:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Muzyczna pasja Magdy Sinoff [FOTO]

Sztuka, Muzyczna pasja Magdy Sinoff [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/08/2018 05:40

Mówi o sobie, że jest beneficjentką dobrze odczytanego powołania. Magda Sinoff, łomżyńska artystka, instruktorka i założycielka Studia Wokalnego eMDeK wystąpiła ze swoim zespołem w ubiegłym tygodniu podczas ostatniego cyklu "Cafe kultura". Na zakończenie swojego koncertu otrzymała kwiaty i podziękowania za 20 lat pracy artystycznej, które w imieniu prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego przekazał dyrektor MDK-DŚT Krzysztof Zemło.

Magda Sinoff z muzyką jest związana od najmłodszych lat. - Nie wiem, czy ja ją wybrałam, czy ona mnie – mówi. Od zawsze lubiła śpiewać. Z charakterystycznym dla siebie uśmiechem podkreśla, że "śpiewa od dziecka, chętnie i często". Swoje pierwsze kroki stawiała w nieistniejącym już  Osiedlowym Domu Kultury przy ul. Małachowskiego 4 (dziś ma tam swoją siedzibę Regionalny Ośrodek Kultury). Były one związane z muzykiem i akompaniatorem Janem Suchodołą. Sięgając pamięcią wstecz dodaje, że muzyczne piętno odcisnął na niej także nauczyciel z Państwowej Szkoły Muzycznej profesor Janusz Mydłowski, skrzypek, altowiolista, dyrygent i twórca szkolnej orkiestry. Ale jej mistrzynią i mentorką jest i zawsze będzie znakomita polska wokalistka Grażyna Łobaszewska.

Stary Rynek przed Galerią Pod Arkadami, gdzie odbywał się koncert Magdy Sinoff w ramach "Cafe kultura" przyciągnął kilkudziesięciu miłośników dobrej muzyki i jej wokalnego talentu. Wokalistce towarzyszył zespół z pianistą i aranżerem Grzegorzem Sekmistrzem, gitarzystą Przemysławem Kamińskim, basistą Arturem Pawelczykiem, perkusistą Tomaszem Swajdą oraz chórek złożony z młodych wokalistek Studia Wokalnego eMDeK, Justyny Zaręby, Magdaleny Głębockiej i Aleksandry Raszczyk. Tuż po występie dyrektor MDK-DŚT Krzysztof Zemło przekazał artystce w imieniu prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego kwiaty i podziękowania za 20 lat pracy artystycznej. - Jest to dla mnie na pewno miłe zaskoczenie i ważne wyróżnienie. Docenienie dorobku mojej pracy – mówi artystka, która oprócz występów wokalnych z sukcesami pracuje także z dziećmi i młodzieżą. Jej podopieczni zdobyli już ponad 700 nagród w konkursach wokalnych i recytatorskich.

lomza

Muzyczna pasja Magdy Sinoff [FOTO] komentarze opinie

  • piernik - niezalogowany 2018-08-20 12:02:51

    artysta trudny zawod. milo ze ktos pamietał.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:24

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:23

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:08

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • NIE DLA CHRZANOWSKIEGO - niezalogowany 2018-08-20 10:11:08

    Jak sam ogłosił, Chrzanowski wystartuje w jesiennych wyborach samorządowych z własnego komitetu wyborczego. ZASTANÓWCIE SIĘ CO ON BEZ POPARCIA PiS BĘDZIE W STANIE DALEJ ZDZIAŁAĆ DLA ŁOMŻY ? GDZIE SIĘ UDA NA ROZMOWY I KTO BEDZIE CHCIAŁ Z NIM DALEJ ROZMAWIAĆ ? JAKIE ON BĘDZIE MIAŁ ZAPLECZE POLITYCZNE ? BEZ POPARCIA PARTII RZĄDZĄCEJ ŁOMŻA NIE DOSTANIE JUŻ WSPARCIA, NAWET I W PROGRAMACH POMOCY UNIJNEJ. SKOŃCZĄ SIĘ DOTACJE. ŁOMŻĘ CZEKA STAGNACJA.

  • artysta - niezalogowany 2018-08-20 06:45:52

    Gratulacje Madzia

  • ewka - niezalogowany 2018-08-20 06:34:03

    Prezydent pamięta o wszystkich. To człowiek na właściwym miejscu.

  • Helcia - niezalogowany 2018-08-20 06:33:09

    Brawo Magda!!!