:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nakręcą reklamę w Łomży. Szukają statystów/aktorów - Zgłoś się!

Łomżanie, Nakręcą reklamę Łomży Szukają statystów/aktorów Zgłoś się! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/07/2019 12:37

Firma działająca w branży wideo poszukuje osób chętnych do wzięcia udziału w najbliższej produkcji reklamowej, której nagranie zostanie zrealizowane jeszcze w lipcu w Łomży.

Firma poszukuje co najmniej 4 osób (dwie dziewczyny i dwóch chłopaków) w wieku 18-26 lat. Reklama będzie miała charakter ogólnopolski. Za udział w projekcie firma gwarantuje wynagrodzenie.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: fabrykawideo@gmail.com

Zgłoszenie powinno zawierac:

*imię
*wiek
*nr telefonu
*dwa AKTUALNE zdjęcia (twarzy i sylwetki) bez retuszu

W tytule proszę wpisać "reklama Łomża". Zgłoszenie można wysyłać do soboty, do godziny 15:00. Wybrane osoby zostaną zaproszone na spotkanie.

 

art. sponsorowany

lomza

Nakręcą reklamę w Łomży. Szukają statystów/aktorów - Zgłoś się! komentarze opinie

  • gość 2019-07-11 12:49:15

    Mail w domenie gmail, poważna firma :D

  • gość 2019-07-11 14:03:11

    janusze wideło

  • adwokat - niezalogowany 2019-07-11 14:03:38

    KAROL MOZZE TY W TYM FILMIE ZAGRASZ CO ? TAK ŁADNIE MARTE KŁAMIESZ , NIENAMAWIAJ IWONKI DO ZALATWIANIA TWOICH SPRAW PRYWATNO-INTYMNYCH BO CIEBIE TEŻ CZEKA PROCES z art. 233 K.K. , Robunie namów na fałszywe zeznania,lubicie to :-)

  • mecenas - niezalogowany 2019-07-11 14:04:57

    KAROL MOZZE TY W TYM FILMIE ZAGRASZ CO ? TAK ŁADNIE MARTE KŁAMIESZ , NIENAMAWIAJ IWONKI DO ZALATWIANIA TWOICH SPRAW PRYWATNO-INTYMNYCH BO CIEBIE TEŻ CZEKA PROCES z art. 233 K.K. , Robunie namów na fałszywe zeznania,lubicie to :-)

  • GOTTTI - niezalogowany 2019-07-11 14:05:52

    KAROL MOZZE TY W TYM FILMIE ZAGRASZ CO ? TAK ŁADNIE MARTE KŁAMIESZ , NIENAMAWIAJ IWONKI DO ZALATWIANIA TWOICH SPRAW PRYWATNO-INTYMNYCH BO CIEBIE TEŻ CZEKA PROCES z art. 233 K.K. , Robunie namów na fałszywe zeznania,lubicie to :-)

  • Kinomaniak - niezalogowany 2019-07-11 14:08:25

    Charubin – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego. Sołtysem wsi został Ryszard Poławski. Wikipedia

  • A.WAJDA - niezalogowany 2019-07-11 14:20:59

    Robert i Karol to najlepsi aktorzy z okolic woj.łomżyńskiego

  • Mebel - niezalogowany 2019-07-11 14:23:51

    Kocham MARTĘ !

  • 7mln - niezalogowany 2019-07-11 14:26:30

    To są statyści do brania załatwionych Dotacji i Dofinansowań

  • Bizzzartooo - niezalogowany 2019-07-11 14:31:16

    Tak KAROL NAJLEPIEJ NASRAĆ i na ROBERTA zwalić

  • 112 - niezalogowany 2019-07-11 14:38:54

    Ja niemam rodziny i ty jej TEŻ NIEBEDZIESZ miał , masz to jak w BANKU 100%

  • Pa - niezalogowany 2019-07-11 14:39:37

    Skarbie ;-/

  • Gość - niezalogowany 2019-07-11 14:40:36

    Jaki Karol i jaki Robert ? O co chodzi ? ;)

  • 997 - niezalogowany 2019-07-11 14:42:00

    O traktor co niechodzi

  • OH”Karol - niezalogowany 2019-07-11 15:36:32

    Info: Auto do wożenia mojego syna to nie do załatwiania twoich lewych interesów to nie PANDA , LEXUSA JEJ TEZ KUP cooo

  • Wio - niezalogowany 2019-07-11 15:50:34

    Adwokat po 3 klasach podstawówki. Jak chcesz coś napisać, to najpierw dokończ edukację. Załatwiaj te swoje problemy w realu, a nie na forum pajacu.

  • Wiooo - niezalogowany 2019-07-11 16:05:39

    Loda zrobisz ;-)

  • Wio - niezalogowany 2019-07-11 18:35:09

    Tobą sobie.

  • Tobooo - niezalogowany 2019-07-12 05:01:09

    To dupę wycierajooo jeszcze się poprzyj to zaraz będziesz WIO biegł na policję z PŁACZEM INWALIDÓW INTERNETOWY CZEKKAJACY NA RENTĘ , parowkoooo heheheh obciagnijjj !

  • HAM ze wsi - niezalogowany 2019-07-12 05:03:27

    Wio ale trzeba być kołtunem żeby tako nazwę wymyślić , pewnie lubisz bat,kajdanki te sprawy cooo cwelikkk ;-)

  • Dede - niezalogowany 2019-07-12 05:04:31

    To Ten WIO OBCIĄGA ?

  • GiT - niezalogowany 2019-07-12 05:05:44

    Wio pasuje do CIEBIE bO TOBAAA TO RUSKI CWEL JAK TY hahahhahahaaaa

  • Kary - niezalogowany 2019-07-12 05:44:51

    Wio koniu wiooo

  • Wio - niezalogowany 2019-07-12 07:54:30

    Głupszy to Ty już nie będziesz.

  • Wiohaaammm - niezalogowany 2019-07-12 08:36:52

    Wio ZRÓB PALE DZIWKO TANIA

  • 123 - niezalogowany 2019-07-12 08:38:20

    Wio dawaj się spotkany na LIVE ZOBACZYMY JAKI JESTEŚ MĄDRY

  • 123 - niezalogowany 2019-07-12 08:40:29

    Załatwimy jak chciałeś „problemy na LIVE” tylko pampersa załóż !

  • 123 - niezalogowany 2019-07-12 08:41:56

    Aż ci kartofle z dupy wypadnooo :-)

  • Wio - niezalogowany 2019-07-13 00:29:10

    Dawaj gruby, dawaj.

  • Gruby - niezalogowany 2019-07-13 05:26:35

    To cię rucha co dniaaa CIOTUNIO TY hahahah

  • 123 - niezalogowany 2019-07-13 05:28:22

    TEN „wio” To kolejna CIOTA OD ROBUNI I KAROLINY ?

  • Łomzyca - niezalogowany 2019-07-13 05:29:16

    Wio przyjedź pałkę podamy ci ;-)

  • KMP - niezalogowany 2019-07-13 05:30:49

    Oj ten WIO coś czuje ze będzie biegł szybciej do Prokuratury niż ROBINIA I KAROLAAA , tak bohater hahaha

  • IP - niezalogowany 2019-07-13 05:32:26

    To jakaś obsrana szmata ten WIO , wiohmen

  • ToJa - niezalogowany 2019-07-13 05:33:36

    Wio JEBAC cię KURWOoo !!!

  • Robert P. - niezalogowany 2019-07-13 05:34:47

    To stara dziwka

  • IP - niezalogowany 2019-07-13 05:38:40

    Wio ty sam przed 6:00 wstajesz ze strachu co ? I w firankach mieszkasz , IP WEZMO TO KOPĘ ZROBISZ ODRAZU I JO ZJESZ :-)

  • 112 - niezalogowany 2019-07-13 05:43:12

    Czy to KUBUNIA się tam pruje jak stare majty barchany

  • Kimomamiak - niezalogowany 2019-07-13 05:44:04

    Charubin – wieś w Polsce położona w województwie podlaskim, w powiecie kolneńskim, w gminie Turośl. W latach 1975–1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa łomżyńskiego. Sołtysem

  • Wio - niezalogowany 2019-07-13 15:19:19

    Fajnie się z Tobą piszę przyjacielu, nie wiesz nawet ile mi frajdy sprawiłeś tymi postami. Ubawiłem się po pachy. Życzę Ci miłego dnia i poluzowanej gumki w gaciach, bo ewidentnie coś Cię ciśnie.

  • Wio - niezalogowany 2019-07-13 15:19:29

    Fajnie się z Tobą piszę przyjacielu, nie wiesz nawet ile mi frajdy sprawiłeś tymi postami. Ubawiłem się po pachy. Życzę Ci miłego dnia i poluzowanej gumki w gaciach, bo ewidentnie coś Cię ciśnie.

  • Anus - niezalogowany 2019-07-13 16:38:39

    Hehehe

  • art.233 K.K - niezalogowany 2019-07-13 17:23:57

    Na KAROLA pieszo a IWONKA się gniewa , szantażuje ;-(

  • Anna J. Meble - niezalogowany 2019-07-13 17:33:26

    To wszystko Karol to prawda jest ja to poświadcze nawet w Sądzie .

  • Dom pogrzebowy - niezalogowany 2019-07-13 17:54:35

    Spokojnie dziś przez tako „Iwonkę” czy MARTĘ się jeden Powiesił w Łomźy bo baba nakłamała na chłopa na Policji.

  • PKP - niezalogowany 2019-07-13 18:56:54

    A w GRODZISKU MAZOWIECKIM przez kogo to samo ...

  • ROBO - niezalogowany 2019-07-13 20:22:13

    Także mam już dla ciebie taborecik z przychodni z Reksiem teraz będziesz akurat do wysokich czarnych kobiet , KAROL.

  • My to wiemy - niezalogowany 2019-07-14 03:32:01

    Chciałeś swoje sprawy załatwić , poto JO za rączkę na KOMENDĘ poprowadziłeś , co ? Dupami z was w KMP się ŚMIEJO ;-)

  • mcs - niezalogowany 2019-07-14 03:34:57

    § 1. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę,
    podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

  • Rak - niezalogowany 2019-07-14 05:31:22

    Co mieszkania podrożały sprzedała byś co moje , jak siebie lubisz cudzy majątek cooo , może Karol dom ci da co ? Niechcesz ;-) temu mu pomagasz preferować dowody co ...

  • Kaktusowa - niezalogowany 2019-07-14 05:33:39

    Masz pokrycie na pieniążki ? Hahahhaaa

  • Wramgler - niezalogowany 2019-07-14 05:35:30

    Jeszcze przeprosisz BUTIK na RYNKU w NOWOGRODZIE ;-)

  • 123 - niezalogowany 2019-07-14 05:40:33

    Tak Iwonuś w jednych majtkach do Łomży przyszłaś i wjednych pójdziesz ,jak te mieszkania na Szmaragdowej dla syna i brata są już :-)))

  • Gość - niezalogowany 2019-07-15 13:02:09

    Gruby? Karol? Karolina? Kubunia? Robunia? Iwoncia? Co tu się odgrywa? Co to za przepychanki na forum?

Dodajesz jako: |