:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowa gwiazda spod Łomży podbije rynek muzyczny? [VIDEO]

02/03/2019 16:41

Pochodzi ze wsi Kuczyny niedaleko Stawisk. Młody artysta przybrał pseudonim Instaboy i dopiero czyni pierwsze kroki w branży. Pierwsze komentarze nie pozostawiają złudzeń. Internautom i fanom muzyki disco polo spodobała się debiutancka produkcja młodego artysty.

Instaboy po kilku tygodniach pracowitych przygotowań udostępnił w sieci swoją debiutancką produkcję pt. "Moja dziewczyno". W zaledwie tydzień od premiery teledysk przekroczył już 134 tys. wyświetleń w serwisie YouTube.

- Brawo za odwagę i realizacje marzeń. Teledysk sprawia wrażenie jakbyś robił to od zawsze. Życzę powodzenia w dalszej karierze – wyznaje jedna z internautek.

Jak relacjonuje artysta prace nad teledyskiem trwały dwa dni. Oprócz Przemka wystąpiła w nim modelka, piękny biało umaszczony pies rasy samoyed i czerwone sportowe audi.

A jak Wam się podoba debiut Instaboya? 
 

<

Nowa gwiazda spod Łomży podbije rynek muzyczny? [VIDEO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 16:59:13

    Dno i wodorosty, a i trzy metry mułu.

  • gość 2019-03-02 17:03:11

    kicz,badziewie,tandeta

  • gość 2019-03-02 17:36:55

    moze na pierwszy rzut tak wygląda, ale chociaż próbuje coś robić i nie siedzi i nie wypisuje bzdur

  • Prawda - niezalogowany 2019-03-02 18:11:27

    Masakra. Nie umie śpiewać ale komuś zależy żeby zrobić mu dobra promocje

  • gość 2019-03-02 18:21:13

    dla mnie bomba

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 18:30:35

    Widze ze niektórym żal d..e ściska. Ludzie dziwni jestescie. Byla Jula źle, piękni i młodzi jeszcze gorzej. Teraz ktos inny cos próbuje robic tez nie dobrze. Piosenka ładna, teledysk rewelacja. Zycze samych sukcesow.

  • gość 2019-03-02 18:54:00

    Ewolucja zawraca,człowiek już osiągnął swoje apogeum i do małpy ma już nie daleko

  • gość 2019-03-02 19:01:57

    Brawo...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 19:23:28

    Bardzo bardzo podobne do zespołu Effect- chcę żebyś była moją dziewczyną. Jak kopia lekko zmieniona. Słabe ale powodzenia.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 19:50:33

    Brawo! Teledysk jest super, piosenka ròwnież bardzo rytmiczna i taneczna. Założe się ,że wiekszosc tutaj komentujacych żal du*sko sciska, że komuś coś wychodzi. Potraficie tylko siedzieć i komentować nie pokazujac tym nic. Brawo Brawo, że ktoś tak fajny reprezentuje Łomże

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 19:53:04

    Mi sie bardzo podoba, jestem na tak ! Gratulacje .

  • Mroczek - niezalogowany 2019-03-02 19:57:10

    I o to chodzi!! Fajna nuta do auta i tanca. Teledysk dopracowany w każdym detalu,czekam na wiecej.

  • Aga - niezalogowany 2019-03-02 19:58:39

    Gratki. Uwielbiam...

  • Znawca - niezalogowany 2019-03-02 20:03:12

    Brawo dla Marka Biedrzyckiego i Przemka! Wspòlpraca zaowocowała, jest hit. A wam zazdrośnicy gula staje?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 20:07:41

    Super brawo dla Instaboy.

  • Znajomy - niezalogowany 2019-03-02 20:09:22

    Znam Przemka, świetny gość. Pozdrawiam i życze dalszych sukcesòw.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 20:27:20

    Super! Świetna piosenka, wpada w ucho i teledysk też całkiem nieźle zrobiony, przyjemnie się ogląda. Fajnie, że ktoś próbuje się wybić, trzeba promować młodych artystów z naszego regionu!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 20:36:31

    Pierdza w kanape i udaja znawcòw , a sami zapewne nic soba nie reprezentuja. Szacun dla Przemka i wielkie gratulacje. Wytrwałosci bo kanapowych pierdzacych znawcòw jest wszedzie pełno.

  • Ja - niezalogowany 2019-03-02 20:52:46

    Brawo dla Ciebie!

  • Fanka - niezalogowany 2019-03-02 21:01:23

    Petarda

  • Martyna - niezalogowany 2019-03-02 21:16:36

    A mi sie bardzo podoba, piekny teledysk. Rozczula takie romasidlo az chce sie dalszej kontynuacji.

  • Gość 123 - niezalogowany 2019-03-02 21:47:10

    Szału nie ma

  • Łopatka - niezalogowany 2019-03-02 21:57:10

    Podoba mi sie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 22:19:03

    To ma być śpiewanie? Ludzie co wy gadacie? A na koncertach będzie dawać czadu z playbacku! Zaśpiewał jedną piosenkę i już robicie z niego wielkiego artystę. Paranoja! Dno,dno i jeszcze raz dno!

  • Normalna - niezalogowany 2019-03-02 22:27:23

    Komuś chyba zazdrość dupe gryzie. Dla Ciebie dno a dla kogos fajna piosenka. Zròb cos od siebie, pokaż na co Ciebie stać. Konstruktywna krytyka to dobra krytyka, ale twoj komentarz to bełkot. Nie chcesz nie musisz ani słuchac ani przychodzic na koncerty.

  • GośćEwelka - niezalogowany 2019-03-02 22:30:15

    CZEŚĆ . Dajecie negatywne komentarze bo co ? Bo nie lubicie D. Polo ? Bo nie lubicie osoby która to śpiewa? Ogar ludzie. Każdy ma swoje pasje i marzenia !!!! A Jemu to wychodzi . Piękny głos!! Fajna piosenka ! Jeśli krytykujecie dlatego że tego nie lubicie lub zazdroscicie że osiąga cele to jest żałosne . Każdy z Was ma swoje pasje do których brniecie i chcecie aby się spełniły ... To dlaczego innych zniechecacie do ich marzeń,które Wam się nie spełniły!!!! ?

  • Normalna - niezalogowany 2019-03-02 22:39:11

    Dokladnie tak, zgadzam sie z Ewelka. Chlopak ma pasje, daży do realizacji swoich marzeń. Czy to coś złego? To jest muzyka disco polo, jesli jej nie lubicie jest wiele innych gatinkòw muzycznych, każdy moze znaleść coś dla siebie. No ale co niektòrzy toksyczni ludzie uwielbiaja pisać farmazony.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-02 22:41:57

    Podoba mi się.

  • Fanka - niezalogowany 2019-03-02 23:56:28

    Nie rozumiem niektorych ludzi i ich glupkowatych komentarzy. Chlopak bardzo sie stara, i za to sie ceni. Dla mnie osobiscie fajna piosenka, teledysk inny od wszystkich. Gratuluje i zycze dalszych sukcesow.

  • gość 2019-03-03 00:18:53

    pozdrawiam !!!!!!!!!!!!!! facet dobrze śpiewasz a co najważniejsze się rozwijasz i robisz coś co jest wartościowe a nie siedzisz pierdzisz i kapucyna walisz tak jak to robi większość tu tych mundrych.

  • Łomżynianka - niezalogowany 2019-03-03 03:21:17

    BRAWO ! ... gratulacje za pomysł i działanie ... nie patrz na śmieszne krytyki i rób swoje , najwięksi mogą zazdrościć ! ... no to mamy swojaka na rynku muzycznym .Brawo !

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 08:20:39

    Wcale się nie znacie! Tylko hejtowac każdy potrafi

  • Fran - niezalogowany 2019-03-03 08:21:28

    Świetna piosenka !

  • Znajomy - niezalogowany 2019-03-03 08:22:47

    Gratulacje super nutka ☺️

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 08:54:21

    Ale zjeb

  • gość 2019-03-03 09:44:26

    Doceniam wkład i pracę włożona w teledysk. Brawo i pozdrawiam.

  • gość 2019-03-03 09:47:07

    Brawo, Brawo .... w Nowym Yorku tez słuchamy.

  • Audi a4 - niezalogowany 2019-03-03 10:08:27

    Szału nie ma . Dupy nie urywa.

  • gość 2019-03-03 10:35:30

    Dykcja, dykcja, dykcja...., a raczej mamrotanie. Pomoc specjalisty potrzebna natychmiast temu wokaliście!

  • gość 2019-03-03 11:10:12

    "Nowa gwiazda spod Łomży" Spod Łomży ją wykopali... Ciekawe ile jeszcze "gwiazd" leży pod Łomżą ;)

  • paplik 2019-03-03 12:05:23

    co za debil(ka) bierze prysznic w ciuchach?!?!

  • paplik 2019-03-03 12:09:25

    ps. ja nie hejtuje, dla mnie ten teledysk i gatunek to zwykła żenada - dla mnie takich ludzi rozczulających się nad takimi tandetnymi piosenkami fajnie opisuje ten kawałek https://www.youtube.com/watch?v=C4etwbPqrvQ , a i POza tym teraz każda niepasująca krytyka to hejt, gimnazjaliści nauczyli się nowego słowa i tłuką bez zrozumienia

  • Qwerty - niezalogowany 2019-03-03 12:53:07

    Dobra klacz z tej czarnuli

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 13:20:03

    Jak kogos można nazywać zjebem? Skoro się go nie zna? To ze muzyka nie jest w Twoim guście nie znaczy ze masz prawo kogos w taki sposób obrażać

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 13:20:58

    Gratulacje i powodzenia. Na prawdę świetna nutka

  • Wielki znawca - niezalogowany 2019-03-03 13:24:09

    Hahaha a co wy uważacie ze każda gwiazda śpiewa wam na żywo? Bez playbacku? Żałośni jestescie jeśli w to wierzycie. A co do piosenki jak dla mnie bomba. Powodzenia !!!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 13:26:34

    Nie wiem ludzie czemu w was tyle nienawiści? Czysta zazdrość bo inaczej nie można tego wytłumaczyć.

  • gość 2019-03-03 13:38:33

    Dno i wodorosty

  • Gosc - niezalogowany 2019-03-03 13:39:19

    Brawo. Jak dla mnie petarda :)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 13:48:09

    Jeżeli dla kogoś ten teledysk jest żenada, to chyba na prawdę ma problem ze wzrokiem ...

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 13:52:18

    Makaron na uszy nawija i to świderki

  • Milenka - niezalogowany 2019-03-03 14:52:56

    Super utwòr, wykonawca też

  • Do -speech - niezalogowany 2019-03-03 14:58:33

    Wyliniały Mamucie to co tutaj robisz,idź posłuchaj Mocarta. Nikt nie ma ochoty czytać twoich wywodòw, dupsko z zazdrosci ci wyżarło!!

  • paplik 2019-03-03 14:59:12

    dzięki, wykonawca to The Bill , a utwór WD :)

  • paplik 2019-03-03 15:00:31

    WD to skrót od Wiejskie Dziewczyny, jakby ktoś nie załapał... sPOro ich ostatnio w Łomży się sprowadziło.

  • paplik 2019-03-03 15:01:24

    Tylko, że teraz się za MD uważają, ale starych Łomżan nie oszukasz :) co to to nie :)

  • paplik 2019-03-03 15:03:30

    MD to skrót od Miejskie Dziewczyny, jakby i ktoś tego nie załapał... przy okazji dziewczyny z Kolna, Grajewa, Stawisk i temu podobne dla mnie podchodzą pod WD... jakby ktoś nie zakumał - i takie się rozczulają nad powyższym teledyskiem... bo co one w życiu widziały poza Passatem/BeeMką "trójką" ???

  • paplik 2019-03-03 15:05:12

    Spadam na prawdziwe forum! będe później!

  • Gregorka - niezalogowany 2019-03-03 15:21:38

    Uwielbiam, uwielbiam.... gratulacje

  • Do- speech, dumna WD - niezalogowany 2019-03-03 15:26:40

    Ja widać nawet takiej Wiejskiej Dziewczyny z okolic Łomży nie możesz mieć, bo sa zbyt inteligetne dla ciebie. Nie przejmuj sie za to siostry Godlewskie obie wolne I na twoim poziomie intelektualnym, jak i muzycznym.

  • Do -speech - niezalogowany 2019-03-03 15:36:37

    Hahaha człowieku ty masz kompleksy, do psychologa i to szybko:D

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 15:40:11

    Git piosenka. Oby więcej takich

  • Cieslak - niezalogowany 2019-03-03 15:59:04

    Hahaha , a co takiego lomzynianki widziały ? Proszę cię . Wychodząc do sklepu włos nie ogarnięty nie umalowana paznokcie zaniedbane i to maja być według ciebie „stary lomzyniaku” damy ? Po drugie każdy z nas ma styczność ze wsią i bliższa dalsza rodzine ma . Wiec może warto sobie przypomnieć jak za dzieciaka kury na podwórku ganiałes paniczu ? Pozdro bez odbioru

  • gość 2019-03-03 17:59:22

    nic Wam nie pasuje,bardzo ładnie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 19:43:45

    Będzie hit

  • Gość - niezalogowany 2019-03-03 19:46:49

    Podoba się fajna nutka

  • srapik - niezalogowany 2019-03-03 20:23:02

    paplik łomie twoje pochodzenie to nawet nie wieś tylko las.

  • gość 2019-03-04 09:55:59

    Słaba piosenka, a ten pseudo artysta jest strasznie nachalnie promowany.

  • gość 2019-03-04 11:26:47

    A gdzie Kuczyny, a gdzie Łomża? ;) Chciałoby się zacytować Einstein'a.;) "Jeżeli teoria względności okaże się prawdziwa to Niemcy nazwą mnie wielkim Niemcem, Szwajcarzy Szwajcarem, a Francuzi wielkim uczonym. Jeżeli natomiast teoria względności okaże się błędna, wtedy Francuzi nazwą mnie Szwajcarem, Szwajcarzy Niemcem, a Niemcy Żydem." Podobnie z innymi "gwiazdami". A tak na marginesie - nie muszę tego słuchać, to po co krytykować? Teledysk fajny;)

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 16:29:57

    A londynczycy to po ktorej stonie jezdza?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-04 18:01:01

    Po tej samej co my tylko do tylu

  • Myszka - niezalogowany 2019-03-04 18:12:57

    Brawa dla wykonawcy

  • Krejzolka - niezalogowany 2019-03-04 18:36:46

    A mi sie bardzo podoba :) brawa dla wykonawcy. A tym co zal dupe sciska radze poluzowac zawory bo gacie wam puszcza :D :D nie podoba sie to nie ogladac i nie komentowac !

Dodajesz jako: |