

  • gościu - niezalogowany 2019-06-06 19:32:23

    Też mam "aż trzy samochody", parę mieszkań i jeszcze trochę kasy na koncie.
    Dorobiłem się tego ciężką pracą, a nie żebraniem o głosy wyborców...

  • gość 2019-06-06 19:38:55

    ludzie co sie tak napalacie? Po co tyle jadu? Dostaniecie polecenie z Sadowej i poniesiecie karty do głosowania na Kołakowskiego czy Krynicką w zębach Panu dziękując ,że dał wam szanse okazać swoje zadowolenie. Już przypadek Andersowej czy Karskiego pokazał ,ze potomkowie roztrzasaczy gnoju w miejscu głowy mają krowią dupe.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 19:42:46

    Trochę szczęścia,i proszę bardzo!głosujcie tak dalej

  • gość 2019-06-06 20:02:24

    He, he, "polecenie z sadowej"... A to dobre!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 20:13:28

    Byłem w pronie, jestem w pisie i całkiem fajnie żyje mi się.

  • gość 2019-06-06 20:48:22

    Gvwno dla Lomzy zrobil ale dla siebie to i owszem,a ciemnota dalej na niego glosuje.Ta Lomza to jednak barany

  • gość 2019-06-06 20:49:35

    Chyba już czas, by jaśnie pan poseł sobie zrobił ząbki, bo jakoś tak mało medialnie wygląda na tym zdjęciu...

  • gość 2019-06-06 20:59:18

    W kolejnej kadencji chciałbym sie zająć
    budowa obwodnicy
    i nowym dworcem kolejowym w Sierzputach / tzw. szprycha 3/
    Barany i tak to kupia.

  • gość 2019-06-06 21:33:58

    komentujący POprostu POjebusy-pracuje i ma ! chamy -brać się do roboty!!!

  • gość 2019-06-06 21:44:01

    Skody se kupil zeby via Baltica pojezdzic tylko ze za nie zaplacili ciemniaki z Lomzy.Trzeba sie ewakuowac z tego pisowskiego przybytku.Wszystko k...wa do gory paliwo maslo warzywa prad a ciemnota dalej na pis.Premie mieli oddac i co? i chvj

  • gość 2019-06-06 21:50:18

    Kto pracuje ? On? Ahhhahhaaaaa, no kvrwa .To na niego ludzie podatki placa a co zrobil dla Lomzy? Ktos wie? Dwa przyklady podajcie.Ale ciemniaki lomzynskie czekaja az im panstwo da baranie lby

  • gość 2019-06-06 22:54:58

    jak tak zadajcie pytanie to konkretnIe a co inni zrobili dla Łomży? . JA WAM POWIEM GÓWNO . Więc ni czepiajcie sie tego jednego posła bo było ich i jest wielu. Andersowa i Karski to wasz znak - znak ludzi bez pomyślunku.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-06 23:12:23

    Na kogo oddac glos w jesiennych wyborach? Moze ktos nowy powinnen zostac poslem?

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 00:42:35

    Ręce opadają i serce pęka jak żyją jedni a inni w totalnej biedzie

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 04:57:53

    Morda zadowolona bo dorobił się fortuny na naiwności głupich ludzi. Świat jest pełen pasożytów którzy żerują na pracy innych. Dla mnie taki osobnik to totalne zero.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 06:59:33

    Artykuł zredagowany pod zawistne proste społeczeństwo.
    Dzialaność prowadził zanim został posłem. Jeśli kogoś okradł, to zgłoście gdzie trzeba. To że ktoś się dorobił w życiu trzech aut czeskiej produkcji robi sensację? Dom wart milion? Dzisiaj takich milionerów jest miliony. Wystarczy że gospodarkę sprzedadzą, a ziemię przkształcą na działki budowlane. Proszę prześwietlić wszystkich rządzących w poprzedniej kadencji. Skąd dorobili się prawdziwych majątków? Mało bylo afer? Probujecie pokazać, że ktoś ma lepiej od was? Do roboty lenie!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 07:22:32

    Nikt nie dorabia się majątku uczciwą pracą tylko żerowaniem na innych. Im bardziej jesteś przebiegły tym więcej masz.

  • gość 2019-06-07 07:39:08

    moja kwota wolna od podatku do wysokości kwoty wolnej Posła Katolickiego Folwarku zwierzęcego (taka owczarnia pasterzy dobrych inaczej z konstytucją apostolską JPII Pastor Bonus) razy 20 Lat to już Dom w stanie surowym drobny kredyt (z palcem w dupie) wieżowiec jednorodzinny na wielopokoleniową rodzinę po co mi ojczyzna która okrada moje wnuki by mieś 2% PKB na uzbrojenie się przed sąsiadami i 4% PKB na infrastrukturę Pastrzy DUCHA walki o ArcyPasterski paśnik ??? Moim wnukom potrzebna OJCOWIZNA ... w Imię Ojca i Syna i Ducha świętej rodziny a nie świętej Matki jakiejś C U R V A(wł) religijnej Matni

  • gość 2019-06-07 08:00:20

    Jest i nawiedzony egzorcysta, swoją drogą jak fajnie byłoby gdyby wszyscy byli biedniejsi i głupsi ode mnie - hahaha; wracajcie do komuny, ponoć dawała wszystkim po równo.

  • gość 2019-06-07 08:06:21

    I nie ważne jakie czasy i kto rządzi on ci zawsze z prądem władzy płynie. Nawet jak to prąd gnojówki byle z profitami to i ufajdanie nie straszne i niech smrodem jego inni się przejmują on już go nie czuje. A tej lali to dać dwa razy więcej żeby tylko ryja nie otwierała udając mowę polska.

  • Kajra - niezalogowany 2019-06-07 09:03:42

    Warosci nieruchomosci pana posla sa smieszne :) ktos tu moooocno przesadzil :)-

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 09:36:34

    Żmije sykliwe co w tym dziwnego że się troche dorobił? zwyczajnie to co zarobia inwestuje w lokale, ziemie itd... i kasa płynie za wynajm poprostu nie przepierdala kasy na głupoty jak większość z was debile

  • gość 2019-06-07 09:45:49

    Droga wolna dla każdego , więc proszę STARTOWAĆ . Jesień blisko .

  • gość 2019-06-07 10:15:57

    Gówno zrobił dla Łomży !!!!!!!!!!!!!!!! Poza swoim parkingiem. Benia to przynajmniej z Chrzanowskim rozmawia i pomaga w ministerstwach : hala sportowa, hala targowa, teatr lalek, filharmonia...ile razy ten legat jeździł z Chrzanowskim w sprawach miasta żeby mieć wsparcie ? Zero !!!! Benia przynajmniej pomagała. Ten człowiek niech sie schowa bo wstyd.

  • gość 2019-06-07 10:16:50

    też nabiorę krydytów i będe milionerem. Grunt to być milionerem bez kredytu !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 10:33:30

    Pamiętam że gdy po pierwszy startował w wyborach, to nie miał żadnych oszczędności. Na kampanię pożyczal ponoć pieniądze a i podobno przyjaciele go sponsorowali. A teraz i owszem. Ma majątek i oszczędności. Taki to potrafi.

  • gość 2019-06-07 11:40:21

    co z tego...jak człowiekiem jest.....nie powiem jakim. Nawet jakby w złocie chodził to i tak nie zmieni charakteru człowieka. Znam ludzi bogatych i do tego tak wspierających uboższych właśnie ze swoich oszczędności, zatrudniając do siebie osoby sprzątające, osoby dbające o ogród, osoby prasujące koszule, osoby gotujące itd...po to zeby dać pracę ubogim, ale nie samą marchewkę, ale wędkę. Do tego pomagające po cichu, bez rozgłosu rożne organizacje i akcje społeczne. Bogactwa na drugą stronę nie zabierze. Ale zostanie we wspomnieniach jakim się było człowiekiem.

  • gość 2019-06-07 12:11:32

    Już mi się rzygać chcę gdy patrzę na tą mordę.

  • gość 2019-06-07 12:33:02

    nie jestem zwolennikiem żadnej partii ani nie popieram żadnego z aktualnych lokalnych posłów ale pragnę zwrócić uwagę , że na tego posła czyniona jest zwyczajna nagonka czego efektem jest taki wpis internauty jak powyżej. A to jest już bardzo niebezpieczne.

  • taka prawda - niezalogowany 2019-06-07 12:48:03

    Wszystkie dobra fizyczne nie będą już nasze z godziną śmierci naszej. Należy traktować wszystko co mamy jako depozyt dożywotni. Nikt nic nie zabierze z tego świata ze sobą, poza dobrymi uczynkami.

  • gość 2019-06-07 12:55:16

    RODACY jak wami łatwo manipulować, wystarczy :"obiektywny" artykół rzetelnego portalu i wszyscy głosujemy na Panią Benię ;-)

  • gość 2019-06-07 12:58:11

    przepraszam artykuł oczywiście;-)

  • gość 2019-06-07 13:31:02

    C U R V A(Łać)sejm zwyrodnialców dzień wolności podatkowej na czerwiec (0,5 roku garbienia rodziców potencjalnych też) a potem Darowizna z wynagrodzenia z mienia wcześniej zagrabionego i tak Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej 9 czerwca 2018 r. zaproponowało, aby w 2019 r. pensja minimalna wynosiła 2250 zł brutto. 0,5 Roku x 2250/mc daje 13500,00 (kwota wołana od podatku w dla Polaków 30451,00 więc cały przychód za 6miesiecy z 20 lat nie z 30 lat na tyle bank daje kredyt mieszkaniowy razy 2250/mc waloryzowane o inflację daje to około 0,5 MILIONA z dochodu OJCA ;/ i drogie tyle MILIONA z MATKI mater dei Św.Rodzina może sobie kupić mieszanie dla Syna i Jeszcze Córce odpalić kawał Ojcowizny - Bóg Honor - Ojczyzna ??? ks.zKórwySyny z dorobku Matek i Ojców budujące sobie "GROBY POBIELANE" ... teraz "uczelnianą" VAT "uszczelką watowską" a przez i nagle nie ma dziury budrzetowej a Kościołów z tego "vatu" napierdolonych jak śmieci w lesie jak ks.Pedofilów w Ornatach ... "Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" i te bezpieczeńtwo ma dać 500+ ??? J. Paweł drugi sprzedała dusze diabłu sprzedał dusze własną i dusze (Ludu) Kościoła ?

  • gość 2019-06-07 13:36:51

    @ taka prawda - niezalogowany 2019-06-07 12:48:03 powiedz to ks.Bestiom ...(666...999 jako na górze tak i na dole "jako w niebie tak i na ziemi tej Ziemi) ... w złotych ornatach umacniających kult kultury martwej reki (w pojęciu szerszym niż encyklopedyczne)

  • gość 2019-06-07 13:47:58

    Ks.zKórwySyny ks.kustosze owoców miłości bliźniego do siebie samego idące wydeptanymi "śladami J.Pawła drogiego" papieża populizmu papieża nadziei zło dziejów chwały chrystusowej (papież F. "oczyścił" JPII uznając że papież Polak "był oszukiwany" ... wiec czym był Wielki Pontyfikat oszukiwanych razem z papieżem ... przez tych co Papieża co Lud oszukiwali ??? .... morze też ta ich NADZIEJA W CHÓRZE fałszujących "santo subito" bo ci co oszukiwali JPII i LUD mieli wpływ na proces kanonizacyjny !!!...

  • gość 2019-06-07 18:47:02

    A tymczasem w Lidlu pietruszka po 20 złotych polskich za kilogram...

  • gość 2019-06-07 19:58:19

    gość 2019-06-07 18:47:02 bo pietruszki nie sieje się w dobrach luksusowych jakim na bogato otacza się prawica ... episkopatu do tych lux symboli chleba naszego powszedniego przyklejona jak Krzyż cierpienia do Jezusa który na nim nadal wisi pomimo że zdjęto go z krzyża w dniu ukryżowania

  • gość 2019-06-07 20:56:30

    Mądry człowiek to i sie dorobił, a dziadostwu SZKODA

  • gość 2019-06-07 20:58:24

    Zazdrośc ludzi nia ma granic,po co tyle jadu w was?????

    Zazdrośnicy!!!!!!

  • jojo - niezalogowany 2019-06-07 21:02:03

    ...ten Pan jak przemawia nie potrzebuje ściągi ,ma dużą wiedzę i nie czyta z kartki tak jak inni to robią .Mądry człowiek z niego.

  • gość 2019-06-07 21:08:16

    Do roboty lenie!!!!!!!!! a nie czekacie aż wam z nieba spadnie!!!!
    Czemu Posłami nie jesteście ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 21:26:12

    Andrzej ale upuściłeś piany z jadem. Leki już nie działają? Załatwię ci następne, spoko.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 21:30:50

    W naszym społeczeństwie wystarczy powiedzieć, że ktoś ma lepiej niż inni i lincz medialny bankowy.

    Gratuluję mylomza brukowego tematu pod publikę, żeby jeszcze popatrzeć z boku jak psy i chore lemingi ujadają.

  • gość 2019-06-07 21:33:22

    toż to bez wysiłku widać ,ze ten artykulik został napisany pod cud poślicę , kwiat intelektu inaczej panią Krynicką.

  • Gość - niezalogowany 2019-06-07 21:34:29

    Napiszcie ile Tusek zarobił i jak się obłapił. Co nie kole? Może nie za nasze? Nasze, bo wszyscy na te wspólnotę łożymy.

  • gość 2019-06-08 01:52:30

    Gościu ogarnij się narazie to więcej ciągniemy z Brukseli niż dajemy,najmniej dają ci co na Pis głosują ,oni tylko korzystają...

  • gość 2019-06-08 07:00:39

    Gość - niezalogowany 2019-06-07 21:34:29 Napiszcie że Tusk nie jest Chadekiem i swoim Głosem Katolickim wołając Chórem (nadzieja w chórze) wołajcie mea culpa napierdalając się własną egocentryczną prawicą zjednoczoną z samą sobą we własną "zbroję" "pawłowej duchowości" a przy tym Odmawiajcie "Ojcze nasz..." ze swoim "Hymnem o Miłości" przed sobą nawzajem Kończąc aPAGE SATANAS żadne tam AGape Satanas pokażcie że macie Honor pokażcie że macie Boga w sercu i miłość do Ojczyzny nie jest ważniejsza od życia jak Bóg przykazał w dekalogu celebrować miłości własną do Ludzi ... tylko jeszcze Ktoś wam właściwą wykładnię tego dekalogu tego prawa mojżeszowego winien przywrócić aaaaaaaaaa nie zrobią tego ks.Obłudnicy oni muszą zejść z katedry Mojżesza ... tylko że ks.Obłudnicy sami z niej nie zejdą skoro sam JPII ks.zKórwySynów na katedrze Mojżesza umocnił !!!

  • gość 2019-06-08 07:08:33

    Poseł "zambrowiak" to prawdziwy chreścijanin bo jak powiedział arcybiskup "zambrowiak" chrześcijanina można poznać po tym że jest uśmiechnięty bo "prawdziwy chrześcijanin jest uśmiechnięty" arcybiskup Michalik w rekolekcjach dla dzieci przestrzegał żeby niezadawań się ze smutnymi ... a musicie wiedzieć to czego ks.Michalik nie powiedział że smutne są ofiary kultu kultury obrońców autorytetu ks.pedofilów ... Ks.Michalik to flagowa postać kultury katolickiej w polce to "FALSE FLAG" nowej ewangelizacji naoej "Chrystianizacji europy" a Arcy Biskup Arcy Kapłąn z domu Ojca którego Jezus nazywa diabłem ... mówi "WY DIABŁA MACIE ZA OJCA" (vide J 8, 44) Dlaczego ? noże wyjaśni to "apostolstwo trzeźwości" i jego Biskup pomocniczy czytający z kartki martwe słowo i puste frazesy ?

  • gość 2019-06-08 07:22:19

    @ gość 2019-06-07 20:56:30

    "Mądry człowiek to i sie dorobił, a dziadostwu SZKODA" (żadnego niepokornego ks.Jeżego nie było w tym czasie w Polsce) idąc tokiem twego myślenia widać rze tak brzydko powiem irz Jezus nie był mądry widać był głupi a jest parcie na to że w ogóle był chory psychicznie ... pewnie gdyby nie był głupi i chory to nie zjebałby mądrych i zdrowych zaś przytuliłby się do nich "z miłością" "właziłby im w dupę" i przy odrobienie "dobrej woli" schlebiając pochlebstwa hierarchom wszedł by do ścisłego kierownictwa stając się jednym z arcy kapłanów a następnie w wymianie pokoleniowej najwyższych kapłanów stałby się "NUMERO UNO" ... Pierwszym Po BOGU .... autorytetem religijnej "wspólnoty interesów" jakim niewątpliwie stawał się JPII który nie w 3 dni ale w 30 lat szedł do Domu Ojca ... jak się okazuje JPII nie poszedł za Jezusem który poszedł do Ojca swojego którym nie jest diabeł Ojciec religijnej wspólnoty arcy kapłańskich interesów

  • gość 2019-06-08 07:27:13

    @ gość 2019-06-07 21:08:16 CZEMU prawo w Polsce jak Pajęczyna ksiądz (bąk)się przebije ugrzęźnie dziecina(muszyna) ? CZEMU prawo w Polsce jak Pajęczyna ... ustawowo ustawiana w związku z konkordatem ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????"Jeżeli najbardziej niewinne i bezbronne dziecko nie może czuć się bezpiecznie w jakimś społeczeństwie, wówczas już nikt bezpiecznie czuć się w nim nie może!" Prymas Tysiąclecia (odkupienia pffu ogłupienia Ludu w Polsce)

  • gość 2019-06-08 07:53:00

    a ks.zKórwySyny doprowadzili od zaostrzenia przez sejm kar dla pedofilów zamiast naprawić system który pozwalał ks.pedofilom (pedofilom lepszego sortu) "dożynać" ofiary i nic w tym zakresie się nie zmieniło !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ks.zKórwySyny Chadeckiego wyznania wiary w many many ... (Rdz 3, 15-do nadal) i jeszcze więczeł złotych ornatów w które ubrał się diabeł "Jeśli wasza światłość, wiedza, nauka, mądrość prowadzi do uczynków dobrych, wówczas pochodzi z miłości. Jeśli jest użyta na mnożenie zła, nie jest ani światłością, ani nauką, ani prawdą, ani miłością" .... "i jeszcze" jest jakimś dobrem ... pozornym jest taką ("FAŁSZYWĄ) FLAGĄ" przykrywką wiąkszej operacji typu "False Flag" robonej oczy wiście "Bogu na chwałę ..." Lewakom na ratunek

  • gość 2019-06-08 08:51:14

    Najpierw ks.Kut as y taka forma obłudników - ojców - lepszego sortu wykorzystującego we własnym interesie matki ... nie swoich dzieci pierdolą coś o czymś na czym ich (teoretycznie) ma polegać miłości chrześcijańska a w praktyce ujawnia się ona potrzebą tworzenia narodowego programu ochrony zdrowia psychicznego z dbałością o coraz młodsze dzieci ??? to jest ta troska o "dzieci nienarodzone" to jest ta troska o "pomniczki dzieci utraconych" to jest ta troska o LOKOWANIE PRODUKTU "od naturalnego poczęcia do nienaturalnej śmierci w obronie paśnika na którym eutanazja zakazana ale "misje pokojowe" to rzecz święta jak "krucjata" kapelanów patriotyzmu przyklejona w obronie terytorialnej do spuszczania krwi z Chrystusem pod sztandarem Bug Honor i Wojsko byle nie Ludowe bo ks.zKórwySyny umacniające się w LUDOWEJ pobożności nienawidzą LUDOWEJ (władzy) hierarchii wartości

  • gość 2019-06-08 13:05:27

    Zwykły figurant.

  • Irokes - niezalogowany 2019-06-09 09:36:48

    A obwodnicy , Via Baltica , torów kolejowych przez Łomżę i paru jeszcze strategicznych projektów dla Łomży NIE BĘDZIE . Dlaczego?
    BO POSŁOWIE ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO WYŁĄCZNIE ROBIENIEM KASY DLA SIEBIE!!!

  • Irokes - niezalogowany 2019-06-09 09:37:53

    A obwodnicy , Via Baltica , torów kolejowych przez Łomżę i paru jeszcze strategicznych projektów dla Łomży NIE BĘDZIE . Dlaczego?
    BO POSŁOWIE ZAJMUJĄ SIĘ TYLKO WYŁĄCZNIE ROBIENIEM KASY DLA SIEBIE!!!

  • gość 2019-06-09 19:42:58

    Sukcesy posłów dla Łomży .Nie widać żadnych.Mamy 3 posłów i dla miasta nic nie zrobili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tylko sami się wzbogacili ..............................

Dodajesz jako: |