:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Miss Ziemi Łomżyńskiej w gorącej sesji dla CKM!

Newsy, Ziemi Łomżyńskiej gorącej sesji - zdjęcie, fotografia
06/08/2018 19:54

Monika Bikowska - Miss Ziemi Łomżyńskiej 2015, zaprezentowała swoje wdzięki w najnowszym wydaniu magazynu CKM. "Jeżeli żyje na tym świecie dziewczyna, której seksapil mógłby wywołać beef pomiędzy Tede a Marcinem Millerem, to jest to wyłącznie ona" - czytamy w "Czasopiśmie każdego mężczyzny". Nie zabrakło także krótkiego wywiadu z Moniką.

Monika Bikowska to pierwsza w historii naszego miasta Miss Ziemi Łomżyńskiej. Od 7 lat mieszka w Warszawie i jak czytamy w sierpniowym wydaniu CKM - na razie nie planuje tego zmieniać, choć stolicę opuszcza często z uwagi na podróże. Ma 177 cm wzrostu i w tym miesiącu kończy 26 lat.

Znana lokalnej społeczności jako zwyciężczyni konkursu miss, szerokiemu gronu odbiorców dała się poznać dzięki licznym udziałom w teledyskach, m.in. grupy Boys, Soleo czy rapera Tedego. Jak zapewnia Monika w rozmowie przeprowadzonej dla CKM - lubi wcielać się w różne role przed kamerą, niezależnie od gatunku muzycznego.

W sierpniowym wydaniu czasopisma, poświęcono Monice aż 10 stron, z czego 9 wypełnione jest gorącymi zdjęciami z sesji, wykonanej specjalnie do tego numeru. W krótkim wywiadzie przeprowadzonym z Moniką poruszane są kwestie kariery, udziału w teledyskach, wyzwań aktorskich, lecz w rozmowie nie brakuje też pytań osobistych z odrobiną pikanterii.

Monika nie jest pierwszą kobietą z Łomży, która rozebrała się dla CKM. W lipcu 2015 roku, w tym samym czasopiśmie pojawiła się także Magdalena Narożna, wokalistka zespołu " Piękni i Młodzi".

Rozmowa z Moniką i pikantna sesja znajduje się w sierpniowym numerze CKM (8/2018).

fot. CKM

Miss Ziemi Łomżyńskiej w gorącej sesji dla CKM! komentarze opinie

  • Nie interesuj sie - niezalogowany 2018-08-09 14:04:13

    Ale wy jesteście popierdoleni haha, w pale sie nie mieści jak sie czyta te wasze wypociny..

  • dddddddddddd - niezalogowany 2018-08-08 18:09:07

    Wstyd dziewczyno wstyd!!!!!!!!!!! Współczuje rodzicom ,cała wieś sie naśmiewa z takiej córki

  • miras - niezalogowany 2018-08-08 05:40:42

    Każdy pracuje na siebie i swoje pieniądze, dla mnie bez różnicy czy to będzie Mariusz czy Wojtek. Z Łomży można się wyprowadzić jak komuś nie pasuje nikt na siłę nie trzyma

  • Drwal - niezalogowany 2018-08-07 21:20:03

    Ładna sofa. Ciekawe jakiej firmy. Pani z przodu jakaś przelamana.

  • Żona rolnika - niezalogowany 2018-08-07 19:49:33

    I co znaczy jakaś goła lalka czy spory o to, która niemota zostanie prezydentem przy tak pięknym wieczorze lekkoatletycznym. Dwa dublety, młociarzy i kulomiotów! Brawo panowie!

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 18:36:52

    Taka ta sesja gorąca, jak woda w moim kranie...

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-07 17:54:30

    Wstyd a nie duma.....Pewnie po studiach bezrobotna ........

  • Mmmm - niezalogowany 2018-08-07 16:12:46

    Jak się dupą swieci na wszystkich portalach społecznościowych do nic dziwnego że w CKM się ląduje. Nic z czego można być dumnym!

  • Kajka - niezalogowany 2018-08-07 14:14:40

    Bukowska, rodzice z dumy pekaja

  • cycu - niezalogowany 2018-08-07 13:36:48

    Stasiek, powtarzasz się. Enter ci się zaciął?

  • Kasa - niezalogowany 2018-08-07 12:01:40

    Emeryci też płacą podatki......Młodzi ,pracujący na czarno nie płacą podatków ....

  • stary kuń - niezalogowany 2018-08-07 10:07:47

    Ta lalka to też jego zasługa?

  • Bienia_uk - niezalogowany 2018-08-07 10:06:25

    Chrzwnowski niestety dobrym prezydentem nie jest

  • Pafnucy - niezalogowany 2018-08-07 09:08:13

    A ja jej życzę dobrze. Ma piękne ciało, a mam nadzieję, że wnętrze też. Oby Ci się udało w życiu! P.S. Na inteligencję ludzie też nie mają wpływu, rodzą się mądrzy. Czy to oznacza, że nie powinni zostawać naukowcami i np. robić pieniędzy?

  • kaj - niezalogowany 2018-08-07 07:52:50

    jest się czym chwalić, no naprawdę!! Świecenie golizną, wielkie osiągnięcie.. gdzie ten świat zmierza.. dlaczego mamy podziwiać kogoś za coś na co nie miał żadnego wpływu, czyli za urodę? Czemu nie napiszecie o jakieś matce, która ma chore dziecko i codziennie zmaga się z ciężką pracą i wielkim sercem? Czemu reklamuje się takie dno? No tak, z tego są pieniądze, bo buraki to oglądają i się podniecają.. dla mnie mięso jak każde inne

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-07 07:39:21

    gdzie ratownicy na plazy chrzanowski ? Kolega nie dopilnował ?

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 07:24:05

    Sesja może i gorąca, a woda dalej zimna!

  • Josef - niezalogowany 2018-08-07 06:28:08

    Chrzanowskiego nie wystawili, bo biskup i ojciec Tedek chcieli Muzyk. Jej nawet łomżyński pis nie popiera

  • hej - niezalogowany 2018-08-07 06:15:46

    Nie dla peło! Najgorszy wybór

  • favi - niezalogowany 2018-08-07 06:12:00

    Chrzanowski startuj w wyborach i pokaż tym w pisie, że podjęli złą decyzję. Muzyk przecież nie wygra

  • favi - niezalogowany 2018-08-07 06:11:40

    Chrzanowski startuj w wyborach i pokaż tym pisie, że podjęli złą decyzję. Muzyk przecież nie wygra

  • Kurp - niezalogowany 2018-08-07 06:01:51

    Tylko czekać kiedy to komisja kultury rady miasta Łomży wystąpi dla tej panienki o nagrodę Prezydenta. W Łomży kochają rozbłyskujące niby gwiazdy, które szybko zanikają.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-07 06:00:20

    najgorsza prezydentura jaką pamietam

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-08-07 05:57:01

    jednak jest jak się ma małe dzieci ... Wstyd, że nie potrafią dopilnować ! W Warszawie nie do pomyslenia, nic dziwnego, że tam zdecydowali, że MAriusza nie wystawią

  • parodia - niezalogowany 2018-08-07 05:56:47

    trawą też dobry sposób i tani przede wszystkim

  • qwerty - niezalogowany 2018-08-07 05:50:28

    Seler ale masz wielki problem z tą wodą. Jutro już będzie ciepła woda. Będziesz mógł spokojnie się umyć jak to taki wielki problem

  • Brukselka - niezalogowany 2018-08-07 05:46:59

    Seler, mam info z pierwszej ręki, nie myła się tylko trawą wytarła.

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 05:35:32

    A przed sesją ta pani się myła w misce podgrzewając wcześniej wodę czajnikiem...

  • tak ogólnie - niezalogowany 2018-08-07 05:27:55

    A DLACZEGO nie ma wzmianki o dumnych rodzicach ich zdjęć i wywiadów także z jej wychowawcami ze szkół jeżeli do jakichś uczęszczała no i katechetów oraz jej proboszczów ?! Zdjęcia z komunii także by się przydały.

  • Seler - niezalogowany 2018-08-07 04:13:01

    A kiedy puszczą ciepłą wodę?

  • beka - niezalogowany 2018-08-06 21:39:11

    Psychpatyczny Troll Mariusza znowu aktywny. Janusz idź ze swoimi niby znajomymi do lasu i się wypałuj. Choć i to pewnie ci nie pomoże. Kretyn już zawsze będzie kretynem.

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:48

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:47

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • OldBoy - niezalogowany 2018-08-06 21:04:47

    pewno ze dobrze napisal, glosujcie na mariusza a będziecie tak jak ta pani na gołej podłodze leżeć w samych majtach, a kanapę też komornik wyniesie

  • QBIEKFDF - niezalogowany 2018-08-06 20:59:21

    dobrze janusz napisał - prawda w stu procentach, nikt z moich znajomych nie głosuje juz na Mariusza

  • MArtini z Lodem - niezalogowany 2018-08-06 20:57:37

    oj zgadzam się gorzej juz nie bedzie niż za chrzanowskiego

  • DEBIL NA FORUM !!! - niezalogowany 2018-08-06 20:57:34

    Umieszczone przez: Janusz Cebula ,ty jakis psychopata

  • 554454155 - niezalogowany 2018-08-06 20:52:25

    oczywiscie, że się nie sprawdził ! Każdy będzie lepszy, muzyk albo borysewicz ! Na pewno gorzej nie będzie !

  • Zbyszek. D. - niezalogowany 2018-08-06 20:49:55

    hahahahah :D Co racja to racja - chrzanowski nie sprawdził się na stanowisku !

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:08

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:07

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:06

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:01

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:01

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:01

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:47:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:44

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:44

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:43

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:43

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:27

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:27

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:27

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:27

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:26

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:26

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:26

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:18

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:17

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:16

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:16

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:16

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:04

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:04

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:03

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:03

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:46:03

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:01

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:01

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:45:00

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

  • Janusz Cebula - niezalogowany 2018-08-06 20:44:49

    Jak widzimy na powyższym zdjęciu - miss leży w samych gaciach. Jeżeli Pan Mariusz porządzi jeszcze jedną kadencję to według mnie wszyscy mieszkańcy zostaną pozostawieni w takim samym stanie ...W SAMYCH GACIACH! Dług miasta będzie jeszcze większy a młodzi wyjadą z Łomży. Kto ten dług będzie spłacał emeryci?

Dodajesz jako: |