:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Noworoczne śniadanie biznesowe [VIDEO i FOTO]

Newsy, Noworoczne śniadanie biznesowe [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
10/01/2019 14:00

Nowe warunki inwestowania w Łomży i edukacja na rzecz przedsiębiorczości w ramach Akademii Biznesu - to tematy, które poruszono podczas noworocznego śniadania biznesowego w Parku Przemysłowym Łomża. Dzisiejsze spotkanie było otwarciem nowego cyklu rozmów przy kawie.

Śniadania biznesowe są inicjatywą uruchomioną w 2017 roku. Co jakiś czas w budynku Parku Przemysłowego w Łomży spotykają się m.in. przedsiębiorcy, samorządowcy i przedstawiciele samorządowych jednostek organizacyjnych, aby wspólnie wymienić się informacjami oraz doświadczeniami związanymi z biznesem.

- Jest to pomysł, który polega na integracji środowiska przedsiębiorców przy przysłowiowej kawie, ale przy tej okazji też zawsze przekazujemy garść bardzo ważnych i istotnych informacji dla przedsiębiorców - mówi Andrzej Garlicki, zastępca prezydenta Łomży.

Noworoczne śniadanie biznesowe poświęcono nowym warunkom inwestowania w Łomży. Jak zapewnia Andrzej Garlicki, przygotowywane jest ponad 140 hektarów terenów inwestycyjnych przy ul Meblowej. Drugim ważnym tematem była edukacja na rzecz przedsiębiorczości w ramach Akademii Biznesu, czyli połączenia szkolnictwa zawodowego z potrzebami rynku. Te istotne dla miasta tematy będą poruszane podczas śniadań także w przyszłości, dodatkowo Andrzej Garlicki poinformował dziś o planach powołania nowej rady zrzeszającej przedsiębiorców.

- Prezydent powoła nową radę gospodarczą, ta rada ma być trochę inną propozycją niż była w poprzedniej kadencji - mówi Andrzej Garlicki.

Rada miałaby się ukonstytuować, czyli powołać swojego przewodniczącego i sekretarza, a przewodniczący miałby reprezentować środowisko łomżyńskich przedsiębiorców w spotkaniach z inwestorami i przedsiębiorcami spoza Łomży.

<

Noworoczne śniadanie biznesowe [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

 • czarny chleb i czarna kawa - niezalogowany 2019-01-11 08:59:36

  Widzę ze prezydenta nie ma - bardzo dobrze. Wstydu biskup nie ma pokazywać się i udawać ze nic się nie stało. Trzeba mieć TUPET. Oj trzeba.

 • wróżbitahendryk - niezalogowany 2019-01-11 08:29:16

  wybory już niedługo, a kogo kościół namaści przegrywa durni ci politycy, że tego jeszcze nie załapali

 • enej - niezalogowany 2019-01-11 07:00:41

  Obowiązujący model relacji Kościół-państwo jest, zdaniem Gądeckiego, "modelem przyjaznej separacji" wprowadzonym po latach komunistycznych prześladowań Modelem alternatywnym jest "separacja wroga", czyli taka, która nie dopuszcza sfery duchowej do sfery publicznej. Inaczej mówiąc seperacja przyjazna to pozycja na kolanach przed kościołem i dojenie panstwa z kasy przez kościół

 • enej - niezalogowany 2019-01-11 04:32:26

  Obecności miejscowego kościoła we wszystkich dziedzinach zycia spoełecznego , gospodarczego politycznego , samorządowego jest dostatek pisząc skromnie a dosadnie wyjątkowy przesyt. Parafrazując nic nawet nie o nas bez nas. Oczywiście komicznym efektem tego jest obecnośc biskupa na śniadaniu biznesowym, Tylko w jednej dziedzinie ich brak, tej dla nich podstawowej. Umacniania i budowania społeczności wiary , jedności i miłości ducha.

 • uchacha - niezalogowany 2019-01-10 22:00:49

  Jeżeli to spotkanie biznesowe to co tam osobnik w czarnej kiecce robi?

 • enej - niezalogowany 2019-01-10 21:27:46

  ten enej powyżej to podszywający się pod mój nick z ekipy ratuszowej

 • modlę się za kościół w Łomży - niezalogowany 2019-01-10 21:27:42

  Gdzie muzyka gra?

 • enej - niezalogowany 2019-01-10 20:43:11

  Garlicki zaprosił Biskupa, na spotkanie? Przecież on ostatnio wszystkim opowiada, że jest za rozdziałem Kościoła od Państwa. Właściwie to opowiadał, w czasie kampanii gdy Kościół nie poparł Chrzana. Wtedy to bardzo był. Jakoś biedny Garlic zapomniał jak z tego poparcia korzystał przy swojej nominacji. A teraz mówi jak Nowacka i PO. Im się nie dziwimy. Garlicowi tak. Taki przecie święty. W katedrze co miesiąc śpiewa i tańczy. Dzisiaj Biskupa zaprasza na spotkanie. A latał i opowiadał o rozdziale. Zwykły manipulator. Pieprzył pan te dyrdymały już 4 lata. Ciemny lud to kupił. Tylko, że jedyne co pan zaproponował to zbudowanie ubojni. Wtedy to się pan schował na kilka tygodni i nie było pana widać. A teraz od nowa pieprzenie głupot i lans

 • uciekajace koryto - niezalogowany 2019-01-10 20:17:42

  POśLICA lata wokoło Biskupa i próbuje stwarzać pozory, że jest przez niego szanowana. Śmiech na sali. Pani Poseł, nawet cytowanie w każdym pani przemówieniu na zmianę Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego pani nie pomoże. Wiedzą oni, kim pani jest. I wiedza wszyscy w Warszawie. A napewno ci, którzy będą podejmowali decyzje o pani przyszłości.

 • antykler - niezalogowany 2019-01-10 18:54:08

  biskupi i księża mogą być dobrymi doradcami jak dorobic się na strzyżeniu klientów, tylko, że oni sakrobiznes prowadzą w innej rzeczywistości, wolnej od podatków, składek rachunkowości i innych obciążeń...

 • Ramp - niezalogowany 2019-01-10 17:58:38

  Boże i te babsko z PiSu co się wszędzie wpycha, drzwiami i oknami, wstrętny babsztyl!

 • aeiou - niezalogowany 2019-01-10 17:51:03

  Parodia..

 • integracja przedsiębiorców jak - niezalogowany 2019-01-10 16:48:34

  "śniadanie" bez kanapek ? "biznesowe" bez umów między kontrahentami ? "nowy cykl rozmów przy kawie" nie w kawiarni ? "alleluja" też na niby ? "biskup" zszedł z katedry ?

 • enej - niezalogowany 2019-01-10 16:46:03

  a pani poślica to tej sukienki na wysokości piersi nie ma przypadkiem ciut przyciasnej?

 • Jest wspaniale alleluja - niezalogowany 2019-01-10 16:11:10

  Kiwka i diety jeszcze trzeba zrobić i dodatki funkcyjne tak jak w radzie miasta

 • mieszkaniec - niezalogowany 2019-01-10 15:44:19

  Kościół prowadzi biznes w Łomży.

 • kiwka - niezalogowany 2019-01-10 15:34:47

  no no no "- Prezydent powoła nową radę gospodarczą, ta rada ma być trochę inną propozycją niż była w poprzedniej kadencji - mówi Andrzej Garlicki. Rada miałaby się ukonstytuować, czyli powołać swojego przewodniczącego i sekretarza, a przewodniczący miałby reprezentować środowisko łomżyńskich przedsiębiorców w spotkaniach z inwestorami i przedsiębiorcami spoza Łomży." to co bedzie robil vice ?

 • Qbuś - PdŁ - niezalogowany 2019-01-10 15:30:44

  biznesmen w czepku :) 5 foto super hahahahaha

 • Gizmo - niezalogowany 2019-01-10 15:19:10

  O i donalt się pokazał:)

 • ciekawostki - niezalogowany 2019-01-10 14:19:05

  Biskup z księdzem na "śniadaniu biznesowym" ? Przedsiębiorca ? Uwielbiam tych łomżyńskich "biznesmenów" przedsiębiorców ....

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

Fotobudka na wesele,komunie

Wynajmij Fotobudke na wesele,urodziny , imprezy okolicznościowe. Mamy jeszcze wolne terminy na 2019 rok. Numer tel:606257277..


Zobacz ogłoszenie

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie

wykonam drewnianą architekturę

Wykonam drewnianą architekturę ogrodową (altany, wiaty, stoły, ławy, domki dla dzieci, huśtawki itp.)


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie

DRUKARKA ELZAB ZETA 1800 ZŁ.

Drukarka fiskalna ELZAB Zeta to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Ze..


Zobacz ogłoszenie

Hydraulik

Hydraulika komplexowa - całe budynki od a do z - jak i stare intalacie modernizuiemy - kotły stare wymieniamy - z każdego materiału wykonuiemy..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT Łomża i okolice.OSOBOWE, TERENOWE I DOSTAWCZE . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych..


Zobacz ogłoszenie

Majsterkowicz - złota rączka.

Zatrudnimy MAJSTERKOWICZA w wieku 30-45 lat do stałej pracy 5 lub 6 dni w tygodniu. Oferujemy 17zł netto na start. Po 3 miesiącach przeszkolenia..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnię do produkcji

Zatrudnię osoby z doświadczeniem lub bez do produkcji ogrodzeń betonowych. Wysokie wynagrodzenie. Praca w Konarzycach. Więcej informacji udzielę..


Zobacz ogłoszenie

KUPIĘ AUTA

Kupię auta osobowe,terenowe,dostawcze.Zarejestrowane w Polsce lub do rejestracji Zainteresowani jesteśmy kupnem każdego samochodu niezależnie od..


Zobacz ogłoszenie

Praca w agencji turystycznej

Jeśli dużo się uśmiechasz, lubisz kontakty z ludźmi, obsługa komputera nie ma dla Ciebie tajemnic, to szukamy właśnie Ciebie na stanowisko doradcy..


Zobacz ogłoszenie

Sprzedam mieszkanie 61m2 Łomża

Sprzedam mieszkanie 61,5m2 do własnej aranżacji. Polecam Państwu przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 61,5m2. Budynek znajduje się na osiedlu..


Zobacz ogłoszenie

Toyota Corolla E12 2003 1.6

Auto z polskiego salonu w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jestem 2 właścicielem od 11 lat i przejechałem 113 tys. km. Obecny stan..


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT OSOBOWYCH, TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych właścicieli...


Zobacz ogłoszenie

Montaż Przydomowych

Nasza firma zajmuje się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków wiodących producentów. W naszej ofercie znajdują się najnowsze rozwiązania..


Zobacz ogłoszenie

Geodeta, mapy, wytyczenia,

Mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, pomiary realizacyjne, geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, pomiary inwentaryzacyjne, usługi..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"