:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019. Wybrano najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu! [VIDEO i FOTO]

10/03/2019 00:22

Tysiące widzów w internecie, a także na żywo w auli PWSIiP w Łomży śledziło uroczystą galę finałową wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019 i Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019. Najpiękniejsze dziewczęta z naszego regionu zostały już wybrane!

Decyzją jury przyznano następujące tytuły:

Miss Nastolatek Ziemi Łomżyńskiej 2019

III Wicemiss Nastolatek - Aleksandra Gałązka

II Wicemiss Nastolatek - Patrycja Kuzia

I Wicemiss Nastolatek  - Aleksandra Wacławek

Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2019 - Aleksandra Czerwińska

 

Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019

II Wicemiss - Karolina Piaścik

I Wicemiss - Karolina Ksepka

Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019 - Iwona Mocarska

 

Przyznano także dwa tytuły komplementarne:

Miss Foto - Julia Sendrowska

Miss Mylomza.pl - Aleksandra Czerwińska

fot. Paweł Wądołowski www.cbtr.pl

Nowoczesny budynek Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży był współfinansowanym z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach projektu „Rozwój infrastruktury Uczelni wraz z halą laboratoryjną do nowoczesnego przetwórstwa rolno-spożywczego”, Program Operacyjny Rozwój Polski Wschodniej 2007-2013.

<

Miss Ziemi Łomżyńskiej 2019. Wybrano najpiękniejsze mieszkanki naszego regionu! [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 07:09:15

    Ale bym pociupciał

  • Magia Miasta - niezalogowany 2019-03-10 09:56:35

    Miasto takie sobie ale dziewczyny super

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 10:46:18

    Wszystko ustawiane. Nic ciekawego ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 11:08:55

    A gdzie czarna z ostrowi on a to dopieru die siupcia

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 12:57:04

    Piękna gala. Bardzo profesjonalny prowadzący

  • gość 2019-03-10 13:12:56

    BARDZO PIĘKNA I ŚWIETNIE ZORGANIZOWANA IMPREZA BRAWO

  • Alfonsito - niezalogowany 2019-03-10 16:23:11

    pokaz w bielznie bardzo mi sie podobał fajne pupciaki !

  • gość 2019-03-10 16:24:36

    super było na kim oko zawiesić;)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 17:31:28

    Zastanawiające jest dlaczego fotograf, który wybierał Miss Foto nie przeczytał werdyktu. Czyżby sam nie do końca był świadomy kto wygra?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 18:17:06

    Nie ma jak go gole malolatki hehe

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 19:02:53

    Ustawione niestety... Wiem, co mówię, mam znajomych, którzy wiedzą coś na temat tego konkursu i znają jurorów, którzy nie mają nic do powiedzenia, bo mają głosować na wyznaczone osoby. A szkoda, bo niektóre dziewczyny zjawiskowe i nadają się na modelki. Dziewczyny, nie zglaszajcie się jeśli nie macie znajomości, bo możecie przeżyć duże rozczarowanie.

  • gość 2019-03-10 19:32:40

    Targowisko próżności, tam nie liczy się co w głowie a co na głowie, niczym klacze na wybiegu aukcyjnym

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 20:06:05

    O matko, jakie straszne.. Przecież ja ładniejsze w Łomży na ulicy widuję. A ta nastolatka, lepiej nie mówić, podobna do hmmm... Plastusia?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 20:45:52

    Tyle ładnych dziewczyn było na gali a wybór kiepski..

  • Gość - niezalogowany 2019-03-10 20:53:42

    A aktualna Miss Łomży niestety ale fatalnie się ruszała.... kiepski wybór.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 08:39:44

    Fakt ..cuda to to nie są. Błgaja wszystkich o glosy i jest jak jest,a ktoś skromny,cichy o załużmy lepszej urodzie nie ma szans.

  • gość 2019-03-11 08:44:33

    miss totalna porażka - zero szans w dalszych etapach, miss nastolatek - średnia krajowa, jury zupełnie nieprofesjonalne z kataraktą

  • gość 2019-03-11 09:00:50

    masakra uprzedmiotowianie kobiet.. co mają ci rodzice w głowach, żeby puszczać swoje dzieci na takie imprezy..

  • Pan01 - niezalogowany 2019-03-11 13:15:04

    Panna ferenc powinna wygrać jest najpiękniejsza

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 13:17:41

    Dlaczego nie wygrała dziewczyna z literą C skoro była tam najpiękniejsza ?

  • gość 2019-03-11 13:39:09

    Super impreza dzięki profesjonalnej organizacji, wszystkie dziewczyny były piękne. Wielki "szacun" dla kandydatek za odwagę w dążeniu do realizacji swoich marzeń :)

  • gość 2019-03-11 14:49:40

    jaka szkoda ze wygrywaja te ktore maja cos zwiazanego ze sponsorami a wyniki od poczatku imprezy prowadzacy mial na kartce

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 15:25:32

    Kurczeee bardzo podobała mi się kandydatka z literką D całą galę miała promienny uśmiech i ładnie się ruszała widać ,że nadaję się na modelkę.Bardzo podobała mi się i ma piękne duże oczy po prostu aż ni3 mogłem się napatrzeć całą galę przykuła mój wzrok .Śliczna .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 15:26:33

    Kurczeee bardzo podobała mi się kandydatka z literką D całą galę miała promienny uśmiech i ładnie się ruszała widać ,że nadaję się na modelkę.Bardzo podobała mi się i ma piękne duże oczy po prostu aż ni3 mogłem się napatrzeć całą galę przykuła mój wzrok .Śliczna .

  • gość 2019-03-11 17:24:18

    Po co ten cyrk,wszystko było ustawione.Piękna ziemia łomżyńska reprezentowana będzie przez kopciuszka z Poniatu!!!!!!

  • gość 2019-03-11 17:28:38

    Po co ten cyrk,wszystko było ustawione.Piękną ziemię łomżyńską będzię reprezentować kopciuszek z Poniatu!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 17:37:22

    Dziewczyna z literką Ł jedyna godna korony. Nie dość, że najpiękniejsza, świetnie się prezentowała, poruszała. Jako jedna z nielicznych pokazywała grację. Gdyby wybory były przeprowadzone fair ( a nie tak, ze prowadzący od początku gali miał karty z wynikami), to ta piękna brunetka, która przykuła mój wzrok wygrałaby :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 21:10:57

    Dziewczyna z literką D była wprost stworzona na scenę. Śliczna naturalna i promienna... dlaczego nikt nie dał jej szansy.... idealna na miss nastolatek napewno by wniosła wiele!! Może ktoś się nią jeszcze zainteresuje.... trzymam kciuki!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-11 21:15:21

    Apeluje żeby ktoś zauważył dziewczynę z literką D ... była mega na scenie!!!!

Dodajesz jako: |