:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Na ul. Mickiewicza potrącono rowerzystkę

Wypadki drogowe, Mickiewicza potrącono rowerzystkę - zdjęcie, fotografia
10/08/2018 08:13

Dzisiaj ok. 9.00 doszło do wypadku z udziałem rowerzystki. Kobieta poruszająca się jednośladem ul. Mickiewicza została potrącona przez wyjeżdżającego z parkingu mężczyznę kierującego fiatem pandą.

Przy sklepie motoryzacyjnym na ul. Mickiewicza mężczyzna cofając, najechał na kobietę jadącą rowerem. Kobieta poruszała się jednośladem od ul. Wyszyńskiego w kierunku al. Legionów.

Oboje uczestników zdarzenia było trzeźwych. Kobieta została zabrana do szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

<

Na ul. Mickiewicza potrącono rowerzystkę komentarze opinie

  • cycu - niezalogowany 2018-08-13 04:40:19

    Do paru skłóconych przedmówców: toyota yaris i fiat panda to ta sama liga ;)

  • noktowizor - niezalogowany 2018-08-12 06:54:19

    Wina kierowcy auta jest bezdyskusyjna, lecz chcąc chronić siebie i innych trzeba zawsze mieć oczy szeroko otwarte, bo ludzie popełniają błędy.

  • Wujek Franek - niezalogowany 2018-08-12 04:49:01

    Oczywiście że miała prawo jechać, jak każdy. Wina jest wyłącznie kierowcy samochodu który nie jest pewny siebie tylko ułomny, roztargniony i gapa.

  • obiektywny - niezalogowany 2018-08-12 04:28:41

    miała prawo i mogła jechać rowerem - to tylko wina cofającego zbyt pewnego siebie kierowcy

  • Uuuuuu - niezalogowany 2018-08-11 17:07:39

    Wyjmij chu... z maski bo nie rozumiem co mówisz. Ty darmowy pobyt masz już zaklepany. Nie przejmuj się yariski nie trzeba będzie opychać, twój pobyt pójdzie na fundusz, dla idiotów specjalne przywileje. To jak ? Jak chcesz to cię zawiozę.

  • Wujek Franek - niezalogowany 2018-08-11 13:17:19

    Najpierw zasmarkany dzieciak a teraz wiejski głupek. Chłopie wytrzyj nos i jak najszybciej zgłoś się do dobrego psychiatri!!!

  • Wiejski obłęd - niezalogowany 2018-08-11 12:23:46

    Ty weź se pogadaj z jehowym Andrzejem co go tu wszędzie pełno na mylomza.pl. Tacy kozacy sprawni inaczej dogadają się w każdym temacie. Może pmoże ci dostać się do Choroszczy bez czekania w kolejce. Ukłony dla największego debilnego hejtera ha ha aaaaaaaaaa!

  • Yarisista - niezalogowany 2018-08-11 11:34:27

    Wyliż się pusta mózgownico i odpocznij od Pandy przynajmniej na jakiś czas..

  • Budyń z nosa - niezalogowany 2018-08-11 11:21:32

    Toyociak Swoją drogą niemyty zawsze do porządku może się doprowadzić, a z twoim debilnym saganem trzeba niestety tak żyć haaaaa haaaaa. I co zrobisz? ... Nic nie zrobisz haaaaa ha ha ha! No dobra, współczuję. Aaaa ha ha ha!

  • Yarisista - niezalogowany 2018-08-11 08:44:22

    @kit z ucha - tylko na tyle cie stać co masz w uszach niemytych od świąt.

  • Kit z ucha - niezalogowany 2018-08-11 07:54:06

    Toyociak Sam jesteś deklem i w tej sytuacji nie powinieneś głosu zabierać bo nie masz uprawnień. Ha ha haaaaaaaa

  • Toyota Yaris - niezalogowany 2018-08-11 06:16:03

    Takim samochodem jak Fiat Panda poruszają się tylko ludzie ułomni, więc i o wypadek łatwo.

  • Mała czarna - niezalogowany 2018-08-11 05:10:51

    Kierowca jumpjet 747 - widać że Ty nie masz prawa jazdy lub zdobyłeś je za świniaka. Rowerzysta ma prawo poruszać się rowerem tak samo jak samochodem. Czyli po ulicy jeżeli nie ma ścieżki rowerowej. To samo dotyczy motorów, skuterów. Czy oni Twoim zdaniem również teoretycznie nie powinni się tam poruszac swoimi pojazdami jak nie ma ścieżki dla motorów i ścieżki dla skuterów?

  • kierowca jumpjet 747 - niezalogowany 2018-08-10 20:09:52

    "kierowca bombowca" z twojej wypowiedzi wynika ze nawet prawa jazdy nie masz i gowno sie znasz. rowerzystki teoretycznie nie powinno tam byc. sciezki rowerowej nie ma to prowadze rower. a jak stara slepa baba nie widzi samochodu i pod niego wjezdza to czyja jest wina. przez takich debili jak ty sa wlasnie takie senscje o byle gowno. a ludzie tez swiete krowy lezie jeden z druga i nawet sie nie rozejrzy a pozniej to wina kierowcy

  • rysiu - niezalogowany 2018-08-10 19:54:54

    Zgoda , tylko jest jeszcze jedno ale. Na drodze tak jak w małżeństwie obowiązuje zasada ograniczonego zaufania, to oznacza że nawet jeśli jesteśmy na drodze z pierwszeństwem musimy obserwować uważnie innych uczestników ruchu , żeby ewentualnie móc reagować ratując zdrowie i życie własne oraz pozostałych osób.

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-08-10 18:59:54

    "Kierowca Pandy" -a powinien mieć i w dupie i w głowie!Ma fiut lusterka? Ma! Dwa na zewnątrz i jedno w środku! Ma łeb na karku, którym można kręcić? Ma! To niech kręci! Aaaa....rozumu nie ma? No cóż, tu już nic się nie da zrobić...Manewr cofania jest jednym z trudniejszych manewrów- przynajmniej według specjalistów i wymaga od kierowcy(!)zachowania szczególnej ostrożności. Przez takich baranów w nowych samochodach producenci muszą montować kamerki cofania.

  • Kierowca Pandy - niezalogowany 2018-08-10 16:47:19

    Kierowca w dupie oczu nie ma. To rowerzystki wina bo cholerze chciało się jechać rowerem.

  • Kierowca fiata pandy - niezalogowany 2018-08-10 16:30:13

    Kobieta jechała od legionów do Wyszyńskiego. Robicie sensację A nawet nie ustalicie jak to było. Redaktorzy aż się rzygać chce.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 15:36:03

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ ! Ankieta pod linkiem: www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C „Łomża, co dalej?” Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • yamaha - niezalogowany 2018-08-10 11:36:02

    Pewnie jechała tak szybko jak motocyklista.

  • Oko - niezalogowany 2018-08-10 11:03:12

    Szeroko otwieramy oczy i URUCHAMIAMY MYŚLENIE!

Dodajesz jako: |