:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowogród: Zdrowie, wypoczynek i super zabawa! Hotel Kurpia Arte zmienia się na lepsze [FOTO i VIDEO]

12/04/2019 16:53

W piątek 12 kwietnia byliśmy świadkami uroczystego otwarcia Centrum Zdrowia i Wypoczynku przy Hotelu Kurpia Arte w Nowogrodzie. Obiekt zmienił się nie do poznania, zyskując nowy wystrój i dużo wyższy standard. Co ważne, zdrowie i wypoczynek może iść w parze z zabawą! W tym roku również powinniśmy spodziewać się słynnych już imprez, chociaż w nieco odmienionym stylu.

W hotelu przeprowadzony został generalny remont - zmieniony został wystrój zewnętrzny i wewnętrzny.

- Podnieśliśmy w sposób znaczący standardy i rozwinęliśmy hotel również w dwóch kierunkach działalności. To jest bardzo ważny i istotny element, ponieważ to jest działalność komercyjna hotelu - taka jak do tej pory była - i działalność o charakterze Centrum Zdrowia i Wypoczynku - mówi Andrzej Grodzki, przedstawiciel grupy kapitałowej ISG.

Co to oznacza? Hotel proponuje swoim klientom turnusy dietetyczne, które oparte są na żywności funkcjonalnej, czyli nie dotkniętej pestycydami lub nawozami sztucznymi. Na gości czekają trzy rodzaje diet: płynna, warzywno-owocowa i pełna.

- Naszą ofertę kierujemy do osób, które mają świadomość jak należy odtoksycznić organizm, proponujemy również zabiegi z zakresu czyszczenia jelita grubego, czyszczenia jelita cienkiego oraz oczyszczanie wątroby - opowiada Andrzej Grodzki, dodając, że hotel posiada ofertę prowadzenia zajęć przez trenerów personalnych, którzy zadbają o rozruszanie gości. - W naszym regionie wykorzystujemy dwa podstawowe elementy - czyste powietrze i czystą ziemię - mówi.

Kurpia Arte to jednak nie tylko hotel, zdrowie i wypoczynek. Nie można zapomnieć też o zabawie!

30 kwietnia pod zadaszoną wiatą, przed hotelem wystąpią: Top Girls, Czadoman i zespół Boys. Następnego dnia przyjdzie czas na zmianę rytmów: najlepsi DJ-e zagrają w ramach NOVOLAND.

- Zmieniamy trochę koncepcję muzyczną, będzie dużo latino, dużo koncertów polskich z naprawdę dużymi artystami, choćby takimi jak Krzysztof Krawczyk, który też tu się pojawi - mówi Paweł Berent, organizator Imprez w Nowogrodzie.

Organizatorzy popracowali także nad wystrojem. Co się zmieniło? Imprezowicze przekonają się o tym w majówkę.

Tymczasem zapraszamy do obejrzenia naszej relacji z Kurpia Arte.

lomza

Nowogród: Zdrowie, wypoczynek i super zabawa! Hotel Kurpia Arte zmienia się na lepsze [FOTO i VIDEO] komentarze opinie

  • . - niezalogowany 2019-04-12 19:12:17

    przekręt, przekręciarza powodzenia nie życzę

  • gość 2019-04-12 19:56:53

    Następna pseudo grupa Pana A G tak aby ściągnąć kasę od niby inwestorów

  • Nowy - niezalogowany 2019-04-12 20:24:48

    Hotel robi wrażenie. Fajnie, że będzie muzyka latino.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-12 20:29:14

    Już nie będę musiała jeżdzić do Gołubia.

  • Badacz - niezalogowany 2019-04-12 21:44:47

    Hm oczyszanie jelita w sumie mogę na sobie przeprowadzić eksperyment, czy skuteczne.

  • gość 2019-04-13 08:23:19

    tydzień temu byliśmy drugi raz w restauracji, dwadzieścia minut czekaliśmy na podejście kelnerki (aczkolwiek ludzi niebyłą )która oznajmiła że na danie trzeba poczekać godzinę. podziękowaliśmy

  • gość 2019-04-13 09:48:20

    @ do Veta i pzpr j/w ... ... znp to ORGAN pzpr ... pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI" ! ... ... "szanowna " CIEMNOTA ... po strajkach np w 1980 ZYSKAŁA tylko komuna UWŁASZCZAJĄC je na MAJĄTKU NARODOWYM ... teraz tez nauczyciele co najwyżej sekretarz z pzpr Broniarz dla nauczycieli chce 30 % podwyżki to będzie w przeliczeniu z 1500 zł dla nauczycieli i dla " związkowców" po jakieś 4000 więcej ! ! ... tak więc strajkujcie aby pzpr miało 3 x więcej niż CIEMNA masa !

  • gość 2019-04-13 10:05:39

    pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI " ... pzpr to " ORGANIZACJA PRZESTĘPCZA " ... pzpr i potomkom pzpr życzę wszystkiego najgorszego i totalnej plajty no pzpr życzę żeby was ruski tir zabił

  • real - niezalogowany 2019-04-13 10:08:15

    Ciekawe kto ci zlecił tę robotę? Reprezentujesz poziom tak niski, że wstydzić się powinni zleceniodawcy.

  • gość 2019-04-13 10:33:31

    Co prawda to prawda, Broniarz się świetnie promuje na grzbiecie nauczycieli. Co osiągną w przyszłości strajkujący, to już inna sprawa. Niektórzy może będą mieli perspektywę przekwalifikowania się, biorąc pod uwagę niż demograficzny.

  • gość 2019-04-13 11:58:47

    ooo ta ja też życzę pzpr i potomkom aby ich ruski tir zabił i żeby te ich biznesu zbankrutowały

  • gość 2019-04-13 13:45:01

    Nie ładnie tak wyzywać polityków partii rządzącej,pan Piotrowicz i jego koledzy mogą się obrazić

  • gość 2019-04-13 18:14:46

    @ j/w - artykuł nie dotyczy partii rządzącej tylko w/w , a w komentarzach nie ma wyzwisk tylko stwierdzenia , więc albo nie wiesz o czym piszesz albo piszesz z ramienia pzpr

  • gość 2019-04-13 20:57:05

    "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami" "Murem za nauczycielami"

  • gość 2019-04-14 01:45:03

    znp to ORGAN pzpr ... pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI" !

  • gość 2019-04-14 09:50:40

    Okazało się że Polacy to podły naród zdrajców, którzy za parę złotych dadzą się zeszmacić politykom. Teraz brzydzę się że jestem Polakiem. PiS odziera Polaków z resztek godności dokonując nieodwracalnych podziałów, PO kradło i będzie kraść... gdzie my żyjemy? Trzeba spiprzać gdzieś do lasu bo jak inaczej odizolować się od tego syfu i zakłamania?

  • gość 2019-04-14 16:28:35

    Nauczycieli zniszczyli swój autorytet ,którego już nigdy nie odbudują ! W 2019 w I kwartale dostali 13-stkę, podwyżki od stycznia z wyrównaniem,1 kwietnia wypłatę z góry za kwiecień, talony będą na święta ....Strajkują jakby nie dostali od stycznia żadnych pieniędzy jak to bywa czasem w prywatnych firmach .........Chorzy ci nauczyciele..............

  • Taki - niezalogowany 2019-04-14 16:40:04

    Nie polecam! 2 tygodnie temu byłem na obiad z rodzina. Na danie czekałem 2 godziny, i jeszcze w dodatku nie zgadzało się zamówienie, rosół smakował jakby dali do niego wiado pieprzu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 17:04:21

    Myśmy też tam byli na niby kuchni gruzińskiej to też tego pieprzu nawalili i niedogotowane było wszystko. Bleeeeeęeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Jak z Kupisk do Nowogrodu

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:01:45

    Nie wiem co wy jedliście, ja z rodziną jadłem gruzińską zupę bosbash i sandacza w sosie kurkowym dzieci zjadły rosół , jedzenie było genialne, wszystko było święże dwa tygodnie temu jak jadłem w wiszących ogrodach nie dało się przełknąć .

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:05:29

    Fajny hotel, fajne jedzenie ok.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:15:25

    właśnie wróciłem z obiadu, jadłem z żoną azerungę mają super kucharza

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:17:16

    fajnie że ktoś pomyślał o dzieciach, miły kącik zabaw

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:21:20

    Średnio co trzy tygodnie jeżdzimy z żoną do dawnego hotelu Zbyszko ,na obiady jest coraz piękniejszy. Jest to nasze ukochane miejsce.

  • Adam - niezalogowany 2019-04-14 18:40:48

    Gorąco polecam, byłem tam na obiedzie wszystko przepyszne. Cieszę się że w naszym regionie powstaje taki ośrodek nie trzeba będzie jeździł do Białegostoku czy Warszawy żeby się oczyścić z toksyn i zadbać o zdrowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:41:18

    Świetne miejsce kuchnia gruzińska pyszna

  • ELO - niezalogowany 2019-04-14 18:44:46

    Super że taki ośrodek powstaje w naszym regionie już nie będę musiała jeździć do Gołubia

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 18:49:56

    Pyszna kuchnia

  • Krzysiek - niezalogowany 2019-04-14 18:55:54

    Byłem na obiedzie, bardzo smaczne jedzenie, jeśli ktoś czekał to tylko dlatego że to nie MC Donalds, jedzenie smaczne i świeżo przygotowane. Gorąco polecam. Ciesze się że będę mógł skorzystać z zabiegów i nie będę musiał jechać daleko.

  • gość 2019-04-14 21:41:50

    Ech gościu w ostatnich wpisach co 5-10 minut odstępu jesteś niewiarygodny - czyli musisz być kimś z tego pożal się Panie hotelu gdzie myszy buszowały. Nie zaklniesz rzeczywistości te Wasze żarcie nijak się ma do np. Via Baltica. Jedź tam to spróbujesz rewelacyjnego jedzenia, do LAbiryntu a nie jakieś podeszwy z niby bakłażana

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 22:44:49

    Chyba kogoś denerwuje dobra kuchnia i nie może sobie z tym poradzić, ale o tym decydują podniebienia,pewnie nawet tam nie byłeś.

  • pzpr - niezalogowany 2019-04-15 12:37:35

    " pzpr = " PŁATNI ZDRAJCY PACHOŁKI ROSJI " ! ! ... " pzpr to organizacja PRZESTĘPCZA " ! ! ..... . nie pójdę tam nawet uryny zostawić

Dodajesz jako: |