Młoda radna z Piątnicy jest szykanowana [FOTO]

Kronika kryminalna, Młoda radna Piątnicy szykanowana [FOTO] - zdjęcie, fotografia
17/11/2018 09:59

Karolina Chaberek została radną gminy Piątnica. W wyborach samorządowych startowała z list PiS. - Kiedy ogłoszono ostateczne wyniki, ktoś podjechał pod mój dom i krzyknął "Karolina radna, ty kur…". Teraz zdewastowano nam płot - mówi portalowi Wirtualna Polska Chaberek.

Karolina Chaberek startując w ostatnich wyborach samorządowych z list Prawa i Sprawiedliwości zdobyła mandat radnej gminy Piątnica. Kobieta ma 25 lat.

- Może też to spowodowało dużą falę nienawiści, bo jestem najmłodszą radną w gminie. A więc wygrała kobieta i do tego najmłodsza - stwierdza w rozmowie z WP Chaberek.

Dodaje jednak, że jej zdaniem głównym powodem ataków pod jej adresem jest to, że startowała z list PiS.

- Głośno wspierałam pana Krzysztofa Kozickiego, wójta, który ubiegał się o reelekcję. Nie spodziewałam się, że popieranie i głośne mówienie tego, z jakiej listy startowałam, kogo wspieram, za kim byłam podczas wyborów, doprowadzi to takich zdarzeń - mówi Chaberek.

- W nocy po ogłoszeniu wyników drugiej tury wyborów pod mój dom podjechał samochód. Ktoś krzyknął "Karolina radna, ty kur…". Nie udało nam się spisać numerów rejestracyjnych. Zgłosiliśmy sprawę na policję, ale tu nie ma żadnych kamer, więc nie było jak namierzyć tej osoby - opowiada Wirtualnej Polsce Chaberek.

Do kolejnego incydentu doszło w ostatni poniedziałek.

- To było na działce w Piątnicy, gdzie mój tata miał tartak i każdy o tym wiedział. Ktoś w trzech miejscach dość brutalnie zniszczył nam płot - dodaje Chaberek.

Sprawę zgłoszono na Komendzie Miejskiej Policji w Łomży.

Więcej o sprawie: Startowała z list PiS, została radną. Jest szykanowana

Młoda radna z Piątnicy jest szykanowana [FOTO] komentarze opinie

  • Rada dla radnej - niezalogowany 2018-11-20 17:32:24

    Pani Karolino, proszę zgłosić się do Rzecznika Praw Obywatelskich. To sprawa, która nie może czekać;D Gazeta nic nie pomoże. Może tylko zwiększyć hejt, co do własnej osoby. A to chyba nie oto chodzi! Uprzejmie poradzę, ze lepiej byłoby wsiąść się w garść, przestać wypisywać głupoty, a przede wszystkim nie udawać kozła ofiarnego, bo to już jest żałosne. I to chyba każdy stwierdzi. Zapewne była świadomość, ze bycie radna to tez narażenie się ocenie publicznej. I to normalne, tak się wszystko kręci. Chcąc zabłysnąć w świecie kamer ludzie są świadomi hejtu z każdej strony i raczej ich to nie razi. Pani nakręca szum wokół siebie i nie chce odwetu? Tak to nie działa. Zastanówmy się wszyscy nad swoim zachowaniem, a przede wszystkim Pani Karolina powinna. Inaczej radna to będzie słaba z Pani.

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-11-20 17:17:03

    Ta Pani widocznie lubi szum Wokol siebie. Dzieckiem chwali się gdzie tylko moze, baaa bo jest czym ;) to teraz trzeba zostac celebrytka- czy nie w ta strone to idzie? Taty dziecka tylko brakuje do tego calego cyrku. Podziwiam dziewczyne za odwage, trzeba jej miec duzo by samotnie wychowywac dziecko I byc dumna z faktu, ze nie ma ojca.

  • blakłajt - niezalogowany 2018-11-20 10:19:27

    Ktoś mi przybliży co ta Pani narobiła lokalnie? Bo skoro wybrali - to lubią :) Więc nara :) To jest cena jaką płaci za poparcie nieodpowiedniej kandydatury, która miała w swej kadencji wiele do życzenia. Atakują kogoś niższego szczebla, bo wiedzą, że ten nie ma środków by zakończyć to pole bitewne.

  • Naród - niezalogowany 2018-11-19 08:50:20

    ustaliła już kto jest ojcem jej dziecka ?

  • czesiek - niezalogowany 2018-11-19 08:13:22

    widać radna nieporadna po co się pchać na świecznik a potem być na ustach ludu!

  • czytelnik - niezalogowany 2018-11-19 07:07:11

    Wielka gwiazda Karolinka od przeszlosci nie uciekniesz pamietaj !

  • radnaSRADNA - niezalogowany 2018-11-18 21:39:29

    a jakie "dziubki" na fejsie, kto tą wieśniarę wybrał? ludzie, posrało was?

  • zniesmaczony - niezalogowany 2018-11-18 16:27:37

    Artykuł jest na Wp https://wiadomosci.wp.pl/startowala-z-list-pis-zostala-radna-jest-szykanowana-6317540943079041a Jak by to napisali w gminie "Kolejny wielki sukces pozyskaliśmy 500 nowych hejtów przy czym 95% ze środków krajowych".W niektórych nienawiść do mieszkańców, wyborców PIS i mleczarni. Wielkie brawa panie Krzysztofie i Stanisławie za pokierowanie dziewczyny. "Panie Boże, strzeż mnie od przyjaciół - z wrogami poradzę sobie sam!" jest tu chyba odpowiednie.

  • Opał - niezalogowany 2018-11-18 13:49:45

    Kupię płot ze zdjęcia na opał. Proszę o kontakt.

  • Zainteresowany - niezalogowany 2018-11-18 13:36:33

    Ile za tą działke?

  • mistrz - niezalogowany 2018-11-18 02:10:08

    Sołtys Najpierw musisz sasiada od kur... wykrzyczec i plunac mu w twarz.On cie poda do gazety albo prokuratury a dalej sam zobaczysz :)

  • mistrz - niezalogowany 2018-11-18 02:05:32

    Tak,ta dzialka od wielu lat jest na sprzedaz.Znajomy byl zainteresowany ta nieruchomoscia wraz ze sprzetem ale sa problemy zajeta przez bank czy syndyka.

  • Patryczek - niezalogowany 2018-11-18 01:28:52

    Ładna chociaż ta radna ?

  • soltys - niezalogowany 2018-11-18 00:57:26

    Ludzie czy my dobrze wyczytalim.Gmina daje piniodze na nowe ogrodzenia dla potrzebujacych???.Mnie sąsiad za miedzy ciognikiem rozpierd...i mina komu zrobić a nowe by sie przydali sasiedzi byy mnie zazroscili takie ladne nowe z nowych deskow.Po Niedzieli przejadziem sie z malzonko do tych uzednikkow a co dajo trzeba brac jo

  • Bob - niezalogowany 2018-11-17 23:11:04

    Ja bym sie wstydził za taki płot.Ze starosci obalił sie.Gratulacje takiej radnej.Szkoda Piatnicy.

  • dzinglu - niezalogowany 2018-11-17 22:18:53

    Sensacji w internetach szuka no bo przecież ona jest kimś.Nie każdy jeszcze o tym wie.No prezesowa byś się wstydzila.Nie lepiej do tvn ogłosić całą tragedie?Za tydzień kolejny nius,plot sie obalił. Jaki płot taka radna tylee

  • 10 PRZYKAZAŃ ... a ZŁODZIEJE - niezalogowany 2018-11-17 21:24:36

    czy Medal od Prezydenta dla "informatyka " to jest za to że strona Urzędu Gminy nie działa ? ... normalnie 3 Świat "intelektualnych " inaczej

  • 10 PRZYKAZAŃ ... a ZŁODZIEJE - niezalogowany 2018-11-17 21:10:53

    HIPOKRYCI " światowa głupota ma się bardzo dobrze i co dnia jest jej coraz więcej " - E.D. ... a w Gminie Piątnica to X2 jest prosta zasada aby chamów i przestępców wyeliminować na margines:... zwyczajnie nie podawać im ręki , nie odbierać telefonów i od razu Życie jest piękniejsze wiem na własnym przykładzie nawet w miejscach publicznych chamom mi przestępcom ręki nie podaje ... TABUNY w notesie nie są potrzebne ... wystarczy kilku Przyjaciół no i co łyso chamom ?

  • Mrx - niezalogowany 2018-11-17 21:03:08

    Niedawno dzialka byla do sprzedania. Pewnie nie bylo kupcow i reklama teraz za free. Ahh ludziska ludziska

  • Obi-Wan Kenobi - niezalogowany 2018-11-17 16:38:35

    Jakoś dziwnym trafem nie słyszy się o atakach na wyborców po, widocznie to wyborcy pis są bardziej cywilizowani, a patologia i komuniści wspierają po.

  • markus - niezalogowany 2018-11-17 15:36:58

    Pani Karolino,z racji tego że jestem ekspertem w budowie płotów(wszelkiego typu)z pełną odpowiedzialnością stwierdzam:pani płot zniszczył już niestety nieubłagalny czas,który także pogrąży i nas.Amen

  • hahahah - niezalogowany 2018-11-17 15:14:30

    Nie no "płot" ze starych krzywych desek ogradzający jakieś krzaki. Na pewno ktoś to zrobił specjalnie bo wiedział, że te krzaki to są jej ojca. No jaja :D

  • 3pera - niezalogowany 2018-11-17 14:07:56

    Haha Pani Karolina dla reklamy swojej osobowości zrobila by wszystko ale zeby plot rozbierać no tak zima idzie trzeba czyms w piecu napalic :)

  • Belferl78 - niezalogowany 2018-11-17 12:43:58

    Matko rzeczywiście paskudny płot, po co latać do mediów i się skarżyć idź dziewczyno na prokuraturę czy policję i sprawa się wyjaśni, ogarnij się, nie musisz latać do gazet

  • Magical Daniel - niezalogowany 2018-11-17 12:43:08

    Tartak nie daleko. Wyhebluja dechy i sie przykreci. Proponuje wezwac wyborcow do pomocy i plot jak nowy bedzie. Tylko czy tym pijaczkom sie zechce tak daleko isc?

  • Mrx - niezalogowany 2018-11-17 12:31:09

    Haha to jest plot. Moim zdaniem by sie wstydzila pokazywac te cos. A moze jakis pijsny wjechal niechcaco autem i wielki szum. I ze kyos krzykanl sobie to wielce obrazona.ludzie maja wieksze problemy i nie zdaja sobie nic z tego i zyja.

  • silawyzsza - niezalogowany 2018-11-17 12:25:41

    Jak widać , patologii nie brakuje wszędzie. Na szczęście jest to zdecydowana mniejszość, ale strasznie uciążliwa. Jako społeczeństwo musimy ciężko pracować żeby takich ludzi było jak najmniej.Niestety kosztem większości.Gatunek bezradności.Sam wyginie z czasem,

  • Czasrozliczen - niezalogowany 2018-11-17 12:18:57

    Oj biedny jej los w Piątnicy, właśnie strzeliła sobie tym artykułem prosto w kolano. Juz dziś słychać w gminie , że ludzie jej nie szanują i nie chcą mieć z nią nic wspólnego a teraz jezcze oskarża nowego wójta o szykanowanie.

  • pp - niezalogowany 2018-11-17 12:00:30

    Ta pani widocznie lubi szum wkolo siebie

  • ZŁODZIEJ - niezalogowany 2018-11-17 11:26:44

    jak nazywa się ktoś kto pomaga w kradzieży swojego samochodu z własnego zamkniętego podwórka i póżniej bierze odszkodowanie za rzekomo ukradzione auto ? ... 1,2,3 czy mms ?

  • Nieporadna - niezalogowany 2018-11-17 10:59:28

    Mi też kiedyś zniszczono płot, ale nie dość brutalnie więc nie zgłaszałam na policję.

  • enej - niezalogowany 2018-11-17 10:33:23

    pani Karolino wielki szacunek. Proszę nie dać się zastraszyć. Ma pani wielkie poparcie i szacunek wśród wyborców.

  • darekk - niezalogowany 2018-11-17 10:29:59

    Nie ważne jak mówią, ważne by robić wokół siebie ogólnopolski szum :))) To też "promocja" własnej osoby - oby było głośno :)))))))))))))))))))) NIE MA DOWODÓW - NIE MA NR.REJESTRACYJNEGO - A KTOŚ ? :)))))))

Dodajesz jako: |