:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nieprzewidywalny wynik wyborów samorządowych w Łomży [VIDEO]

Partie polityczne, Nieprzewidywalny wynik wyborów samorządowych Łomży [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 11/10/2018 08:55

Tegorocznymi wyborami w naszym mieście zainteresował się serwis "Portal Samorządowy" w swoim cyklu "Kolej na...". - Jest ich siedmioro. Większość z nich zna się od lat. Część współpracowała ściśle od dłuższego czasu. Wszystko zmieniły wybory... władz partii. - czytamy. O wizję przyszłości Łomży, zapytano siedmiu kandydatów na urząd prezydenta miasta.

Portal samorządowy określił Łomżę jako miasto, w którym Prawo i Sprawiedliwość nigdy nie musiało martwić się o poparcie. - Tu zwykle sprawa jest jasna jeszcze przed rozpoczęciem głosowania - czytamy w artykule.

Łomży uwagę poświęcono m.in. przez starcie pomiędzy obecnie urzędującym prezydentem Mariuszem Chrzanowskim, który stracił poparcie PiS i założył własny komitet wyborczy oraz Agnieszką Barbarą Muzyk - kandydatką tej partii na urząd włodarza miasta.

Portal skupił się na trzech głównych problemach, z którymi władze miasta będą musiały zmierzyć się po wyborach. Wśród nich są kwestie wykorzystania z pożytkiem trasy Via Baltica, oferty dla młodych Łomżan i przyciągnięcia młodzieży spoza miasta oraz wykorzystania potencjału położenia Łomży nad Narwią.

O powyższe kwestie zapytano wszystkich kandydatów na urząd prezydenta Łomży.

Wśród nich byli:

- Maciej Borysewicz z KKW Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska

- Mariusz Chrzanowski z KWW Mariusza Chrzanowskiego

- Mirosław Derewońko z KWW Reatusz Mirosława Derewońko

- Dariusz Janicki z KKW SLD Lewica Razem

- Agnieszka Muzyk z KW Prawo i Sprawiedliwość

- Zbigniew Prosiński z KWW Bezpartyjni Samorządowcy

- Tadeusz Zaremba z KWW Przyjazna Łomża 

Całość dostępna jest poniżej:

Po interwencji PiS wynik wyborów samorządowych w Łomży stał się nieprzewidywalny

lomza

Nieprzewidywalny wynik wyborów samorządowych w Łomży [VIDEO] komentarze opinie

  • Karolcia - niezalogowany 2018-10-12 21:40:15

    SROMOTNA PORAŻKA MUZYK WCZORAJ BYŁO MNIEJ OSÓB NIŻ GOŁĘBI NA STARYM RYNKU...PODCZAS SPOTKANIA Z SZYDŁO.

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-10-12 10:39:18

    sondaż wyssany nie powiem z czego...

  • to było do przewidzenia - niezalogowany 2018-10-12 10:16:17

    Nie ma nic nieprzewidywalnego w sytuacji wyborów w Łomży to było do przewidzenia że po latach nieróbstwa mieszkańcy zechcą głosować na kompetentną i solidną Muzyk

  • Muzyk wygrywa wszystkie aktual - niezalogowany 2018-10-12 10:05:26

    dlatego nikt tego nie nagłaśnia bo Chrzanowski sromotnie przegrywa

  • Darko - niezalogowany 2018-10-11 21:40:07

    Tylko Chrzanowski!!!

  • jestem księdzem - niezalogowany 2018-10-11 21:38:19

    Na Ojca Sw. Pio donosili księża. Poniżej fragment z www.fronda.pl Chrzanowski również jest teraz prześladowany. Kiedyś Pan Bóg im odpowie. Zwymyślany Ojciec Pio "Każdy, kto zna biografię Ojca Pio, wie, że całe jego życie było nieustannym zmaganiem się z kłamstwem, plotką i pomówieniem. Pogłoski o tym, co dzieje się w San Giovanni Rotondo, rozchodziły się po kraju lotem błyskawicy. A wiadomo, że z plotką jest tak, jak z fałszywymi pieniędzmi: porządni ludzie ich nie produkują, a tylko przekazują dalej. Pierwszą falę oszczerstw wobec Stygmatyka zapoczątkowali księża z San Giovanni Rotondo. Proboszcz, kanonik Giuseppe Prencipe i ekonom parafii, kanonik Domenico Palladino, oburzeni rozwojem sytuacji w klasztorze kapucynów, zorganizowali prawdziwy front walki z „ciemnotą i oszustwem”.

  • imho - niezalogowany 2018-10-11 20:58:41

    Tak się zastanawiam czy na trolli chrzana idzie kasa z miasta?? Znając moralność tegoż można mieć podejrzenie...

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 19:38:38

    TADEUSZ ZAREMBA jest gwarantem pozytywnych zmian bez zamulania politycznego. Zwracam uwagę na jego dotychczasową dzialaność ukierunkowaną na człowieka i jego rozwój.  ŚWIETNY KANDYDAT!

  • C.B.A - niezalogowany 2018-10-11 18:49:18

    oj dana dana dana przyjdziemy po cygana... oj dana dana dana zwleczemy go z łóżka z rana

  • Janusz kiss me - niezalogowany 2018-10-11 17:06:28

    Ludzie mają dość kłótni i konfliktów i kierują się rozumem. Przerabialiśmy to już wielokrotnie w czasie dawnych wyborów.

  • polo - niezalogowany 2018-10-11 17:00:26

    Najlepszy sondaż będzie 21.10. Pożyjemy, zobaczymy ale ja uważam, że niestety PiS w Łomży nie wygra. Gdzie dwóch się bije tam ...

  • solidarny głos całej dzielnic - niezalogowany 2018-10-11 16:59:16

    jednomyślność i solidarność w poparciu dla Muzyk

  • elektorat Chrzanowskiego to ju - niezalogowany 2018-10-11 16:57:08

    Na chrzanowskiego chcą głosować już tylko jego pracownicy i ich rodziny a to zdecydowanie za słaby elektorat. Może jakby bardziej rozdmuchał biurokrację i zatrudnił więcej kolesi miałby szansę

  • Chrzanowski nie wygra- on już - niezalogowany 2018-10-11 16:54:43

    tak jak w tytule- zastanawiacie się czemu nie drukuje się najnowszych sondaży? Bo w nich wygrywa zdecydowanie Muzyk. I na nią głosuję ja i cała dzielnica. Sondaż Global Consulting Group profesjonalnej agencji badawczej odzwwierciedla nastroje Łomżynian- 46% odda głos na Muzyk- Skuteczna kampania czy rozczarowanie Chrzanowskim? Sami odpowiedzcie

  • beka - niezalogowany 2018-10-11 16:52:55

    Martin 40 Mam wrażenie , że masz spódnicę i piszesz sobie komentarze :)

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 16:44:53

    TADEUSZ ZAREMBA jest gwarantem pozytywnych zmian bez zamulania politycznego. Zwracam uwagę na jego dotychczasową dzialaność ukierunkowaną na człowieka i jego rozwój. ŚWIETNY KANDYDAT!

  • TRZY RAZY STOP - niezalogowany 2018-10-11 15:42:53

    STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK STOP AGRESJI STOP AROGANCJI STOP ANGELI MUZYK

  • nikita - niezalogowany 2018-10-11 15:17:57

    Każdy z nas po ponad 3 latach prezydentury Chrzanowskiego może sam ocenić jego dokonania. Nie potrzebujemy do tego wpisów jednego anonimowego trola, który tak nienawidzi Chrzanowskiego że aż co minutę lub nawet częściej zamieszcza mało merytoryczne, negatywne wpisy pod jego adresem. Nie obchodzą mnie powody dla których ten człowiek to robi. Wydaje mi się że chodzi tu o chęć wskoczenia na fotel w którym zasiada obecnie Chrzanowski lub spowodowane to jest chęcią osobistej zemsty np. za zwolnienie z pracy. Nie wnikam w powody ale muszę powiedzieć że w rozmowach ze znajomymi poruszamy tematy polityki i w 85 procentach prezydent Chrzanowski ma bardzo pozytywne komentarze. Mogę powiedzieć że osobiście nie widzę w tej chwili lepszego kandydata na to stanowisko.

  • kabanos - niezalogowany 2018-10-11 15:16:11

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • kabanos - niezalogowany 2018-10-11 15:15:33

    Kabanos w niedzielę będziesz czytał czy nie

  • kabanos - niezalogowany 2018-10-11 15:13:43

    Kabanos w niedzielę będziesz czytał czy nie

  • kabanos nic ci nie pomoże - niezalogowany 2018-10-11 15:12:14

    Kabanos wyzywa od cyganów a to dobre

  • merty - niezalogowany 2018-10-11 15:10:18

    Ja zagłosuję na Muzyk pod warunkiem, że ujawni kto wykonał stronę internetową stowarzyszenia którym kieruje.

  • martin40 - niezalogowany 2018-10-11 15:06:22

    PANI MUZYK MA PANI MÓJ GŁOS POZYTYWNA KOBIETA Z KONKRETNĄ WIZJĄ GŁOSUJE NA MUZYK :)

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 14:56:10

    ZAREMBA ma konkretną wizję rozwoju miasta, ma doświadczenie w zdobywaniu środków unijnych, świetny zarządca, działający ponad politycznymi podziałami. Tylko ktoś taki jest w stanie ogarnąć to wszystko co się tu wyrabia!

  • ŁOMŻA-TUITERAZ - niezalogowany 2018-10-11 14:36:23

    Rewelacyjne pióro ! Rewelacyjny blog o łomżyńskiej polityce! https://lomza-tuiteraz.blogspot.com

  • beka - niezalogowany 2018-10-11 13:29:49

    Jarek z Islandii jak się jakasz i nie potrafisz raz napisać, to poproś swoją Grażynę z Islandii.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:35

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:35

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:35

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:34

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:34

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:15:34

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:14:20

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • jarek z Islandii - niezalogowany 2018-10-11 13:14:20

    Kukiz’15 składa projekt ws. lokalnych mediów. Autor: jarekducha (---.cpe.nova.is) Data: 10-10-18 18:24 Idziemy do wyborów po to, by wyeliminować patologię. Nie ma lokalnych, niezależnych mediów. Dziś składamy projekt ustawy zakazujący samorządowcom finansowania lokalnej prasy oraz publikowania wizerunków prezydentów, burmistrzów, wójtów. I bardzo dobrze moze mylomza nie bedzie chwali obecnego prezydenta jak krola urzedu nie widzac jego bledow.

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 12:32:35

    ZAREMBA ma konkretną wizję rozwoju miasta, ma doświadczenie w zdobywaniu środków unijnych, świetny zarządca, działający ponad politycznymi podziałami. Tylko ktoś taki jest w stanie ogarnąć to wszystko co się tu wyrabia!

  • Qwerty - niezalogowany 2018-10-11 12:27:37

    ZAREMBA człowiek z olbrzymim doświadczeniem zawsze oddany swej pracy. TO JEST PRAWDZIWY PREZYDENT!

  • Do nauki nieroby - niezalogowany 2018-10-11 12:25:16

    A co wy bronice tak im się uczyć?????????Sami bierzcie się za naukę. Tylko nie wiem czy was stać, trzeba zapłacić 12%. No i chęci należy mieć.

  • STARY Bulwarek - niezalogowany 2018-10-11 12:01:10

    I co panie i panowie? Może na następnej debacie wypowiecie co sądzicie o temacie ośrodka sportów wodnych. Czy Łomża z Narwią centrum powinna istnieć bez takiego ośrodka? Czy tak będziecie pływać koło tematu bez zagłębienia się w istotę zagadnienia?

  • Alaa - niezalogowany 2018-10-11 11:58:26

    Popieram Macieja Borysewicza. Każda jego wypowiedź potwierdza jego dobre przygotowanie do objęcia urzędu Prezydenta Łomży.

  • Kropek - niezalogowany 2018-10-11 11:57:11

    Ja bym nie głosował ani na Pis ani na chrzana jak komuś dać głos do sprawowania władzy jak go nawet własna partia nie chce ???

  • Kto daje więcej i komu wstyd? - niezalogowany 2018-10-11 11:19:55

    Nikt trzeci nie skorzysta bo wygranym jest tylko i wyłącznie pani Agnieszka Muzyk!!! nikt rozsądny przecież nie zagłosuje na Chrzanowskiego wiedząc jakiego ten ma przy sobie specjalistę od robienia podyplomowek w ilości hurtowej i wygranych w piłkarzyki czyli CYGANA!!!!.....oj dana dana juz jedzie na sygnale CBA po cygana!!! oj dana dana....

  • Wieszczu - niezalogowany 2018-10-11 11:10:52

    a coś mi się zdaje ze rym razem zadziała stare polskie przysłowie : Gdzie dwóch się bije, tam trzeci korzysta.

  • Swiat oszalal - niezalogowany 2018-10-11 10:57:41

    Niektorzy nie moga sie pogodzic ze Chrzan ma najwieksze szanse na wygrana i wypisuja te brednie. Swiat oszalal...

  • Ziutek - niezalogowany 2018-10-11 10:56:57

    tylkp chrzan

  • tvnnnnnnr - niezalogowany 2018-10-11 10:56:37

    21 zobaczucie kto wygra Chrzanowski !!!

  • zygmunt z bema - niezalogowany 2018-10-11 10:55:47

    he he wygra chrzanowski!!!!

  • Prosiuk bez szans - niezalogowany 2018-10-11 10:54:57

    Bo to niezwykle malo prawdopodobne, widocznie musi miec wielu znajomych co zaglosowali.

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:48

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:48

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:48

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:47

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:47

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:12

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • do chrzanu z tą propagandą - niezalogowany 2018-10-11 10:52:12

    DLACZEGO PORTALIK myMario NIE PISZE, ŻE W SONDZIE PORTALU " serwis "Portal Samorządowy" PROWADZI Zbigniew Prosiński ?

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:10

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:10

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:09

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:08

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:07

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:06

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:06

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 10:50:06

    za to rachunki za esemesy bardzo wysokie hahahah, kolesiostwo na maxa!

  • Alinka68 - niezalogowany 2018-10-11 10:49:41

    a moja babcia go krytykuje za to ze prace dostają tylko kumpli a wnuczki muszą wyjezdzać

  • SuperMario - niezalogowany 2018-10-11 10:49:28

    Przynajmniej ratusz od kilku miesiecy oszczedza na kawie. Radzi sobie Chrzanowski bez niej wiec widocznie niewiele robila. Ta gadka o " tytanicznej" pracy to kpina z wyborcow.

  • SuperMario - niezalogowany 2018-10-11 10:46:15

    To babsko bylo faktycznie zaangazowane mocno w promocje wlasnej osoby ale w ratuszu juz jej sie robic nie chcialo. Tylko kawka za kawka, pitu pitu, a robota stala. Urzednicy ratusza wszystko widza

  • jose - niezalogowany 2018-10-11 10:45:36

    Moja babcia bardzo chwali prezydenta za te darmowe czerwoniaki

  • jose - niezalogowany 2018-10-11 10:45:36

    Moja babcia bardzo chwali prezydenta za te darmowe czerwoniaki

  • stoper - niezalogowany 2018-10-11 10:42:29

    Chrzanowski wygra zobaczycie. A muzyk dostanie to na co zasłużyła swoim dwulicowym postępowaniem

  • SupeMario - niezalogowany 2018-10-11 10:41:05

    Sluszalam wiele o lenistwie ale tylko muzykowej, ktora podczas godzin pracy chodzila do biskupina na kawe albo po sukienki do sklepow. W ratuszu jej sie nie chcialo robic to nadrabiala lansem na kazdej mozliwej imprezie. Teraz wiemy czemu mial sluzyc ten lans - promocji wlasnej osoby na stolec prezydencki. A kawa ? Smieja sie w teraz w ratuszu, ze od 05. 2018 maja wiecej kawy :)))))))))) buhahahaha :)))))))

  • PanTadek - niezalogowany 2018-10-11 10:40:28

    Niestety pierwszy raz nie będę głosował na kandydata z pis. Głosowałem na Kołakowskiego, głosowałem na Chrzanowskiego ale na Muzyk na pewno nie zagłosuję. Obecny prezydent startuje z własnego komitetu i na Niego oddam swój głos.

  • west - niezalogowany 2018-10-11 10:36:11

    Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z biskupem i kaczorem mogą się obejść smakiem

  • west - niezalogowany 2018-10-11 10:36:11

    Ja z cała rodzina zagłosuje na Mariusza. Zmiany na plus są widoczne. Stawia na młodych dba o starszych. 5 głosów masz na bank ode mnie!!! Muzykowa z biskupem i kaczorem mogą się obejść smakiem

  • Uwaga - piata kolumna idzie - niezalogowany 2018-10-11 10:33:51

    Muzyk ma przegrana w kieszeni chociazby na fakt, ze szefem jej sztabu jest Kolak. On wie jak sie przegrywa wybory prezydenckie bo przegral juz je kilka razy. Muzyk, Purpurowy, Kolak, Zielina jak wy mozecie patrzec sobie w lustro prosto w twarz ?Nikt kto rzeczywiscie jest prawy i sprawiedliwy, po tym wszystkim co wy uczyniliscie jednemu czlowiekowi - prezydentowi w imie wladzy, kasy i zazdrosci, nie bylby w stanie patrzec sobie w twarz..

  • fisher - niezalogowany 2018-10-11 10:31:07

    Człowieku, który ukrywasz się tu pod wieloma nickami czy ty myślisz że mieszkańcy Łomży to idioci i sami nie potrafią ocenić rzetelnie prezydentury chrzanowskiego. Myślisz ża kogoś interesują stronnicze wpisy gościa który jest przeciwnikiem politycznym obecnego Prezydenta i chce dorwać się do koryta albo gościa którego Chrzanowski wyrzucił z roboty za lenistwo i teraz próbuje się odegrać. Twoje wpisy są banalne. Obecny prezydent robi dużo dobrego wystarczy tylko wyjść na zewnątrz i zobaczyć ile inwestycji infrastrukturalnych jest obecnie realizowanych.A co do swoich preferencji wyborczych to każdy ma własne i nie koniecznie aż tak nachalnie je uzewnętrznia. To wygląda mi na próbę narzucenia komuś swojego zdania i podporządkowania.

  • fisher - niezalogowany 2018-10-11 10:31:07

    Człowieku, który ukrywasz się tu pod wieloma nickami czy ty myślisz że mieszkańcy Łomży to idioci i sami nie potrafią ocenić rzetelnie prezydentury chrzanowskiego. Myślisz ża kogoś interesują stronnicze wpisy gościa który jest przeciwnikiem politycznym obecnego Prezydenta i chce dorwać się do koryta albo gościa którego Chrzanowski wyrzucił z roboty za lenistwo i teraz próbuje się odegrać. Twoje wpisy są banalne. Obecny prezydent robi dużo dobrego wystarczy tylko wyjść na zewnątrz i zobaczyć ile inwestycji infrastrukturalnych jest obecnie realizowanych.A co do swoich preferencji wyborczych to każdy ma własne i nie koniecznie aż tak nachalnie je uzewnętrznia. To wygląda mi na próbę narzucenia komuś swojego zdania i podporządkowania.

  • fisher - niezalogowany 2018-10-11 10:31:07

    Człowieku, który ukrywasz się tu pod wieloma nickami czy ty myślisz że mieszkańcy Łomży to idioci i sami nie potrafią ocenić rzetelnie prezydentury chrzanowskiego. Myślisz ża kogoś interesują stronnicze wpisy gościa który jest przeciwnikiem politycznym obecnego Prezydenta i chce dorwać się do koryta albo gościa którego Chrzanowski wyrzucił z roboty za lenistwo i teraz próbuje się odegrać. Twoje wpisy są banalne. Obecny prezydent robi dużo dobrego wystarczy tylko wyjść na zewnątrz i zobaczyć ile inwestycji infrastrukturalnych jest obecnie realizowanych.A co do swoich preferencji wyborczych to każdy ma własne i nie koniecznie aż tak nachalnie je uzewnętrznia. To wygląda mi na próbę narzucenia komuś swojego zdania i podporządkowania.

  • Eugeniusz z Podleśnej - niezalogowany 2018-10-11 10:29:10

    Tylu inwestycji jak przez ostatnie 4 lata nie było tu nigdy. Dziś mamy po czym jeździć, posiedzieć na ławeczce, a dzieci mają gdzie spędzać wolny czas – to zasługa prezydenta Mariusza Chrzanowskiego , to on jako jedyny z prezydentów dbał nie tylko o główne trakty komunikacyjne w mieście, ale także o osiedlowe ulice. Aż miło popatrzeć jak to osiedle, które jest naszą Małą Ojczyzną zmienia się i pięknieje.

  • Eugeniusz z Podleśnej - niezalogowany 2018-10-11 10:29:09

    Tylu inwestycji jak przez ostatnie 4 lata nie było tu nigdy. Dziś mamy po czym jeździć, posiedzieć na ławeczce, a dzieci mają gdzie spędzać wolny czas – to zasługa prezydenta Mariusza Chrzanowskiego , to on jako jedyny z prezydentów dbał nie tylko o główne trakty komunikacyjne w mieście, ale także o osiedlowe ulice. Aż miło popatrzeć jak to osiedle, które jest naszą Małą Ojczyzną zmienia się i pięknieje.

  • Eugeniusz z Podleśnej - niezalogowany 2018-10-11 10:29:09

    Tylu inwestycji jak przez ostatnie 4 lata nie było tu nigdy. Dziś mamy po czym jeździć, posiedzieć na ławeczce, a dzieci mają gdzie spędzać wolny czas – to zasługa prezydenta Mariusza Chrzanowskiego , to on jako jedyny z prezydentów dbał nie tylko o główne trakty komunikacyjne w mieście, ale także o osiedlowe ulice. Aż miło popatrzeć jak to osiedle, które jest naszą Małą Ojczyzną zmienia się i pięknieje.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-10-11 10:24:12

    Szyld partyjny nie wygrywa wyborów i boleśnie się o tym przekonał poseł Kołakowski. Moim zdaniem kandydatura Muzyk jest jeszcze słabsza. Nie cieszy się ona sympatią mieszkańców, delikatnie mówiąc.

  • grecky - niezalogowany 2018-10-11 10:21:48

    Z całym przekonaniem mogę powiedzieć że Chrzanowski jest bardzo dobrym prezydentem. Moim zdaniem wykorzystał swoją szansę, a startował w trudnej sytuacji gdy miastu dzięki poprzedniej ekipie groziły wielomilionowe kary, gdy sytuacja finansowa miasta była niemal tragiczna. Jednak doskonale sobie z tym poradził. Dziś miasto się rozwija, realizuje dużo inwestycji i to przemyślanych a nie tak jak Czerniawski wyłożył chyba z 20 milionów na park przemysłowy. Dziś w Łomży bezrobocie jest najniższe historii. Owszem nie ma  spektakularnych inwestorów ale co znacznie ważniejsze są bardzo dobre warunki do rozwoju małych i średnich firm, które tak naprawdę są kołem zamachowym gospodarki.Warunki te stworzył właśnie Chrzanowski. Po działaniach obecnego włodarza widać że prowadzi w pełni przemyślaną politykę i ma plan jak ożywić to miasto i jest na dobrej drodze. Łomża rozwinęła się przez ostatnie ponad 3 lata w każdym aspekcie. Inwestycje- poprawa rankingu wg tygodnika wspólnota, polityka społeczna, pozyskanie środków z ue, zmienił się nawet sposób obsługi petentów w urzędzie. Moim zdaniem prezydentura Chrzanowskiego jest bardzo dobrym okresem dla Łomży i powinna być kontynuowana.

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-10-11 10:20:52

    Moim zdaniem wynik wyborów w Łomży jest przewidywalny i wygra je obecny prezydent. Wystarczy tylko sobie przypomnieć jak Łomża wyglądała 4 lata temu a jak wygląda teraz. Z kim nie rozmawiam to mówi że będzie głosować na Chrzanowskiego. Chrzanowski jest gwarantem kontynuacji dobrych zmian. Nawet eksperci z pisma wspólnota zauważyli, że Łomża awansowała w rankingach samorządów i to znacznie.

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-10-11 10:20:52

    Moim zdaniem wynik wyborów w Łomży jest przewidywalny i wygra je obecny prezydent. Wystarczy tylko sobie przypomnieć jak Łomża wyglądała 4 lata temu a jak wygląda teraz. Z kim nie rozmawiam to mówi że będzie głosować na Chrzanowskiego. Chrzanowski jest gwarantem kontynuacji dobrych zmian. Nawet eksperci z pisma wspólnota zauważyli, że Łomża awansowała w rankingach samorządów i to znacznie.

  • ... - niezalogowany 2018-10-11 10:15:52

    Ja jak rozmawiam z właścicielami firm, dyrektorami szkól czy nawet pracownikami UM to mówią ze nie chcą by Chrzanowski wygrał bo jest brak decyzyjności, chaos itd.. z drugiej strony , jak słucham zwykłych ludzi to mówią.." Tylko Chrzanowski ściągnął Zenka do Łomży" i tak się wygrywa wybory, to jest smutne.

  • HelenkaWiki - niezalogowany 2018-10-11 10:15:33

    Niezle ciacho z tego Chrzanowskiego ;) Mniam

  • Do CHRZANU Z TAKIM PREZYDENTEM - niezalogowany 2018-10-11 10:07:57

    O fatalnych rządach Mariusza Chrzanowskiego w Łomży wiadomo było od lat. Szokowało, gdy czytaliśmy prezydenckie SMS-y do kolegi, który stał się miejskim gońcem. Przerażało, gdy na miejsce pierwszej pracy dla znajomego 27-latka wskazał zarząd największej miejskiej spółki, a do zarządu innej wskazał człowieka bez matury. Z niedowierzaniem patrzyliśmy, jak w niedorzecznych okolicznościach powoływał dyrektora MOSiR, dawał mu wysokie nagrody i godził się na przeróżne szkolenia, a nawet finansowanie studiów podyplomowych. Ręce opadały, gdy z miejskich pieniędzy płacił za dresy dla przyjaciół swego etatowego doradcy...

  • bulwar II i III etap - niezalogowany 2018-10-11 10:05:36

    Panie Maciuś, II i III etap bulwarów może być realizowany bez nadmiernego betonowania, tylko z bardzo minimalnym bez ingerowaniem w przyrodę.To możliwe. Ludzie - kandydaci, a czy nie przyszło wam do głowy, że trzeba coś dla mieszkańców, dla ich czynnej aktywności zrobić nie tylko przez spacery. Żaden z was nie wypowiedział się o ośrodku sportów wodnych na wzór dawnej przystani TW, która realizowała codzienną aktywność dla dziesiątków młodzieży w sekcjach sportowych pod opieką instruktorów i trenerów. I o Łomży w sportach tych było głośno w Polsce. Najlepsze miejsce jest do tego w obrębie dawnej przystani wraz z przyległym terenem w stronę Caritasu. Wielkim grzechem zaniedbania i zaniechania jest, to że płynąca w centrum miasta piękna rzeka jest w minimalnym stopniu wykorzystana (tYlko trakt spacerowo - rowerowy i na siłę zaadoptowane miejsce na wypożyczalnię w poronionym porcie). Wypożyczalnie kajaków też by funkcjonowały jak by corocznie w takim klubie - ośrodku przeszkoliły się dziesiątki ludzi. Drodzy kandydaci, zapewne nie zetkneliście się z tego typu działalnością na przystani. Więc taką lekcję trzeba szybko nadrobić. Na razie żaden z was nie rozumie tego tematu. Grozi to, że powstanie bulwar bez aktywnego życia sportowego na wodzie. O, przepraszam tz jest wodniakiem rekreacjonistą kajakowym.

  • Edek - niezalogowany 2018-10-11 09:55:06

    Jedno male sprostowanie do mojej wcześniejszej wypowiedzi Chrzanowski sprzedał prawie wszystko. Trzeba ratowac to co zostało.

  • KajerGhj - niezalogowany 2018-10-11 09:50:39

    Edek wiekszych bredni to tu nie czytalem. Ile ci placa? Ludzie wyluzujcie

  • Edek - niezalogowany 2018-10-11 09:45:01

    Nie dla Chrzanowskiego sprzedał Łomżę doszczętnie. Zadłużył prawie maksymalnie. Grozi nam upadek miasta. Trzeba o tym pisać. Inwestycje tak ale gdzie są środki własne? chrzanowski ? Przejedzone? Nie nadajesz się na Prezydenta. Nie długo nie będzie miasta na mapie. My obywatele Łomży pracowaliśmy na rozwój tego miasta od pradziada. a teraz nie mamy nic nawet dworca. Podatki nas zjedzą tak że ludzie będą zmuszeni uciekać do okolicznych gmin. Uciekaj ze stanowiska. Nie niszcz Łomży

  • Franciszek 678f - niezalogowany 2018-10-11 09:36:21

    Jak pogadacie z ludzmi albo posluchacie ich w sklepie czy u fryzjera to nie ma watpliwosci kto wygra - Chrzan. Czy go ktos lubi lub nie musi sie z tym pogodzic. Mozecie sobie pisac co chcecie ale obiektywnie patrzac na sprawy wszelkie znaki na niebie wskazuja Chrzana. Mnie to akurat pasi.Tyle.

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:30

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:30

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:30

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:29

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:29

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:29

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • jfhjlihllnnllnklk - niezalogowany 2018-10-11 09:23:29

    jak się sprawdził ? to chyba jego rodzina pisze, załuzył łomże i kumpli esemesami zatrudnia!!!!!!!!!!

  • Hanka - niezalogowany 2018-10-11 09:19:53

    Chrzanowski wygra, sprawdził się na tym stanowisku i ja na niego zagłosuję.

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:50

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:50

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:50

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:50

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:49

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • najgorszy prezydent - niezalogowany 2018-10-11 09:15:48

    a ja na pewno nie zagłosuje na chrzanowskiego, znowu bedzie esemesy do kumpli wysyłał i miasto zadłużał. ZAL! Także publiczny hajs ciągnał na nauke jezyka on i jego kolega ;)

  • Mój głos na Mirosław Derewońko - niezalogowany 2018-10-11 09:12:39

    Mój głos na Mirosław Derewońko ))_((