[NA ŻYWO] III Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej

Kultura, ŻYWO] Wybory Ziemi Łomżyńskiej - zdjęcie, fotografia
10/02/2018 17:21

Już dziś o godz. 19.00 rozpocznie się uroczysta Gala Finałowa III Wyborów Miss Ziemi Łomżyńskiej, Miss Ziemi Łomżyńskiej Nastolatek 2018 oraz Miss Łomży 2018. Portal MyLomza.pl przeprowadzi z tego wydarzenia bezpośrednią transmisję na żywo, na którą już teraz zapraszamy.

Pamiętając świetną organizację ubiegłorocznej gali oraz wiedząc, że chętnych do jej obejrzenia jest znacznie więcej niż jest w stanie pomieścić sala Concordia uznaliśmy, że umożliwimy obserwowanie tego wydarzenia szerszemu gronu publiczności.

Na transmisję zapraszamy od godz. 19.00. Kandydatki zaprezentują się nam w kilku kreacjach. Zwyciężczynie otrzymają też szansę zaistnienia w ogólnopolskim konkursie Miss Polski, którego częścią są łomżyńskie wybory.

[NA ŻYWO] III Wybory Miss Ziemi Łomżyńskiej komentarze opinie

  • Mi mi - niezalogowany 2018-02-12 13:07:47

    To prawda ta czarna ładna i ta co na skrzypcach grala.ludzie gdzie wy macie oczy!!!

  • Współczuję - niezalogowany 2018-02-12 08:15:04

    Dokładnie tak. Mi na najbardziej szkoda dziewczyny z litera M taka czarna w czerwonej sukience. Śliczna dziewczyna nie zasłużyła nawet na "dziką karte" nie wiem o co tam chodzi. Według mnie powinna być w trójce i reprezentować lomza . Ona miałaby szansę rzucała się w oczy z daleka. Nie poddawaj sie dziewczyno!!! Wystartuj w wiekszym mieście !!! Bo tutaj jeden drugiego zna.

  • Pyska - niezalogowany 2018-02-11 15:31:53

    Kobieta 26 lat powinna siedzieć w domu i pilnować dziecka. Gdzie przy obowiązkach matki pracującej jeszcze reprezentować miss ziemi Łomżynskiej.i obowiązki z nimi zwiazane.Żenada!!!!!!!!Powinna wygrać młodą dziewczyna do 20lat prowadzcie coś normalnego i wprowadzcie postronnych ludzi którzy będą wybierać kandydatki a nie co rok po.znajomości. Jak kandydatka 26 lat ma akfalifikowac sir do Miss Polski. Kupa smiechu

  • polskie obozy pracy - niezalogowany 2018-02-11 12:27:36

    Ogłoszenie Zatrudnimy na stanowisku MAGAZYNIER Miejsce pracy: Łomża Region: Podlaskie Oferujemy: § Przyjazną atmosferę pracy, § Przygotowanie do pracy i szkolenia, § Interesującą pracę w dynamicznym, młodym zespole, CV proszę wysyłać na [email protected] podobno tłum ludzi stoi od soboty w kolejce do rekrutacji

  • Obiektywny - niezalogowany 2018-02-11 12:18:19

    No miss nastolatek ładna dziewczyna nie ma porównania z poprzednio która płaska jak decha i przeciętna z urody . Ale pani 13 to żart naprawdę kto ją wybrał żal

  • Ana-Ania - niezalogowany 2018-02-11 11:49:23

    Czy ja dobrze słyszałam prowadzącego? Dorosłe kandydatki zaprezentują się w bieliźnie? 14 i 15 letnie gimnazjalistki dorosłe???

  • Pixel - niezalogowany 2018-02-11 11:39:44

    Gratuluję wyboru,piękna kobieta a nie jakaś gowniara;)

  • do łomżyńskich malkontentów - niezalogowany 2018-02-11 10:34:19

    potraficie tylko krytykować a ciekawe co ci krytykanci sami zrobili, osiągnęli? ... o to chodzi że nic i pozostała wam tylko pusta krytyka. nawet nie wiecie ile pracy i wyrzeczeń wymaga organizacja takiej imprezy. Pewnie że popełnia się przy okazji błędy ale kto nic nie robi to i błędów nie popełnia. Gorzej gdy jeszcze inne zazdrosne i wścibskie baby leczą kompleksy bo komuś coś się udało. Otóż jak na realia łomżyńskie impreza bardzo dobrze zorganizowana - tak trzymać !!! a Łukaszek konfident był wartościowym uchem Kuleszy a teraz jest prezydenta - mistrz chorągiewka, miernota bez kręgosłupa moralnego.

  • @@@@@@@@@ - niezalogowany 2018-02-11 10:25:34

    Wybory Miss pod względem organizacyjnym to jedna wielka klapa. Przekaz na żywo podobnie. Uczestniczki pożal się Boże , z małymi wyjątkami. Poziom wysławiania szkoda gadać. Jednym słowem nic ciekawego .

  • Kasia Tomczyk - niezalogowany 2018-02-11 10:06:00

    widać, że wszystko było ustalane jak co roku haha. Miss z numerem 13 już nie mogła się doczekać kiedy ją wyczytają, porażka z roku na rok coraz gorsze..

  • tylko parcie na szkło - niezalogowany 2018-02-11 09:44:19

    a kto tam wpuścił zaślinionego konfidenta Łukaszka pseudo prezesika łks 1926?

  • Zen - niezalogowany 2018-02-11 09:34:54

    Tylko krytyka, krytka i krytyka. Wygraly naprawde piekne dziewczyny a Wy skoncze z tym swoim jadem. Typowe Polaczki, ktorym wiecznie wszystko sie nie podoba a sami soba nie wiele prezentuja. Zakompleksienie przez Was przemawia! Wstydu nie macie. Ppd kazdym artykulem ciagle trafiaja sie osoby, ktore oczerniaja tylko innych. To jest zenujace. Elwirko, gratulacje dla Ciebie i reszty dziewczat. Jestescie wszystkie piekne i wartosciowe!

  • Kiki - niezalogowany 2018-02-11 09:17:13

    Nikt Cię tu nie trzyma wyjedź do Olsztyna.

  • adam.z - niezalogowany 2018-02-11 08:53:59

    żenada, i nie komentuje tutaj urody pań, a organizacje, żal... smutne miasto, Olsztyn to jak Nowy York w porównaniu do tej dziury... jak to możliwe, że 600 lat historii a po IIWS tak zdziadziała...

  • Kamilos - niezalogowany 2018-02-11 08:42:09

    Tragedia

  • Adi3200 - niezalogowany 2018-02-11 08:14:17

    Uważaj przed kim się rozbierasz hhhahahahhhahahaha chyba ekshibicjonistka na nasza miska ;)

  • Kiki - niezalogowany 2018-02-11 07:46:49

    Miss 2018 bardzo piękna i uwodzicielska kobieta. Przyciągajaca wzrok. Gratulacje

  • Obserwator - niezalogowany 2018-02-11 00:13:57

    Jeśli chodzi o wybór vice miss konkurs ustawiony.

  • dziewuszka z piątnicy - niezalogowany 2018-02-11 00:03:37

    A jak dla mnie to najlepiej wypadł pan Piotr K. dobra robota!!

  • tytus - niezalogowany 2018-02-10 22:25:18

    Nie wszystkie kandydatki, nawet najpiękniejsze i najurodziwsze, zatańczą coś ludowego, narodowego czy cokolwiek innego. Uroda nie zawsze idzie w parze z poczuciem rytmu. To jedno. Ja wolałbym, obejrzeć kandydatki w strojach ludowych, a nie "pokaz strojów". Z drugiej strony ROK chociaż przewietrzył to co wisi nieużywane od lat na wieszakach. Ciekawe czy przy tym też zarobił? Panie i Pani "choreograf" - dajcie se spokój i nie krzywdźcie swoją "wizją" więcej dziewczyn!

  • Polska - niezalogowany 2018-02-10 21:36:29

    Ta miss to kpina Jezu co to ma być masakra

  • Jopekibisz - niezalogowany 2018-02-10 21:34:35

    Dla mnie najpiękniejsza 15 to jest miss

  • Jopekibisz - niezalogowany 2018-02-10 21:34:34

    Dla mnie najpiękniejsza 15 to jest miss

  • Kolo - niezalogowany 2018-02-10 21:32:46

    Kto to wybierał jakieś przekręty kobieta 26letnia z dzieckiem powinna wygrać młoda dziewczyna która naprawdę zasługuje na ten tytuł NIESPRAWIEDLIWE!!!!!

  • Karol3 - niezalogowany 2018-02-10 21:21:40

    Całe te wybory to jeden wielki kicz, nie wiedziałem że łomżynianki są takie brzydkie, lepiej się nie ośmieszać i nie organizować tego typu imprez.

  • Ghhha - niezalogowany 2018-02-10 21:13:07

    Hahah no tak. To juz chyba świadczy o ich inteligencji. Hahah jaka wyczerpująca odpowiedź dotycząca książki. Habahah dno

  • Szok - niezalogowany 2018-02-10 19:43:01

    Polowa tych dziewczyn nawet sie wyslowic nie potrafi... o matko...

  • Uy - niezalogowany 2018-02-10 19:33:40

    A gdzie Ibisz?

  • witek - niezalogowany 2018-02-10 18:43:51

    przestaw się z tą kamerą bo słabo trochę

  • Abs - niezalogowany 2018-02-10 18:39:20

    Zgadzam się. Większość Pań zupełnie nie nadaje się na modelkę.

  • gerart - niezalogowany 2018-02-10 18:23:15

    jedna brzydsza od drugiej.......

Dodajesz jako: |