:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Niefortunne zderzenie w Małym Płocku. Seat wylądował na dachu [FOTO]

Wypadki drogowe, Niefortunne zderzenie Małym Płocku wylądował dachu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 17/07/2019 20:02

Tuż przed godz. 18:00 w środku Małego Płocka doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Srebrny seat leon wylądował na dachu. Prawdopodobnie jedna osoba została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło w Małym Płocku na ul. księdza Tadeusza Ciborowskiego. Na drodze niefortunnie spotkały się dwa srebrne auta: ford mondeo i seat leon.

Jak wynika z relacji świadków, kierowca tego pierwszego najprawdopodobniej wyjeżdżał z parkingu koło kościoła i wymusił pierwszeństwo osobie kierującej seatem, która jechała w stronę Drogi Krajowej nr 63. W wyniku uderzenia seat wybił się od krawężnika, uderzył w słup i wylądował na dachu.

Prawdopodobnie jedna osoba została przewieziona do szpitala.

lomza

Niefortunne zderzenie w Małym Płocku. Seat wylądował na dachu [FOTO] komentarze opinie

  • SS - niezalogowany 2019-07-17 21:14:51

    Znowu BKL.....

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 21:41:42

    Bkl.. heh ale chyba bgr wymosil ? Przeczytaj idioto najpierw uważnie:)

  • Gość - niezalogowany 2019-07-17 21:59:47

    Znowu idiotyczne komentarze odnośnie tablic. Pseudo kierowcy hejterzy, sam czym jezdzisz? Taczka z metalowym kółkiem?

  • gość 2019-07-18 00:01:28

    Najlepiej aby mylomza zrobiła bezpośrednie połączenie z kontami na facebook\'u żeby widzieć co za ciota tak komentuje wtedy drastycznie się zmieni komentowanie tego typu postów.

  • SS - niezalogowany 2019-07-18 05:13:33

    Idioto ( 2 gi od góry )naucz się najpierw pisać i dopiero komentuj .

  • Gość2088 - niezalogowany 2019-07-18 07:56:16

    ss a ty najpierw pomyśl zamiast pisać żałosne komentarze typu: "znowu BKL..." ile masz lat żeby to pisać... doprawdy komentarz godny pożałowania

  • Gość - niezalogowany 2019-07-18 09:53:48

    Oj.... pan fotograf to chyba nie załatał dobrze nauczony robic zdjec... a gdzie śladu hamowania??? Panie fotografie słabiutko... jak zawsze fotografujemy to co chcemy... a do szpitala pojechały 2 osoby a dojechała 3.... ps ślady hamowania miały ok 30 m wiec prędkość kierowcy była ok 120 w terenie zabudowanym... pozdrawiam osobę pisząca. Jak chcecie pisac to miejcie wiedze... słabo sie czyta takie ,,artykuly’’

  • gość 2019-07-19 12:56:03

    Brak policji na drogach to szaleją. Nic tylko karać, bo chyba bez tego kultury i przestrzegania przepisów nie nauczy się większość kierowców. Jak w dziczy.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-19 20:10:27

    Nie powinniście tak komentować skoro nie wiecie jak było . ! Radzę zająć się sobą ... i nie było 30 m ! Widziałam miejsce w którym to było i był rozlany olej po długości drogi wcześniej i dlatego ślad hamowania jest taki a nie inny i chłopak miał zimówki rozgrzane do tego . A chłopak który to spowodował powinien się lepiej rozejrzeć i nie wyjeżdżać na przeciw legły pas drogi . Pozdrawiam

  • GośćcGość - niezalogowany 2019-07-19 21:30:33

    Wylądował na dachu!?Mógł podwozie wysunąć- zapomniał? Nie wiedziałem,że Leony latają! Ale jednak wylądował.Prawie kpt.Wrona!

  • StopHejt - niezalogowany 2019-07-21 15:17:31

    A czy nikt nie domyslil sie dlaczego wyladowal az na dachu? Bo jechal prawdopodobnie ponad 100 w terenie zabudowanym, więc ten wyjezdzajacy od kosciola miał prawo go nie zauwazyc skoro pojawił sie nagle z taka prędkością.

  • Gość - niezalogowany 2019-07-21 19:23:08

    Skoro nie wiesz skąd jechał to jak możesz wiedzieć ile jechał .? A jakby jechał ponad 100 to by od razu prawko mu zatrzymali a nic takiego nie było . Najpierw radzę dowiedzieć się co i jak niż głupio komentować

  • Gość - niezalogowany 2019-07-22 17:39:12

    Szkoda że narkotestu mu nie dali :)

Dodajesz jako: |