:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowe sale sportowe w Szczepankowie i Jarnutach. Wójtowie dziękują poseł Krynickiej [VIDEO i FOTO]

Aktualności, sportowe Szczepankowie Jarnutach Wójtowie dziękują poseł Krynickiej [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 07/09/2018 17:24

- To dzięki Pani pomocy, dzieci i młodzież naszej szkoły będą mogły rozwijać zdolności sportowe, spełnić swoje marzenia i pokonywać własne słabości – mówił do poseł Bernadety Krynickiej, podczas dzisiejszego spotkania w Szczepankowie, Arkadiusz Twardowski dyrektor tutejszej Szkoły Podstawowej. Dzięki wsparciu posłanki Krynickiej uczniowie z Jarnut (gm. Łomża) i Szczepankowa (gm. Śniadowo) już za dwa lata będą mogły uczęszczać na zajęcia sportowe do nowych i nowoczesnych sal gimnastycznych.

- My jesteśmy po to by pomagać w regionie, pomagać ludziom, samorządowcom czy dyrektorom różnych instytucji – i tak to wygląda – mówiła Bernadeta Krynicka.

Za pomoc w uzyskaniu akceptacji Ministerstwa Sportu odnośnie wniosku o dofinansowanie sal gimnastycznych w Jarnutach i Szczepankowie posłance z Łomży dziękowali w swoich przemówieniach wójt gminy Łomża Piotr Kłys, gospodarz dzisiejszego spotkania - wójt gminy Śniadowo Rafał Pstrągowski oraz dyrektor SP w Jarnutach Grażyna Lusa.

Ministerialna Komisja do spraw opiniowania wniosków o dofinansowanie zadań inwestycyjnych ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu „Sportowa Polska – Program rozwoju lokalnej infrastruktury sportowej” zakwalifikowała wniosek gminy Śniadowo i przyznała dotację w wysokości 1.002.400 zł. Komisja zaakceptowała 49 wniosków z całego kraju, w tym 2 wnioski z województwa podlaskiego. Dofinansowanie otrzymała również gmina Łomża na budowę sali gimnastycznej w Jarnutach. Na nową salę gmina dostała 70 % dofinansowania, ponad 3 mln 300 tys. zł.

lomza

Nowe sale sportowe w Szczepankowie i Jarnutach. Wójtowie dziękują poseł Krynickiej [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-09-10 06:15:27

    Pognać tych co zapiścili nam miasto niezależnie czy mają poparcie czy nie. Patrzcie i słuchajcie uważnie. Przecież to w całym kraju jest tak samo. W gębach frazesy Jezus Maryja, Bóg Honor Ojczyzna, patriotyzmy i wyklęci, precz z komuną i podobne, jesteśmy najuczciwsi i cłowiek dla nas najważniejszy a po boku NAM SIĘ NALEZY, bedziem brać ile kcemy bo my od suwerena śmy. Obłuda kłamstwo jakiego świat nie widział od tych co z pissścia i ich wyznawców. Paszli oni won.

  • mY nie morzemy zejsć z drogi ? - niezalogowany 2018-09-09 16:45:13

    obrzydliwy herb gminy Łomża wypisz wymaluj obraz bram piekielnych

    zatroszczyli się o obiekty sportowe w jakich będą zapewne i inne obrzędy a o czystość środowiska nie potrafią się zatroszczyć nawet w obrębie swego herbu a co dopiero we wsi z której wali jak z szamba

  • ... - niezalogowany 2018-09-09 15:35:56

    @ lewactwo nam urzadzilo Polskę

    JPII urządził na Kościół jak cieć Anioł który unikał roboty do jakiej został powołany przy Alternatywy 4

    dzięki konstytucji "Dobrego Pasterza" JPII-ego w kościele brudy zamiatano pod dywan teraz nie ma mocnych na wyniesienie papieskiego dywanu z brudami ciążącymi owocnie jak rydzyki po deszczu

  • mY nie morzemy zejsć z drogi u - niezalogowany 2018-09-09 15:31:05

    @ lewactwo nam urzadzilo Polskę

    polska nie ma 25lat nasza stara ma znacznie więcej niż 250lat i to dzięki lewactwu z polski w pisdu wygnano ducha analfabetyzmu i to dzięki lewactwu prąd trafił pod wiejskie strzechy zamiast ognia wiary niesionego tam z pochodnią wiary trzymaną w prawicy podpalaczy świata którzy przy ołtarzach odbierali pochwały jako pierwsi jego ratownicy

    ps

    ks.pedofile to dar Boży i musimy przed nim klęczeć z pokorą gdyż powołanie dał im sam Bóg ;/ a diabeł stara się by powołań nie było ?

  • lewactwo nam urzadzilo Polskę - niezalogowany 2018-09-09 15:21:59

    25 lecie szczucia na PIS przez zydo-komunę .

  • na was trzeba papieża bez skru - niezalogowany 2018-09-09 09:17:11

    nie jedna medialna postawa świątobliwości JPII to jedna z wielu typowych sytuacji uczonego w piśnie naszych czasów

  • na was trzeba papieża bez skru - niezalogowany 2018-09-09 09:15:00

    zaprawdę powiadam wam ks.Stefanek and ks.Stepnowski

    postawa świątobliwi JPII to jedna z typowych sytuacji uczonego naszych czasów (...). Najłatwiej jest, dla zachowania czystych rąk, metodą strusi – piłatową nie mieszać się do niczego, co – choćby w odległych konsekwencjach – zahacza o potęgowanie środków zagłady. Lecz to, czego nie chcemy robić, zawsze zrobią za nas inni. Powiada się, że nie jest to moralnym argumentem – zgoda. Można odpowiedzieć przypuszczeniem, że ten, kto zgodził się na udział w takiej pracy, będąc pełnym skrupułów, zdoła je w krytycznej chwili uruchomić, a jeśli nawet mu się nie uda, to i szansy podobnej nie będzie, gdy zastąpi go człowiek pozbawiony skrupułów.

    ps

    diabeł w (religijnym) piekle to też święta osoba najwyższy hierarcha piekielnej piramidy społecznej np. waszego domu niewoli (zob. dekalog wstęp wejście i wyjście z niego w ostatnich "przykazaniach") środkiem zagłady dla hierarchów dla kapłanów religijnego piekła jest ewangelia wyzwolenia jakiej JPII nadał fałszywą konotację pana Jezusa z karabinem ...

    ...bronią Jezusa jest słowo ostrą amunicją jest prawda o was arcy kapłanach swojEGO sacrum jakim profanujecie życie boże na ziemi tej ziemi nie tylko w sprawie ks.pedofilów

  • bez skrupółów - niezalogowany 2018-09-09 08:59:52

    zaprawdę powiadam wam ks.Stefanek and ks.Stepnowski

    Jeżeli można coś spaskudzić popsuć zafałszować ukraść sprzeniewierzyć złudzić wystrychnąć na dudka to niezależnie całkiem od tego czy się taka działalność typu destrukcyjnego i występnego „ks.KaOwcy zła” opłaca czy też dostarczy mu wyłącznie bezinteresownej satysfakcji z ofiary że przechytrzył zabezpieczenia nie czyniąc jej jałmużny że zniszczył bez osobistego zysku i kosztu to co było dla innego cenne można ze stuprocentową pewnością uznać iż w nowych formach nowej teologii (teologii wyzwolenia) walka Anty Chrysta z Jezu Chrystem walka zła z dobrem będzie się toczyła dwukierunkowo jak anioły upadłe zstępujące i wstępujące po drabinie jakubowej

    a to ponieważ tak było zawsze ponieważ samoloty oprócz ludzi zrzucały bomby ponieważ energia atomowa „jaśniejsza od tysiąca słońc” została wiadomo jak użyta ponieważ tak potrzebny medycynie rentgen Niemcom w Oświęcimiu służył do zabójczego ubezpłodniania kobiet, i tak dalej, i tak dalej – od początku ludzkiego świata.

    Każda bez wyjątku nowa teologia ma awers korzyści i zarazem rewers nowych, nieznanych dotychczas bied to ta umysłowa przy ołtarzu głównym urzędu nauczycielskiego powtarzająca to samo przez to samo w błędnym kole historii kościoła czytam historii zbawienia toczącego się krzywym kołem katedralnego towarzystwa wzajemnej aberracji z pokolenia na pokolenie pozostawiającego na drodze "i jeszcze" na trzeźwo ślad biblijnego wężyka - on nie jest niewidzialny tak jak siła nieczysta - przewodnia siła narodu - ten ślad zostawiająca

  • ... - niezalogowany 2018-09-09 08:41:29

    @ Gość

    Jezus im mówi "a p a g e satanas" a oni z uwielbieniem "i jeszcze" "z pasją" na wieki wieków amen noszą go na krzyżu i od wieków wołają hosanna czyniąc przed BOGIEM szyderstwo z prawd objawionych nadal objawianych i z Bliźnich Jego Ekscelencji Syna Człowieczego który nie skorzystał ze sposobności aby na równi być z Bogiem Ojcem narodu zakłamanego który Diabła ma za ojca swEgo

  • Gość - niezalogowany 2018-09-09 07:59:27

    Pognać tych co zapiścili nam miasto niezależnie czy mają poparcie czy nie. Patrzcie i słuchajcie uważnie. Przecież to w całym kraju jest tak samo. W gębach frazesy Jezus Maryja, Bóg Honor Ojczyzna, patriotyzmy i wyklęci, precz z komuną i podobne, jesteśmy najuczciwsi i cłowiek dla nas najważniejszy a po boku NAM SIĘ NALEZY, bedziem brać ile kcemy bo my od suwerena śmy. Obłuda kłamstwo jakiego świat nie widział od tych co z pissścia i ich wyznawców. Paszli oni won.

  • mY nie morzemy zejsć z drogi u - niezalogowany 2018-09-09 06:33:10

    schizofrenia wójtów: "My, wójtowie, czujemy się trochę jak sołtysi, a trochę jak ministrowie – mówił Piotr Kłys, wójt gminy Łomża, który z wójtem Śniadowa Rafałem Pstrągowskim przemawiał na"

    wójtowie zatracają poczucie rzeczywistości ? nie czyją się dobrze w roli wójtów ? skąd u nich te rozszczepienie umysłowego poczucia własnej osoby wyrażającej się nieadekwatnym postrzeganiem przeżywaniem odbiorem i oceną rzeczywistości

    Osoby będące w stanie umysłu w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji (postrzeganiu) rzeczywistości mają poważnie upośledzoną umiejętność k r y t y c z n e j realistycznej oceny własnej osoby otoczenia i relacji z innymi a nawet mogą nie być do niej z d o l n i


    niedługo "włodarze" jak im pozwolić będą czuli się trochę jak ks.Kościoła i królowie w kościele - posrana - sól tej ziemi - zabazgrana gówno prawdą z jaką przebiegała jej "FORMACJA DUCHOWA" przy katedrze ks.Paetza ks.Stefanka ks.Stepnowskiego na jakiej zasiedli ks.obłudnicy na modlitwie gorliwi jak ... ks.Bronakowski z ks.Zawistowskim reprezentantem uwielbienie kultu kultury MARTWEJ RĘKI

  • ... - niezalogowany 2018-09-08 20:00:37

    @ kwota wolna od podatku

    "Głosowała przeciwko podniesieniu kwoty wolnej od podatku! Jest przeciwko bogaceniu się ludzi." czytam owieczek swoich pasterzy) "i jeszcze" jest za protekcjonizmem by pasterzom żyło się lepiej w otoczeniu swoich protegowanych np. detektorów którzy nie potrafią zarządzać za to rządzić się umieją gębą pełną nepotyzmu gdyż nepotyzm to podstawowa wartość miejscowej katolickiej cosa nostry - taka religijna rodzina co ma diabła za ojca a ks.Stefanka orędownika takiej rodziny za honorowego obywatela swoj ego

  • Never pisss - niezalogowany 2018-09-08 15:57:58

    Matko jedyna ja od tej pani to niczego nie chcę. Aż strach pomyśleć co mogła by zaproponować.

  • Gość - niezalogowany 2018-09-08 15:56:02

    Ona mówi My jesteśmy... My dajemy.... Znaczy kto? Poseł Krynicka coś daje ze swojego? Rząd piści daje coś ze swojego? I jeszcze oczekują cmoków dziękczynnych. Zdaje się że dają nasze wspólne pieniądze, które wcześniej różnymi sposobami, podatkami i to co teraz najbardziej lubią rzekomymi daninanami od nas ściągną. Rząd jest tylko i wyłącznie prokurentem ustanowionym przez obywateli, często przez niewielką część zwaną później większością.

  • papa - niezalogowany 2018-09-08 11:05:59

    wszyscy szczujemy na PIS :D

    nienawisc jest zarazliwa jak dzuma !!!

  • kwota wolna od podatku - niezalogowany 2018-09-08 10:32:19

    Głosowała przeciwko podniesieniu kwoty wolnej od podatku! Jest przeciwko bogaceniu się ludzi.

  • enej - niezalogowany 2018-09-07 23:38:17

    oj pan wójt chyba żle lokuje swoje sympatie i popłynie w związku z tym w całkiem nieoczekiwanym kierunku. Pani poślica po serii wyjątkowo błyskotliwych wystąpień w sejmie jak i radio NADZIEJA mknie niczym ekspres Pendolino zieloną trawkę czyli właściwe dla niej miejsce gdzie będzie miłą dostatecznie dużo czasu na dokonanie szeregu przemyśleń bez potrzeby otwierania pośpiesznie buzi. Panie wójcie nie tak łatwo pójdę te wybory jak się panu wydaje

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-07 23:24:15

    pupilek a ty bedzie narzekal siedzac przed tv ze nie masz na piwko ..he he zalosny jestes

  • Pupilek - niezalogowany 2018-09-07 21:54:29

    Cygan z kapciem to przecież już prawie rodzina, po wyborach za oszczędzone pieniądze otworzą sieć straganów na bazarach z ekskluzywnymi gumofilcami i z nalewakami piwa. Dobra robota chłopaki!

  • Zenon.W> - niezalogowany 2018-09-07 21:50:45

    a co wolicie szczyla w mosirze?????????????dla mnie modzel ok ..dobry manager

  • A huk od to - niezalogowany 2018-09-07 21:48:31

    I za co jej dziekujiecie wiecie
    J się na kradla przy tej sytuacji

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-09-07 21:15:20

    Ten mały to jakaś porażka... jakim cudem on dostał ten stołek, to zakpienie z mieszkań ow

  • lolita75 - niezalogowany 2018-09-07 20:46:17

    No mały to szef kampanii wyborczej i na razie za Nasze pieniądze nie pracuje tylko sra w gacie bo nikt go nie pozostawi na stanowisku, na którym przez małą pomyłkę Panicz wpisał w ofercie konkursowej na to stanowisko ...stanowisko kierownicze lub prowadzenie działalności o charakterze sportowym (dla mnie wydawałoby się że właściciel grupy sportowej lub klubu sportowego a nie właściciel Pijalni piwa, gdzie puszczano mecze do piwska.

  • Tak ja to widze - niezalogowany 2018-09-07 20:10:27

    Oni trzeźwo patrzą na rzeczywistość, wiedząc kto zwycięży w wyborach :)

  • pupilek - niezalogowany 2018-09-07 20:09:36

    Mały prezydencki, zwany na mieście cyganem, a pełniący funkcje dyrektora gania po mieście w amoku. Szału dostaje, by jego panicz wygrał. Bo jeśli przegra to skończą się dziesiątki tysięcy na szkolenia, na super wypady za pieniądze miasta

  • wpływowy - niezalogowany 2018-09-07 19:55:50

    A co to Pan Wójt Pioter skumał się z Benią? Czyżby zaczęli tworzyć swój odłam PiSu. O co kaman? Benia popiera Mariuska - coś nie tak? Chłopakom się w głowach pomieszało własną politykę urządzają razem z Benią, czyżby walczyli o wpływy?

  • bloger - niezalogowany 2018-09-07 19:48:47

    "Hipokryzja i tupet w wykonaniu kandydata Macieja Borysewicza…

    "Z uwagą słuchałem wczorajszej konferencji przedstawicieli PO, emitowanej przez mylomza.pl. Dużo by pisać, lecz odniosę się tylko do kluczowego z poruszonych wątków. Kandydat Borysewicz w odniesieniu do przeprowadzonych ankiet uważa, że w związku z zadłużeniem miasta trzeba zacisnąć pasa i należy iść w kierunku zracjonalizowania budżetu i jego zrównoważenia. Mądrze? Niby tak, lecz słowa te padają z ust człowieka, który w poprzedniej kadencji pełnił funkcję przewodniczącego Rady Miasta. To wówczas Łomża zatonęła w długach. To wówczas Łomża zadłużyła się na niespotykaną skalę. Nie kto inny, a właśnie kandydat Borysewicz sygnował swoim podpisem uchwały powiększające zadłużenie miasta. Aż dług stał się do bólu gigantyczny. Ronienie teraz krokodylich łez i utyskiwanie nad rozlanym mlekiem jest, mówiąc delikatnie, nieuprawnione i mało poważne. Powiedzmy wprost: „współsprawca” tego wielkiego finansowego dołka tonie w oparach hipokryzji i siecze nonszalanckim tupetem.

    Kandydat Maciej Borysewicz, mówiący o racjonalizowaniu budżetu, winny jest konkretnej publicznej odpowiedzi, kiedy i z jakich przyczyn, jego zdaniem, rozpoczął się ten zjazd w dół w odniesieniu do finansów miasta. Panie kandydacie Borysewicz potrzeba odrobinę odwagi cywilnej, by odpowiedzieć na tak postawione pytanie. Poza tym nie odkrywa pan ameryki, finanse miasta trzeba na gwałt uzdrawiać, wie to dosłownie każdy. Tylko czy na pewno akurat pan powinien dostać glejt na znalezienie recepty? Ja osobiście mam wątpliwości. Już odpowiadam dlaczego mam takie odczucia.

    W udzielonym niniejszemu blogowi wywiadzie, w odpowiedzi na pytanie, jak doszło do tak wielkiego zadłużenia powiedział pan m.in.: „Trudno się przyznać, ale też miałem jako radny udział w tym zadłużaniu. Głównym, acz nie jedynym powodem była realizacja inwestycji miejskich. Co wszyscy już dzisiaj wiemy, niestety, wielu nietrafionych. Bezrefleksyjne działanie w oparciu o środki unijne, może czasem zgubić”. Zbyt ogólnikowe i mało precyzyjne; jakie to "nie jedyne powody"? A zatem, gdzie pewność, że za pana ewentualnych rządów tym razem będzie działanie refleksyjne a decyzje trafione?"


    tekst z blogu ..lomzatuiteraz.. Warte polecenia

  • czytelnik - niezalogowany 2018-09-07 19:34:56

    Dlaczego Pan Mirosław dziennikarz portalu 4lomza i jednoczesnie przewodniczący komitetu , który startuje w wyborach samorządowych jeszcze pracuje w tej redkakcji>???? pisząc subiektywny przekaz moze juz przecież prowadzić kampanie swojego komitet???????Prezydencie radzę Panu w trybie wyborczym pozwać do sądu tą redakcję i poszczególnych redaktorów!!!prawie co drugi artykuł polityczny to atak na pana jak się czyta to pan nawet winien za to , że przetargi się nie rozstrzygają, a wiemy dlaczego bo nie ma ludzi do pracy itp....jak wiadmomo spór był pomiędzy gonćem i urzędem miasta, a nie Chrzanowskim!!!niech Pan na to nie pozwala tryb wyborczy daje Panu szansę szybkiego załatwienia sprawy i ukaranie finansowo personalnie poszczególnych redkatorów ..ma Pan w urzędzie rewelacyjną znaną z tego typu spraw Kancelarię prawną , w której pracuje mecenas była rzecznik Urzędu Miasta niech PAnu dobrze doradzi..oni łapią za słowka, niech Pan działa podobnie i trzeba działać walczyć o swoje w sądzie!!!!!! do dzieła!!!!!

  • ks.STEFANEK wyjaśnij swoim koł - niezalogowany 2018-09-07 19:25:02

    - My jesteśmy po to by pomagać w regionie, pomagać ludziom, samorządowcom czy dyrektorom różnych instytucji – i tak to wygląda – mówiła Bernadeta Krynicka.

    Za pomoc w uzyskaniu akceptacji Ministerstwa Sportu odnośnie wniosku o dofinansowanie ?????????????????????????

    na czym ta pomoc polega na MRUGANIU OKIEM na kokietowaniu
    na wysyłaniu SMS na kiwnięciu palcem komu uwalić a komu przyznać na poplecznictwie

    i tak to wygląda

  • Ziutek - niezalogowany 2018-09-07 19:05:18

    super posel Krynicka wspiera Chrzanowskiemu wybot jego to pomoc poslanki bo na pewno nie pomoze Agniesi

  • limba - niezalogowany 2018-09-07 19:03:38

    Będą sale gimnastyczne, jak w Łomży dworzec PKS!

  • Teresa298 - niezalogowany 2018-09-07 18:49:34

    Brawo Pani Poseł, brawo Wójtowie nareszcie Jarnuty i Szczepankowo doczekają się sal gimnastycznych z prawdziwego zdarzenia.

  • cudzes - niezalogowany 2018-09-07 18:24:55

    na Szczepankowo tylko 1 mln, to oni chcą za 2 mln salę wybudować????

  • qwas - niezalogowany 2018-09-07 18:21:15

    Brawo Pani Poseł.Dziękujemy!

Dodajesz jako: |