:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Miss Ziemi Łomżyńskiej! Która kandydatka jest najpiękniejsza? [GŁOSOWANIE SMS]

Łomża, Ziemi Łomżyńskiej! Która kandydatka najpiękniejsza [GŁOSOWANIE - zdjęcie, fotografia
07/02/2018 13:12

30 pięknych dziewcząt powalczy o tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 i Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2018. Podczas finału jednej z kandydatek zostanie przyznany tytuł Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl i specjalna nagroda od naszego serwisu. O tym, która z dziewcząt założy szarfę, zdecydują nasi Czytelnicy.

Głosowanie SMS na Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl potrwa do 10 lutego, do godz. 16. Wielki finał wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej odbędzie się tego samego dnia w restauracji Concordia w Łomży. Nagrodą dla Miss Portalu mylomza.pl jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE .

Kandydatki do tytułu Miss Ziemi Łomżyńskiej już mają powód do dumy. O udział w konkursie starało się znacznie więcej dziewcząt. Casting pozytywnie przeszły te najpiękniejsze…

- Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej są integralną częścią najbardziej prestiżowego Narodowego Konkursu Piękności - Miss Polski - wyjaśnia organizatorka konkursu Anna Kurządkowska, która od 3 lat organizuje wybory miss w Łomży. Z roku na rok obserwuje, że dziewczyny coraz śmielej biorą udział w castingu. Nie muszą ich namawiać koledzy czy rodzina. Same decydują się wystąpić w wyborach. - Ogromnie mnie to cieszy - podkreśla Anna Kurządkowska.

O tym, która z nich zostanie Miss, przekonamy się już niebawem, a już teraz możecie wysyłać SMS-y na swoją faworytkę!

fot. Paweł Wądołowski www.facebook.com/CBTRpl

Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl powinna zostać?

Zdjęcia w wysokiej rozdzielczości znajdują się w naszej galerii za dole artykułu

&                              

 

Głosowanie na Miss Ziemi Łomżyńskiej Portalu Mylomza.pl potrwa do 10 lutego, do godz. 12. Wielki finał wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej odbędzie się tego samego dnia w restauracji Concordia w Łomży. Nagrodą dla Miss Portalu mylomza.pl jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 16GB LTE .

 

GALERIA ZDJĘĆ FINALISTEK MISS ZIEMI ŁOMŻYŃSKIEJ 2018

Miss Ziemi Łomżyńskiej! Która kandydatka jest najpiękniejsza? [GŁOSOWANIE SMS] komentarze opinie

  • Jaaaaa - niezalogowany 2018-02-10 11:49:20

    10 ma coś w sobie i jest bardzo ładna

  • Ktosss - niezalogowany 2018-02-10 11:39:56

    Ta Lenka dostała głosy hurtowo ni ona ładna nic w niej nie ma

  • ( ͡º ͜ʖ͡º) - niezalogowany 2018-02-08 21:52:14

    23 sliczna

  • kawaler szuka panny - niezalogowany 2018-02-08 02:01:11

    Kilka ładnych reszta przeciętna. Dziewczyny więcej samokrytyki! Długie nogi i zgrabny tylek to trochę za mało.

  • Współczuje - niezalogowany 2018-02-03 13:01:13

    Co Ty błagam chcesz od pozostałych dziewczyn. Trzeba było próbować swoich sił resztę zostaw profesjonalistom.A tak wogole to Ci współczuję. Widać że twoje życie jest tak nudne że zajmujesz się czyimś. Każdy potrafi pisać takie komentarze jak ty,ale mniejszość na szczęście nie znizyla się do Twojego poziomu inteligencji. Niewielu potrafi powiedzieć w oczy co się o nim myśli.To dopiero jest wyczyn a nie anonimowe komentarze.

  • Blagam - niezalogowany 2018-02-03 11:55:05

    Niektóre dziewczyny które sa naprawdę ładne maja max 40 glosow a te co maja po 200? Blagam przecież ani to ładne ani mądre to śmiech na sali, na palcach u jednej ręki wyliczeń które są ładne. Ja głosuję na 7, 9, 25, 27 I 30 reszta to jakaś tragedia

  • Endo - niezalogowany 2018-02-03 10:38:10

    Nie ma to jak wysyłać smsy na siebie haha (3 pierwsze dziewczyny) jedyne co mają wspólnego z miss to koszulki. Tragedia

  • kajt - niezalogowany 2018-02-03 09:50:41

    serio nr 1 jest pierwsza? niektóre to anoreksja.. masakra.. btw dziewczyny nie patrzcie na siebie tylko przez pryzmat urody

  • Maxi - niezalogowany 2018-02-03 08:36:33

    Widać, że kilka pierwszych dziewczyn ma glosy oddawane hurtowo przez samą rodzinę zapewne...Najładniejsze zatrzymały się na etapie jakiś kilkunastu głosów

  • motor22 - niezalogowany 2018-02-02 14:13:13

    Dlaczego najładniejsza nr 23 ma tak mało głosów ,bo najmądrzejsza .

  • Mati - niezalogowany 2018-02-01 17:57:22

    Kandydatka z nr 26 zdecydowanie najładniejsza.

  • Goha - niezalogowany 2018-02-01 09:51:47

    Czemu kandydatka nr.10 ma tyle głosów przecież to jest jakis żart

  • mareczek1994 - niezalogowany 2018-01-30 17:38:18

    Jedyny słuszny wybór 17

  • kiki - niezalogowany 2018-01-30 17:23:13

    5 najpiękniejsza!!!

  • znawca - niezalogowany 2018-01-30 17:01:01

    sesja w tych strojach to jakaś pomyłka. Ubierzcie dziewczyny w szpilki i jakieś sukienki to wam powiem które są najładniejsze. Znam się

  • ( ͡º ͜ʖ͡º) - niezalogowany 2018-01-30 13:22:46

    16 - #prokuratorboners

  • brat - niezalogowany 2018-01-30 10:12:31

    ten link działa - https://www.zrzutka.pl/z/razemtworzymylks

  • brat - niezalogowany 2018-01-30 09:47:09

    Pomożecie? www.zrzutka.pl/z/razemtworzymylks

  • motor22 - niezalogowany 2018-01-30 07:51:56

    @ ma rację- zwyciężą dziewczynki najskromniejsze która będą miała najmniej forsy i ulokują się na końcowych miejscach

  • Z fartem - niezalogowany 2018-01-30 07:51:38

    Mister wsi chyba

  • mister - niezalogowany 2018-01-30 07:24:30

    Mister , to mister i z takim tytułem się nie dyskutuje :)

  • Z fartem - niezalogowany 2018-01-30 07:20:09

    A wy wszyscy jesteście tacy piękni?zdecydowanie ty panie mister ciebie nawet na casting by nie przyjęli

  • @ - niezalogowany 2018-01-30 07:10:26

    To w końcu wybory najpiękniejszej, czy najbogatszej, gdzie tatuś wyśle 1000 sms ów?

  • mister - niezalogowany 2018-01-30 07:07:56

    6. Do pozostałych oddzwonimy;)

  • Wiki88 - niezalogowany 2018-01-30 06:40:35

    Jak smsy to jeden Mariusz się zna na smakach

  • Gddddd - niezalogowany 2018-01-30 06:30:19

    Tylko 24!!

  • jareksz - niezalogowany 2018-01-29 22:00:20

    6, 27, 22 najlepsze. Trzymam kciuki

  • Magda Msk - niezalogowany 2018-01-29 21:20:57

    Zapraszam 10 lutego na finał, jeśli uważasz że NIE WSZYSTKIE SA PIĘKNE. kilka biletów zostało

  • derek - niezalogowany 2018-01-29 20:44:30

    30 pięknych dziewcząt??? no comments......

  • ŁKS - niezalogowany 2018-01-29 20:36:29

    6 - bardzo ładna ;) Ogólnie fajne dziewczyny, zależy kto jaki gust ma.

  • Oko - niezalogowany 2018-01-29 19:42:58

    6 i 18. 3/4 dziewcząt nie powiem ze brzydkich, może zdjęcia nie oddają właściwie ich urody , ale nie mają szans.

  • OsmiusRDBa - niezalogowany 2019-02-02 03:02:23

    Что нужно, чтобы

Dodajesz jako: |