:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy dyrektor WORD był przemytnikiem!

Region, dyrektor przemytnikiem! - zdjęcie, fotografia
10/01/2019 09:30

Prawie 2 lata temu sąd skazał go za próbę przemytu blisko 4 tysięcy paczek papierosów, a w poniedziałek 7 stycznia odebrał nominację na stanowisko dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku. W polskim prawie zatarcie skazania w przypadku zapłacenia grzywny następuje po roku. Maciej Kudrycki w świetle prawa jest więc osobą niekaraną.

O sprawie poinformował portal bia24.pl, do którego po odebraniu przez Kudryckiego nominacji zgłosili się czytelnicy, dołączając także notatkę prasową sporządzoną przez Podlaski Oddział Straży Granicznej.

W notatce czytamy, że w 2016 roku funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie zatrzymali do kontroli Renault Scenic, w którym ujawniono prawie 4. tys paczek nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości 53 tys. złotych. Kierowcą pojazdu okazał się 42-letni obywatel Polski, który przyznał się do przemytu. Przeciwko mężczyźnie wszczęto postępowanie karno-skarbowe.

Z uzyskanych przez portal bia24 informacji wynika, że bohaterem notatki był o nowy dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Białymstoku. Maciej K. dobrowolnie poddał się karze. Sąd wymierzył mu karę grzywny w wysokości 30 tys. złotych, uznając także, że przemyt czterech tysięcy paczek papierosów był wykroczeniem skarbowym.

Zatarcie skazania w przypadku zapłacenia grzywny następuje po roku. W świetle prawa, skazanie Kudryckiego zostało zatarte i jest on osobą niekaraną.

Powołanie na stanowisko dyrektora WORD w Białymstoku zostało wręczone Maciejowi Kudryckiemu 7 stycznia bieżącego roku. Kudrycki jest magistrem wychowania fizycznego, ukończył WSWFiT w Supraślu, studium podyplomowe organizacji i zarządzania oświatą, obecnie studiuje MBA na WSE w Białymstoku. W przeszłości był m.in. trenerem i kierownikiem drużyny Jagiellonii Białystok, dyrektorem Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego w Białymstoku oraz trenerem i koordynatorem programu "Piłkarska Przyszłość z Lotosem" w MOSP Białystok. Był także pracownikiem naukowym WSAP Białystok, pełnił również funkcję dyrektora Podlaskiego Klubu Biznesu.

Papierosy ukryte w Renault Scenic

<

Nowy dyrektor WORD był przemytnikiem! komentarze opinie

  • filip z konopi - niezalogowany 2019-01-11 07:45:42

    wolny strzelec - a pokaż mi kogoś w polityce nie umoczonego? Po prostu niektórzy lepiej się kryją...

  • ali - niezalogowany 2019-01-11 06:28:33

    Przyznaj się kim jesteś? Jehowy czy ateista?

  • Lekarz prawdę Ci powie - niezalogowany 2019-01-10 17:12:05

    Ten jehowy to jest pojebany do potęgi.

  • ?! - niezalogowany 2019-01-10 16:29:51

    @ Mieszkaniec Łomży Curriculum Vitae nie widział może czytać nie mumie ? Jezus też nie pozostawił rękopisów jakby ewangelii sam napisać nie umiał więc analfabetyzm to nic wstydliwego - nieprawdaż ? Szkoda trochę że uczeni w piśmie czytają ze zrozumieniem tylko to ci im pasuje !

  • przemyt przed cenzurą kościeln - niezalogowany 2019-01-10 16:24:40

    @ Czym tu się podniecać zawdzięczamy to Wielkiemu pontyfikatowi wielkiego JPII bo wielkie rzeczy uczynił ks.duszpasterzom ks.zło dziejów chwały chrystusowej nie tylko przy kurii rzymskiej

  • Mieszkaniec Łomży - niezalogowany 2019-01-10 16:22:35

    Czego się czepiacie Pana Olbrysia? Pretensje do garbatego. Ma prawo wszystkich nie znać. Sprawa nie dotyczy Łomży a Białegostoku więc mógł go nie znać, powołuje cały zarząd a nie tylko wicemarszałek

  • Czym tu się podniecać - niezalogowany 2019-01-10 16:14:37

    Wszyscy kradną w polityce, wielkie rzeczy W społeczeństwie panuje już znieczulica Nie ważne po czy PiS PSL Wszystkie takie same złodzieje

  • enej - niezalogowany 2019-01-10 16:06:05

    hahahah no prosze to jest dobra zmiana. Tak wygladają profesjonalne elity w wydaniu PiS . Kompromitacja , powinien być niezwłocznie odwołany a co najwazniejszy nigdy nie powinien być powołany. Osoba dyrektora WORD to ktoś szczególnego zaufania a ten pan pomimo zatarcia kary takiego zaufanie mieć nie może.

  • antyPiS - niezalogowany 2019-01-10 13:59:00

    jak przestępca to znaczy, że nadaje się na wysokie stanowisko mianowane przez PiSlamistów

  • obywatel X - niezalogowany 2019-01-10 13:01:25

    Do końca życia nie powinien już zająć żadnego stanowiska kierowniczego. To co skurw...y odstawiają to się w głowie nie mieści.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2019-01-10 11:58:35

    jeden mały skok,to mu udowodnili, bo został złapany na gorącym uczynku, a ile razy wcześniej mu się udało ? po wyrokach , nawet i już zatartych masz w Sejmie jakiś przedstawicieli PO i PSL ? Jeden wyskok i grzech przeszłości ma go skreślić oraz zrobić z niego recydywę do końca życia? NIE , ale nie musi piastować funkcji publicznych, niech się samorealizuje w sektorze prywatnym. Czym do tej pory się wykazał magister WFu :) że wsadzili go na ten stołek ? To nie macie już lepszych i niekaranych kandydatów w PiSie ?

  • przemyt przed cenzurą kościeln - niezalogowany 2019-01-10 11:41:39

    @ Platforma do domu! tak Duch wzywany staraniem JPII odnawiał oblicze ziemi tej Ziemi i dopomagał Polakom i innym ofiarom Ks.Anty Chrystów w imię Boże gwałtach nie tylko "maluczkich" ale i starych również bezradnych wobec kultu kultury ks.krwiopijców wychowanych do koncelebracji ofiary również z pracy i portfeli "Kościoła domowego" mającego dzień wolności podatkowej ... posunięty dalej niż reprodukcja "dożynanej" owczarni ... ... by krwiopijcom żyło się WYgodniej

  • święta trójca - niezalogowany 2019-01-10 11:34:40

    Biskup rozgrzeszył, a nawet trzech.

  • Platforma do domu! - niezalogowany 2019-01-10 11:29:48

    bez przesady, jeden mały skok, odpwiedział za swoje czyny, a jak posłowie z PO i PSL do dzisiaj zasiadają w polskim parlamencie, a okradali i oszukiwali Polaków to było dobrze tak? i oni są dzisiaj bez karni?

  • przemyt przed cenzurą kościeln - niezalogowany 2019-01-10 11:24:42

    @ Największa banda to PO i PSL no ale to parafialne bandy komuś one jednak aportowały jak owczarki w zębach przynoszące pasterzom

  • przemyt przed cenzurą kościeln - niezalogowany 2019-01-10 11:23:10

    @ Apolityczność to fikcja - fikcja prawna a to znaczy że to fikcja namaszczona na dobro wspólne z którego nieliczni korzystają wygodnie sobie reszta ma przesrane do fikcja nawet prawna zawsze pozostaje gówno prawdą z jaką nie da się żyć na dłuższą metę bo to jak z k u r w ą założyć rodzinę i udawać że współżycie z cnotą zachowującą wierność miłość i uczciwość ... taką mamy Matkę Kościół staraniem JPII który na obrazy skierował wiernych by się na malowidła patrzyli jak wół na "malowane wrota" (taka stara tarcza do przykuwania uwagi i tumanienia) ... podczas zabiegu niszczącego potencjał witalny ujarzmianego(kastrowanego) woła

  • Największa banda to PO i PSL - niezalogowany 2019-01-10 11:22:31

    Przecież facet widnieje jako niekarany. Jeden wyskok i grzech przeszłości ma go skreślić oraz zrobić z niego recydywę do końca życia? Z tego co widać w jego biografii facet jest konkretny i doświadczony

  • Apolityczność to fikcja - niezalogowany 2019-01-10 11:10:01

    Raczej wicemarszałek Olbryś nie miał tu za dużo do powiedzenia. W sprawie Łomży na pewno ale Białystok dał swojego człowieka

  • przemyt przed cenzurą kościeln - niezalogowany 2019-01-10 11:08:58

    Mr.Jezus stał się przemytnikiem przemycił do "owczarni" "arcy kapłanów" klucze do otwarcia bram piekielnych religijnego paśnika w celu rozdania tych kluczy "owcom" by stały się bardzie podobne do Ludzi (do Pasterzy) ;/ za takie dzieło został surowo ukarany ale klucze poszły w świat bo nie tylko Św.Piotr stał się szafarzem "narzędzi" zbawienia które Ks.Jezus stara się zatrzymać przy sobie na wieki wieków amen czyniąc wielką tajemnice siary ... ... piekielnego wyznania wiary "Ojca" dyktatora deprecjonującego wartości przemycone (przez posłannictwo Ojca Jezusa który nie jest rogatym b y d l a k i e m na o b r a z a i p o d o b i e ń s t w o barana w owczym stadzie)

  • woda w ustach - niezalogowany 2019-01-10 11:04:38

    ciekae czy portalik szczekający na prezydenta się sprawą zinteresuje. Zasłyneli z wybiórczych informacji. Ciekawe dlaczego tej sprawy NIE PORUSZA. Ani Edukatora. Ani ulotek wyborczych w Kościele. Pseudo niezależni...tylko uzależnieni. Rodzina "Bandich".

  • wolny strzelec - niezalogowany 2019-01-10 11:03:43

    Czy w tym PiSie nie ma już prawych ludzi, nie umoczonych w jakieś świństwa i przekręty, muszą takich podejrzanych typów promować ?

  • krzywe nogi - niezalogowany 2019-01-10 11:00:34

    Każdy popełnia błędy. Nawet Biskup.

  • ? - niezalogowany 2019-01-10 10:51:57

    To Olbryś mianował na dyrektora gościa skazanego za przemyt?

  • Babcia - niezalogowany 2019-01-10 10:42:44

    Brawo panie Olbryś. Pokaż mi jakimi ludźmi się otaczasz, a powiem ci kim jesteś. Wstyd dla PiS.

  • ! - niezalogowany 2019-01-10 10:27:44

    no właśnie czyli czyn typu mandat drogowy wielkie halo

  • chłop z mazur - niezalogowany 2019-01-10 10:11:25

    No proszę, wszechstronna działalność "biznesowa"...

  • środkowy palec - niezalogowany 2019-01-10 10:09:51

    takie prawo. niestety. Tu przynajmniej poodał się i przyznał. A ilu takich chodzi i nigdy nie zostanie ukaranych za swoje zagrywki? A nawet ludzie im chodniki czerwone ścielą, pierścienie całują i w pałącach dożywają sędziwego wieku.

  • stary kibic - niezalogowany 2019-01-10 09:37:14

    Do listy kim był dorzućcie, że też bramkarzem ŁKS Łomża. Starsi kibice pamiętają

Dodajesz jako: |