:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Mlekovita i OSM Piątnica - czołówka branży mleczarskiej

Rolnictwo, Mlekovita Piątnica czołówka branży mleczarskiej - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/09/2019 12:32

Mlekovita i OSM Piątnica znalazły się na czele XIII Rankingu Spółdzielni Mleczarskich. Kapituła Rankingu uhonorowała także prezesa Grupy Mlekovita Dariusza Sapińskiego, przyznając mu zaszczytny tytuł Managera Roku 2018.

W rankingu wyróżniono najlepszych w trzech kategoriach: największe, duże oraz skupowe spółdzielnie mleczarskie.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy została laureatem kategorii Duże Spółdzielnie Mleczarskie, z kolei Mlekovita zwyciężyła w kategorii Największe Spółdzielnie Mleczarskie. Poza kategorią główną przyznano także wyróżnienia. Tytuł managera roku 2018 trafił do Dariusza Sapińskiego - prezesa Grupy Mlekovita.

Celem rankingu było wyłonienie najlepiej rozwijających się podmiotów sektora mleczarskiego oraz laureatów kategorii specjalnych. Brały w nim udział spółdzielnie mleczarskie oraz przedsiębiorstwa prywatne zajmujące się skupem i przetwórstwem mleka. Ich działalność poddawana jest analizie na kilku płaszczyznach, m.in. finansów, eksportu i innowacyjnych form promocji. Nad całym przebiegiem rankingu czuwa niezależne grono ekspertów i znawców branży mleczarskiej.

Ranking odbywa się co roku i finansowany jest w ramach Funduszu promocji Mleka. Wyniku ogłoszono podczas 17 Międzynarodowego Forum Mleczarskiego.

lomza

Mlekovita i OSM Piątnica - czołówka branży mleczarskiej komentarze opinie

  • gość 2019-09-11 13:23:19

    Jeszcze trochę to Piątnicę Mlekovita wciągnie do siebie. Młody narobił dyrektorów, kierowników tylko zera na kontach liczą a robić nie ma komu...

  • gość 2019-09-11 13:41:49

    Połączą się niedługo.....

  • Jerzy Wnorowski - niezalogowany 2019-09-11 16:17:55

    Jest sie z czego cieszyc, szczegolnie w naszym, pozbawionym zakladow pracy rejonie. Patrzmy jednak prezesom I skupionej wokol nich sitwie na rece. Zmiany w statutach spoldzielni mleczarskich to koniecznosc !!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-12 09:44:55

    Jeszcze trochę to na majątku spółdzielczym Piatnicy ktoś się uwlaszczy i powie rolnikom że nie mają nic do gadania !!!Lepiej niech otworzą oczy póki nie jest za późno !!!

  • real - niezalogowany 2019-09-12 09:59:52

    Wybrano spośród zgłaszających się do konkursu, a nie spośród wszystkich mleczarni. Dlatego nie ma tam np. Mlekpolu z Grajewa, który ma lepsze wyroby niż Mlekovita.

  • gość 2019-09-12 11:58:01

    co to za mleko z tych farm mlecznych , chemia , antybiotyki krowy stojące w boksach zamiast paść się na zielonych łąkach. Co z tego ,że brak bakterii w tym i tych potrzebnych dla naszego organizmu jak reszta to chemia.

  • real - niezalogowany 2019-09-12 12:50:57

    Ty sam jesteś chemia, składasz się głównie z H2O. Nie chcesz, to nie pij.

  • gość 2019-09-12 14:07:33

    Mieszkańcy piją litrami mleko i chorują na osteoporozę ......................

  • gość 2019-09-12 14:21:50

    W chorobach tarczycy endokrynolodzy zalecają odstawienie mleka.

  • gość 2019-09-12 20:55:35

    Za Pana Banacha w spółdzielni był porządek !!! A teraz to jest istny pierdolnik ! Nie mam dobrego zdania o tym człowieku ale jako zarzadca spółdzielni to odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku !!!

  • gość 2019-09-12 21:02:08

    Biurowiec pęka w szwach !!! a na produkcji nie ma komu pracować !!!

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 07:09:17

    OSM Piątnica to już nie spółdzielnia to królestwo z władzą absolutną gdzie syn po ojcu obejmuje władzę.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 07:17:22

    Na tym placu przed mleczarnią , który obecnie wygląda jak Warszawa po powstaniu , już wkrótce wyrośnie kompleks szklanych biurowców , a na produkcji maszynę stawiają na maszynę.

  • gość 2019-09-13 07:20:49

    dzieci prezesów mleczarni są wybitne ale nie potrafią same znaleźć sobie roboty wszystkie lądują w mleczarniach

  • Gość - niezalogowany 2019-09-13 09:06:52

    Będą budować drugi biurowiec bo potrzebne są kolej e stołki dla znajomych i kolegów młodego !!!!

  • Córka rydzyka - niezalogowany 2019-09-13 11:44:23

    Najlepszy komentarz z władzą absolutną - święta prawda. Do potęgi dochodzi się pracą innych i stwarzaniu pozorów o super produktach. Dobra zdrowa żywność była za komuny gdy nie było tej chorej konkurencji na rynku. Teraz uczciwy producent nie ma prawa utrzymać się na rynku bo splajtuje.

  • gość 2019-09-15 17:25:35

    Chemia !