:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowe stacje w systemie ŁoKeR! [FOTO]

Newsy, stacje systemie ŁoKeR! [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 5
  • Fotka nr 1 z 5
  • Fotka nr 2 z 5
  • Fotka nr 3 z 5
  • Fotka nr 4 z 5
14/06/2018 15:22

Dwie nowe stacje są od dostępne w Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej. Jednoślady można już wypożyczać przy Straży Pożarnej oraz dworca autobusowego. W tej chwili w systemie ŁoKeR funkcjonuje już 91 rowerów rozmieszczonych w 13 stacjach.

Przez zarejestrowanych w nim prawie 1600 użytkowników rowery były dotychczas wypożyczane ponad 7500 razy.

Jak informuje Ratusz jednym ze sponsorów stacji jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o., które umowę na okres pilotażowy podpisała pod koniec kwietnia. Jej stacją sponsorską została ta, zlokalizowana na nadnarwiańskich bulwarach. Z logo spółki po naszym mieście od 13 czerwca br.  porusza się siedem rowerów.


Miejski system komunikacji rowerowej realizowany jest w naszym mieście pilotażowo do końca października br. Trzy stacje Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej zostały sfinansowane z budżetu miasta, trzy kolejne przez miejskie spółki, a siedem pozostałych finansują prywatni przedsiębiorcy.

Osoby zarejestrowane w systemie Łomżyńskiej Komunikacji Rowerowej od 15 do 17 czerwca będą mogły wypożyczać rowery za darmo.

<

Nowe stacje w systemie ŁoKeR! [FOTO] komentarze opinie

  • mis yogi - niezalogowany 2018-06-15 17:54:12

    Uwaga na stronę vova.com która reklamuje się na mylomza, strona to oszystwo,znam kilka osób które z niej zamówiły i nie dostały przesyłki i po kilkudziesięciu wysłanych mailach do nich,w końcu oddali pieniądze, sklep zarejestrowany w Hong Kongu

  • Piechur - niezalogowany 2018-06-15 12:26:04

    Jak te rowery mają być kosztem likwidacji kolejnych kursów MPK to ja podziękuje odpowiedzialnym w przyszłych wyborach...

  • bbbb - niezalogowany 2018-06-15 09:53:57

    Tak psioczą niektórzy, że inni mają uwagi i że w innych miastach to kultura i wszyscy zadowoleni. A nie raz już czytałem opinie mieszkańców choćby Wrocławia, gdzie też narzekają na niesprawny co 10 rower lub inne awarie i usterki z którymi operator nic nie robi. Ci co wypominają prowincjonalność Łomży sami mają jakieś kompleksy. Każdy ma prawo do uwag i nie oznacza to, że jest narzekaczem.

  • abc13 - niezalogowany 2018-06-15 08:06:35

    Łomża jest tak mała że z buta można sobie poradzić chodząc. Znam ludzi na stanowiskach i zamożnych którzy na co dzień chodzą pieszo. Tylko leniwe tłuste dupy się wożą i narzekają, że pod same drzwi sklepu nie można podjechać bo jakiś ... zajął miejsce. A ten ... co krzyczy że łokery to obciach pewnie sam nie potrafi go wypożyczyć lub go nie stać ;) Albo na rowerze nie potrafi jeździć.

  • kasiad - niezalogowany 2018-06-15 07:32:02

    Ale z was podłe matoły. W innych miastach rowery funkcjonują, ludzie korzystają, są popularne, ale oczywiście w Łomży to same damy i dżentelmeni za dychę. Ktoś wam każe tyłki wozić? Siłą wsadzają na siodełka? Wszystko wam źle, nic nie pasuje, wiecznie pretensje, marudzenie i ból czterech liter. Banda przemądrzałych dziadów zza ekranu komputera.

  • Snooker - niezalogowany 2018-06-15 07:11:27

    Jak prowincja to się wyprowadź poszedł won do wielkiego miasta a nie zatruwasz dupę że w innych miastach może w innych miastach nie głosują na M.CH. i żyją na poziomie ...

  • Jan Siodełko - niezalogowany 2018-06-15 03:44:07

    Kogo stać na własny rower nigdy nie wsiadzie na łokera bo to obciach czymś takim jeździć. Laluś na rowerze i Pippi na łokerze!!!

  • Spółdzielcza brać - niezalogowany 2018-06-15 03:21:17

    Jan Siodełko przeczytaj co napisała anka123, bo trafniej nie można. Poza tym tematem artykułu są Łokery, a nie sklepy z rowerami. W mojej rodzinie każdy ma swój rower i to z górnej półki. Żona z ciekawości chciała wypróbować system i się zawiodła. Tyle. A Ty jak nie masz nic ciekawego do napisania w temacie to morda bo psem poszczuję, tłumoku.:-)

  • taksówkarz - niezalogowany 2018-06-15 03:12:04

    A z buta nie łaska? Zawsze można wziąć taksówkę i jechać jak król.

  • Pseudo Rower - niezalogowany 2018-06-15 01:03:47

    Dzięki rowerkom skasowano kilka kursów autobusów ,dziękujemy za mniej kursów ,było maŁO TERAZ JESZCZE MNIEJ.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-06-14 20:24:08

    Jeżdżą stare dziadki i młode pedałki , prawdziwy macho na Łokera nie wsiądzie hahahahaha

  • alicja272 - niezalogowany 2018-06-14 19:53:30

    W innych miastach panie i panowie jeżdżą i jest dobrze, tylko na takiej prowincji zawsze się znajdą marudy głupie co im nic nie pasuje i przeszkadza. A poszli ... do lasu

  • wesoły Romek - niezalogowany 2018-06-14 19:27:20

    Łoker to dla biedoty,której nie stać na kupno własnego roweru albo nie mają garażu by go tam trzymać. Po za tym to prawdziwy mężczyzna na tej miejskiej damce wygląda , jak pedałek :)

  • anka123 - niezalogowany 2018-06-14 18:25:04

    Co zrobić jak kobieta jest w połowie drogi pomiędzy dwoma stacjami a spadł jej łańcuch, ma zawsze wozić ze sobą klucz rowerowy i jeszcze prosić mężczyzn o pomoc. Mam sobie połamać wypielęgnowane paznokcie ?

  • Frakcja 9 - niezalogowany 2018-06-14 18:04:01

    Mi nigdy nie spadł. A jeśli spadnie to co nałożyć nie umiesz????? Pokolenie tabletowe?? Dobrze w tym miejscu brakowało stacji, jeszcze żeby na Grobli. PANIE PREZYDENCIE, GROBLA. TAK TRZYMAC.

  • Jan Siodełko - niezalogowany 2018-06-14 18:01:35

    Zamiast skowyczyć kup żonie taki rower w którym nigdy nie spada łańcuch. Co dziada nie stać?

  • Spółdzielcza brać - niezalogowany 2018-06-14 17:49:21

    Spadające wiecznie łańcuchy. Brak możliwości zgłoszenia awarii to tylko nieliczne uwagi mojej żony, która postanowiła zaufać systemowi. Garlicki, wypada choć czasami posłuchać mieszkańców miast skowyczeć pieśni uwielbienia za wszelką cenę

Dodajesz jako: |