:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowe BMW uderzyło w betonowy przepust [FOTO]

Wypadki drogowe, uderzyło betonowy przepust [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 10/08/2019 14:14

Kierowca suv-a BMW X5 w miejscowości Kaimy w gminie Jedwabne wypadł z drogi i wjechał do rowu. Ostatecznie swoją jazdę zakończył na betonowym przepuście.

Do zdarzenia doszło dziś przed godziną 13 na drodze wojewódzkiej nr 668 relacji Piątnica – Jedwabne.

Kierowca suv-a BMW X5 w miejscowości Kaimy wypadł z drogi i wjechał do rowu. Ostatecznie swoją jazdę zakończył na betonowym przepuście.

Do zdarzenia zadysponowano służby ratunkowe, na szczęście nikt nie potrzebował pomocy lekarskiej.

lomza

Nowe BMW uderzyło w betonowy przepust [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-08-10 14:28:18

    Za drogie auto więc nie BKL

  • gość 2019-08-10 15:15:49

    o starym BMW juz byscie nie napisali?

  • MICHAL89 - niezalogowany 2019-08-10 15:20:47

    Pewnie ślepia w smartfon wpatrzone

  • DE - niezalogowany 2019-08-10 15:29:30

    Nieprzerejstrowane może kradzione

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 15:50:38

    A taki był nowy piekny amerkanski....tylko szosy za malo;(

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 15:54:36

    Bolid Młodego Wieśniaka

  • gość 2019-08-10 17:55:31

    Chłop może w szoku jest.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 19:43:57

    Siedziałam w oknie i słyszałam trzask wychodzę a tam chłop stoi ja do niego chłopie coś ty zrobił a on tylko powiedział przepraszam i spierdolił

  • Gość - niezalogowany 2019-08-10 20:35:24

    Typ BMW łepickiego długo się nacieszył

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-08-10 22:17:54

    Faszystowskie numery, podejrzane. Tak czy inaczej obciach do rowu czymś takim wjechać.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 05:42:54

    Tego nawet BKL nie potrafi

  • gość 2019-08-11 09:29:29

    A właściciel beemki to ten w koszuli w kratę i czerwonej czapeczce?

  • Loko - niezalogowany 2019-08-11 13:01:51

    Pisza smsy i tak sie konczy... dobrze ze w nikogo nie walnal

  • Gość - niezalogowany 2019-08-11 19:03:30

    Lekkie sprostowanie wcale nie pisałem esemesów tylko o minąłem psa który latał po całej drodze niestety przyłapałem pobocze i mnie pociągnęło i nie kierowca tonie w tej koszuli. Szanujmy się ludzie każdemu może zdarzyć się wypadek i nie widzę powodu robienia sensacji jaki to był samochód

  • gość 2019-08-11 19:56:52

    Taki światowy obywatel (Niemiec), a na mylomza pisze sprostowanie! No to chyba już jesteśmy w tej Europie na prawdę...

  • Gość - niezalogowany 2019-08-12 07:38:33

    Żal mi was ludzie. Wielki ból d.py macie, że nigdy nie będzie was stać na taki samochód i tyle. Zwykła patologia i nic więcej

  • BEZ MUZGU - niezalogowany 2019-08-12 08:16:39

    @ do administratora : PARODIO dziennikarstwa a czy dla informacji to ma znaczenie czy pojazd jest nowy czy stary ? !

  • ŁAMANIE PRAWA - niezalogowany 2019-08-12 08:21:17

    @ administrator : "pokazywanie" tej osoby w czerwonej czapce to jest złamanie Prawa [ no chyba że masz zgodę na piśmie ] !

  • Gość - niezalogowany 2019-08-14 16:19:27

    Byłem osobiście przy tym wypadku i kierowca nie pisał żadnych SMS ani nie bawił się telefonem po prostu wyleciał na drogie pies i ten pan chciał go ominąć lecz złapał pobocza i poszedł w pomostek i nie ma co gdybac na darmo bo to tylko samochód

Dodajesz jako: |