:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nominacja Anders zaakceptowana przez prezydenta Włoch

Kraj i świat, Nominacja Anders zaakceptowana przez prezydenta Włoch - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 21/05/2019 07:15

Prezydent Włoch Sergio Mattarella zaakceptował nominację Anny Marii Anders na ambasadora RP w tym kraju - informują ogólnopolskie media powołując się na włoskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych. Decyzja o zaakceptowaniu nominacji ogłoszona została dwa dni po obchodach 75. rocznicy bitwy o Monte Cassino, w których senator Anders wzięła udział.

Po zakończeniu procedury nominacji w Polsce ambasador ma złożyć listy uwierzytelniające na ręce prezydenta Włoch. Nie wiadomo jeszcze, kiedy to nastąpi.

Anna Maria Anders zdobyła mandat senatorski w wyborach uzupełniających do Senatu w marcu 2016 r.  Z poparciem PiS startowała z okręgu wyborczego obejmującego m.in. Łomżę. W tym samym roku powołana została na stanowisko sekretarza stanu w KPRM oraz pełnomocnika prezesa rady ministrów ds. dialogu międzynarodowego.

lomza

Nominacja Anders zaakceptowana przez prezydenta Włoch komentarze opinie

  • gość 2019-05-21 07:21:43

    żeby nie internet to bym w ogóle nie wiedział kto to jest i co robiła niby dla nas...

  • gość 2019-05-21 07:34:12

    podlaskie wsiochy idąc za głosem lokalnych klechów dał jej stołek senatorki i tyle jej było w podlaskim dla którego tyle miała zrobic jej widac. Słychać owszem było bo w ciagu roku wydała tyle na loty samolotami luksusowa klasą ,ze wystarczyłoby na rok darmowych obiadów dla dzieci ze szkół. Dzisiaj kolejny raz PiS podsuwa na wybory kolejnych spadochroniarzy typu Karski Jurgiel i liczby na ciemnote wsiowych.

  • ZDRAJ/DEZERTER - niezalogowany 2019-05-21 09:40:47

    HAŃBA Andersowi ! ! ...niejaki Anders : w 1939 DEZERTER - nie wykonał rozkazu Pana Generała Tadeusza Kutrzeby i uciekł z pułkiem z pola walki z pod Kampinosu przez co Armia Poznań idąca BRONIĆ Warszawy poniosła większe STRATY ! ! szkoda że Pan Generał Tadeusz Kutrzeba nie wydał rozkazu aby DEZERTERA niejakiego Andersa ROZSTRZELAĆ , a tylko pozbawił DEZERTERA wszelkich funkcji ! ... >>> po utworzeniu Polskiej Armii w Rosji zamiast walczyć a Amią Radziecką aby jak najszybciej wyzwalać Polskę to poszedł chronić Brytyjskich ukradzionych " sreber" na chwałę królowej brytyjskiej ... >>> ZAMORDOWANIE Premiera Polski Pana Generała Władysława Sikorskiego - Anglicy UTAJNILI akta ZBRODNI na kolejne 50 lat ! ! ... >>> kolejna ZDRADA wysłanie na śmierć Polskich Żołnierzy pod Monte Cassino - gdy moi Wujkowie WALCZYLI i Babci Brat ZGINĄŁ to ZDRAJCA niejaki Anders zabawiał się z "artystkami" ! ... HAŃBA Andersowi ! ! HAŃBA na wieki ! !

  • KIEROWCA - niezalogowany 2019-05-21 10:34:35

    w Anglii mówi że ojcem jest kierowca ... można sprawdzić DNA

  • PL - niezalogowany 2019-05-21 12:02:53

    obcokrajowiec TAJNEGO pochodzenia ma być Polskim Ambasadorem ? !

  • KONFEDERACJA - niezalogowany 2019-05-21 12:52:42

    KONFEDERACJA to Polska Racja Stanu ! ... REPARACJE od Niemiec to no najmniej 8 BILIONÓW DOLARÓW ! 8.000.000.000.000 : ... 6.000.000 zabitych Polaków 1.000.000 $ za każdego zabitego = 6 BILIONÓW DOLARÓW ... i co najmniej 2 BILIONY za ZNISZCZENIA ! razem 6.000.000.000.000 +2.000.000.000.000 = 8.000.000.000.000 $ słownie 8-osiem BILIONÓW dolarów ! bez podanie KWOT tzw " lucrum cesans" - to co nie zarobione z powodu strat , gdyby nie Wojna to Polska dzisiaj miała by 60.000.000 Obywateli i byłaby POTĘGĄ GOSPODARCZĄ !

  • gość 2019-05-21 14:08:05

    poważnie? babka lansująca się na samym nazwisku? porażka...

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 15:09:26

    PiSowski szczyt szczytów. Biuro pani ambasador będzie w Italii, czy w Teksasie?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 15:16:57

    Niech idzie w pizdu!!! Nikt za nią nie będzie tęsknił. Nic dla naszego regionu nie zrobiła. Wstydu nie miała biorąc kase za nic!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 15:56:53

    Babsztyl na emeryturę a nie za politykę, jak ma być dobrze jak emeryci rządzą w tym kraju i reprezentują nas za granicą

  • gospodarz - niezalogowany 2019-05-21 19:06:47

    Jak Najbardziej Popieram Dwa Ostatnie Komentarze. Jak najdalej w pizdu stąd.

  • gość 2019-05-21 19:59:42

    Została senatorem "ziemi łomżyńskiej " głosami ciemnego PiSowskiego ludu, który zagłosowałby i na konia gdyby prezes tak chciał - nie wstyd wam teraz, za głos oddany na tą babę ? Teraz znów dacie się zrobić w wała, głosując na Karskiego lub Jurgiela ?

  • Ania - niezalogowany 2019-05-21 20:02:01

    To pisiory nam tą babę-widmo wybrały :( przyjechał prezes i rozkazał na kogo głosować a ciemnogród uwierzył..

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 20:23:32

    Dla prawdziwych Polaków jej ojciec Anders to zdrajca !!! A siostra tej pani z pierwszego małżeństwa zrzekla się tego zdrajeckiego nazwiska że wstydu !!! Kogo lansuje ten PiS na bohaterów !!! Może ciemnogród w końcu zrozumie !!!

  • Totenhamon - niezalogowany 2019-05-21 20:24:13

    Łomża dziękuję pani Senator za to co zrobiła dla tej ziemi. Chyba, że pani powie nie ma za co, to się zgodzimy z tym haha

  • Gość - niezalogowany 2019-05-21 21:40:26

    Głosujcie tak dalej!im się po prostu należy

  • Gość - niezalogowany 2019-05-22 09:22:41

    Pasozytom NIE!

  • gość 2019-05-22 09:46:42

    no i gitara

  • +++ - niezalogowany 2019-05-22 10:41:15

    @ Gość - niezalogowany 2019-05-21 21:40:26 "Głosujcie tak dalej!...." CUDZOŁOŻNICY+ Takie pytanie się nasuwa czy Anders nie zrobił z gęby dupy obiecując powrót do Polski drogą pokrętną zamiast "prostować drogę pańską" pokrętną jak formacja duchowa wyższej inteligencji katolickiej będącej tą biblijną prawicą którą Lud odciął i odrzucił od siebie ... ("i poznacie poznacie prawdę a prawda was zaboli" Krąpiec vide J 8, 32 taki mądry człowiek i skonał mówiąc że "dotkniemy DNA" "schyłku cywilizacji" vide J 8, 32 skonał kończył właśnie hasła „Powtórne przyjście Chrystusa” ) nie tylko "Katyń" to skutek "feudalnej" zaborczej "formacji duchowej" kapłanów dających fałszywe świadectwo przediw Bogu i Bliźnim jego ekscelencji Ojca Jezusa gdyż jest napisane .."27 Słyszeliście, że powiedziano: Nie cudzołóż!10 28 A Ja wam powiadam: Każdy, kto pożądliwie patrzy na kobietę, już się w swoim sercu dopuścił z nią cudzołóstwa. 29 11 Jeśli więc prawe twoje oko jest ci powodem do grzechu, wyłup je i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało być wrzucone do piekła. 30 I jeśli prawa twoja ręka jest ci powodem do grzechu, odetnij ją i odrzuć od siebie. Lepiej bowiem jest dla ciebie, gdy zginie jeden z twoich członków, niż żeby całe twoje ciało miało iść do piekła. 31 Powiedziano też: Jeśli kto chce oddalić swoją żonę, niech jej da list rozwodowy12. 32 A ja wam powiadam: Każdy, kto oddala swoją żonę - poza wypadkiem nierządu - naraża ją na cudzołóstwo; a kto by oddaloną wziął za żonę, dopuszcza się cudzołóstwa13. " Kobieta (jedna z wielu matek JPII o której mówił Ojczyzna , to naród o którym Biblia w objawieniu mówi że to Oblubienica , to Kościół o którym papież f. mówi że to Matka "dzieci bożych" odnawiając w nich relacje do właściwego Ojca ... również w modlitwie Ojcze nasz o którym Objawienia biblijne dają świadectwo prawdzie tej prawdzie że to Oblubieniec któremu Oblubienica nie dochowała wierności owocując owocem zakazanym ... potomstwem które w prawdzie nie wytrwało trwając w zakłamaniu społecznym bo "WY DIABŁA MACIE ZA OJCA" J 8 44-do nadal)

  • gość 2019-05-22 11:25:59

    Takie "apokaliptyczne" nomen omen eschatologiczne pytanie się nasuwa czy Anders nie uległo pokusie diabła co się w ornat ubrał i nie był wkręcony w tworzenie armii (wielu) szatana umacniających kulturę Ducha ... z domu Ojca piekła na ziemi tej ziemi ... teraz władza dąży do 2% PKB i innych wydatków na umocnienie Ołtarza przy którym modli się by prawda została wielką tajemnicą ... wiary w to że ten co się w ornat ubrał to nie jest diabeł ale Ojciec święty ... dla nich oczy wiście ... to "pokłosie" wielowiekowego powtarzania to samo przez to samo dlatego trzeba szukać zdrowych kłosów a nie ubóstwiać "zerwany kłos"