:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nietrzeźwy rekordzista zatrzymany pod Łomżą

Komunikaty policji , Nietrzeźwy rekordzista zatrzymany Łomżą - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 01/12/2019 11:42

Blisko 3 promile alkoholu w organizmie miał 53-letni kierowca audi, który został zatrzymany do kontroli wczoraj na terenie gminy Piątnica.

Jak informuje podkomisarz Edyta Wilczyńska z zespołu prasowego podlaskiej policji, wczoraj policjanci zatrzymali 14. sprawców przestępstw, w tym 8. nietrzeźwych kierowców. Na podlaskich drogach doszło do dwóch wypadków drogowych, w których dwie osoby zostały ranne. Policjanci zatrzymali 6. poszukiwanych, interweniowali 448 razy.

Nietrzeźwym rekordzistą okazał się 53-latek, który został około godziny 17.50 zatrzymany na terenie gminy Piątnica. Badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 2,9 promila alkoholu.

lomza

Nietrzeźwy rekordzista zatrzymany pod Łomżą komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 12:01:33

    Znowu Robert P. ?

  • Biały z Rembelina - niezalogowany 2019-12-01 12:06:01

    Z nożem czy z kastetem ?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 12:10:48

    Bekaele

  • antyterrorysta - niezalogowany 2019-12-01 12:12:03

    z czarnocina

  • gość 2019-12-01 12:32:17

    Ty co ciagle piszesz o bekaelach to natychmiast zgos sie do psychiatry,bo masz pod czacha cos nie tak i wymagasz leczenia psychiatrycznego-koniecznie!!!!!!!!!

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-12-01 12:40:18

    Prawdopodobnie BLM. Wiesniacy powinni mieć zakaz prowadzenia pojazdów po drogach miejskich. Rozwiązał by to problem pijanych za kółkiem jak również upośledzenie co do parkowania pod markietami.

  • gość 2019-12-01 13:13:45

    i pod blokami na jednym miejscu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 13:22:57

    Na wioskach to normalne że się pije i jeździ.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 14:24:44

    Zakaz to powinni mieć tacy idioci jak ty w dodawaniu komentarzy gdziekolwiek...
    Głupich nie sieją...

  • gość 2019-12-01 14:43:15

    lomzyniak rodowity a ja slyszale ze w Kolnie sie rodziles

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 14:44:06

    Rodowity lomzyniak ty sieroto sam podchodzisz z wioski z której twoji starzy się przeprowadzili kilkanaście lat temu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 14:46:18

    A co Łomża to nie dziura? Zadupie

  • gość 2019-12-01 14:49:01

    mają zabierać auta od przyszłego roku wiec się skończy jak wszystkim na wiochach pozabierają auta i ciągniki

  • oburzony - niezalogowany 2019-12-01 14:53:52

    Niestety ta patologia wkrótce dotrze do Łomży i łomżyńscy kierowcy będą się musieli bać jeździć w swoim rodzinnym mieście. Do czego to doszło!

  • gość 2019-12-01 15:09:43

    a co napiszecie o tych wszystkich L prawie z calej polnocy i mazowsza jezdzacych po ulicach Lomzy

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 16:04:56

    Jestem BLmem i dobrze jebie BL owe panny tak więc rozumiem wasze wonty łomżyniaki słabo zaglondacie paniom w stali. I wasze auta na zeszyt kupione nie pomagają

  • gość 2019-12-01 16:13:05

    Widać na zdjęciu że to BLM hahahahha wieś się bawi na ostro jak zwykle, tak jak brudasy bekaele

  • gość 2019-12-01 16:13:56

    Zaglądacie a nie zaglondacie buraku z wiochy !!!

  • bekael - niezalogowany 2019-12-01 16:50:12

    audi w elpegie

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-12-01 16:55:02

    Powiedzmy, że na wsi jest 30 facetów. W weekend 28 upija się nie do przytomności. Zakładamy również, że jest 30 dziewczyn. W weekend 30 daje sita chłopakom z miasta. Morał nasuwa się sam.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 17:10:21

    Pieprzeone wiesniaki

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 17:13:46

    Patrzę ze co niektórym od mieszkania w tych klatkach czytaj blokach rozum podbierało

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 17:48:06

    Niektórzy mają parę baniek na koncie i wolą mieszkać w mieszkaniu bo kariera bo to bo tamto deklu

  • BKL - niezalogowany 2019-12-01 18:06:02

    Łomża (Komża) to ZADUPIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • bkl - niezalogowany 2019-12-01 18:07:25

    Łomża(komża) to ZADUPIE!!!!!!!!!!!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:20:13

    Bydlęcy poziom komentarzy. Nic dodac nic ujac.

  • oburzony - niezalogowany 2019-12-01 18:21:05

    Tak jak kolega wyżej napisał - my łomżyniacy na ogół mieszkamy w mieszkaniach, bo w większości jesteśmy spełnionymi, sowicie opłacanymi pracownikami wielkich firm.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:21:54

    To kiego chuja jeździsz tu na zakupy do kina i smrodzisz bklku

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:24:34

    Wasz poziom wypowiedzi pokazuje jacy wy jestescie miastowi i kulturalni. Banda zawistnych hejterow, dziwi mnie to ze administracja portalu nic nie robi z tym, normalnego czlowieka ktory czyta te wypociny to az w oczy pali. Ale anonimowo kazdy odwazny.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:28:59

    Wczoraj jeździłem dużo po Łomży zakupy itp. 4 razy byłem świadkiem sytuacji kiedy na dwupasmowej jezdni jeden kierowca zwalnia zatrzymuje się puszczać pieszych a inni kierowcy mają to w dupie ludzie opamiętajcie się gdzie wy się chowaliscie dlaczego nie widziałem BL tylko na zmianę BKL BLM BGR BKL o czymś to świadczy kurwa to nie ekspresowka

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 18:29:39

    Ty widzisz hate tylko po stronie Łomży

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 19:48:17

    Dobra patelniaki zbierac się z pod bloków spać bo jutro u prywaciarza musicie robić. Jeszcze tylko wam siostry poodwozimy bo na wieś je wywiezlismy wiadomo po co nie ma to jak facet przeora miedze. Ja musze jutro wstać pracować u siebie XD a wy raus i już nie zazdroście nam BLMom

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 20:20:59

    i bekaelom

  • BKL - niezalogowany 2019-12-01 20:38:05

    BKL
    Byle Komu Lache

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 21:09:12

    Chociaz mam u prywaciaza 3700 netto tygodniowo a nie jak ty jelopie w gownie od rana do nocy za parę groszy plus dopłaty i jebie od ciebie jak od świni zęby masz czarne grzyb na nogach i ból dupy

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 21:18:32

    Hehe, gość 3700 to dostajesz do kieszonki, a na umowie 2500 brutto? To tak cię wali w dupe twój wielki Bl-owy Boss?
    Bardzo dobrze, też potrzebuje murzynów, także Jach chcesz to wpadnij do Kolna, dostaniesz 5;)

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 21:22:07

    Boli dupa juz piecze

  • Gość - niezalogowany 2019-12-01 21:31:29

    Mowa jest o tygodniowkach pajacu ale co ty możesz wiedzieć przecież nie programujesz w języku Java

  • gość 2019-12-01 22:27:02

    Proszę bardzo: Uwaga samo B to BL bo wymazane niedawno (wcześniej tego nie było)
    https://www.facebook.com/absurdyBL/

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 04:01:09

    3700 tygodniowo hahahaha a twoja matka w Niemczech na opiece, latem na truskawki jeździ. Gówniarz ma wszystko pod nos od mamusi, siedzi na mylomza i głupoty wypisuje. BL, BKL, BLM. Dziecko przecież ty samochodu i prawojazdy nie masz hahahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 05:14:33

    BKL będą ku*wy latać

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 05:15:35

    Spokój śledzie!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 05:41:40

    Ta 3700 my na BLM w swoich działalności obracamy wieksza gotówką do gówna mam jednego z miasta i parobków takie marne grosze to mi na jeden dzień roboty i zatankowania moich maszyn by nie wystarczyło Biedaku. Zamknij lepiej okno bo matka ci wpierdoli jak znów dopłata przyjdzie za ogrzewanie zamiast zwrotu na święta bo na to wasza cała rodzina liczy i prezentów nie bedzie. I zamiast programować Java znów na szpadlu będziesz jechał i jedyna Java jaką będziesz miał to ojca czeska by do roboty jechać pajacyku

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 06:38:53

    Czy wy ludzie serio nie macie mózgu? "Patrzcie. Jestem z Łomży. Wielki pan świata". Pijani kierowcy to problem mieszkańców zarówno miast i wiosek. To jest normalne. Nie raz był tutaj wpis że też z Łomży ludzie pijani jeździli. Ale przecież. "Wioski są gorsze, a ja jestem z miasta więc tylko oni są źli i robią tylko same złe rzeczy. Sami bandyci i menele". Tylko jak taki Sebuś albo żul zaatakuje w parku koło kina to on pewnie z wioski a nie mieszka w blokach obok. Albo jak potrącenia są w Łomży to tylko z wioski. Na pewno nie ma wpisu że łomżyniak to był. A na blokach koło kina i na starym rynku nie raz widziałem zataczającego się człowieka. Jest to skandal. Problemy z prawem mogą mieć zarówno ludzie z miasta jak i wioski.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 07:11:01

    Obracasz właśnie nic więcej a jebie od ciebie jak w mutzynskiej chacie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 07:12:40

    Murzynskiej* ty już napierdalasz od rana ja zaczynam o 10 haha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 07:26:23

    Hahaha hahaha jebane wiesniaki ból dupy na paliwo do maszyn to masz z naszych podatków geju

  • gość 2019-12-02 07:57:02

    To audi z jeziorka haha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 08:57:53

    ŁomzyniakRodowity a pisze jak wieśniak może ty parkujesz pod „markietem” następnym razem się zastanów bo wielu Łomżyniaków przeprowadza się na wioski po to aby mieć spokój od tak zazdrosnych i nienawistnych ludzi jak Ty.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 09:36:59

    Komza to wioska tylko trochę wieksza, buraków w niej pelno

  • gość 2019-12-02 09:55:20

    Tylko ludzie z ogromnymi komlekasami co do swojego pochodzenia wytykają innym miejsce urodzenia. Prawda jest taka że bardzo was boli ze Łomża jest taka wielka dziura w której nic się nie dzieje i nie ma żadnych perspektyw. Nie rozumiem tylko w czym wam pomaga wylewanie swoich żali na forum. Pzdr

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 10:10:40

    Łomżyniaki jesteście nie dojebani z waszymi rejestracjami jest więcej wypadków niż z bkl więc na chuj piszecie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:56:57

    No ja nie wiem jak więcej jak zawsze widzę inne niż bl owszem bl tez ale stosunek 80:20

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 11:58:24

    Ja patrzę nikt nie czaji bazy wiesniak to nie znaczy mieszkaniec wsi tylko to są osobniki o pewnym stylu bycia

  • oburzony - niezalogowany 2019-12-02 14:03:59

    Wy chyba nigdy w Łomży nie byliście. Nasze kochane miasto to świetne miejsce do zarabiania pieniędzy, robienia kariery i spełniania marzeń, ale dla rodowitych, wykształconych łomżyniaków, a nie kogoś, kto po pijaku wsiada za kółko. Daję sobie rękę uciąć, że to nie był BL. W Łomży ludzie mają dobrze płatne, szanowane prace, ładne mieszkania i są po prostu szczęśliwi, więc nie muszą pić.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 15:04:33

    Zgadzam się z szanownym panem przedmówcą life is brutal this is real

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-12-02 15:44:45

    W mieście człowiek w weekend spędza czas z rodziną. Idzie do kina, na spacer, czyta książki itd. Na wsi spotykają się tylko po to aby chlac samogon do nieprzytomnosci.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 17:41:33

    Z panem przedmówcą też się zgadzam.....a do tych co uważają Łomżę za wieś radzę wziąć blaszkę i jebnac się w czaszkę a jeśli mają koło niech pizdną się w czoło

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 18:03:57

    Strach w Kolnie teraz na światłach można zginąć

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 18:12:26

    A skąd wiesz że to audi z jeziorka

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 19:59:35

    Kolno aglomeracja, miasto biznesu. Nie pierdolcie bo wstyd jak chuj blachy bkl posiadać. Tak jak bgr. Widzimy jak jedziecie potrajamy ostrożność. W Łomży nic się nie dzieje? Chyba cie nie wypuszczają nigdzie hahahaha. Nakarm zwierzęta i spierdalaj

  • gość 2019-12-02 20:26:16

    poznałem po kolorze

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 20:33:48

    Odpierdolcie się łomżyniaki od bkl

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 21:10:20

    Nie cierpię wieśniaków

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 21:11:19

    Nie odpierdolimy

  • gość 2019-12-02 21:17:07

    a co

  • Gość - niezalogowany 2019-12-02 22:31:43

    Tym audi jechał stary Pajac z Jeziorka. On codziennie tak jeździł. W końcu go złapali! Należało mu się.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 06:58:09

    Jakich twoich podatków baranie jeden z drugim paliwo to ja muszę kupować za swoje a ty pracując u prywaciarza zarabiając najnizsza to tylko przeszkadzasz w budżecie. I tak jak u nas jebie to tylko pieniedzmi a wam hujami z mordy jebie bo jak nie starczy do pierwszego to za wiatą na rynku miastowy pelnią uslugi przerasto.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 06:59:51

    A ty BKL stul dziub dobrze że wam obwodnicę kolba postawią tam bgr i bkl będą się rozpierdalac

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 07:12:55

    Ja nie pracuję za najniższą tylko za 14.700 smrodzie

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 07:52:31

    Dopłaty o susze dopłaty do paliwa itd itd z czyjej kasy to jak nie od rządu czyli od ludzi jeśli tak pachnie u ciebie pieniędzmi chętnie się spotkamy chociażby porównać co nie co skoro taki mocny jestes

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 07:59:55

    Wiesniak i zapach hmm

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 08:40:53

    Ta zachlana morda z Jeziorka była, po piwo do sklepu jechała.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 09:25:25

    Właśnie taką pizda jak Ty budrzetowcu to ma gowno wiedzy skąd ta kasa vatovcy mają inne zasady niedojebie. A Ty co za 14700 robisz to moje jedne opryski więcej kosztują bogaczu XD

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 09:30:33

    Ja jestem producentem rolnym żyjącym z własnych przychodów a Ty pracodawca żyjącym z potrąceń pracowniczych i zwrotów jak tak samo mam koszty i zwroty a kasa z rządu haha nie widziałem jej jeszcze u nikogo takie pojęcie nie dojebanych blokowcow bez rozumu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 09:33:16

    To nie był rolnik a moczymorda Pajac

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 09:37:16

    A jak chcesz zapraszam Cię po godzinie 17 w sobotę np w knajpie na farnej pogadamy sobie pochwalisz się i pokażesz co osiągnęłes w życiu może mnie zadziwisz

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 10:20:45

    Nie zadaje się z menelami

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 11:12:36

    Hehe mebel to Cię słodził za biedronką waliła cała szajlka menelska s do reklamówki po czym twoja matka skuszona 500+ wlala do pizdzicha po dykcie synu wiatru i kurzu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 12:01:11

    Groźby karalne hmmm

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 12:07:48

    Ten co pisał o matce to frajer bez ambicji honoru niczego odwagi

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 12:09:24

    Jeśli niektórzy piszący takie coś myślą że są anonimowi na tym forum to się mogą srogo pomylić

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 13:15:34

    Joł tylko ci co pierwsi mówili menel to im się odgryzl każdy swoje zdanie powiedział a gość nie pozwoli by ktoś to od meneli wyzywano

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 15:10:17

    Litości większa część tych co pisze komentarze to do żłobka na nowo zacząć proces wychowania i przystosowania do życia w społeczeństwie brak kultury itp widać po komentarzach kto jaki ma stosunek społeczny do ludzi. Szczerze pochodzę z tamtych stron z miłą chęcią wracam na świętą i wolne urlopy ale jak rozmawiam z ludźmi to nóż mi się otwiera w kieszeni Łomża i inne miasta niczym się nie różni się od stolicy. Do tych pseudo bogatych rolników mam nadzieję że w końcu i zaczniecie płacić ZUS

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 15:23:15

    Więcej wieśniaków w Łomży niż na wsi widać po komentarzach

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 15:41:34

    Miasto to chyba jakiś prestiż,????kulturę i obycie wynosi się z domu, """brak słów """

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 15:42:02

    Miasto to chyba jakiś prestiż,????kulturę i obycie wynosi się z domu, """brak słów """

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 17:22:42

    Tu większość komentarzy piszą gimnazjaliści chyba. Jazda po pijaku to hańba czy jest się ze wsi czy z miasta, czy jest się z Kolna czy z Łomży, czy się zarabia dużo czy mało. Po pijaku się nie jeździ i koniec w temacie. Tylko głąb okrutny jedzie po pijaku, tylko prawdziwy Pajac robi coś takiego.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 17:36:58

    Całe Podlasie ma problem z piciem, to wszyscy na B to jeden chuj

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 18:17:08

    W miesiącu jest 4 tygodnie. Jak się zarabia 3700 tygodniowo to w miesiącu 14700 nie wychodzi tylko więcej. Chwalipięta na utrzymaniu rodziców liczyć nie umie. Buhaha

  • Bl - niezalogowany 2019-12-03 20:18:12

    Oj jaka łomża hujowa mieszka 20 km od lomzy ale pytasz skad jestes odpowiedz od raz z łomży hehe won buractwo z łomzy jak widzę pod markietem bkl odraz zielona flegma na szybę

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:56:45

    No Bravo w miesiącu jest 4 tygodnie ale chyba w lutym

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:58:30

    No właśnie ja na opryski nie muszę wydać konto pęka w szwach masz żal przykro nie jeżdżę opryskiwaczem jak ty tylko s560 typowy lomzyniak jestem

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 20:59:40

    Jakie szybkie obliczacze czyjegoś portfela typowa wiesniarnia

  • Gość - niezalogowany 2019-12-03 21:02:49

    Wiesniak to jest ten co się portfelem chwali.

  • gość 2019-12-03 22:56:59

    mgr.grzymciarze jedne paskudne matoly.no namy pieprzone

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 14:12:58

    W końcu złapali pijaka. Jeszcze trochę i kogoś by zabił.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 15:29:44

    Prawdziwy rekordzista, mam nadzieję że sąd damu równie rekordową karę.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 15:32:38

    Ile trzeba pić żeby mieć 3 promile? Ścierwo mogło kogoś zabić. Mam nadzieję, że kara będzie surowa.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 16:38:40

    Będzie kosztować ta przyjemność posiadania zaszczytnego tytułu rekordzisty. Oj bedzie... Już nie wspomnę o utracie prawa jazdy.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 17:11:57

    Prawko jak prawko. Dobrze, że nikt nie utracił życia przez takiego.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 17:42:46

    Mam nadzieję, że pójdzie siedzieć.

  • gość 2019-12-04 19:26:54

    Jeżdżą pijani a później to tragedia, śmierć na drodze. i jeszcze przeważnie pijakowi nic, a inni okaleczeni albo nie żyją. Kary powinny być jeszcze surowsze, żeby raz na zawsze wyeliminować pijaków. 3 promile! Że też to miało siłę do samochodu wsiadać. A gdzie to jechało? Chyba po wódkę. O włos od tragedii było. Brawo Panowie Policjanci!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 19:40:10

    Ja jeżdżę na blm od paru lat mieszkam w Warszawie i jak przejeżdżam przez Łomży to praktycznie każdy uczestnik ruchu to przysłowiowy L. Wielcy lomżyniacy dwóch pasów ruchów nie ogarniają. Jak pizdy jeździcie tylko prawym a lewy pusty. Sami korkujecie to miasto.. zapiżdziewo.

  • gość 2019-12-04 20:17:17

    i co jeszcze januszku ?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 21:05:38

    Do sklepu jechało, daleko nie ma ale co tam... Jeziorkowska pijaczyna ...

  • Gość - niezalogowany 2019-12-04 21:13:40

    O cholera! Często jeżdżę przez Jeziorko... Teraz będę uważać jak zobaczę srebrne Audi. 3 promile... Nie zdziwię się jak mimo zakazu będzie jeździć... Strach na ulicę wyjść przez takiego... Powinny być wyższe kary. Brawo policja!

  • magister - niezalogowany 2019-12-05 08:24:06

    pani puszczalska oo pracy na rządkowo dzieci pilnowac.oni nadal pamietaja twoja edukacje seksualna jaka im przeprowadzilas

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 09:03:35

    Dobry dzik, prawie 3 promile. Ciekawe ile dostał. Oby dużo ;)

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 09:20:28

    Podobno 5000 zł i dożywotnia sława na całą gminę.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 09:32:30

    Audi w LPG i wszystko wiadomo. Wieś się bawi

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 09:44:03

    Pijani kierowcy to najgorsza zaraza na drogach. Te 5000 zł to mało. Mam nadzieję, że kary będą surowsze. Prawko zabrali, ale jaka pewność , że dalej nie będzie jeździł po pijaku? Co ten alkohol robi z człowiekiem. Zbydlęcenie zupełne.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 13:40:54

    To sobie chłop na sławę zasłużył. Ciężko pracował na te 3 promile. Prawdziwy rekordzista. Cud że nikogo nie zabił.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 13:42:10

    Tankowanie codziennie robi wodę z mózgu.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 13:43:02

    Chyba wódę buhaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 13:52:21

    dobrze, że nikogo nie zabił. pewnie dupa w areszcie hahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 13:56:40

    Choroba alkoholowa jest straszna. Powinni przymusowo esperal takim wszywać

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 14:04:56

    Pod remizą takich jak on pełno stoi. Pewnie nie pierwszy i nie ostatni czerwony nos złapany

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 14:24:21

    Oj tam, oj tam. Andrzejki byli, chłopaki pili. Wieczór pełen magii i cudów to siebie i kogo nie zabili, trochę się tylko powozili:);) Trochę drogo, ale za to wesoła impreza była z atrakcjami.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 14:35:40

    Chyba ma dużo znajomych, ciągle jakieś imieniny... Codziennie pijany...

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 14:37:16

    Mandat duży, skromne święta wróży.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 14:46:37

    faktycznie wieczór cudów - cud, że nikt się pod koła nie dostał. nie ma co się śmiać, strach wyjść na ulicę

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 18:27:22

    Andrzej stawiał to pili andrzejowe zdrowie, a później sami chorzy są i same straty. A tu jeszcze było Barbary i Mikołaja jutro będzie. Weź nie wypij jak codziennie ktoś ma imieniny.

  • gosciu - niezalogowany 2019-12-05 19:02:33

    a ta magisterka to ta z jeziorka je

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 19:51:33

    Andrzejki , andrzejkami. Mogło dojść do tragedii przez pijaka.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 20:18:32

    Kolejny nagrzany BLM

  • BL - niezalogowany 2019-12-05 20:25:37

    Pewnie BLM albo BKL

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 20:34:21

    BLM - na zdjęciu widać. Wyżej pisali. Srebrna audica z Jeziorka. Woził się cwaniaczek i dowoził...

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:20:41

    O ja promilę buhaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:26:18

    Ciekawe czy rekordzista w ogóle pamięta całe to zajście. 3 promile to już pewnie niepamięć ogarnia. Mózg wybrano, w łeb nasrano.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:28:16

    To się gość zdziwił pewno jak się obudził. Ciekawe czy długo trzeźwiał.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:29:16

    No co ty? On jeszcze piany hahahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:53:59

    A to pajac jakich mało... potencjalny morderca na drodze

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 21:55:20

    W Jeziorku same pajace

  • Gość - niezalogowany 2019-12-05 22:18:32

    Witam Panów :) , Mam na imie Monika i mam 25 lata jeżeli masz ochotę Napisz do mnie na http://wyspakobiet.eu/Monia25
    Jeśli jesteś miłośnikiem kobiecych kształtów, lubisz piękne i inteligentne kobiety to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą. Pozdrawiam Milutko :)

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 07:46:01

    Monika ah Monika... Spadaj

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 08:46:25

    Czytam te komentarze te na temat i nie na temat i aż za głowę się łapię. Ludzie widzą , że jezdzi pijany, więc czemu nie dokonają zatrzymania obywatelskiego? Gdzie mieszkańcy wsi, sołtys w tym wszystkim? Dojdzie do tragedii to będzie płacz i lament.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 08:56:51

    3 promile! Masakra! Zachleje się kiedyś na śmierć. Wątroba już pewnie do wymiany.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 09:08:02

    Pewnie jakiś rolnik szuka żony

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 09:11:05

    Monika spadaj, trollu

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 09:12:30

    Raczej żona szuka rolnika pod sklepem

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 09:16:51

    Raczej żona szuka rolnika pod sklepem

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 15:31:14

    53 lata i 3 promile. Stare to i głupie. Lata alkoholizmu robią swoje.

  • Jest tu - niezalogowany 2019-12-06 15:36:44

    'Oburzony' ja już się boję do Łomży wjeżdżać więc jak ludzie z wioski was odwiedza to uwierz mi, kultura jazdy będzie jak w Niemczech bo teraz to ..... Widząc tutejsza żenada to trudno ale dziwne ludzie oceniają nie mając pojęcia o życiu he...

  • Gość - niezalogowany 2019-12-06 22:35:53

    O życiu własnym i innych to nie myślał ten co z 3 promilami do samochody wsiadał.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 06:16:26

    A jak tutaj inaczej oceniać? Pijak wozi się , nie patrzy, że kogoś może przejechać. Jakby tobie wjechał w 4 litery to byś inaczej ocenił. Nie ma co żałować zachlajmordy. Życie ludzkie jest warte więcej jak 5000 zł kary.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 11:04:11

    Bardzo dobrze, że go w końcu złapali. Może się w końcu skończą mu te codzienne pijackie eskapady do sklepu po pracy.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 11:07:14

    Super! Won pijaki z drogi! Zachlaj mordy! Duży mandat, trochę mamra i przymusowe leczenie się należy.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 11:11:46

    Kluczowym warunkiem zgodnego z prawem zatrzymania obywatelskiego jest ujęcie pijanego kierowcy na gorącym uczynku, a więc podczas prowadzenia samochodu. Jeśli zdecydujemy się interweniować, lepiej zachować zdrowy rozsądek. Należy najszybciej skontaktować się z policją.
    Możemy również podjąć bezpośredni pościg za samochodem kierowanym przez nietrzeźwego i dokonać zatrzymania. Dopuszczalne jest to jednak tylko w sytuacji, gdy nie znamy tożsamości kierującego i zachodzi podejrzenie, że ten ucieknie. Jeśli wiemy kto prowadzi samochód i dokąd jedzie, powinniśmy ograniczyć się do przekazania wszystkich szczegółów organom ściągania.
    Prawo precyzuje również, że po obywatelskim zatrzymaniu musimy ujętą osobę niezwłocznie oddać w ręce stróżów prawa.
    Podczas obywatelskiego zatrzymania to nam, a nie sprawcy, przysługuje prawo do obrony koniecznej. Jeśli więc zostaniemy w trakcie interwencji zaatakowani przez pijanego kierowcę, stosowanie przymusu jest dopuszczalne – o ile jest współmierny do sytuacji.

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 15:45:42

    Patologia społeczna co tu mówić...

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 15:57:00


    Cześć panowie, z tej strony Monika 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć na moim profilu : https://wyspakobiet.eu/monia25

  • Gość - niezalogowany 2019-12-07 15:58:54

    Od razu do paki takiego. Stanowi zagrożenie dla życia i zdrowia innych chlor wstrętny

  • Gość - niezalogowany 2019-12-08 10:14:12

    Oho ktoś zaszalał i to ostro. Nieźle nadziabany

  • Gość - niezalogowany 2019-12-08 13:21:37

    https://mylomza.pl/artykul/pijany-rekordzista-z/882305.amp

    Znowu tego samego złapali?

  • Gość - niezalogowany 2019-12-08 17:30:58

    Ale dzban buahaha

  • Gość - niezalogowany 2019-12-08 18:37:00

    Pijaki do paki!

  • Gość - niezalogowany 2019-12-08 21:10:15

    Inwazja pijanych głąbów

  • Gość - niezalogowany 2019-12-09 06:30:37

    Dno i wodorosty, dobry żul gul gul gul

  • Gość - niezalogowany 2019-12-09 08:31:58

    https://m.youtube.com/watch?v=GZuKiDVn7PI

  • Gość - niezalogowany 2019-12-09 08:32:52

    https://m.youtube.com/watch?v=GZuKiDVn7PI

  • Gość - niezalogowany 2019-12-09 09:25:10

    Piosenka o pajacu?
    https://m.youtube.com/watch?v=GZuKiDVn7PI
    Buahaha
    Gul gul

Dodajesz jako: |