:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Niebezpieczne wyprzedzanie na DK63 [WIDEOREJESTRATOR]

Portal mylomza.pl 22/08/2019 13:56

Kierowca ciężarówki, poruszającej się drogą krajową nr 63, zdecydował się wyprzedzić dwie osobówki w miejscu, w którym tego robić nie powinien. Niebezpieczny manewr został zarejestrowany pomiędzy Małym Płockiem a Rogienicami.

Chociaż kierowca ciężkiego pojazdu rozpoczął wyprzedzanie przejeżdżając przez linię jednostronnie przekraczalną, kontynuował manewr pomimo linii podwójnej ciągłej i wzniesienia. Sytuacja została zarejestrowana na drodze krajowej nr 63

Artykuł ma na celu zwrócenie uwagi na szeroko rozumianą kulturę jazdy po naszych drogach i przeciwdziałanie brawurze. Warto mieć na uwadze, że niewłaściwe zachowania uczestników ruchu drogowego przyczyniają się bezpośrednio do zaistnienia wypadków drogowych. Od początku wakacji na polskich drogach zginęło już niemal 500 osób. Prawie za każdym zdarzeniem kryje się niebezpieczne  zachowanie kierowcy lub pieszego. Wielu tragedii można byłoby uniknąć, gdyby przestrzegane były elementarne zasady ostrożności i bezpieczeństwa.

lomza

Niebezpieczne wyprzedzanie na DK63 [WIDEOREJESTRATOR] komentarze opinie

  • gość 2019-08-22 14:03:24

    Do takiego typa nic nie dotrze, przynajmniej dostanie mandat który mu się należy. Sądzę że nagranie jest już na Policji. Nie można pobłażać gdy chodzi o bezpieczeństwo innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 14:13:39

    Ciekawe gdzie mu się spieszyło przecież był w pracy co innego gdyby chodziło o osobowy wiadomo każdy chce szybko dojechać na miejsce uurlopu

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 14:15:40

    Zabrać prawo jazdy dożywotnio niech jedzie do Norwegii jeżdzić rączka na budowie za 20 tys

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 14:20:34

    Zabierać takim lajzom prawo jazdy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 14:43:12

    Ciężarowy zrobił źle. Ale co za debil jedzie osobowym . Jakiś kretyn co nie widzi że ciężarówka go wyprzedza. Ile on jedzie 50/km/h. SKOŃCZONY KRETYN . p.s. Pozdrawiam konfidenta .

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 15:11:19

    Super produkcja, Oskarem nagrodzić za ten film hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 15:13:35

    Mnie kiedyś kierowca ciężarówki mało nie zapchnął do rowu, po tym jak zaczął mnie wyprzedzać przed zakrętem. Później , gdy pojawił się pojazd z przeciwka, beztrosko zjechał na prawy pas nie patrząc, że ja tam jestem. Po zatrzymaniu delikwenta, głupio się tłumaczył, że krótko jeździ itd.
    Oni nie przejmują się, że mogą kogoś zabić przez nieodpowiedzialne zachowanie.
    Karać debili , aż im w pięty zajdzie, Zawodowi kierowcy.

  • gość 2019-08-22 15:23:59

    Może nie wytrzymał ze względu na fleje w osobówkach, które sobie urządziły wycieczkę krajoznawczą. Oczywiście w myśl zasady tylko my bo my mamy wolne, urlop itp. Reszta ma się dostosować. Niemniej nie pochwalam zachowania kierowcy ciężarówki, ale czasami staram się zrozumieć innych.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 16:18:29

    Jeśli zawodowy kierowca nie wytrzymuje za kierownicą, to znaczy że już nie powinien nim być.
    Za takie zachowanie na drodze powinni zabrać prawo jazdy.
    Tego oszołoma trudno nazwać kierowcą.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 16:20:36

    I na powtórne badania za 10 000 płn.

  • gość 2019-08-22 16:41:04

    pewnie BKL jechał w jednym ręku telefon druga w spodniach i brodą o kierownice typowe

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 17:17:29

    Jak się nie mylę to kierowca z PBK lub BIK-PROJEKT dostał furę za lizanie d**y szefowi i buja się ;-)
    Trzeba teraz się przyzwyczajać do tego typu sytuacji bo startuje VIA-Baltica

    "Szyba mana, kabina mana a w środku łeb tumana"

  • Truck er - niezalogowany 2019-08-22 17:29:33

    Nie widziałeś porządnej fury kolego to nie pisz głupot że Renault T z patelnią to du...ę trzeba liz..c pomyśl tak dobrze

  • Truck er - niezalogowany 2019-08-22 17:35:45

    Od jutra nagrywam wszystkie osobóweczki na Kolno-Kisielnica.miejcie się na baczności z osobowych

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 17:39:54

    Do Truck er
    Taka jest prawda bo w tych firmach łomżyńskich tak jest bez znajomości i lizania dupy to nic nie masz a tu stawiam że jechał ktoś 3-ośką lub 4-ośka bo szybko się schował nie pisałem że Renault T ;-)

    "Szyba mana kabina mana a w środku łeb tumana"

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 17:50:20

    Do gość : czyżby mistrzu kierownicy nie przyjęli cię do pracy w tych firmach, że takie bzdury piszesz?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 17:57:05

    Nie nawet do tych firm nie startowałem ooo pracę bo już wiedziałem z opinii innych jak jest a także szkoda życia żeby cały dzień w kabinie spędzać

  • Man TGL - niezalogowany 2019-08-22 18:10:38

    Chłop wie co robi, siedzi wyżej widzi wiecej, a podwójna ciągła nie zawsze znaczy ze nie ma widoczności. Do Kolna jest pare momentów w których spokojnie na ciągłej można wyprzedzić takią pierdołę która leci w ten sposób osobówka, ciągnie się i blokuje ruch i nie widzi w tym problemu :)

  • Bartos1234 - niezalogowany 2019-08-22 18:16:15

    Wy jesteście pojebani ludzie.. Co z tego, że wyprzedzał, podwójna ciągła? Oki, zgodzę się z tym. Sam jestem kierowcą ciężarówki, pierdolą się osobowkami "niedzielni kierowcy". Kolejna sprawa, wyprzedzał pod górkę, ale jak każdy wie, kierowca ciężarówki siedzi wyżej, niż kierowca osobowki, więc mogę się założyć, że pomimo podwójnej ciągłej wszystko widział. Spójrzcie się, na swoje zachowanie na drodze, a nie na czyjeś...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 18:25:07

    Często jeżdżę tą trasą właśnie ciężarowym i wcale nie dziwię się że chłopak wyprzedza. Te fleje na BKL-ach (oczywiście nie wszyscy) użądzają sobie spacerki krajoznawcze i jadą max 60 km/h, a niestety dla kierowcy ciężarówki to wielka udręka zwłaszcza jak jest załadowany

  • gość 2019-08-22 19:02:04

    50% posiadających prawo do jazdy kategorii B nie powinno być dopuszczonych do ruchu bo stwarzają zagrożenie albo zapi3rdala jak szalony albo jedzie jak upośledzony 50 po za terene zabudowanym jak by wszyscy jechali te 90 każdy był zadowolony

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 19:11:01

    Wielkie mi co ciągle tak jeżdżą

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 19:15:45

    Wiadomo kierowca z Kolna

  • Gośćmebell - niezalogowany 2019-08-22 20:12:21

    Mnie wkurr... patelnie z sz......choc jestem kierowco c+e z 15 stażem tym to zabrac glejty......

  • Gość123 - niezalogowany 2019-08-22 20:26:05

    Ciekawe czy ten co to wstawił nie popełnia wykroczeń i ile dostał za ten film, nie trzeba policji ale trafi się na kamerki ten co to wstawił albo już bez donoszenia prosto w ręce policji życze ci tego

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 22:24:07

    Pewnie jechał jakiś pajac osobówką 40 km/h !!! I wyhamował by pod górę Ciężarówkę dlatego go wyprzedził! Też bym tak zrobił! Ale po co wrzucać takie rzeczy do Internetu tylko człowiekowi problemów narobi! Ciekawe czy on jeździ przepisowo? Pewnie nie raz wyprzedził na zakazie!!! Pajac!!!!

  • gość 2019-08-22 22:24:22

    Powinno się ukarać tych z osobówki co się dali wyprzedzić za spowalnianie ruchu.A ten co nagrał ten film i go udostępnił chciał zabłysnąć jaki to on wzorowy obywatel i kierowca tylko tyle że niema pojęcia o jeżdzie ciężarówką i nie wie ze takie wzniesienie nic nie ogranicza widoczności.Autor nagrania niech patrzy w lusterka zeby jego nie nagrali bo tytuł bedzie sierota i konfident za kierownicą

  • kebael - niezalogowany 2019-08-22 22:24:24

    no i co sie stało sie

  • gość 2019-08-22 22:45:21

    jest taki kanał na yutube POLSKIE DROGI czy jakoś tak i większość co wrzuca tam filmiki to pajace z kamerkami jedyne co potrafią to trąbić a hamulec z gazem pomylili więc taka opinia kamerowych pocieraczy

  • Gość - niezalogowany 2019-08-22 23:36:29

    Sam jestem kierowcą
    Zapycham laweta z koparkami i dzwigami
    Tylko gabaryty woze i ten gość złamał przepisy
    Ale po prostu nie chciał hamować i znów przez 0.5km się rozpędzić

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 00:25:53

    Palant i konfident co ma tydzien prawko wysyla takie pierdoly

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 04:15:36

    Apel do dzieci, ktore nazywaja tu niektorych konfidentami, itd.
    Nie wiem, co wyniosles z domu, ale wyhamuj jeden z drugim. Dobrze, ze takie filmiki chodza w necie. Takie zachowania trzeba pietnowac, bo dopoki nie trafi na Ciebie lub kogos z rodziny, to nie wiesz o co chodzi... Myslenie jest super - nie boli. Pozdrawiam myslacych.

  • gość 2019-08-23 06:00:02

    ...do takich wydarzeń trzeba często dołączyć pracodawcę. Jeśli kierowcy wyznaczy czas i kilka punktów przeładunkowych, to albo się zdąży albo się czeka - bez pieniędzy.

  • gość 2019-08-23 07:40:12

    O kurczę. Najlepiej nie reagujmy na żadną sytuację, która jest zabroniona przepisami ruchu drogowego (lub innymi przepisami). Przecież nic się nie stało. Siedźmy cicho, bo będziemy konfidentami. Pirat drogowy lub bandyta - olejmy go, bo to nie jest nasza sprawa. LUDZIE, CO TO JEST ZA MYŚLENIE? Trzeba reagować na takie sytuacje.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 07:56:28

    Do powyżej, typie ale co trafi na kogo? On nie spowodował wypadku żadnego bo widział wszystko dokładnie. Czy ty ogarniasz to że siedzi wyzej to więcej widzi? Takich manewrów jest dziennie tysiące czy trzeba z tym lecieć aż do lokalnych mediów. Życzę również dla nagrywajacego żeby go ktoś nagrał albo żeby o powyżej 50 przekroczył w zabudowanym i akurat stali Panowie :D

  • Gość - niezalogowany 2019-08-23 10:10:51

    Trzeba donosic mówisz? Luks podejście, tak trzymać, brawooooo, a swoją drogą to macie coś z tego czy tak poprostu donosicie?

  • gość 2019-08-23 13:22:48

    Nie wolno pobłażać takim debilom co zagrażają innym.

  • gość 2019-08-23 14:33:11

    To pewnie znany truckman Wiesław B...

  • gość 2019-08-23 16:06:13

    Skoro są mandaty za przekraczanie szybkości, to może by tak uruchomić mandaty za ślimaczą jazdę...?

  • gość 2019-08-23 20:17:31

    Buraku jeden z drugim co pierdzielisz o kierowcach z Kolna, akurat ta ciężarówka jest PBK z Łomży bo robią remont krajówki w Kolnie, tak więc to łomżyński kierowca. Nauczyć się buraki z pseudo metropolii łomżyńskiej jeździć bo sam widzę co w Łomży wyprawiacie, oczywiście nie wszyscy ale mimo wszystko.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-24 06:10:14

    Jestem ciekawy jak ty jezdzisz . Sam osobiscie jestem kierowcą ciężarówki, i czasami jest tak że jedziesz 85 kmh a ty nagle jedzie samochód 35km H a ty musisz zwolnić praktycznie do zera i z ciężarem 32 tony musisz ruszać od początku . Chyba po upewnieniu się czy nie ma policji za tobą z przodu i innych uczestników można wyprzedzic. A ta firmę znam bardzo dobrze i osoby tam pracujace. Nie ma o czym gadać. Zajmijcie się sobą. Jestem ciekawy czy wam tak sie nie zdazy wyprzedzic. Pozdrawiam

  • gość 2019-08-24 11:33:23

    Mi też czasami blokują drogę ciągniki rolnicze i co mam łamać przepisy, narażać innych i siebie na niebezpieczeństwo? Zajadę kilka minut dłużej ale bezpiecznie.

  • gość 2019-08-25 07:29:46

    Czesto jezdze na trasie Sniadowo-Lomza.Jest roznie,ale W Konarzycach to juz epogeum.Maz jedzie rowno 50,a 1 metr za nami ciezarowy,potrafi taki jeden z drugim trabic,migac swiatlami,po prostu poganiac.W razie naglego hamowania siedzi na bagazniku.Ciekawe czy taki jeden z drugim by wzial na siebie mandat i punkty karne,bo czesto tam stoja,o wiele za rzadko.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-26 08:13:54

    Pewno płaski kierował z pbk on tak jeździ