:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Modzelewski za Komorowskiego. Powyborcze zmiany w samorządzie

Partie polityczne, Modzelewski Komorowskiego Powyborcze zmiany samorządzie - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 15/10/2019 13:28

To właśnie Piotr Modzelewski ma zastąpić w Sejmiku Marka Komorowskiego, którego wyborcy wybrali na nowego senatora. Pochodzący z Łomży działacz Prawa i Sprawiedliwości potwierdził w rozmowie z nami, że jego obowiązkiem jest przyjęcie tego mandatu.

Niedzielne wybory parlamentarne miały wpływ nie tylko na Sejm i Senat, ale także na to, co dzieje się w samorządach. Ponieważ trójka radnych przeniesie się na ul. Wiejską, konieczne będą zmiany w składzie Sejmiku Województwa Podlaskiego.

W przypadku Łomży najbardziej istotną zmianą jest konieczność zastąpienia Marka Komorowskiego, który przez najbliższe lata będzie senatorem. Jego miejsce w podlaskim Sejmiku powinien zająć Piotr Modzelewski, pochodzący z Łomży działacz Prawa i Sprawiedliwości, a na co dzień zastępca Komendanta Głównego Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie. 

Piotr Modzelewski potwierdził w rozmowie z nami, że jego obowiązkiem jest przyjęcie tego mandatu. Jako nowy radny chciałby realizować się w tematach związanych z rynkiem pracy, aktywizacją zawodową, współpracą  z pracodawcami i kwestiami związanymi z seniorami, ale będzie mu zależało też na tym, żeby zadbać o teren, który w Sejmiku reprezentował Komorowski. 

Przypomnijmy, że w ubiegłorocznych wyborach samorządowych Modzelewski zdobył 4 307 głosów w okręgu nr 3 (Łomża i powiaty: grajewski, zambrowski, kolneński i łomżyński), ale nie uzyskał mandatu. Nie udało się również w przypadku tegorocznych wyborów do Sejmu - łomżyński kandydat PiS otrzymał 2 453 głosy.  

Nie byłaby to jedyna zmiana. Za Aleksandrę Szczudło do Sejmiku powinien dostać się Krzysztof Kondraciuk -  były szef GDDKiA, a Stefana Krajewskiego, czyli szefa lokalnych struktur PSL w Podlaskiem, zastąpić może Wojciech Grochowski.

Miejsce osób, które z Sejmiku przenoszą się do Sejmu i Senatu, zajmą te osoby, które w ubiegłorocznych wyborach samorządowych nie uzyskały mandatu, lecz zdobyły kolejny najlepszy wynik z list komitetów w danym okręgu. Oczywiście warunek jest taki, że muszą się one na to zgodzić.

lomza

Modzelewski za Komorowskiego. Powyborcze zmiany w samorządzie komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 18:52:21

    Ktoś wie na kogo on się stylowal robiąc to coś z brwiami?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 19:49:22

    On myśli że będzie Szokiem Spokiem ze Star Treka ,panie Spok spokojnie dojna zmiana da korytka troszkę

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 21:15:17

    Ale ta grzywka jest bardziej stylizowana na tego jedynego malarza

  • Malasza - niezalogowany 2019-10-15 21:35:47

    Cześć panowie, z tej strony Erwila 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/erwila25

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 21:38:40

    Wnuczek musi odrobić straty jakie poniósł w czasie kampanii! Tyle kasy wyłożył a tu nic! Beniaminek przez niego nie weszła do sejmu!

  • gość 2019-10-15 21:45:45

    Tani Armani z ohp

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 22:49:32

    Ale zazdrość niektórych zżera... Ajjajaj...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-15 23:08:49

    Nie jest gościa wina, że takie zdjęcie wybrali do artykułu... im więcej ludzi z Łomży przy pracy dla regionu tym lepiej, tylko się cieszyć... W miarę młody to i potencjał jest.

  • gość 2019-10-15 23:20:03

    za te kampanie to byś dzieciakowi mieszkanie kupił chłopaku.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 00:45:11

    Kampania i po kampanii... A niektórzy dalej przeżywają... gratuluję PiS dobrego wyniku!
    Powodzenia dla nowego radnego bo w sejmiku jest co robić dla Łomży.

  • kumple Radosława - niezalogowany 2019-10-16 06:59:26

    Chcę wiedzieć tylko jedno: czy ten chłopiec zażył normalnej pracy kiedykolwiek. Czy od czasów studiów pracował w ohp, ministerstwie czy innym ARiMR gdzie nosił teczki za jakimś czopkiem? No nie sposób się dowiedzieć na mieście.

  • gość 2019-10-16 07:20:44

    niech posmakuje pracy a potem polityki

  • gość 2019-10-16 07:56:19

    ojojoj brdzo łątwo się pomądrzyć ...

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 08:35:10

    Po co dawać facetowi takie przytyki... a bo młody, a czy nosił komuś teczki, a czy ma doświadczenie. Polska mentalność wyłazi- sam nie ma i komuś nie da...

  • gość 2019-10-16 09:34:32

    donosicielstwo jest w cenie.

  • gość 2019-10-16 09:35:51

    nie ma sprawiedliwości ze takie ........... dostają stołki, Jak ślepej kurze ziarno.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-16 10:26:15

    Nie czaje tych złośliwości... Bo co, bo młody człowiek i się udało? Bo ma fajną aparycję? Bo chce coś zrobić dla regionu? Ludzie, ogarnijcie się! Mentalność polska wychodzi... Jak komuś idzie lepiej, to trzeba od razu go zbesztać... Gratuluję PiSowi dobrego wyniku i trzymam kciuki za młodych!

  • gość 2019-10-16 15:06:40

    głosowałem na pis ale jakoś chłopowi nie ufam...po co kandydował do sejmu jak wiedział że może dostać się do sejmiku...zabrał głosy krynickiej a teraz lemingi mają święto ze nie weszła do sejmu...chyba że celowo tak zrobił żeby nie weszła ehh kto to wie....

  • gość 2019-10-16 22:16:11

    W ogóle kto to jest ten Piotrek Modzelewski, mieszkam w Łomży od urodzenie i nie znam gościa nigdy go nigdzie nie widziałem i nikt z moich znajomych go nie zna, kto to jest i skąd ?

  • Gość - niezalogowany 2019-10-17 08:12:18

    Szczerze gratuluję. Powodzenia!

  • gość 2019-10-17 08:42:07

    jedyna jego zasługa że Benia nie weszła

  • gość 2019-10-18 13:45:41

    Malo się interesujesz Łomżą skoro nie znasz człowieka :)

Dodajesz jako: |