:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nauka - Biznes - Administracja: Jarosław Gowin w Łomży [VIDEO i FOTO]

Biznes, Nauka Biznes Administracja Jarosław Gowin Łomży [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
08/10/2018 14:12

W Łomży trwa II Międzynarodowe Forum Gospodarcze Nauka-Biznes Administracja. W inicjatywie Łomżyńskiego Forum Samorządowego oraz Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, udział biorą m.in. przedstawiciele resortów, samorządy, przedstawiciele PKN Orlen, Grupy Azoty i KGHM Polska Miedź.

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze jest konferencją zorganizowaną przez dziewiętnaście samorządów województwa podlaskiego. Udział w niej, biorą samorządy z północno-wschodniej Polski. Nie bez powodu hasłem przewodnim wydarzenia jest "Nauka-Biznes-Administracja", forum jest bowiem okazją do spotkania się przedstawicieli krajów Europy i Japonii z przedsiębiorcami, szkołami wyższymi, administracją rządową i samorządową.

Łomżę odwiedził Jarosław Gowin, wicepremier oraz minister nauki i szkolnictwa wyższego. W swoim wystąpieniu podkreślał, że gospodarka powinna ściśle łączyć się z nauką, przywołując przy okazji korzyści płynące dla uczelni, związane z wejściem w życie tzw. "konstytucji dla nauki".

- Ustawa powstała dzięki dialogowi, a więc czemuś co buduje kapitał zaufania, mówiąc krótko: ta ustawa prowadzi do głębokiej ewolucji polskich uczelni a nie jest chaotyczną rewolucją. Mam nadzieję, że wraz ze światem akademickim stworzyliśmy taki wzorcowy model tego, w jaki sposób powinno się stanowić prawo w Polsce i w jaki sposób reformować państwo: głęboko ale ewolucyjnie i z szacunkiem dla pluralizmu poglądów, wartości i interesów - opowiadał wicepremier.

Jarosław Gowin zaznaczył, iż jednym z elementów ustawy jest dowartościowanie uczelni zawodowych, takich jak Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości.

- Od samego początku pracy nad konstytucją dla nauki, miałem przeświadczenie, że trzeba dowartościować uczelnie zawodowe bo one mają inną misję niż uczelnie akademickie, one kształcą na potrzeby konkretnego, regionalnego czy lokalnego rynku pracy ale misja inna, nie oznacza, że jest to misja gorsza. - mówił wicepremier.

Podczas konferencji, prezes Łomżyńskiego Forum Samorządowego dr Agnieszka Barbara Muzyk podpisała list intencyjny o współpracy Forum z powiatem ostrołęckim, tym samym możliwe jest rozszerzenie zasięgu organizacji.

- Myślę w ogóle, że biznes nie powinien znać granic, powinien się jednoczyć i myślę, że ten obszar ostrołęcko-łomżyński bo ja tak go nazywam, dobrze byłoby, żeby się jednak integrował. Do tego gorąco namawiam i będę namawiał także wszystkich samorządowców u siebie. Jestem po rozmowie również z ekscelencją biskupem Stepnowskim, który również taką inicjatywę wspiera i będzie wspierał - mówił starosta ostrołęcki Stanisław Kubeł.

W trakcie konferencji, możliwy był udział w rozmowie z przedstawicielami: Koncernu PKN Orlen, Przedsiębiorstwa Grupa Azoty i Spółki KGHM Polska Miedź. Organizatorzy przygotowali spotkania w różnych grupach branżowych, na których przedstawiciele przedsiębiorstw, uczelni, ministerstw i samorządów mogli zastanowić się nad rozwiązywaniem problemów, które tych branż dotyczą.

II Międzynarodowe Forum Gospodarcze kończy się jutro po południu.

Nauka - Biznes - Administracja: Jarosław Gowin w Łomży [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-09 15:45:41

    Rewelacyjne pióro! Blog otwiera oczy na to co dzieje się teraz w Łomży. https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-10-09 10:09:23

    TA PANI ZA WSZELKĄ CENĘ CHCE ODWRÓCIĆ KOTA OGONEM.. ZOBACZCIE CO WYPRAWIA NA FORUM 4 LOMZA???? HEHEHHE CO TAM JEST WYPISYWANE...POZYTYWNA KAMPANIA??? PRZYPOMNE PIERWSZA DEBATA?- ATAK NOMINACJA? - KTO JA ZGLOSIŁ DO DZIŚ NIE WIADOMO RYDZYK? - PO CO TAM JEZDZIŁA ZARAZ PO NOMINACJI??? - OSOBIŚCIE DZIĘKOWAĆ??? TERAZ TO I TO SIĘ NIE PODOBA - A CO ONA ROBIŁA 3 LATA ? TYTANICZNEJ PRACY??? DUZO BY WYMIENIAĆ ALE SZKODA DNIA PIĘKNEGO.. LEPIEJ POSŁUCHAĆ DOBREJ MUZYKI - WYPIĆ AROMATYCZNĄ KAWĘ...I CZEKAĆ....WIECZOREM ZMÓWIĆ RÓŻANIEC I NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA. JĘZELI WYGRA TAKI CZŁOWIEK JAK ONA - TO JESTEM PRZEKONANY ŻE PO TO ŻEBY UTRZEĆ NOSA PODCZAS KADENCJI - A JAK WYGRA CHRZANOWSKI TO BĘDZIE ZNAK ŻE LOMŻA NIE STOI KOŚCIOŁEM CIEMOGRODEM - TYLKO SĄ ROZUMNYMI LUDŹMI...I WIEDZA ŻE BISKUP TO CZŁOWIEK A NIE DUCH ŚWIĘTY.

  • Obłuda Cynizm Fałsz - niezalogowany 2018-10-09 09:42:21

    Na miejscu Muzyki nie byłbym w stanie patrzeć na siebie w lustrze. Obłuda cyni fałsz

  • Cecylia - niezalogowany 2018-10-09 09:16:13

    Juz 4 lata temu Piorunek straszyl lud ze nic nie dostana jak go nie wybiora, a okazalo sie ze nie ma racji. Lomza dostala furę kasy. Nie strasz, nie strasz bo sie ze;:"asz ....

  • Łomzynianka - niezalogowany 2018-10-09 08:40:33

    Ani Borys ani Chrzan tylko ...MUZYK. Zapamiętajcie , jeśli Łomża nie zagłosuje na MUZYK, to PiS pokaże nam przysłowiowa figę (i słusznie), kandydat-prezydent będzie spokojnie siedział 5 lat z 10 tys., nic nie robiąc i udając obrażonego. Łomżę zakopią i zaorzą, ale......my pokażemy , że nami nie będzie rządzić biskup i Rydzyk. Łomzyniacy....OBUDŹCIE SIĘ!!!!!!! Jeszcze nie jest za późno. Dopóki rządzi PiS zapomnijcie o innym kandydacie na prezydenta jak MUZYK. Jak odsunięcie PiS od w,dąży- wówczas będziecie wybierać jak chcecie, ALE NIE TEREZ!!!!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 21:08:00

    Lepszy ostatni osioł od najlepszego pełowca. Nie zdrajca, nie złodziej i nie pogna z wywalonym jęzorem błagać o sankcje dla Polaków.

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 21:03:33

    Nie zagłosuję na Borysa z PO ! Partii, która donosi na własny kraj..... "Donoszenie na własny kraj to szczególny znak rozpoznawczy naszej opozycji czyt. PO Patrząc szerzej, trzeba przyznać, że szukanie ratunku za granicą cechowało zawsze nasze elity. Do czego to doprowadziło, każdy wie. Polska zniknęła z mapy świata na 123 lata. A w naszej nowszej historii pamiętamy bratnią pomoc, o którą prosił gen. Jaruzelski Moskwę. I teraz w ten haniebny proceder wpisała się totalna opozycja. W każdym państwie są różne obozy, które zależnie od sytuacji zwalczają się. Ale nikt nie wynosi swarów wewnętrznych na forum zagraniczne. Każdy ma w sobie dość rozsądku i wstydu, aby wewnętrzne sprawy swojego kraju rozwiązywać między sobą."

  • Morawiecki się skompromitował - niezalogowany 2018-10-08 20:57:03

    https://www.tvn24.pl/kukiz-o-tasmach-z-morawieckim-premier-powinien-podac-sie-do-dymisji,874301,s.html

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:52:22

    Czy jesteś szanującym się Polakiem?????????

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:51:29

    Donoszenie na Polskę do UE to świństwo !!!!!!! CZEGO dobrego można się spodziewać po Borysku jak on Budkę przywozi do Łomży, żeby go poparł ?????????????? Pan poseł Budka chce, żeby zewnętrzne organy europejskie angażowały się w wewnętrzne sprawy Polski, to skandaliczne i dyskwalifikujące go jako Polaka !!!!!!!!!!! Misiu Borysku - każdy szanujący się Polak powinien już dawno odejść z tego anty-polskiego tworu, jakim jest partia PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:44:08

    Każdy szanujący się Polak powinien już dawno odejść z tego anty-polskiego tworu, jakim jest partia PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:43:56

    Każdy szanujący się Polak powinien już dawno odejść z tego anty-polskiego tworu, jakim jest partia PO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-08 20:42:57

    Świetne pióro, to otwiera oczy na to co dzieje się w Łomży https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:36:16

    Nie zagłosuje na człowieka z partii PO, która przez długie lata krecila cuda i wianki, mało tego latają na skargę z każdą pierdołą do Brukseli, podp^%$ła własny Kraj, cieszą się z możliwości nałożenia na Polskę sankcji, czy na taką partie można głosować? NIE

  • PO się stoczyło - niezalogowany 2018-10-08 20:35:48

    Nie zagłosuje na człowieka z partii PO, która przez długie lata krecila cuda i wianki, mało tego latają na skargę z każdą pierdołą do Brukseli, podp^%$ła własny Kraj, cieszą się z możliwości nałożenia na Polskę sankcji, czy na taką partie można głosować? NIE

  • Dfffgj - niezalogowany 2018-10-08 17:51:45

    "myślałem że Borysewicz jest inny" hahahaha tekst roku

  • Madzia S. - niezalogowany 2018-10-08 17:41:59

    niezłe jaja, ja już Borysewiczowi nie zaufam nigdy...

  • Edek - niezalogowany 2018-10-08 17:07:29

    O kurczaki nie dla PO

  • Łomżyniak czy Łomżanin?? - niezalogowany 2018-10-08 17:00:36

    No to Borysewicz pokazał swoje prawdziwe oblicze. Cwaniaczek i kombinator jak cała reszta w platformie

  • Madzia eska - niezalogowany 2018-10-08 16:54:22

    myślałem że Borysewicz jest inny, a to taki sam platformista jak tuski, schetyny i inni targowiczanie. Są w stanie obiecać wszystko żeby się nachapać. Dla mnie ten człowiek to nieporozumienie!!!

  • NIE DLA MUZYK - niezalogowany 2018-10-08 16:44:07

    każdy mógł korzystać z bonu. co za dziwne larum podnosi Borysek - na co on liczy na parę głosów że zabierze Mariuszkowi? ale to pikuś gorzej ze ten Borysek już z tym szmatławcem się brata. Pan z reatuszu pisze w tym brukowcu i nie przeszkadza mu fakt ze uderzał 4 lata w prezydenta a teraz jest kontrkandydatem. czy to etyczne??? czy to logiczne??? jakby był naprawdę , mega super tym jak to się przedstawia....to by zaiwsił swoją działalność na czas wyborów...a nie przychodzi na debaty i nie wiem co on chce od ludzi...czy jest tam jako komentator czy jako rzeczywisty kandydat?? chłopaczki się zebrały bo się przestraszyli że CHrzanowski od ręki wejdzie w pierwszej turze....

  • Ziutek - niezalogowany 2018-10-08 16:37:19

    prezydent na reke ma okolo 6 tys po zmianach..a jakby korzystal z bonu to i tak kolo 2 tys wkladu wlasnego a moglby ze srodkow na szkolenia z miasta a on swoje

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 16:32:06

    Borysewicz to największy zawód tej kampanii....

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 16:31:36

    jeden z zarzutów postawionych Jarosławowo Dworzańskiemu brzmi: Jeden z zarzutów dotyczy, iż "wykorzystując przyznane mu uprawnienia podjął działania" zmierzające do zatrudnienia "Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów".

  • Anna. - niezalogowany 2018-10-08 16:23:50

    fikcyjne stanowisko??? o matko....zawiodłam się borys.

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-10-08 16:23:05

    Borys prawie że Budka....ten też nie lepszy. Widze że lipa jest a myslalem że bedzie inny... a co robił ten Biskup dziś na tym forum. czy śiecił aule?? czy co??? bo ja już się gubie kto u nas rządzi.

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 16:01:08

    no to Borys nieźle sie na ciebie nabrałem, na pewno na ciebie nie zagłosuję

  • nnn - niezalogowany 2018-10-08 16:00:35

    ja zapytam tylko czy zastępcą dyrektora był ówczesnym dyrektor WORDU Cezary Kisiel??? Dobry znajomy Borysewicza.....

  • jadwiga - niezalogowany 2018-10-08 15:57:00

    dla mnie Borysewicz nie różni się niczym od innych skompromitowanych członków PO. Tylko własna prywata, skandale i kolesiostwo!!!

  • Madziaks - niezalogowany 2018-10-08 15:56:13

    Borysewicz powiedział że objęcie stanowiska zostało mu zaproponowane, a przecież na to stanowisko był rozpisany konkurs!!!!

  • jan polak - niezalogowany 2018-10-08 15:55:19

    Teraz widzę że Borysewicz jest pełnokrwistym członkiem PO. Bez skandalu się nie obędzie!!!!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 15:54:32

    Szkolenia miały być dla mieszkańców Łomży, a Chrzanowski jest urodzonym Łomżyniakiem!!

  • Troll1 - niezalogowany 2018-10-08 15:54:26

    Trolle Borysewicza pozdrawiają trolli Chrzanowskiego!

  • Troll1 - niezalogowany 2018-10-08 15:54:26

    Trolle Borysewicza pozdrawiają trolli Chrzanowskiego!

  • jaki ja patryk - niezalogowany 2018-10-08 15:53:18

    Chrzanowski jest doktoratem nauk prawnych, naukowcem, to że pracuje na uczelni nie może dziwić. W przeciwieństwie do Borysewicza jego umową o pracę nie zajmowało się CBA, a prokuratura nie stawiała zarzutów w związku z jego zatrudnieniem!!!!

  • Kler - niezalogowany 2018-10-08 15:53:17

    Niech Chrzanowski nie zasłania się Borysewiczem, tylko się ludziom wytłumaczy, czy wziął kasę na szkolenia, która miała być DLA ZWYKŁYCH LUDZI, a nie dla władzy.

  • x men - niezalogowany 2018-10-08 15:51:59

    wow!!! no to nieźle można nagrać się na Borysewicza ale czego można spodziewać się po gościu z platformy.....

  • Andrew99 - niezalogowany 2018-10-08 15:51:46

    Jak Chrzanowski znalazł pracę w PWSIiP? To bardzo ciekawe. Ktoś coś?

  • Andrew99 - niezalogowany 2018-10-08 15:51:46

    Jak Chrzanowski znalazł pracę w PWSIiP? To bardzo ciekawe. Ktoś coś?

  • Andrew99 - niezalogowany 2018-10-08 15:51:46

    Jak Chrzanowski znalazł pracę w PWSIiP? To bardzo ciekawe. Ktoś coś?

  • Andrew99 - niezalogowany 2018-10-08 15:51:24

    Jak Chrzanowski znalazł pracę w PWSIiP? To bardzo ciekawe. Ktoś coś?

  • Andrew99 - niezalogowany 2018-10-08 15:51:23

    Jak Chrzanowski znalazł pracę w PWSIiP? To bardzo ciekawe. Ktoś coś?

  • johny deepp - niezalogowany 2018-10-08 15:49:21

    ALE ZOBACZCIE PAŃSTWO ŻE NIKT NIE ODNOSI SIĘ DO ZARZUTÓW, BORYSEWICZ SKASOWAŁ ROZMOWĘ Z FB, TUTAJ NA PORTALU JEGO TROLLE WRZUCAJĄ PUSTE SLOGANY CHCĄC ZAGŁUSZYĆ DEBATĘ NAD SKANDALEM Z UDZIAŁEM BORYSEWICZA. GOŁYM OKIEM WIDAĆ ŻE COŚ SIĘ DZIEJE!!!!!

  • Kataryna - niezalogowany 2018-10-08 15:47:48

    Jak spotkałem pana Borysewicza na mieście kiedy robił ankiety powiedziałam mu, że na niego nie zagłosuję, bo kandyduje z PO. Przekonywał mnie, że warto głosować na człowieka, a nie na szyldy. Teraz wiem, że miał racje. Panie Macieju pozdrawiam, trzymam kciuki i zagłosuję na pana!

  • Maaja - niezalogowany 2018-10-08 15:44:48

    Brawo Borysewicz!

  • darekk - niezalogowany 2018-10-08 15:44:23

    Borysewicz chce pogonić kogoś TŁUSTEGO?????? co za hipokryzja HAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHA

  • rektor 2000 - niezalogowany 2018-10-08 15:43:19

    MIASTO NAJBARDZIEJ ZADŁUŻYŁO SIĘ ZA KADENCJI CZERNIAWSKIEGO A WTEDY PRZEWODNICZĄCYM RADY BYŁ NIKT INNY JAK NASZ MACIEK BORYSEWICZ!!!!!! SŁABY ARGUMENT KAZIK

  • Basia - niezalogowany 2018-10-08 15:42:29

    Borysewicz włożył kij w mrowisko. Słychać wycie? Znakomicie! Czas pogonić te tłuste świnie od koryta!

  • Kaazik - niezalogowany 2018-10-08 15:40:57

    Panie Macieju niech się Pan nie poddaje. Miasto zadłużone po uszy 150 mln długu, prezydent pobiera ok 10 tys pensji i jeszcze przyznaje sobie granty z naszych pieniędzy na naukę języka hiszpańskiego. Niebywały skandal!

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:34

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:34

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:34

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:33

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:33

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:33

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:33

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • enej - niezalogowany 2018-10-08 15:39:33

    KONTO MOŻE I FEJKOWE ALE ZARZUTY SĄ PRAWDZIWE!!!! A BORYSEWICZ NA NIE NIE ODPOWIEDZIAŁ!!!! DLACZEGO CBA INTERESOWAŁA SIĘ JEGO ZATRUDNIENIEM?????? JAKIE BYŁY KULISY JEGO ZATRUDNIENIA??????

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 15:38:53

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninyę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 15:37:45

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninyę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 15:34:32

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninyę Vasylchenko. NIE DAJCIE SIĘ OSZUKAĆ! https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/ttps:/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 15:33:16

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninyę Vasylchenko. https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/ttps:/

  • UWAGA - niezalogowany 2018-10-08 15:32:08

    Magdalena Szymańska to fejkowe propagandowe konto jednego z kandydatów. Na zdjęciu profilowym maskradzione zdjęcie przedstawiające ukraińską modelkę Antoninyę Vasylchenko. https://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/ttps://pl.pinterest.com/pin/513340057519748382/

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 15:28:12

    Oczywiście Pan Borysewicz skasował już rozmowę z fb podczas której pytam go o tą sytuację i proszę o wyjaśnienie sprawy. Sami oceńcie czy tak właśnie postępuje ktoś, kto nie ma nic do ukrycia.....ocenę zostawiam wam....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-10-08 15:27:23

    Panie Macieju, bardzo często i z uporem powtarza Pan, że dopilnuje Pan przejrzystości zatrudnienia osób w Ratuszu i spółkach miejskich. W związku z tą deklaracją chciałabym zapytać o kulisy Pańskiego zatrudnienia w WORDzie. Czy będzie Pan tak uprzejmy wyjaśnić dlaczego Prokuratura Okręgowa w Olsztynie postawiła p. Jarosławowi Dworzańskiemu zarzut podjęcia działań zmierzających do zatrudnienia Macieja B. na stanowisku Koordynatora do spraw BRD i promocji Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łomży wbrew potrzebom i interesowi ekonomicznemu tego podmiotu, działając tym samym na szkodę interesu publicznego oraz interesu prywatnego pozostałych kandydatów. W jednym z wywiadów powiedział Pan, że to stanowisko zostało Panu zaproponowane, a przecież na to stanowisko jest rozpisywany konkurs!!!!! Nie uważa Pan, że deklaracje o przejrzystości zatrudnienia z Pańskich ust brzmią co najmniej niepoważnie i że jest to hipokryzja!!!!!

  • ... - niezalogowany 2018-10-08 15:26:20

    Papież też był w Łomży i co i GÓWNO...prawda była...na porządku dziennym ...na pyskach uczonych w piśmie fałszywych autorytetów t_uczonych w prawie do stania ponad ofiarami którym dawano fałszywą nadzieję "i jeszcze" pretensje że ciągle ktoścoś ataki nietaki i brak jedności a to podstawowa wartość kultury chrześcijańskiej z reguły nieobecnej gdyż wyjątki są tego właśnie świadectwem

  • Ruch wkur*ionych - niezalogowany 2018-10-08 15:24:19

    Borysewicz ma mój głos. Ktoś wreszcie musi ukrucić te praktyki w ratuszu. Od lat każdy zanim dorwie się do władzy zapewnia, że jeśli zostanie prezydentem skończy się zatrudnianie kolegów. A co pokazały ostatnie lata to każdy widzi. Dość tego!

  • Kaazik - niezalogowany 2018-10-08 15:19:05

    Ostatnie wystąpienia Macieja Borysewicza przekonały mnie, że to najlepszy kandydat na prezydenta. Dobre merytorycznie wypowiedzi w debatach. Nie jest pieniaczem, punktuje obecne władze, pokazuje ich błędy i zaniechania. Głosuję na Maćka.

  • Łomżyniak - niezalogowany 2018-10-08 15:16:21

    Borysewicz nie boi się postawić układowi swojaków. Szacunek panie Maćku! Jesteśmy z Panem!

  • Arek1 - niezalogowany 2018-10-08 15:14:58

    PiS pokazał już coś potrafi w Łomży. Nietrafione inwestycje, wyrzucone w błoto miliony, zatrudnianie swoich i przyznawanie sobie publicznych pieniędzy, które miały być przeznaczone dla zwykłych obywateli. Chrzanowski i Muzyk się nie sprawdzili. Głosuję na Macieja Borysewicza.

  • johny - niezalogowany 2018-10-08 14:40:05

    Po zapoznaniu się z ta rozmową i zarzutami postawionymi Borysewiczowi całkowicie zmieniam o nim zdanie. Rozważałem oddanie na niego głosu. Już teraz tego nie zrobię, bo jak się okazuje, była by to pomyłka!!!! Całość rozmowy prowadzi Magdalena Szymańska, szczegóły na jej profilu i w artykule 4lomza. poniżej przesyłam link: https://www.facebook.com/magdalena.szymanska.775823

Dodajesz jako: |