:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

MOSiR wyprowadza się z hostelu [FOTO]

Łomża, MOSiR wyprowadza hostelu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
14/02/2018 12:26

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łomży zmienia dotychczasową siedzibę i przenosi swoje biura z budynku hostelu do budynku stadionu miejskiego, adaptując w ten sposób niewykorzystane do tej pory pomieszczenia i jednocześnie uwalniając pomieszczenia, które posłużą do celów hostelowych. Prace remontowe wykonali więźniowie Czerwonego Boru.

- Zmiana podyktowana była zarówno względami finansowymi, jak również chęcią zapewnienia komfortowego wypoczynku klientom hostelu oraz stworzenia pracownikom Ośrodka odpowiednich warunków do pracy - wyjaśnia Andrzej Modzelewski, Dyrektor MOSiR. - Dzięki temu zyskamy 16 dodatkowych miejsc hostelowych, co niewątpliwie przełoży się na wzrost dochodów. Będziemy też mogli przyjmować kluby sportowe, które coraz częściej chcą organizować w naszym mieście obozy korzystając z obiektów MOSiR. Największą do tej pory przeszkodą była niedostateczna ilość miejsc noclegowych. W porównaniu do stycznia ubiegłego roku obłożenie hostelu wzrosło o prawie 40%. Również rozpoczynająca się inwestycja związana z budową obwodnicy Łomży spowoduje wzrost popytu na miejsca noclegowe w naszym mieście – dodaje.

Na chwilę obecną przeniesione zostały prawie wszystkie działy i stanowiska MOSIR-u, oprócz biura dyrektora, które już w najbliższych dniach również dołączy do reszty administracji.

- W końcu doczekaliśmy się godnych warunków pracy i odpowiedniej siedziby do rangi firmy, którą jest tak poważny i duży Ośrodek jak my, zarządzający kilkunastoma obiektami w Łomży i zatrudniający ponad 100 osób – mówi Marian Czarkowski, główny księgowy, który pracuje w firmie od początku jej istnienia.

Oprócz niezbędnych materiałów do odnowienia pomieszczeń jednostka nie poniosła żadnych dodatkowych kosztów. Prace remontowe wykonali więźniowie Czerwonego Boru, którzy już od kilku miesięcy nieodpłatnie pracują w Miejskim Ośrodku w ramach resocjalizacji, przy wsparciu pracowników MOSiR-u. Dzięki ich pracy, z której kierownictwo i dyrekcja są bardzo zadowoleni, MOSiR może samodzielnie wykonać wiele niezbędnych remontów na obiektach, którymi zarządza.

MOSiR wyprowadza się z hostelu [FOTO] komentarze opinie

  • uzyt - niezalogowany 2018-02-16 17:11:13

    @wiśta wio Jakie kary? Przecież ten dyrektorek otrzymał nagrodę za to.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-02-16 13:20:55

    A co z kosztami niesłusznych decyzji dyrekcji MOSiRu w sprawie sprzątaczki i karami finansowymi ? ... a co z nagrodami dla kierownictwa za wybitne osiągnięcia ?

  • uzytkownik - niezalogowany 2018-02-16 12:57:02

    @Franek Masz rację. Słyszałem co nie co, czas pokaże swoje w niedługim czasie.

  • Mniej narzekania wiecej ruchu - niezalogowany 2018-02-16 06:49:16

    Anna to wejdź na ich stronę i zobacz co organizują w tym tygodniu co w nastepnym. Na Facebooku aż mi się telefon grzeje tyle postów dodają. Może coś wpadnie ci w oko. Przekaż znajomym, może ich zachęcisz. Mój syn w niedzielę bierze udział w zawodach plywackich na Wyszyńskiego.

  • pracownik stadionu - niezalogowany 2018-02-15 16:14:27

    greg mosir to chyba jeden z głównych sponsorów tego co zwą lks 1926, zapytaj ile kluby płacą za korzystanie z obiektów w innych miastach (nie wsiach) obiekty za darmo i służba małym działaczom z wielkim ego kiedyś łks płacił za wszystko stadion hotel boisko trybuny, nawadnianie utrzymanie murawy itp i to wszystko za dotację pokrywającą 50% kosztów. kasy zawsze brakowało i wszyscy zasuwali a dzisiaj nic nie robią dostają kase z miasta i jeszcze narzekają

  • Franek - niezalogowany 2018-02-15 15:14:33

    Dziękuje, że pamiętacie o tej sprzątaczce... Niektóre osoby poniosły już karę. Przyjdzie czas na następne. Prawda wyzwoli.

  • Anna38 - niezalogowany 2018-02-15 14:11:13

    A może MOSIR powinien zmienić "repertuar" i zachęcic ludzi do brania udziału w sportowych przedsięwzięciach...nawet tych jak to określiłeś/łaś niecierpiących sportu? Zdaje się, ze po to tak instytucja jest...

  • Mniej narzekania wiecej ruchu - niezalogowany 2018-02-15 13:47:33

    Gaser rozumiem, że nigdy nie brałeś udziału w żadnych zawodach, nie byłeś na meczu, nie korzystasz z pływalni, nie wiesz jak wygląda kajak lub rower wodny, nie miałeś lyzew na nogach i... ogólnie nie cierpisz sportu? A widzisz, jednak są tacy ludzie, którzy wolą ruch niż anonimowy hejt na forach. Może mosir powinien dla Ciebie zorganizować jakieś zawody na xboxie? Pozdrawiam serdecznie! :)))

  • greg - niezalogowany 2018-02-15 10:17:41

    Budzet MOSiR to 3.5 mil.zl.MOSiR-y sa glownymi sponsorami np.Sandecji Nowy Sacz(Extraklasa)czy Wigry Suwalki(1Liga)Czy w Lomzy nie ,mozna wspomoc lub polaczyc sie z LKS 1926 Lomza?Tym,bardziej ze stadion ,wczesniej nalezal do klubu.Czesc,pilkarzy moglo by byc zatrudnionych nawet na pol etatu a mlodsi powinna dostac stypendia(zaden takowego nie otrzymal).W cigu kilku lat awans do 1 Ligi ,bylby realny a sam dochod z biletow,bylby zwrotrm kosztow utrzymania klubu.Ale to trerzeba miec ""jaja"" zeby tego sie podjac a nie zapraszac Disco Polo do Lomzy za 50 tys. zl.

  • gaser - niezalogowany 2018-02-15 09:07:58

    do zbedna instutucja: zgadzam się w 100%

  • Franek - niezalogowany 2018-02-15 09:05:45

    Wydaje mi się bardziej, że to MOSiR powinien przejąć obowiązki wydziału sportu i zajmować się całym sportem w Łomży.

  • zbedna instytucja - niezalogowany 2018-02-15 08:04:23

    Biurokracja w MOSiR jest zbędna. Ich obowiązki powinni przejąć pracownicy wydziału sportu i inne komórki kadrowe urzędu miejskiego !!! Mlody niedoswiadczony prezydencie zamiast sie lansowac wez sie do roboty i ogranicz dług miasta

  • łks łks łks - niezalogowany 2018-02-14 20:56:13

    Może to i będzie dobre, czas pokaże. A co z Muzeum Sportu. Dawno tam nie byłem. Jest tam co nowego wzbogaciło się o jakieś nowe eksponaty, wystawę? Jest w jakimś lepszym miejscu czy zostało zlikwidowane?

  • xsawier - niezalogowany 2018-02-14 20:53:44

    Kiedyś MOSiR zajechał do nas do firmy w sprawie naprawy lodowiska (wyciek glikolu między chilerem,a taflą gdzieś w ziemi) więc zechcieliśmy DTR-KĘ urządzenia-okazało się,że całość jest na gwarancji hehe. Powiedzieliśmy by wezwali firmę,która montowała lodowisko,a oni na to,że ta firma jest ze Śląska i to daleko hehe. Wniosek taki,że ktoś podzielił się kasą z wykonawcą i nie zawraca mu głowy. Jedną awarię usuneli sami,a ta była druga hehe

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:45

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:44

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:44

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:43

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:43

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:42

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:41

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:38

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:38

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:49:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:52

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:45

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:43

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:38

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:37

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:24

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:24

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:23

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:22

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:21

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:21

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:19

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:13

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:12

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:10

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:08

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:08

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:07

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:06

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:06

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:05

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:05

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:04

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:03

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:03

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:03

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:01

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:01

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:00

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:00

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:00

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:47:00

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:59

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:59

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:59

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:59

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:58

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:58

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:56

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:55

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:55

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:51

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:49

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:48

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:48

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Mały Miś - niezalogowany 2018-02-14 19:46:48

    Podobno wszystkie drzwi w nowym budynku mają do 160 cm wysokości ? Kto to będzie tam wchodził ???

  • Lew - niezalogowany 2018-02-14 19:40:13

    A tak szczerze mówiąc, czy taki twór powinien istnieć w Łomży. To jest machina pożraczy kasy. Oni nic nie robią, tworzą tylko dobry miny. Spójrzcie na Strzelnicę na Osiedlu Konst. 3 Maja.

  • Mamkaca - niezalogowany 2018-02-14 19:33:12

    Lomzyniacy to wiecznie narzekajacy malkontenci. Nic nie pasuje, wszystko się należy. A jak moi znajomi przyjeżdżają z Warszawy to są zachwyceni bulwarami i basenem na Wyszyńskiego i sa w szoku że jest takie fajne SPA na piętrze. Jeszcze niech to lodowisko zadaszone zbudują.

  • Jaboja - niezalogowany 2018-02-14 19:20:13

    Zgroza to oni mieścili się w hotelu w biurach między pokojami dla turystow??? Ło matko toć to instytucja publiczna, dlaczego wcześniej się na ten stadion nie przenieśli?

  • Zuch dyrektor niedoszły - niezalogowany 2018-02-14 19:18:37

    Chrzanowski jak Ci nie wstyd za smsy

  • Kris34 - niezalogowany 2018-02-14 19:15:13

    Ot mi ekscytacja. Kiedys tam byłem i musiałem między pokojami dla gości lawirować i szukać biur pracowników. Stadion to chyba ich budynek więc dobrze że będzie teraz łatwiej ich znaleźć.

  • Zuch dyrektor - niezalogowany 2018-02-14 19:05:52

    Chrzanowski jak Ci nie wstyd za smsy

  • anty polityka - niezalogowany 2018-02-14 18:35:14

    i już piękne wpisy o krainie szczęśliwości. to chyba ten sam włazidu..k pisiorek co na siłę wychwala pis

  • UliceRadzieckoZmienmy - niezalogowany 2018-02-14 17:26:32

    ZA MODZELEWSKIEGO W MOSIRZE DOBRZE SIEDZIEJE !!!! DLA RODZINY I SWOICH ?

  • Mirosław - niezalogowany 2018-02-14 17:13:42

    Po co ta nowa sauna albo ta tężnia i sala zabaw przecież i tak basen działał. Co chwilę coś robią ale za nasze pieniądze a do tego parku i tak nikt z łomży nie chodzi tylko wieśniaki i Zambrów przyjeżdża

  • annax - niezalogowany 2018-02-14 17:05:59

    A ja nie. Ciągle to samo... Przykro, ale taka prawda i promocja troche "na siłę".

  • ŁukaszNY - niezalogowany 2018-02-14 17:05:17

    Naprawdę szacunek dla MOSiR za to co robi w Łomży i za to na jak wysokim poziomie utrzymuje obiekty sportowe w Łomży. Stadion, Bulwary i Park Wodny to wizytówka Naszego Miasta! Tak trzymać !

  • lomzanin - niezalogowany 2018-02-14 16:58:25

    Chyba jedyna Łomżyńska jednostka w której cały czas coś się dzieję i widać racjonalne zarządzanie i że Ci ludzie coś robią. Muszę powiedzieć, że naprawdę zmieniłem zdanie o MOSiRze.

  • Stanisław - facet normalnego w - niezalogowany 2018-02-14 16:14:58

    Mały niech przeprosi sprzątaczkę, którą wy...lił niesłusznie z MOSiR i zapłaci jej odszkodowanie ze swojej kasy, którą przysporzył mu smsowy

  • Mariollla - niezalogowany 2018-02-14 15:48:30

    Nawet nie wiedziałem, że do tej pory Mosir miał siedzibę w hostelu. Przecież w to było marnotrawstwo a po za tym jak musieli czuć się klienci jak od rana kszontalu tam się urzedasy!

  • roberto53 - niezalogowany 2018-02-14 15:43:59

    od początku powinna znaleźć tam się siedziba a nie w hotelu zajmować miejsca zamiast klientów

  • Limak - niezalogowany 2018-02-14 15:37:57

    Fajnie teraz mini biurowiec na stadionie bedzie odpowiednio wykorzystany. A dla hostelu i jego klientow same plusy.

  • agata .m - niezalogowany 2018-02-14 15:36:52

    chlopczyku duzo prezydentow nie pamietasz bo w piaskownicy niedawno sie bawiles....smieszny jestes dzieciaku

  • Chrzanowski to najgroszy prezy - niezalogowany 2018-02-14 14:37:09

    ostatnia kadencja pana mariusza !

  • ring wolny - niezalogowany 2018-02-14 14:36:57

    za pieniadze mieszkanców mały sie lansowac będzie ;)

  • TK - niezalogowany 2018-02-14 14:10:02

    dobra robota

Dodajesz jako: |