:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nicki pozdrawia hejterów z rodzinnego miasta

Sztuka, Nicki pozdrawia hejterów rodzinnego miasta - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 08/05/2018 06:52

Alicja Kolasińska z Łomży, znana pod pseudonimem Nicki, nie daje o sobie zapomnieć. Kilka dni temu premierę miał klip „Smakuj mnie”, którego sceny kuszą i prowokują. Komentarze dotyczące teledysku nie milkną. Głos w tej sprawie zabrała sama wokalistka.

Nicki w rodzinnym mieście jest dobrze znana. Jako nastolatka występowała w muzycznych konkursach, a później, jako dorosła kobieta, wzięła udział w wyborach Miss Ziemi Łomżyńskiej. Od pewnego czasu próbuje sił w discopolowym biznesie.

Nowa produkcja poruszyła internautów. Jedni zachwycili się drapieżnym wizerunkiem swojej gwiazdy, drudzy skrytykowali ją za wyuzdanie i występy w przebraniu zakonnicy. Kolasińska na swoim oficjalnym fanpage’u na Facebooku odniosła się do nieprzychylnych komentarzy, które pojawiły się w naszym mieście.

- Chciałabym serdecznie pozdrowić środkowym palcem wszystkich hejterów z mojego rodzinnego miasta Łomża. Wy zdradzieckie mordy potraficie tylko pluć jadem jak żmije. Niestety Wasze opinie mam głęboko w swojej pięknej dupie – napisała.

Post spotkał się z odzewem fanów, którzy wzięli w obronę swoją idolkę. Jedyny zarzut padł o szydzenie z wiary poprzez strój zakonnicy.

- Scena to teatr, muzyka to zabawa, ja też jestem osobą religijną – skwitowała Nicki.

Jak zapewnia, hejt wcale jej nie boli, wręcz przeciwnie – nakręca do dalszego działania. Na tę chwilę „Smakuj mnie” ma już ponad 100 tysięcy wyświetleń. Jak będzie dalej? Czy kompozycja okaże się hitem? Czy łomżanka swoim ostrym stylem i ciętym językiem podbije muzyczny rynek? Będziemy obserwować!

/p>

lomza

Nicki pozdrawia hejterów z rodzinnego miasta komentarze opinie

  • prawda - niezalogowany 2018-05-09 11:31:12

    mieszkancy łomży nawet nie zaslugują żeby Nicki w pupę pocałować #takaprawda

  • pomnik trzech krzyży zamiast j - niezalogowany 2018-05-09 09:18:08

    @ Enej

    jakie miasto takie jego sumienie ;/ to tak jakby mówić o sumieniu stołka

    nawet nie wiadomo czy to miasto jest kobietą czy mężczyzną "I JESZCZE" rodzi się pytanie w jakiej fazie rozwoju się znajduje ... dojrzałość (miłość i odpowiedzialność) tego miasta gdyż ten co mężczyzną i kobietą stworzył ich nie tchnął ducha w miasto

    niemej jednak Łomża to takie "miasto na górze" a na dole pod miasto i pod ludzie

  • Enej - niezalogowany 2018-05-08 20:52:17

    pani Nicki szczere gratulacje w ocenie tej zapyziałej lokalnej społeczności trafiła pani w sam środeczek brawo

  • Enej - niezalogowany 2018-05-08 20:51:08

    miasto pisorskie masz chyba na myśli bo normalna łomża nie robi z tego dramatu

  • Latawiec - niezalogowany 2018-05-08 20:46:22

    Nicki totalne dno. Miasto sie wstydzi.

  • fis - niezalogowany 2018-05-08 20:10:39

    Jula jest lepsza 1000 razy!

  • aaa - niezalogowany 2018-05-08 20:07:48

    ma głęboko w dupie widać lubi anala, zuch dziewczyna teraz takich jest deficyt, oby tak dalej, pamiętaj rozciągaj dziurki dwie bo jedna to słabo :D, pozdrawiam analna księżniczko :D

  • ferei - niezalogowany 2018-05-08 18:54:07

    Też cię kocham....

  • "K...., jak ja tego nienawidzę - niezalogowany 2018-05-08 17:10:08

    @ Prawda_jestJEDNA

    powiedział Ją człowiek z pasją który nie skorzystał ze sposobności aby na równi być z Bogiem a była to równia pochyła po której się stoczył na golgotę dlatego że był konfliktowy i nie poszedł na ugodę (jak Piłat) plus współpracę (jak Judasz) ciągnący zyski na jakie składa się zakłamana rzeczywistość o której Jezus jak hejter niepokorny się wymądrzał -po kielichu z alkoholem spełniając wolę Ojca siły -CZYSTEJ- na przekór świątynnym autorytetom sił nieczystych trzeźwych jak św....orwellowskie które teraz i przed wiekami wciąż tak samo zawsze i wszędzie maja diabła za Ojca ...(vide J 8 44)

    ... no chyba że coś się zmieniło w międzyczasie o czym w telewizji na pokaz pobożnych w sercu bezbożnych Ojca nadziei Maki mądrych inaczej jeszcze nie powiedzieli bo do wolnych mediów głównego ścieku prawda idąc pod prąd wolno dociera i jeszcze wolniej z stamtąd się wydostaje a wkoło niej wartkim prądem płyną większe śmieci ale JESTEM przekonany że od wieków nic się nie zmieniło to by oznaczało że Ewangelia straciła swój ponad czasowy uniwersalizm a Jezus Chrystus się zdewaluował jak złotówa co w świątyni zajęła miejsce k u r e w s k o ciułanych srebrników


    w myśl zasady mowa JEST srebrem a milczenie zło tem jest i tą zło tą zasadę wspiera apostolstwo trzeźwości qui pro quo apostolstwa miłości utrzymywane przy świątyni by prawda się nie wychlapała jak Jezus po spożyciu alkoholu do nadal przy kościele pozostając wielką tajemnicą wiary uczynioną z prawdy objawionej której kapłani nowej ery wznieśli nowe katedralne epitafium zamykając Jezusa w sercu jego cmentarnego tabernakulum nad którym wznosi się religijne szyderstwo naczelnego arcy hierarchy pierwszego wśród równych wołającego

    "otwórzcie drzwi Chrystusowi"

    a Mr.Jezus dość dobrze wyjaśnił w CIENKIEJ EWANGELII na czym polega religijne k u r e w s t w o i jego "szlachetna" OPASŁA NIECZYSTOŚĆ uczonych w piśmie nad których trumną-relikwiarzem Bóg zamyka otwartą księgę życia ... płodnego inaczej

  • Falstaeraska - niezalogowany 2018-05-08 15:22:44

    Gdybyś miala je panienko tam o czym mowisz nie mowilabys o tym.

  • Loleczek - niezalogowany 2018-05-08 13:42:49

    Masakra!!!Po co takie coś promować? Wstyd dla rodziców po prostu. Nie wiem po co ma się dalej motywować do działania? Właśnie Pięknych i Młodych nikt nie hejtuje... A dziwne z "zazdrości" hejtują Nicki. Klasy dziewczyno, nie można być wiecznie zapatrzonym w siebie.

  • marek@@9 - niezalogowany 2018-05-08 13:31:06

    to wszystko bazuje na niskich instynktach,
    dla ludzi dobrze wartosciujacych rzeczywistosc jest to ponizej normy,ale juz teraz jest problem z normą .
    wszystko staje na glowie , dla łatwych pieniedzy i wladzy.
    mnie zastanawia , czy ta fajna z wygladu mloda dziewczyna nie stala sie ofiarą biznesu robiacego pieniadze na naiwnych mlodych ciałach kobiecych, na ile ona sama miala i ma swiadomosc co robi ?

  • Rysiu - niezalogowany 2018-05-08 13:12:04

    Mi się nie podoba. Teledysk jak teledysk ani piosenka nie wpada w ucho . A cały obraz bardzo prymitywny prawie jak z filmu dla dorosłych. Nic nowego zero zaskoczenia.

  • Łomża - niezalogowany 2018-05-08 11:59:59

    Powiem szczerze chociaż słucham disco polo to ta piosenka wcale w ucho nie wpada i nie pisze z zazdrości czy z czego innego mieszkam za granicą i tyle pisze prawdę słaba ta piosenka chociaż wcześniejsza nuta nicki niezła

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-05-08 11:53:44

    Przyjedzie kiedyś do Łomży , to skopią jej tą dupę

  • 1999 - niezalogowany 2018-05-08 11:24:18

    ŁaHaHA a tu jest jeszcze BUTTON "podaj na NK" hihihihihihi

  • ehh - niezalogowany 2018-05-08 11:22:22

    Moje miasto, takie piękne ...

  • Jezus Chrystus - niezalogowany 2018-05-08 10:31:37

    jak ta prostytutka ze złości na "hejterów" zacznie zbierać foty z fb i dawać menelom żeby napadali za pół litra tych co ją urazili to też będzie świętą zakonnicą? Niestety ale nawet Jezus każe ją ukamienować ponieważ reprezentuje dno dna. Róbcie screeny z jej ista i mi podeślijcie ja pierwszy ją doniosę gdzie trzeba :D

  • saddamhussainel - niezalogowany 2018-05-08 10:25:41

    do końca... do końca zmierza, jak każda cywilizacja, której moralność zniknęła w imię "róbta co chceta"...

  • Anks - niezalogowany 2018-05-08 10:24:00

    Robienie z siebie latawicy, ciekawy sposób zdobycia rozgłosu. DNO!! Do czego ten świat zmierza!!!?

  • boooo - niezalogowany 2018-05-08 10:04:01

    a propo fajna d... masz wiec nie masz sie czego wstydzic :p

  • wrrrrr - niezalogowany 2018-05-08 10:02:25

    Ala nie przejmuj się co mówią sami robią Ci reklamę ważne, że o Tobie, rób swoje! najlepiej dla nich jakbyś chodziła usmarkana i pożyczała na chleb trzymam kciuki!!!

  • zacny obywatel Miasta Łomża - niezalogowany 2018-05-08 09:31:15

    sobie białystok frajerze monitoruj, w Łomży policja daje radę bo obywatele nie są obojętni...
    na gnojów i wandali tylko Policja, i żadne wyzwiska od frajerów nie sprawią, że normalny mieszkaniec zadzwoni i powie, że jacyś gówniarze coś rozwalają czy drą ryja po nocy...

  • Zacnytofrajer - niezalogowany 2018-05-08 09:26:38

    zacny kuzwa ze stawisk frajerze jestes, donosicielu jeden... nikt ciebie tez nie lubi

  • StaryWyga - niezalogowany 2018-05-08 09:24:35

    ZA MLODYMI: tak, zazdroszcze wulgarnej panience ze promuje sie przez pokazywanie dupy, jak pani która swego czasu stała przed Stawiskiami i też świeciła dupą, żeby sprzedać co ma - konkretnie dupę, bo innych talentów też zapewne nie miała, grzechulik wie o czym mowa... tak az kipie z zazdrosci...

  • Zacnyk - niezalogowany 2018-05-08 09:20:19

    Ja jestem z Miasta Białystok i wyrażam swoją opinię na temat donosicieli nikt frajerów nie lubi dlatego będę pilotował tą sprawę a swoją twarz pokaże wtedy kiedy pierwszy frajer doniesie jego oczywiście też chętnie całej Polsce pokaże .

  • za mlodymi - niezalogowany 2018-05-08 08:53:46

    stop hejtowi w lomzy az zaduzo tej zazdrosci to widac w komentarzach

  • Zacny to konfident - niezalogowany 2018-05-08 08:38:03

    Zacny frajerze. Skąd Ty mieszkasz,a?

  • Prawda_jestJEDNA - niezalogowany 2018-05-08 08:37:09

    Meloman - prawda

  • Meloman - niezalogowany 2018-05-08 08:36:11

    W dzisiejszych czasach każda konstruktywna krytyka jest nazywana hejtem i sprowadzana do czegoś negatywnego.
    To, że ktoś lepi kulki z ekskrementów, nie znaczy, że jest rzeźbiarzem - analogicznie do bohaterki artykułu.

  • aska2213 - niezalogowany 2018-05-08 08:32:44

    Zacny - pokaż szmato swój ryj... gówniarzu niedojebany w dupe

  • Zacny - niezalogowany 2018-05-08 08:21:52

    Jaki frajer pokaż twarz cwaniaku Donosiciel na psy co za frajerstwo szok !Wszyscy chcemy zobaczyć mordy donosicieli

  • żenujące - niezalogowany 2018-05-08 08:17:21

    widzę, że portal zamienił się w łomżyński oddział pudelka

  • Meloman - niezalogowany 2018-05-08 08:15:37

    my-kozaczek.pl - jesteśmy poważnym portalem informacyjnym.

    Odzywki jak z podstawówki.

  • otAleksandra - niezalogowany 2018-05-08 08:09:47

    wbrew pozorom dotknęło ją, teraz musi zamanifestować swoje luzactwo... prostaczka promowana przez buraczka z mylomza.pl, robiącego z Łomży bastion disco srolo...

    chamico, klasy Zenka to ty nigdy mieć nie będziesz...

  • zenon12 - niezalogowany 2018-05-08 07:36:48

    mypudelek.pl :)

  • Łomża - niezalogowany 2018-05-08 07:33:30

    Cała Łomża pozdrawia cię środkowym palcem, podatna na krytykę maluczka nicki .

  • olo - niezalogowany 2018-05-08 07:31:50

    wiocha wiocha i tyle a co pieknego tyłka to chyba lustra nie ma .

  • Prokurator Generalistyczny - niezalogowany 2018-05-08 07:31:17

    Widzę że portal mylomza jest jak obecna rada miasta. Nie ważne co mówią ważne że dużo mówią. Na szczęście nie mam przyjemności obserwować poczynań tej chodzącej inteligencji. Polecam wszystkim których wizerunek został użyty bez zgody na jej profilu instagram, o składanie zawiadomień do prokuratury. Jest to oczywiste przestępstwo i tym sposobem problem sam się rozwiązał. Pozdrawiam wszystkich normalnych

  • Euzebiusz - niezalogowany 2018-05-08 07:28:48

    do tej pory jej nie krytykowałem ale niewychowana dziewczyna ...w dupie ? co to za słownictwo ! do tego za zakonnice się przebierać WSTYD!

  • Ministrant - niezalogowany 2018-05-08 07:17:43

    Niki Sriki. Łomża nie pozdrawia Ciebie!
    Jesteś u księdza ty bezwstydnico!

Dodajesz jako: |