:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - MLKS Znicz Biała Piska na inaugurację rundy wiosennej

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - MLKS Znicz Biała Piska na inaugurację rundy wiosennej
16/03/2019 13:02

Już dziś o godzinie 14:00 ŁKS 1926 Łomża wznawia III-ligowe rozgrywki. Pierwszym rywalem biało-czerwonych w rundzie wiosennej będzie zespół Znicza Biała Piska. Dzisiejsze spotkanie będzie doskonałą okazją do zrewanżowania się za dotkliwą jesienną porażkę.

ŁKS inaugurując ligowe zmagania przegrał w Białej Piskiej 3:0. Portal mylomza.pl jak zwykle przeprowadzi transmisję na żywo ze stadionu przy ul. Zjazd 18.

Mecz ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska rozpocznie się o godz. 14:00 dnia 16 marca na Stadionie Miejskim w Łomży.

[NA ŻYWO] ŁKS 1926 Łomża - MLKS Znicz Biała Piska na inaugurację rundy wiosennej komentarze opinie

  • DLC - niezalogowany 2019-03-16 13:24:21

    W Białej PISKIEJ!

  • gość 2019-03-16 13:38:36

    NIe w Łomży

  • DLC - niezalogowany 2019-03-16 14:01:33

    Chodziło o błąd w artykule, w Białej Piskiej a nie w Białej Pisce...

  • gość 2019-03-16 14:30:03

    rundy jesiennej?czy wiosennej?

  • Czara goryczy - niezalogowany 2019-03-16 15:43:07

    Zaorać ten klub! Wioski leją jak chcą toż to wstyd nad wstydy. Rozgonić tych pseudo działaczy bo do niczego dobrego to nie prowadzi. Tylko marnują pieniądze z budżetu miasta. Powinni się spalić że wstydu. Takie warunki do trenowania to kluby ligę wyżej nie wszystkie mają. A oni lecą z hukiem na 5 poziom rozgrywek. Wstydźcie się kopacze i działacze!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-16 16:23:01

    Miasto Łomża finansuje już prawie 100% budżetu Łks 1926 i nie widzi ze władze i działacze klubu nie zadbają o najmniejsza promocje meczy które odbywają się przy praktycznie pustych trybunach nawet problemem jest zorganizowanie chłopców do podawania piłek Na co te pieniądze idą jak zawodnicy maja nie płacone za 6 miesięcy Na co pytam idą te pieniądze ?! Miasto nie może finansować długów bo to przestępstwo

  • Łomża gola ! - niezalogowany 2019-03-16 16:40:51

    Musimy dopatrywać się pozytywów, Łomżyniacy dowiedzieli się jak się pisze Biała Piska Brawo dla zarządu !!!

  • gość 2019-03-16 16:59:28

    jestesmy miszczami ,derby z Szepietowem i Sniadowem na jesieni.bedziemy jeszcze wielcy.

  • gość 2019-03-16 17:20:28

    a to nasze kopacze piłki wynikiem 0:3 umocnili swoją pozycję na końcu tabeli

  • gość 2019-03-16 17:43:09

    To już było pisane w poprzednim sezonie że ten cały zarządzik nie nadaje się do prowadzenia klubu ŁKS!!!!!!!!!ale Prezydent tego nie widzi, można sobie pisać i pisać a Oni i tak będą swoje robili i tego już nie zmienimy, szkoda pisać i gadać DNO CHWASTY I WODOROSTY!!!!!! Pełna amatorszczyzna!!!!! i nic więcej oni nie wymyślili i nie wymyślą. PEWNY SPADEK DO NIŻSZEJ LIGI !!!! a było wcześniej pisane i mówione tym osobom

  • jagiellonia - niezalogowany 2019-03-16 18:15:58

    55:55 minuta bramka CR7

  • gość 2019-03-16 18:36:01

    ILE ŚREDNIO ZARABIAJĄ PIŁKARZYKI GRAJĄCY NA TAK ŻENUJĄCYM POZIOMIE ? i kto to jeszcze chce oglądać, jak trybuny puste

  • Mkas - niezalogowany 2019-03-16 20:34:35

    Wasze nazwisla trzeba wykreślić z historii klubu. Zarząd

  • gość 2019-03-16 22:44:30

    barani lbie te pilkarzyki sa na utrzymaniu rodzicow

  • gość 2019-03-17 08:14:02

    Kokosów to oni tam nie zarabiają, ale w kontraktach jakieś 1200-2000zł mają.

  • gość 2019-03-17 08:27:24

    Może by buraki zasiać na płycie boiska to jakiś pożytek i chłopaki by się do czegoś nadali.

  • gość 2019-03-17 10:40:05

    Pierwszy gol,analiza.4 obroncow stoi na 7 m obok siebie a nasz 5 obronca z nr 19 ma 3 m za soba zdobywce bramki.Bledy w obronie sa karygodne.Ta druzyna bedzie grala coraz lepiej ale tzrba liczyc sie z tym ze Wys.Mazowieckie rownierz spadnie do IV Ligi.Glownym zadaniem pilkarzy to jest wyprzedznie Mazura Elk i czekanie na wycofywanie sie innych klubow z rozgrywek.

  • drezny - niezalogowany 2019-03-17 11:40:24

    Ten wyżej, to jakieś żarty. Przy 16 porażkach ŁKS nie zasługuje na III ligę. Nie ma już szans na utrzymanie. W przerwie zimowej nic nie zrobiono, czekamy na spadek.

  • gość 2019-03-17 19:57:18

    Brawo zarząd klubu, brawo po raz setny!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 21:20:04

    Do tego jeszcze zabierają juniorów starszych, którzy zamiast grać w makroregionalnej lidze uczestniczą w tej żenującej kopaninie. Może trener seniorów wypowie się czemu nie pozwala im grać że swoimi kolegami ?

Dodajesz jako: |