:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nie udało się wybrać nowego komendanta Straży Miejskiej Łomży

Prezydent Łomży, udało wybrać nowego komendanta Straży Miejskiej Łomży - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 09/08/2019 14:10

Trzech z czterech kandydatów na stanowisko komendanta Straży Miejskiej Łomży uzyskało identyczną liczbę punktów, zatem komisja nie mogła wskazać zwycięzcy. Dzisiaj prezydent Łomży po raz kolejny ogłosił nabór na stanowisko szefa łomżyńskich strażników.

"Informuję, że nabór na stanowisko Komendanta Straży Miejskiej Łomży pozostaje bez rozstrzygnięcia" - czytamy w piśmie podpisanym przez prezydenta Mariusza Chrzanowskiego, które zostało opublikowane w Biuletynie Informacji Publicznej. Chętni oczywiście byli, jednak komisja nie mogła wskazać zwycięzcy. Wszystko przez to, że trzech kandydatów uzyskało taką samą liczbę punktów. Postępowanie nie przyniosło rozstrzygnięcia i wciąż nie ma nowego szefa łomżyńskiej Straży Miejskiej. Łącznie do konkursu przystąpiły cztery osoby.

Niewiele później w BIP pojawiło się ogłoszenie o kolejnym naborze na to stanowisko. Chętni mają dwa tygodnie na przesłanie swoich ofert.

Kandydat przystępujący do naboru musi spełniać szereg wymagań. Wśród najważniejszych wyliczyć należy wyższe wykształcenie - preferowane o kierunku lub specjalności: bezpieczeństwo publiczne, zarządzanie, administracja lub prawo o profilu zawodowym umożliwiającym wykonywanie zadań na tym stanowisku. Ponadto kandydat musi posiadać minimum 5-letni staż pracy, pełną sprawność fizyczną i psychiczną, nieposzlakowaną opinię i nie może być karany za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Do głównych zadań komendanta Straży Miejskiej należy w szczególności organizowanie i nadzorowanie pracy podległych strażników, prowadzenie niezbędnej dokumentacji i ewidencji wyposażenia, współpraca z sądami, policją, strażą pożarną i innymi jednostkami, prowadzenie postępowań w sprawach o wykroczenia, czy dokonywanie bieżącej analizy stanu porządku publicznego i dostosowywanie zadań do występujących potrzeb i zagrożeń.

Oferty należy składać osobiście do kadr Urzędu lub przesłać je pocztą. Nieprzekraczalny termin składania ofert: 23 sierpnia 2019 r. do godz. 15:30. Decyduje data wpływu oferty do Urzędu.

lomza

Nie udało się wybrać nowego komendanta Straży Miejskiej Łomży komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:21:47

    I dobrze, że nie wybrano. Najwyższa pora rozwiązać ten twór.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:43:27

    A do czego oni sie nadają rozwiązać caly ten bajzel na rynku maja swoja nore ukladziki ze sprzedajacymi szlugi wszystko mozna tam kupic trzeba tylko wiedziec co i od kogo swego czasu jaranie ziola bylo tam na pozadku dziennym a te pasozyty zamiast pilnowac ładu zmieniac sie beda stolkami nadaja sie tylko do wypisywania mandatow sepy kanalie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 14:59:17

    Niestety przedmowca nie ma racji. Najprościej anonimowo pisać głupoty A w razie potrzeby dzwonić na 112 i prosić o pomoc.....

  • Xxxx - niezalogowany 2019-08-09 15:08:02

    Skoro narzekanie jest to i Straż Miejska jest potrzebna bo pracuja i od ludzi czegoś wymaga ale niestety nikt nie lubi jak ktoś oczekuję sprzątania po psie bo za chwilę ktoś w to wdepnie.....ech.... ludzkie jezyki ciągle jakieś bzdury na forum...

  • gość 2019-08-09 15:10:30

    robi swoja robote perfect to widac na kazym kroku

  • sm.s - niezalogowany 2019-08-09 15:48:45

    Oczywiscie że sm jest nie potrzebna,przynajmniej nie w takiej formie.
    SM bronią wyłącznie pracownicy i ich rodziny,zróbmy referendum to wynik będzie za rozwiązaniem tego "tworu" jest to oczywista oczywistość.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 16:23:54

    Do tych broniacych sm - pokazcie mi przyklady ich pracy. Od kilku lat nie widzialem zadnego, mimo, ze codziennie poruszam sie po miescie. I co ma do k* nedzy wspolnego numer 112 i straz miejska?

  • Gośc - niezalogowany 2019-08-09 16:24:01

    Zlikwidować ta straż wiejska

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 16:26:18

    Rozwiązać i zwiększyć etaty w Policji. Ludzie bez bata niczego nie uszanują.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 16:33:23

    Zlikwidować straż miejską! Ona jest w ogóle nie potrzebna.Kasa która zostanie przeznaczyć na spłatę długów! A kruki do biedronki na ochroniarzy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 16:36:52

    Każdy niedorozwój ma przepisy w dupie a nie chce być karany.

  • gość 2019-08-09 18:32:25

    Kumple się nie garną żeby księcia chronić? Ciekawe jakież to wymagania postawili że coś się zacięło? A może zwyczajnie nie jest to taka prosta robota w tym naszym mieście.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 18:43:19

    I tak się wypowiadają Ci którzy mają pojęcie o nr alarmowym 112..... I o tym komu i jak i co jest przydzielane do realizacji..... wrrrrrrr dno i wodorosty....I najlepiej oceniać przed kompem ....pozdrawiam

  • gość 2019-08-09 19:14:34

    Przecież jeszcze w marcu zapowiadano zmianę komendanta a straż to ten prezydent najpierw likwidował później zrobił jakieś konsultacje i ludzie mu nie pozwolili a teraz doprowadza do powolnego samounicestwienia. Ktoś tu nie wie czy już sikał teraz sika czy dopiero będzie lał. Oczywiście w spodnie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 20:40:20

    Kto ma wlasnego zwierzaka obowiazany jest sprzątnąć po swoim pupilu i nie dla tego ze idzie za du.....koles ze straży z bilonem mandatow do wypisania to kwestia osobistej kultury szkoda ze tylu niechlujow brudasów wychodzi ze zwierzetami. Pieniadze ktore przeznaczone sa na straz bardziej przydałyby sie policji ci maja co robica straz miejska porazka

  • gość 2019-08-09 20:49:03

    a kto w ogóle startuje? może jakieś nazwiska...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-09 22:02:20

    Zlikwidować... boja sie podniesc menela z chodnika, testuja dlugodystansowo rozne swoje pojazdy, nie sprawdzaja kominow I piecow jak sasiad jara plastik, ech... W duzych miastach SM naprawdę dziala

  • gość 2019-08-09 22:26:15

    ...............a psy jak srali po trawnikach tak srają.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 01:32:11

    Ta starucha na zdjęciu kogoś podpierdala !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 10:02:37

    Widzę ze nie tylko mnie denerwują psie gówna! Mając psa w mieście należy się liczyć ze sprzątaniem po nim . Ostatnio piesek jakiejś paniusi skasztanił się bezpośrednio przed wejściem do mojej klatki na kostce.
    Udała głupia i szybko uciekła, niestety nie zdążyłam dogonić bo mam nogę w gipsie.
    Sprzątajcie po swoich kundlach bo to co się dzieje przechodzi już ludzkie pojęcie!!

  • Ktoś - niezalogowany 2019-08-10 12:31:31

    Dlaczego sądzisz że ta "starucha kogoś podp... a"
    A może to odważni i dzielni strażnicy zatrzymali starszą Panią do kontroli bo wydała im się podejrzana... Przecież meneli czy sebiksów nie za trzymają bo się boją.
    Zlikwidować w trybie natychmiastowym S. M.!

  • biomasa - niezalogowany 2019-08-10 16:56:23

    a po co te towarzystwo nic nie robiące , jeżdżą po ulicach 30km / h i ruch tamują , albo w Komisach na Wojska Polskiego samochody oglądali - co 2 dzień ich widziałem

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 17:01:44

    Widać kto wykłada po części kasę na tą "lokalna strone"......tyle w temacie..... I napewno nikt tu nie jest stronniczy A widać od razu ze komentarze na NIE SM pisze dwie może trzy osoby....

  • FFerdek Kiepski - niezalogowany 2019-08-10 17:03:22

    Ja i mój Cycu już szykujemy kwity. Na tych kandydatów co to o nich mówią na pewno wystarczy.

  • gość 2019-08-10 17:38:41

    PSIE KUPKI I SMOG !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!DLACZEGO W ŁOMŻY NIE WYKONUJĄ DOBRZE SWOJEJ PRACY ?W MIEŚCIE WYSTĘPUJE NISKA JAKOŚĆ USŁUG ŚWIADCZONYCH PRZEZ PRACOWNIKÓW DLA LUDNOŚCI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NA KAŻDYM KROKU SPOTYKAMY TO ZJAWISKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 20:29:59

    Czyżby ktoś chcial zastraszyć obywateli żeby nie wypowiadali się krytycznie o sm...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 08:28:02

    SM to pasożyty koniec roku szkolnegi ludzi samochodow przed szkola ful nie bylo jak zaparkowac przyjechalo 2 wiepszow pewnie ktis zadzwonil a ci w przerwie miedzy żarciem przyjechali najebali mandatow i pojechali zrec dwa tlusciochy na rowery ich co boja sie ze wpierdol dostana a samochodem sa szanse ze nawieja

  • No to dobrze - niezalogowany 2019-08-11 09:39:23

    Uważam że straż miejska nie spełnia swojej roli, jest nie przyjazna dla obywatela i w takiej formie jak obecna powinna zostać zlikwidowana.
    Idą za nią duże pieniążki a efekty marne. Proponuję referendum przy najbliższych wyborach.
    Panie prezydencie proszę słuchać mieszkańców.
    Na rynku jest wiele ofert pracy, więc tacy mądrzy ludzie z pewnością sobie poradzą.

  • Obiektywny - niezalogowany 2019-08-11 09:53:20

    Ze dwa lata temu było to samo. Najpierw zapowiedź zmian i że skargi później hejt na portalach i jakieś sondy kasa na konsultacje społeczne i gnojenie strażników a ludzie zwyczajnie i normalnie wypowiedzieli się przecież że straż jest potrzebna i dobrze pracuje tylko jest ich za mało i zajmują ich jakimiś durnymi zapotrzebowaniami z urzędu. Rada miasta za strażą ludzie za strażą policja za strażą tylko prezydent to olewa i mówi swoje a robi co innego. Przecież ostatnio zmniejszyli tę straż o połowę. Pisałem pracę o tej straży i wiem dobrze jak jest.Nie dajcie się manipulować poczytajcie i zainteresujcie się prawdziwie nie pomagajcie w głupocie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 10:41:07

    Referendum zróbcie i nie pitol głupot.

  • gość 2019-08-11 11:06:34

    Były już konsultacje społeczne wystarczy zrealizować wnioski a nie działać jak pijany we mgle. Dobieranie kolesiów zacięło się.

  • gość 2019-08-11 18:02:22

    brakoniecki to lider

  • Czebu - niezalogowany 2019-08-12 05:06:23

    W mieście jest monitoring. Ja myślę, że strażnicy miejscy wiedzą co robią i co mają robić. Obserwują wszystko na kamerach i dają znać policji jak coś się dzieje niedobrego. Spotkałem się z pewną sytuacją. Jakiś chłopak rzucał koszem na śmieci w osiedlową lampę chodnikową i co? Po pewnym czasie pojawiła się w okolicy policja. Kolejna sytuacja. Na Starym rynku wysiedli z autobusu MPK chłopak z kijem bejsbolowym i dziewczyna. Po chwili przejechała w okolicy policja. Można by wymieniać. A od czego są służby specjalne według Was? Od podsłuchiwania obywateli? Nie od ochrony państwa przed wojną cywilną jak i militarną oraz ochroną przed terroryzmem.

  • gość 2019-08-12 08:35:34

    Poczytajcie trochę na informacjach miejskich o tej straży to wam się rozjaśni. Prezydent najpierw zarządza konsultacje a później ich nie realizuje. Widać jasno o co chodzi. Takimi działaniami jak teraz chce zlikwidować straż i opinie ludzi ma gdzieś. Zamiast zwiększyć liczbę strażników to zabrał połowę do roboty w ratuszu. Chciał wymienić komendanta na jakiegoś swojego to okazało się że nie wychodzi bo problemik się zrobił formalny. Nie dajcie się manipulować za to powinni wziąć się radni. Od marca nie może przyjąć jednej osoby trzymając taki stan niepewności. Jak on traktuje i tych ludzi co pracują i mieszkańców.

  • gość 2019-08-12 09:27:12

    Jest pare ciekawych nazwisk z tzw grona tylko te kryteria i stan zdrowia psychiczny też. Temperatura ciała nie wystarczy

  • GM - niezalogowany 2019-08-12 09:29:40

    No i sie strażniki zmobilizowały hehe..szkoda że tylko na forum.
    Nie opowiadajcie bajek ,referendum ogólno- Łomżyńskie i zobaczymy jaki macie poparcie.
    Przecież doskonale wiecie jaki byłby wynik i doskonale wiecie że lepszej i lżejszej posadki nigdzie nie dostaniecie.
    Zlikwidować.
    Ps.Nie potraficie zrobić porządku w "najbliższym"otoczeniu ,straszycie wyłącznie uczciwych ludzi bądź dzieciaki pod szkołami..żenada.
    Zlikwidować,pieniądze przeznaczyć dla Policji.

  • gość 2019-08-12 09:33:17

    Kandydat już się ucy jeszcze troszku odpocznie i bedzie kolejny przyboczny

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 10:57:31

    do GM :
    Ty naprawdę jesteś beznadziejny/a...... najwięcej do powiedzenia poza oczami A w kontakcie osobistym skamlesz.....i tacy niekiedy ludzie się tu wypowiadaja bo chcą blysnac brakiem inteligencji....A wystarczyło by troche poczytać że zrozumieniem....A nie tylko oceniać.....A może coś Ci kiedyś wypisali i nie jesteś w stanie pogodzić się z tym ze coś tam odwaliles i poniesone zostały konsekwencje.....

  • gość 2019-08-12 13:58:33

    Widać że o działaniu tego typu instytucji to niektórzy piszący wiedzą tyle samo co obecne władze miejskie czyli nic i nul. Zresztą tak samo jak i o wielu innych sprawach. Poczytać odrobinę zapytać kogoś mądrego porozmawiać ze strażnikami a nie spylać przed nimi w opłoty. Łomża to przyzwoite miasto. Ma też przyzwoitych mieszkańców. Odwiedza ją dużo przyzwoitych ludzi. To i na przyzwoitą straż miejską stać nasze miasto a nie tylko na jakąś namiastkę tej służby. Dać możliwości i wtedy wymagać. Proste? Proste. To prezydenty i radne do roboty konkretnej i przyzwoitej a nie szukania tylko swoich na stołeczki uskuteczniać samouwielbienie medialne.

  • gość 2019-08-12 14:02:02

    Do GM. \nTwoja mundrość pewnie powala koleżków z klasy a odwaga to aż płynie z pampersa.

  • gość 2019-08-12 14:06:33

    Do GM. \nTwoja mundrość pewnie powala koleżków z klasy a odwaga to aż płynie z pampersa.

  • GOŚĆ - niezalogowany 2019-08-12 17:27:16

    Szanowni Strażnicy a kim wy byście byli gdyby nie ta posadka,oceniacie człowieka bo was krytykuje,ma do tego prawo a ja w pełni się z nim zgadzam.Właśnie tu najlepiej widać z jakimi my obywatele ludzmi mamy do czynienia ....Przestancie się już kompromitować.

  • gość 2019-08-12 17:35:26

    RENIEZALOGOWANY To kto w tym kontakcie osobistym z tobą skamle Straszniku?/to jakich ty masz przeciwników,dzieci z gimbazy? Oj śmierdzi komuną. ZLIKWIDOWAĆ I TO CI POWIEM W OCZY ,CIEKAWE KTO BĘDZIE SKAMLAŁ>….

  • gość 2019-08-12 17:38:37

    Po ich wpisach zastanawiam się że też oni psychotesty przechodzą w tej strasznicy

  • gość 2019-08-12 19:29:38

    Widać że tzw. likwidatorzy strasznie osobiście traktują walkę ze strażą miejską i doszukują się wpisów samych strażników bo dla nich nie do uwierzenia jest że ktoś obiektywnie może tu pisać. Infantylizm niezwykły wręcz i świadczący o fobiach albo kompleksach. Nie dają pisać na murach to dorwać się do portalu i nawalać na każdy temat. Leczyć się bo jeszcze jakimiś patriotami narodowcami zostaniecie a może i kibolami. Pisać to trza umić i mieć odrobinę wiedzy a nie nawalać byle nawalać.

Dodajesz jako: |