:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy dworzec w Łomży. Poznaliśmy harmonogram prac budowlanych!

Aktualności, dworzec Łomży Poznaliśmy harmonogram budowlanych! - zdjęcie, fotografia
09/08/2018 09:52

W najbliższy poniedziałek rozpoczną się roboty związane z budową Miejskiego Centrum Przesiadkowo – Komunikacyjnego. Realizacja inwestycji wymaga zamknięcia wjazdu na teren Miejskiego Dworca Autobusowego oraz Miejskiej Hali Targowej od ul. Sikorskiego. Prace będą również prowadzone wzdłuż pawilonów handlowych przy Al. Legionów.

Harmonogram prac przewiduje, iż w poniedziałek 13 sierpnia wystartują roboty rozbiórkowe.
W pierwszej kolejności zostanie rozebrany murek od strony Hali Targowej oraz budynek z toaletą publiczną.

Podczas prowadzenia prac będzie można skorzystać z ogólnodostępnej toalety w Hali Targowej. Dostęp w godzinach 6.00 – 22.00.

Kolejnego dnia, 14 sierpnia do użytku oddany zostanie parking wybudowany wzdłuż torów kolejowych, przy ul. Dworcowej. Będzie można tam parkować swoje pojazdy.

W czwartek 16 sierpnia MPEC ruszy z przebudową sieci ciepłowniczej od strony Hali Targowej. W tym samym czasie Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej przystąpi do rozbiórki elementów drogowych na wjeździe na teren dworca i do Hali Targowej od strony ul. Sikorskiego.

Plan Urzędu Miasta zakłada rozpoczęcie budowy kanału deszczowego od strony ul. Sikorskiego 20 sierpnia. Gdy to nastąpi wjazd na dworzec autobusowy oraz dojazd do Hali Targowej będzie możliwy jedynie ul. Dworcową przez okres miesiąca – do pięciu tygodni.

Od początku września Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zamierza rozpocząć budowę kanalizacji sanitarnej w rejonie przydworcowych pawilonów handlowych. Jej realizacja będzie wiązała się przebudową nawierzchni ciągu komunikacyjnego, co na okres około miesiąca utrudni dostęp do znajdujących się przy nim obiektów handlowych.

Prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski zachęca właścicieli pawilonów oraz najemców lokali w Hali Targowej do wzięcia udziału w spotkaniu, podczas którego zostanie omówiony sposób realizacji inwestycji.

Spotkanie zaplanowano na poniedziałek 13 sierpnia 2018 r., o godz. 18.00 na terenie Targowiska przy Miejskiej Hali Targowej.

<

Nowy dworzec w Łomży. Poznaliśmy harmonogram prac budowlanych! komentarze opinie

  • juventus tröja - niezalogowany 2019-01-03 02:30:09

    billige fotballdrakter maglie calcio maglie calcio a poco prezzo

  • Günstige fußballtrikots - niezalogowany 2018-12-06 01:51:46

    maglie calcio bambino Billige Fodboldtrøjer fußballtrikots Günstige

  • fotballdrakter - niezalogowany 2018-12-04 06:26:00

    Billige Fodboldtrøjer Børn Billige Fodboldtrøjer Fodboldtrøjer

  • maglie calcio poco prezzo - niezalogowany 2018-12-03 08:53:08

    ymxvf7pr rqwivy Fodboldtrøjer 5csw6d nrimpa cndwlxf5u zrvqacf fotballdrakter barn k5e1pqtiwy vyu9nxqmh qjh2dok7 0mcw63apuy fotbollströjor 2lrj7vg ep1l6kao

  • Gość - niezalogowany 2018-08-13 08:37:59

    enej nie poganiaj mnie bo tracę oddech, nie poganiaj mnie bo tracę rytm a w tym wszystkim tracę stołek nie pomoże mi już żaden rym. Partia na mnie się wypina, od koryta mnie odcina itp.itd. Śpiewający prezio.

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:20

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:19

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:19

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:19

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:10

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:10

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-10 05:30:10

    Brawo Panie Prezydencie!!! Proszę nie zwalniać tępa bo jest naprawdę dobrze. Ma Pan Nasze głosy!!!

  • Burberry - niezalogowany 2018-08-09 18:19:40

    Jakim trzeba być tępym aby myśleć że ilośćskomplikowanych komentarzy ma jakies znaczenie

  • Rudzia - niezalogowany 2018-08-09 16:54:15

    Chrzanowski masz mój głos. :)

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-09 13:25:50

    będzie ? tylko kiedy ? nie ma nawet wykonawcy, a juz sukces ? Kto Ci placi za pisanei tych bzdet ! nowy prezydent to zbada !

  • Czerwony Wiewior - niezalogowany 2018-08-09 12:54:20

    Będzie nowy dworzec to i muzyczka ze Śniadowa będzie miała gdzie grać

  • enej - niezalogowany 2018-08-09 12:54:01

    U mnie wszyscy znajomi głosują na Chrzanowskiego bo do tej pory tylko on coś zrobił i daje realną szansę żeby coś się zmieniło. Zresztą każdy to widzi... Inni kandydaci nic nowego nie zrobią.. Ale Chrzanowski bardzo dobrze sobie radzi trzeba przyznać. Jeszcze 4 lata temu nie było ani parku, ani nowego dworca ani becikowego, pomocy dla przedsiębiorców, ciekawe co szykuje na kolejne 4 lata. Moim zdaniem Chrzanowski inwestuje w najważniejsze i jeszcze nikt tak nie rządził w Łomży

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-08-09 12:48:55

    Prezydenci Łomży to chyba brali pieniądze za picie kawki... Dziwne, że nikt nie chciał wyremontować dworca. Chyba się bali, bo to jednak spory problem i inwestycja, ale zarazem bardzo potrzebna rzecz. Dlatego głosuje na Chrzanowskiego bo pierwszy się nie bał tego zrobić. Nie głosowałem na niego 4 lata temu, bo myślałem , że kolejny złodziej... Jednak młoda krew to młoda krew. A zdecydowanie, odwaga i pracowitość to powinien mieć każdy prezydent!!!!! Mam nadzieje, ze nikt nie zaglosuje na Muzyk bo ona zrobi co kościół jej będzie kazał a teraz potrzebujemy człowieka, który ma swoje zdanie... Wszyscy Łomżacy powinni się zastanowić na kogo chcą głosować, bo więcej nie można znieść takiego lenistwa i rozkradania pieniedzy lomzyniakow przez prez.Łomży!!!!!!

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-08-09 12:47:57

    Prezydenci Łomży to chyba brali pieniądze za picie kawki... Dziwne, że nikt nie chciał wyremontować dworca. Chyba się bali, bo to jednak spory problem i inwestycja, ale zarazem bardzo potrzebna rzecz. Dlatego głosuje na Chrzanowskiego bo pierwszy się nie bał taki rzecz. Nie głosowałem na niego 4 lata temu, bo myślałem , że kolejny złodziej... Jednak młoda krew to młoda krew. A zdecydowanie, odwaga i pracowitość to powinien mieć każdy prezydent!!!!! Mam nadzieje, ze nikt nie zaglosuje na Muzyk bo ona zrobi co kościół jej będzie kazał a teraz potrzebujemy człowieka, który ma swoje zdanie... Wszyscy Łomżacy powinni się zastanowić na kogo chcą głosować, bo więcej nie można znieść takiego lenistwa i rozkradania pieniedzy lomzyniakow przez prez.Łomży!!!!!!

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-08-09 12:41:03

    W końcu ktoś pomyślał. Łomża to 66tysięczne miasto, taki dworzec to wstyd i hańba. Dworzec jest w centrum Łomży.... Dobrze, że troche w niego zainwestowali, trzeba to zrobić raz a dobrze. Był projekt na internecie, zapowiada się nieźle. Dobry pomysł Panie Mariuszu, dworzec to jedna z najważniejszych rzeczy w mieście!!!

  • grecky - niezalogowany 2018-08-09 12:21:01

    Chrzanowski pokazał że infrastruktura to jego oczko w głowie. I to bardzo dobrze o nim świadczy.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 12:16:57

    Rozsądne rozwiązanie.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 12:04:47

    Garlicki to v-ce d/s inwestycji to on rządzi .....Dworzec też pewnie sprzedał bo kasa potrzebna była......

  • Obywatel - niezalogowany 2018-08-09 12:02:37

    PO w Łomży nie wygra, to jest oczywiste

  • młody - niezalogowany 2018-08-09 11:49:36

    pełowce też nie wygrają

  • frankO - niezalogowany 2018-08-09 11:49:25

    No i to jest fachowa robota. Wszystko elegancko rozpisane kiedy i co zostanie wykonane. Pełen profesjonalizm.

  • frankO - niezalogowany 2018-08-09 11:49:24

    No i to jest fachowa robota. Wszystko elegancko rozpisane kiedy i co zostanie wykonane. Pełen profesjonalizm.

  • lidelboy - niezalogowany 2018-08-09 11:45:09

    Chrzanowski to tylko potwierdza że musisz zakładać swój komitet i startować w wyborach. Wygraną masz w kieszeni

  • Merq - niezalogowany 2018-08-09 11:43:46

    I prawidłowo. Najważniejsze, że sprawa ta idzie do przodu

  • scan - niezalogowany 2018-08-09 11:43:39

    Ja podobnie jak zdecydowana większość moich znajomych, przyjaciół prezydenturę chrzanowskiego oceniam bardzo pozytywnie. Robi on bardzo dużo dobrego dla miasta i nie zmienią tego prostackie wpisy kilku osób których chrzanowski wyrzucił za lenistwo lub którzy mają swój interes w tym żeby szkalować i oczrerniać bezpodstawnie obecnego włodarza miasta.

  • Easy men - niezalogowany 2018-08-09 11:41:37

    Chrzanowski chce dobrze dla Łomży i to widać. A taka Muzyk np? Dla niej liczy się tylko kariera.. i wszystko po trupach do celu.

  • Emilia R. - niezalogowany 2018-08-09 11:37:47

    Przecież wystarczy rozejrzeć się i każdy zobaczy, że Łomża zmienia się na lepsze.

  • Pan Adam - niezalogowany 2018-08-09 11:36:18

    hahahaha odżyło :d koledzy odżyli jak robote dostali :D hahahahahha

  • enej - niezalogowany 2018-08-09 11:32:51

    darekk miasto ogólnie odżyło za kadencji Chrzanowskiego!!!

  • enej - niezalogowany 2018-08-09 11:32:51

    darekk miasto ogólnie odżyło za kadencji Chrzanowskiego!!!

  • Wiesław M. - niezalogowany 2018-08-09 11:24:24

    Idźta mnie z tą Muzyk. Nie głosuję na takich ludzi. Trzeba mieć jakieś zasady jak np Pan Chrzanowski

  • maxx - niezalogowany 2018-08-09 11:16:53

    Fałszywym ludziom mówimy NIE! Pani M.

  • darekk - niezalogowany 2018-08-09 11:16:04

    No i brawo. W końcu zmodernizują ten relikt przeszłości jakim był dworzec. Wszędzie są nowoczesne dworce tylko u nas jakiś wczesny PRL. Świetna decyzja Panie Prezydencie!!!!! Jedna kadencja to za mało żeby wznieść Łomżę na należne jej miejsce ale po tych 4 latach i tak Chrzanowski wyprowadził miasto na prosto. Liczę na jego kolejną kadencję. Mój głos ma na pewno

  • darekk - niezalogowany 2018-08-09 11:16:04

    No i brawo. W końcu zmodernizują ten relikt przeszłości jakim był dworzec. Wszędzie są nowoczesne dworce tylko u nas jakiś wczesny PRL. Świetna decyzja Panie Prezydencie!!!!! Jedna kadencja to za mało żeby wznieść Łomżę na należne jej miejsce ale po tych 4 latach i tak Chrzanowski wyprowadził miasto na prosto. Liczę na jego kolejną kadencję. Mój głos ma na pewno

  • darekk - niezalogowany 2018-08-09 11:16:04

    No i brawo. W końcu zmodernizują ten relikt przeszłości jakim był dworzec. Wszędzie są nowoczesne dworce tylko u nas jakiś wczesny PRL. Świetna decyzja Panie Prezydencie!!!!! Jedna kadencja to za mało żeby wznieść Łomżę na należne jej miejsce ale po tych 4 latach i tak Chrzanowski wyprowadził miasto na prosto. Liczę na jego kolejną kadencję. Mój głos ma na pewno

  • darekk - niezalogowany 2018-08-09 11:16:04

    No i brawo. W końcu zmodernizują ten relikt przeszłości jakim był dworzec. Wszędzie są nowoczesne dworce tylko u nas jakiś wczesny PRL. Świetna decyzja Panie Prezydencie!!!!! Jedna kadencja to za mało żeby wznieść Łomżę na należne jej miejsce ale po tych 4 latach i tak Chrzanowski wyprowadził miasto na prosto. Liczę na jego kolejną kadencję. Mój głos ma na pewno

  • MatyldaXD - niezalogowany 2018-08-09 11:12:04

    no fakt, nie wszystkim się podoba zatrudnianie kolegów, brak kompetencji, ogromne zadłużenie

  • d.rect - niezalogowany 2018-08-09 11:08:53

    Chrzanowski ma duże poparcie i jak widać nie wszystkim to się podoba :D

  • 00 - niezalogowany 2018-08-09 10:57:07

    Tylko Pan Chrzanowski jest wstanie wysuszyc to błoto POpaprancow,to jedyny kandydat na Prezydenta Łomży. Całą rodziną i ze wszystkimi znajomymi oddam na niego głos.

  • merkury - niezalogowany 2018-08-09 10:53:49

    Dajcie spokój już z tą Muzyk. Kobieta się nie nadaje na takie stanowisko

  • speech - niezalogowany 2018-08-09 10:45:23

    Tylko Chrzanowski z obecnych kandydatów się nadaje na prezydenta

  • kONESERT - niezalogowany 2018-08-09 10:44:48

    Harmonogram prac przewiduje, iż w poniedziałek 13 sierpnia wystartują roboty rozbiórkowe. W pierwszej kolejności zostanie rozebrany murek od strony Hali Targowej oraz budynek z toaletą publiczną.

  • kONESERT - niezalogowany 2018-08-09 10:44:24

    Ludzie jeden troll zachwalający Muzyk nie zmieni faktu że ona nie ma kompetencji ani wiedzy żeby pełnić funkcję publiczną.

  • rejes - niezalogowany 2018-08-09 10:43:43

    wiesio dobrze znasz Muzyk?

  • peło - niezalogowany 2018-08-09 10:43:06

    wiesio troll się odezwał haha

  • Brick - niezalogowany 2018-08-09 10:42:22

    Borysewicz? Muzyk? Ten z 4lomza? Nie dziękuję.

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:25

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:25

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:24

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:24

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:24

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:24

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Wiesio Łomżyca - niezalogowany 2018-08-09 10:38:24

    ale Twój głos waży tylko 1 to że dodasz 100 komentarzy dziennie zachwalających Chrzanowskiego wyników wyborów nie zmieni :D

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-08-09 10:32:52

    Niech sobie niektórzy narzekają, jak nie mają co robić. Ja tym bardziej oddam głos na Chrzanowskiego

  • ppapapappa - niezalogowany 2018-08-09 10:31:04

    małymi kroczkami hahahaha to nawet krok nie jest bo na kroki trzeba miec kase. ja sie nie umie zarządzać budżetem to tak jest pappapapa chrzanowski

  • Ewaa - niezalogowany 2018-08-09 10:26:22

    Dobrze, że w końcu coś się dzieje w tej sprawie.

  • południe - niezalogowany 2018-08-09 10:21:08

    Małymi kroczkami do celu :) Brawo

  • hej - niezalogowany 2018-08-09 10:18:45

    Nie dla peowców i Muzyk. To najgorszy wybór

  • Josef - niezalogowany 2018-08-09 10:17:31

    Właśnie. Ludzie tylko narzekać potrafią.. A to w końcu Chrzanowski się za to zabrał. Poprzednicy co z tym zrobili?

  • kupaśmiechu - niezalogowany 2018-08-09 10:11:04

    do interesów głowy to nasz prezydent nie ma to tak jakby sprzedać merca beczkę i kupić za to nową Corsę niby nowy, ale ....

  • Krystynka - niezalogowany 2018-08-09 10:05:22

    dalej nie ma wykonawcy i pieniędzy widać, no to nas chrzanowski wkopał

  • adrian maliszewski - niezalogowany 2018-08-09 10:04:33

    no dobra ale prace zakłądają tylko uprzątniecię terenu i przygotowanie do budowy, ale co z BUDOWĄ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????? nie ma chętnych za te pieniadze!

  • PKS - niezalogowany 2018-08-09 10:03:33

    Akurat z tym się nie zgodzę. Bo dworzec w Łomży straszy już od bardzo wielu lat, a to on w końcu się za to zabrał. Ciąg sklepów na dworcu już dawno został wyremontowany i chociaż to dobrze wygląda. Poczekajmy do końca budowy dworca.

  • alutka29 - niezalogowany 2018-08-09 10:02:43

    niech ten człowiek juz lepiej rzeczywiscie nie kandyduje, muzyk będzie lepsza albo borysewicz, kazdy inny nie zatrudniający kolegów