:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Minister Ziobro odwiedzi Łomżę [LIVE]

Portal mylomza.pl 14/09/2019 13:40

W dniu 15 września 2019 r. o godz. 17.00 w sali konferencyjnej Parku Przemysłowego Łomża, przy ul. Sikorskiego 166 odbędzie spotkanie otwarte z mieszkańcami z udziałem ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry i prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego.

Tego dnia Zbigniew Ziobro odwiedzi także Grajewo. Tematem przewodnim ma być m.in. budowa Sądu Rejonowego.

lomza

Minister Ziobro odwiedzi Łomżę [LIVE] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 13:53:16

    czyli była to prawda ,że Prezydent Chrzanowski działa razem Ziobro z solidarnej Polski.wspolnie maja nawet konferencję.. i gdzie ta wielka smuta o której mówiła pewnia pani rok temu

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 13:56:17

    A pan w czarnej sukience nie tak dawno w Częstochowie mówił ministrowi,że z prezydentem nie można trzymać bo to zły człowiek ...oj już rozkazy od sadowej zagluszane są przez nadzieję.brawo

  • gość 2019-09-14 13:58:47

    Kurcze, że budowa sądu, a już myślałem, że jakieś wybory się zbliżają...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 14:06:56

    Spotkanie bankrutow:)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 14:10:15

    rząd wspiera prezydenta!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 14:12:56

    Wspiera?.Sprawdzimy ile miasto doplaci do Oswiaty.

  • gość 2019-09-14 14:14:50

    którego prezydenta

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 14:38:41

    wszystkie samorządy doplacą do oświaty....propaganda,że dadzą podwyżki a samorząd i tak zapłaci.Widac,że prezydent odnalazł się po wyborach i działa dla dobra miasta!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 14:43:37

    Przeglądałem ostatnio w szafie ulotki i znalazłem ulotki z kampanii samorządowej i zauważyłem,że Ziobro jako jedyny że zjednoczonej prawicy nie poparł kandydatki.zrobil to Gowin i Kaczyński.Czyzby Ziobro o wszystkim wiedział co się dzieje w Łomży?ze tak potraktowano prezydenta ?to by pokazywali,że dzisiaj po wyborach mają wspólną konferencję

  • ŁAPUFKASZ - niezalogowany 2019-09-14 15:03:13

    czy to znaczy że sam minister będzie nadzorował kontrolę wszystkich ostatnich podwyżek ? ... iii te 70.000.000 KREDYTU ?

  • gość 2019-09-14 15:04:11

    Mariusza nie chcieli w PiS to musiał się gdzieś przykleić

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 15:07:10

    http://lomza-tuiteraz.blogspot.com/2019/09/uwazam-ze-radny-winien-byc-wzorem-i.html?m=1#comments

  • Ekwador - niezalogowany 2019-09-14 15:12:59

    Mariusz nigdzie się nie przykleja, to o niego zabiegają, bo o takiego polityka, który nie dał się PiS i Kosciolowi trudno. Chcieli mu pokazać miejsce w szeregu i się pomylili :) Całe to towarzystwo polityczno-biskupie. PS. biskup dalej działa :)

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 15:18:32

    "Mariusza nie chcieli w PiS to musiał się gdzieś przykleić" Chyba nie znasz realiów... Haha Cały czas chcą, żeby znów był z nimi. Ale to on teraz rozdaje karty...

  • gość 2019-09-14 16:14:56

    O następny przypomniał sobie o Łomży,minister zer0 jak zbliżają się wybory.Tfuuuuuu

  • gość 2019-09-14 18:13:57

    tytuł winien brzmiec mniej niż zero przyjedzie do ciut więcej niz zero.

  • gość 2019-09-14 18:14:54

    nie wiecie gdzie dostanę jutro większa ilośc zgniłych jajek albo podgniłych pomidorów.

  • gość 2019-09-14 18:36:57

    Niech spi...ala do krakowa.

  • antyfa - niezalogowany 2019-09-14 18:52:01

    minister niesprawiedliwości, Feiksgniew Ziobrzyński za późno się urodził byłby wybitnym czekistą

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 19:30:45

    Tak w Warszawie uważają Mariusza jak i Łomżę, żeby nie Krynicka to by nic nie załatwił to ona mu pomaga, na przekór Sadowej.

  • ość+ - niezalogowany 2019-09-14 19:41:45

    Odwiedzi ? to wizyta prywatna ? będzie Łomżę zwiedzał ? a Morze "zatrzyma się w Łomży przejazdem" albo "w drodze do Grajewa spotka się z Łomżanami i Łomżyniakami" oczy wiście łomżanki i łomżynianki wstęp wolny ...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 20:13:27

    Jasne...

  • prze bie głość+ - niezalogowany 2019-09-14 20:26:06

    Gość - niezalogowany 2019-09-14 20:13:27 to nie do końca jasne ... gdyż minister sprawiedliwości spotka się z pracownikami retusza nie w ratuszu i nie w placu sprawiedliwości ale w parku ... gdzie odbywają się poczęstunki biznesowe ... jaki strony kontaktu mają w tym interes by się nie spotykać w miejscu pracy trwając na stanowisku swoim ?

  • gość 2019-09-14 20:38:01

    z tego co wiadomo to minister przyjeżdza promować kandydatów PiS do sejmu, a prezydent chce się wkupićw łaski bo żadna poważna partia nie chce z nim już rozmawiać.

  • gość 2019-09-14 20:43:44

    oj trole ratuszowe w akcji, propaganda sukcesu ktorego nie ma.
    Wkrótce CBA wkroczy do ratusza i do MOSiR... nie przypadkowo ten Pan tu jutro się pojawia...

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 20:52:17

    Jest w kosmologii taka definicja czynników krynka wodą plus gotowana woda plus chrzan z głodem równa się bankructwo ludzi i miasta.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 20:55:05

    Czy jutro Mario że Zbychem oficjalnie poprą swego koalicjanta Borysewicza 4You?

  • gość 2019-09-14 20:55:42

    ciekawe czy jutro prezydent będzie w stanie cokolwiek wydukać....

  • gość 2019-09-14 21:11:50

    ciekawe jakie miny mieliby wyborcy Po Ko i całego tego gó....a wiedząc że Borysewicz na kolanach prosił Chrzanowskiego o załatwienie mu przejścia do PiSu i obiecywał że będzie głosował jak yylko Mariusz sobie zażyczy....Mariusza wyrzucili z PiSu ... Przypadek???

  • gość 2019-09-14 21:27:26

    oj wy przebrzydłe padalce, w d***e byliście, g***o widzieliście, zazdrość i głupota was pożera.
    Jak można tak pisać o prezydencie swojego miasta, gdzie od lat nie było mu podobnego.
    Dziękuję Panie Prezydencie za dbałość o nasze miasto za wszystko co Pan czyni, uczciwie i sprawiedliwie. Niech Bóg Panu błogosławi.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:28:12

    Czy jutro Mario że Zbychem oficjalnie poprą swego koalicjanta Borysewicza 4You?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-14 21:30:51

    Borys Mario Zbych. Co na to POKO?
    Kłamliwy blog promuje krynica i Borysa.

  • gość 2019-09-14 21:36:56

    Panie Tarka skończ pan butelke...nie pisz głupot i idz spać

  • gość 2019-09-14 21:38:42

    To prawda, takiego prezydenta dawno nie było.... szkoda naszego zadluzanego miasta i mieszkancow ktorzy za te bledy i niefrasobliwosc wladzy musza placic ze swojej kieszeni.

  • JechOwyKapelan+ - niezalogowany 2019-09-14 21:48:10

    gość 2019-09-14 21:27:26 można tylko trzeba wiedzieć z kim ... Jezus nie miął oporów by o sile przewodniej swojego narodu powiedzieć "WY DIABŁA MACIE ZA OJCA" a oni tak samo jak łomżanie i łomżyniacy byli wyznawcami prawa mojżeszowego (dekalogu) czego Poseł B\'e.K\'a. dała popis w sejmie broniąc wykładni starego przymierza w duchu innym niż duch nowego przymierza to zapewne staraniem ducha wzywanego staraniem JPII któremu wszyscy za to dziękowali a okazało się że i jest za co jebać ... a Jezus nie bał się jebać przywiązanych do kanonicznej poprawności nawet w narodowym sanktuarium taka świątynia lepszego sortu po której została ściana płaczu zgrzytających zębami ...na krytykanctwo Jezusa o nie nie nie tylko Jego gdyż wcześniej głupcami nazywano proroków którym robiono cmentarne "silentium sacrum" a natchnionych jak bóg przykazał nazywano szaleńcami czego doświadczył nawet Syn Maryi pierwszy wśród równych którzy z krzyża cierpienia nie zrobili relikwii i na krzyżu swoim lędźwiowym oddalili się od żydowskiej religijności do której nawracał Paweł z Tarsu wodząc na pokuszenie ... tych którzy ulegli pokusie ... gdyż taki był cel Szawła i Pawła i jech owego Towarzystwa wzajemnej aberracji stojącego pod krzyżem kainowego wyznania wiary narzucanej wszystkim ... ale do cholery nie wszyscy jesteśmy kainami

  • gość 2019-09-14 21:52:08

    A to wszystko to pikus z tym co wyczynia Pan Poseł K.
    Zabiega o to zeby tory i nowo budowana stacja przebiegały przez jego działki. Dzięki temu ma się wzbogacić na budowie kolei w Łomży (ponad 20 milionów złotych), dlatego mocno chodzi za tym po wszystkich ministerstwach. Sprawą interesują już się odpowiednie służby.

  • gość 2019-09-14 22:08:57

    najważniejszy jest Darek Brakoniecki!!! Gooodd save the urodzony liderr Darek!!!

  • Gośćmyszka miki ha ha - niezalogowany 2019-09-14 22:31:45

    Ziobro przyjeżdża to niech zrobi porządek z sadem Lomzynskim porządek z złodziejami !!!

    -frajerzy trzęsą portkami ! Ha ha ha....

  • gość 2019-09-14 22:38:27

    wizyta w mieście ministra sprawiedliwości który łamie konstytucję, nagina prawo, niszczy trójpodział władzy czy w końcu zarzadza ministerstwem gdzie jego zastepca tworzy przestepcza grupę hejterów oczerniających uczciwych sędziów nie jest żadnym zaszczytem i takiego czekisty nie mam przyjemności gościc tu w mieście. Jezeli ktos zaproponuje protes przed miejscem spotkania chętnie dołacze.

  • gość 2019-09-14 22:43:59

    Zapytajcie Borysewicza pseudoPlatfusa czy pójdzie protestować przeciwko Ziobrze.

  • gość 2019-09-14 22:53:06

    nie pójdzie nie narazi się Mariuszowi.... strach i obawa przed utratą profitów mu nie pozwolą na to.

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-15 00:58:55

    Ciekawe zestawienie Zipbro - Chrzanowski ??? Dobrze, ze nie Ministet Spraw Wewnetrznych, tworca CBA M. KAMINSKI ??!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 08:21:54

    Wstyd przyjmować takiego człowieka 0

  • gość 2019-09-15 08:37:27

    Ciekawe ilu sędziów z Łomży i sąsiadających miast powiatowych będzie miało czas na spotkanie z Ministrem Sprawiedliwości?

  • ość - niezalogowany 2019-09-15 09:44:43

    gość 2019-09-15 08:37:27 a po co mieli by się z nim spotykać poza godzinami pracy w miejscu przeznaczonym na robienie interesów w celach innych niż zawodowe jech owej grupy zawodowej kontaktującej się co do zasady dobrego postępowania w trybie administracyjnym w miejscu i czasie do tego specjalnie przygotowanym żeby nie było wątpliw ości ?

  • gość 2019-09-15 09:56:00

    Czego tu, wystarczy nam już tutejszego PiSowskiego tałatajstwa. Won do San Escobar.

  • JechOwych3ch+++ - niezalogowany 2019-09-15 10:00:36

    Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-15 00:58:55 "???" - widać niezgodny z wolą kanonicznie "uczonych w piśmie" twój postęp w postępowaniu - trynitarnym - myślą?, mową? i czynem? nie zaniedbaniem i tak dalej ... tak łatwiej będzie ci wydukać dedukcję Cóż to jest 666 vide 999 (jako w niebie tak i na ziemi.... na której takie same prawo boże dekalog) morze wtedy sprawniej spojrzysz na FAKT czemu Krzyż Św.Piotra został uznany za krzyż anty chrystów i czemu anty chryści paradują z krzyżem Chrystusa ... jak kanibale z truchłem przeciwnika którym się posilają by przejąć jego moce i tryumfować z ich pomocą na własną modłę

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 10:26:31

    Nie wiem co za debil lub debilka wymienił/a nazwisko szanownej osoby, i rzekomym piciem. Nie mierzcie innych ludzi swoją miarą. Państwa nerwy i pragnienie alkoholu jest większe niż tych, których pomawiacie.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:04:11

    Tak Mariusz.
    Nie pij.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:04:24

    Tak Mariusz.
    Nie pij.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:12:56

    Ma ktoś zrytą psychę.

  • gość 2019-09-15 13:48:55

    Gość - niezalogowany 2019-09-15 13:12:56 sama się nie zryła ... od urodzenia ptfu od chrztu ... Polski bo to taka psychika narodowa i jej kondycja za którą idzie narodowy program ochrony zdrowia ... psychicznego "i jeszcze" nadzieja z grupą stacjonującą pod wielką dzwonnicą "cymbałów brzmiących" żydowską religijnością i żydowskim patriotyzmem od którego żydowski mesjasz się oddalił na nakazując rozebrać żydowską świątynie czy Mesjasz był anty Semitą ? Czy było chory psychicznie przecież sam był żydem ?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 14:35:03

    Się ktoś muzykalny mocno gryzie, że do Chrzanowskiego przyjeżdżają wszyscy z Pisu a ona musi jeździć doo rydza z torunia aby jej pomagał.
    Brawo Panie Chrzanowski ludzie widzą jaka zła muzyka chce dalej przygrywać

  • gość 2019-09-15 15:06:01

    może być ciekawie...zobaczymy czy Mariusz nie ucieknie jak zobaczy Muzykową

  • gość 2019-09-15 15:20:24

    będzie chyba niezłe show

  • gość 2019-09-15 15:25:48

    Tarka mordo mordeczko ty NASZA zapamietaj dobrą radę- PIŁĘŚ ŃIĘ PIŚZ, PIŚZEŚŻ NIĘ PIJ! że o jeźźdżie smochodem nie wspomnimy.999

  • Elwira - niezalogowany 2019-09-15 15:32:37

    Cześć mili panowie, z tej strony Elwira 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć -- http://wyspakobiet.eu/elwira25

  • gość 2019-09-15 17:17:39

    Fajnie że do Łomży zajechał, jakby nie chciał to by nie zajechał. Prezydent pomimo pomawiania i oczerniania go publicznie, wszelkich Częstochowskich ogonów chodzących za ministrem i psioczących na Chrzanowskiego, umie przyjąć takich zacnych gości. Widać że plan typu - DO ŁOMŻY NIKT NIE PRZYJEDZIE, JAK WYGRA CHRZANOWSKI TO BĘDZIE WIELKA SMUTA, NIKT Z NIM NIE BEDZIE CHCIAŁ ROZMAWIAĆ, ŁOMŻA BĘDZIE ZAORANA. Jak widać, przyjeżdżają, rozmawiają jak cywilizowani ludzie, dyskutują, wymieniają poglądy, wspierają się. I za to wielkie brawa dla Prezydenta. Nie jeden polityk ma chrapkę na CHrzanowskiego, ale on jest bezpartyjny i niech tak zostanie.

  • gość 2019-09-15 17:41:07

    5 osob na sali ahahahahaha niesamowitą rolę odegrał Chrznowski. Ziobro powiedział dzień dobry, dziękuję za organizację dowidzenia panie prezydencie nie ma co... przyjeżdzają , rozmawiają dyskutują i wymieniają poglądy brawa.

  • gość 2019-09-15 17:47:49

    jak się zmienia Łomża, jak się zadłuża !!! Kto to spłaci !!!
    Park, filharmonia - nie ma się czym chwalić - po terminie i drogo !!!
    Hala kultury ??? a gdzie zabezpieczone środki na jej działalność ???
    O śmieciach CISZA !!!! przecież to poprzez koszty zakładu prowadzonego przez prezydenta takie ceny, gdzie odpowiedzialność ???

  • gość 2019-09-15 17:51:13

    żona kolegi. POPIERAM

  • gość 2019-09-15 17:55:58

    widac że preżydent to lokalny patryjota wszpiera kandydatów sposza Łomży

  • gość 2019-09-15 17:58:28

    Super głos Pana w sprawie sądów!!!

  • gość 2019-09-15 18:03:40

    Bilety darmowe dla seniorów... rozleniwia... spacer, sport to zdrowie !!

  • gość 2019-09-15 18:04:46

    minister wpadl podpromował Olę i pojechał,,, aha powiedział tez dzień dobry i dowidzenia panu prezydentowi, Nagadał się prezydent naprawdę, owocna rozmowa

  • gość 2019-09-15 18:04:57

    Ludzie zadają pytanie i myślą że tak łatwo wszystko zrobić, a gdy słyszę odpowiedzi to jestem pełen podziwu i szacunku dla Prezydenta, widzę jakie to zawiłe i jak dużo trzeba działąć żeby cokolwiek w mieście zrobić.

  • gość 2019-09-15 18:10:25

    Co boli tu kogoś ze dla Biskupa Ziobro nie miał czasu ? Mozę specjalnie tak szybki uciekł, bo nie chciał powtórki z rozrywki w Częstochowie. Mi się podoba ta Pani Aleksandra, oby Ona i Pani Poseł Krynicka wstąpiły do Sejmu, bo jak powiedział Pan Prezydent tylko na JEDNEGO POSŁA CZYLI POSEŁ KRYNICKĄ MÓGŁ LICZYĆ. Uważam że teraz będzie mógł liczyć i na Panią Olę.

  • gość 2019-09-15 18:22:23

    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/09/15/zbigniew-ziobro-w-lomzy/ walka o chrzanowskiego trwa

  • gość 2019-09-15 18:27:20

    No proszę. Bardzo mi miło zę minister zechciał przyjechac do mojego miasta. Prezydent Chrzanowski na medal.

  • gość 2019-09-15 18:31:40

    Prezydent wspiera PIS czyli w sercu wciąż Prawica, tak jak mówił, nawet sąd nie pomógł i tryb wyborczy żeby mu z z głowy wybić prawicę. Nie pomogły nawet szczucia i paszkwile kolegów z prawicy. Ale fakt że jeden z solidarnej przeprosił za pomyłkę, Ziobro się odciał zupełnie, tylko własny Pis ( o którym Chrzanowski wspomniał że 15 lat działał ideowo ) podkładał mu świnie. Po tym mogę sądzić że naprawdę to jest człowiek z zasadami.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 20:06:34

    Ziobro nie przyjechał do Chrzanowskiego tylko Szczydlo promować.

  • gość 2019-09-15 20:39:39

    Panie Tarka widać ze ma Pan cisnienie na porozumienie... łubu dubu.....

  • gość 2019-09-15 20:40:34

    brako misiewicz był czy wyleczył się z liderowania?

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 20:48:10

    Chrzanowski dzisiaj z Ziobro był od samego początku.Widoczny był rano na konferencji w Grajewie ,więc myślę że miał dużo czasu żeby powiedzieć co się dzieje w Łomży...zresztą przed wakacjami gościł w ministerstwie

  • gość 2019-09-15 20:52:24

    prezydent to ma na pokaz PRAWICĘ a w sercu lewica i wartości libertyńskie. Wilk w owczej skórze....

  • gość 2019-09-15 20:59:24

    Potwierdzone INFO: dzisiaj przed konferencją Chrzanoski nie był widoczny przez 3 godziny, siedział w kiblu prawie 2 godziny, miał czas żeby przygotować się i powiedzieć co się dzieje w Łomży. Przed wakacjami gościł w kiblu w ministerstwie.

  • gość 2019-09-15 20:59:30

    Chrzanowski brzytwy się chwyta, nikt go nie chce, Ziobro wypromował kandydatkę i zniknął..
    Jak długo można jechać na kłamstwie, trole ratuszowe dwoją się i troją żeby zadbać o swoje stołki, ale po wyborach CBŚ się tym zajmie. Powodzenia Panie Daniluk.

  • gość 2019-09-15 21:14:00

    Tarka słabiutkie wystapienie, za mało popił... nic o Bogu w swoim rzyciu nie wspomniał.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 21:23:55

    Mariusz nie ufa zdrajcom.
    Darmo się pucujesz.
    Nic nie ugrasz.

  • gość 2019-09-15 21:25:51

    https://memy.pl/q/KrMN9_Xm_

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 21:26:29

    Jak PiS połączy się z Mariuszem to pucer zostanie spuszczony. Po Bożemu.

  • gość 2019-09-15 21:29:20

    dlaczego nie było zwolenników OTUA czyli Borysawicza 4 YOU żeby protestować przeciwko ZBYCHOWI???

  • gość 2019-09-15 21:36:57

    Borysewicz to był bohater ze świeczką przed sądem teraz jak mu konfitury pojawiły się przed nosem to mu rura wymiękła i już nie podskakuje. Miał okazję zorganizować protest przeciw Zerze ale palcem nie kiwnął. Borysewiczowi z każdym po drodze jeżeli na końcu drogi jest coś intratnego dla niego. Niech wyborcy sobie zapamiętają z kim faktycznie mają do czynienia i nie zagłosują na niego.

  • gość 2019-09-15 21:51:55

    Borysewicz odkąd klęknął przed Chrzanowskim niczego nie organizuje i nie będzie organizowal, jest na krótkiej smyczy u Mariusza. Na fb to mógłby robić za agencję PR dla Mariusza... nie ma posta Mariusza którego by nie udostepnił i lajkował

  • gość 2019-09-15 22:46:15

    https://prawdaolomzy.pl/wp/2019/09/15/zbigniew-ziobro-w-lomzy/

  • Adaś - niezalogowany 2019-09-15 22:52:32

    Nie wiem kto takie bzdury wypisuje o Mariuszu. Chyba ludzie, którzy nie potrafią pogodzić się z odejściem z tej ich sekty. człowiek, który nie pije A ktoś na siłę próbuje zrobić z dobrego człowieka tego złego. Ja obstawiam, że to Kowaleski, którego miejsce zajął Mariusz.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-15 22:56:24

    CHRZAN ma duże wsparcie u Ziobry widać,już od dawna o tym gadali w mieście i bezpośredni kontakt do jego zaufanych ludzi o czym dzisiaj powiedzial

  • gość 2019-09-15 23:14:03

    Widać ból. Teraz na Mariuszów dwóch napadają, bo nie mogą się pogodzić z tym że komuś coś się udaje. Siedzą 3 trole, bo więcej nie ma. Kiedy zmądrzejecie chłopy ?

  • gość 2019-09-15 23:14:49

    Ale chrzanu dziś utarto. Chrzan na topie !!! A Wam płacz został.

  • gość 2019-09-15 23:19:10

    mnie tam wali i walił Chrzan to stara bajka mowa i wielkim opozycjoniscie Borysewiczu