Nocny transport ponadgabarytowy do MPEC. Wielki kocioł na biomasę dotarł do Łomży [VIDEO i FOTO]


Portal mylomza.pl
29/03/2019

Newsy ŁomżaWażący 67 ton kocioł na biomasę, palenisko w trzech częściach oraz komin przewieziono nocą przez ulice Łomży. Transport ponadgabarytowy w asyście pilotów przyjechał z Litwy, przecisnął się przez miasto i dotarł do Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Przewożony nocą kocioł o wymiarach 10x4,47x4,7m waży aż 67 ton, część pierwsza paleniska - 42 tony, część druga - 35 ton, a część trzecia - 23 tony. Dodać do tego należy jeszcze 8-tonowy komin. Całość przyjechała do nas z Litwy.

Ponadgabarytowy konwój wjechał do Łomży od strony Zambrowa punktualnie o północy. Konwój przejechał przez Szosę Zambrowską aż do ulicy Sikorskiego, kierując się w stronę Alei Legionów i korzystając z przeciwnych pasów ruchu. W asyście pilotów kierowcy przejechali przez ul. Wojska Polskiego, aby na koniec dotrzeć na ulicę Ciepłą pod Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej.

Przejazd przez miasto takimi zestawami wymaga od kierowców nie lada umiejętności. Transport zrealizowała specjalistyczna firma z Psar ze Śląska.

Jak to wszystko wyglądało? Zapraszamy do zapoznania się z naszą relacją VIDEO i FOTO.

 
Nocny transport ponadgabarytowy do MPEC. Wielki kocioł na biomasę dotarł do Łomży [VIDEO i FOTO] - komentarze opinie (10)

gość
29/03/2019

Świetnie nagrany film. Widać , że to nie ekipa mylomza nagrywała. Pozdrawiam Jage

gość
29/03/2019

czy złom na Dworcu PKS jest wart 500.000 czy więcej i czy w umowie sprzedaży Dworca PKS uwzględniono tak DUŻĄ wartość ZŁOMU , czy ZŁOM przekazano kupującemu jako PREZENT od MIASTA ? !

Lomzii
29/03/2019

Będziem palić masy masy w chvj

gość
29/03/2019

a czy piec gazowy nie byłby tańszy w eksploatacji ? ? ... aaa ta biomasa to będzie przywożona z Finlandii czy z Brazylii ? ... no bo okoliczne lasy to "oczyszczają " firmy meblarskie , celuloza , kopalnie ... no chyba że prezydent ciepłowni na biomasy zapłaci najdrożej to będzie miał biomasę i oczywiście drogą eksploatację !

gość
29/03/2019

To i wydarzenie :) hehehe.

gość
29/03/2019

Ludzie musita zarabiać 2x wincej aby podwyszki łopłacić bo inaczej to tylko masa Wasza Was łogrzeje

Marek
29/03/2019

Pełno frajerów na tym forum i pseudo znawców tematu wiecznie nie zadowolonych i krytykujacych wszystko co się da. Współczuję waszej rodzinie bo z takimi zdziadzialymi capami ciężko się żyje. Pozdrawiam i życzę więcej życiowego optymizmu.

gość
29/03/2019

@ Marek ... gdybyś powiedział mojej Kobiecie że on się nie zna na pieniądzach to byś mógł od niej otrzymać kopa między nogi i byś cienko śpiewał ... bo to ona robiła kalkulacje i zdecydowała że gaz jest lepszy dla nas od biomasy . ... ciekawe czy Filharmonia nie szuka sopranisty ? hahaha

gość
30/03/2019

Już w pierwszym komentarzu sam autor się pochwalił jaki jest cudowny :-) OJ OJ OJ

gość
30/03/2019

na Ziemiach Polskich biomasą to pali się od paru tysięcy lat ... a ten "kocioł na biomasę" to jakaś większa "koza" ... szału nie ma hahaha
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w Newsy


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu