:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowogród: Wypadek z udziałem ciężarówki. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

Wypadki drogowe, Nowogród Wypadek udziałem ciężarówki osoby szpitalu [FOTO] - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 04/10/2019 11:11

Dwie osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło dzisiaj około godz. 10:00 w Nowogrodzie. Z ciężarówką marki mercedes zderzyła się osobowa skoda.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Łomżyńskiej i 11 Listopada, czyli w pobliżu Zespołu Szkół Samorządowych w Nowogrodzie. Informacja o wypadku osobowej skody i ciężarówki wpłynęła o godz. 10:00.

Jak przekazuje st. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w  Łomży, dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, że osobowa Skoda jechała ulicą Łomżyńską w kierunku Łomży, a pojazd ciężarowy marki mercedes wyjeźdżał z ul. 11 Listopada. 

Na miejscu pracują policjanci, którzy prowadzą czynności zmierzające do szczegółowego wyjaśnienia okoliczności wypadku. Utrudnienia są niewielkie z uwagi na małe natężenie ruchu. Obie drogi są zablokowane. 

lomza

Nowogród: Wypadek z udziałem ciężarówki. Dwie osoby w szpitalu [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-10-04 12:11:59

    Musiał szybko jechać że mu aż tak bebechy wyszły. Doigrał się matoł.

  • Michu - niezalogowany 2019-10-04 13:37:42

    Czytaj ze zrozumieniem, kierowca skody jechał drogą z pierwszeństwem, a ciężarówka wynusiła pierwszeństwo.Wcale nie musiał szybko jechać, wystarczy jechać z prędkością 60km/h żeby auto tak wyglądało po zderzeniu.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 13:38:25

    Bankowo BKL....

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 13:43:13

    Proponuję do ortopedy, bo do neurologa już za późno.

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 13:44:02

    Proponuję do ortopedy, bo do neurologa już za późno.

  • bekael - niezalogowany 2019-10-04 13:49:47

    A gdzie była Krynicka? Dlaczego jej nie ma na tych zdjęciach?

  • gość 2019-10-04 14:28:50

    Krynicka jest przecież w Chojnach.

  • bekael - niezalogowany 2019-10-04 15:32:37

    gdzie ona jest w chojnach też jej nie było

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-10-04 15:57:45

    Za spowodowanie wypadku nie ma żadnych kar. Dlatego ludzie jeżdżą jak jeżdżą. Prawo jest za łaskawie. Kierowca ciężarówki ewidentnie wymusił pierwszeństwo. Wymuszając pierwszeństwo powinien liczyć się z tym, że nie zdąży, że spowoduje wypadek. W najgorszym wypadku kogoś zabije. Powinien zapłacić karę 100 000 zł jak niema to zabrać mieszkanie i 25 lat do więzienia i tyle w temacie

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:05:39

    Przy 60 na godz to w skodzie podłużnice uginają się 6cm, chyba że to nieznakowany pojazd

  • MlekoBananowe - niezalogowany 2019-10-04 17:08:28

    Miałam wtedy historie )

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:25:17

    Nie cierpię wieśniaków

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:25:40

    Bekaele

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 17:43:12

    To był BKL????

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 18:03:27

    A jak inaczej

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 19:04:17

    Goń się łomku

  • Gość - niezalogowany 2019-10-04 19:04:35

    Moj dwudziestoletni staruszek rozpadl sie na kilka czesci przy 60 km/h. Czas pomyslec za drugim.

  • Gośćj - niezalogowany 2019-10-04 22:44:59

    To była gnida z Łomży zawszony mieszczuch nieudacznik i pewnie cpuń lub synek jakiegoś biznesmena

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 08:32:36

    I co na to elwirka?! kobita się pewnie przejęła zaistniałą sytuacją i pierd* już te anąse!

  • Erwila - niezalogowany 2019-10-05 09:53:05

    Cześć panowie, z tej strony Erwila 25 lat. Chętnie poznam normalnego faceta. Nie szukam sponsora, nie interesuje mnie jakie masz zarobki, samochód itp. Przede wszystkim cenię kulturę osobistą i poczucie humoru, wygląd dla mnie to sprawa drugorzędna. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu. Więcej moich zdjęć można zobaczyć - http://wyspakobiet.eu/erwila25

  • Gość - niezalogowany 2019-10-05 11:40:35

    To jeszcze nie znalazlas hopa?! Słabo!

  • Gość - niezalogowany 2019-10-06 18:46:49

    Bylem i widzialem... kierowca ciężarówki może i wymusił, ale ile musieli jechac Skodą? Uderzyłi w tylne kolo ciężarówki aż wypadła chłodnica z auta. Teraz pytanie, ile jechał kierowca skody i co w tym czasie robił skoro nie widział ciężarówki? Nie wspomnę ze skode obróciło o 180 stopni.

  • gość 2019-10-06 22:36:08

    Cicho to był test maksymalnej prędkości auta.

Dodajesz jako: |