Nowy gracz przed wyborami samorządowymi. Powstała Inicjatywa „Przyjazna Łomża” [VIDEO i FOTO]

Łomża, gracz przed wyborami samorządowymi Powstała Inicjatywa „Przyjazna Łomża” [VIDEO FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
09/07/2018 10:02

Dziś o godz. 10.00 w Hotelu Gromada w Łomży odbyła się konferencja prasowa poświęcona powstaniu Inicjatywy samorządowej „Przyjazna Łomża”. Ruch samorządowy wywodzi się oddolnie, z rad osiedli. Pomysłodawcą projektu jest miejski radny Dariusz Domasiewicz.

- Łomża stała się zabawką na szachownicach różnych partii politycznych. Gdzieś tam w Warszawie, w Białymstoku, a może nawet Toruniu, próbują określać kto tu u nas, musi być prezydentem, a tak naprawdę to ludzie zdecydują. Ta inicjatywa służy temu, żeby ludzie, którzy chcą wpływać na sprawy naszego miasta, tutaj się włączyli i to oni przejęliby tę inicjatywę – mówi radny miejski uczestniczący w konferencji prasowej Tadeusz Zaremba.

Inicjatywa „Przyjazna Łomża” jest ruchem oddolnym wywodzącym się rad osiedli, rad spółdzielczych, do którego może dołączyć każdy, komu zależy na rozwoju miasta Łomża. Z konferencji dowiedzieliśmy się, że ruch jest otwarty na każdego. Bez względu na partię, do której należy. Prawdopodobnie ruch wystawi swojego kandydata na prezydenta Łomży i najpewniej będzie to Dariusz Domasiewicz, choć on sam nie potwierdził jednak tej informacji.

- Na dzień dzisiejszy nasze spotkania nie mają charakteru stricte wyborczego. O żadnych listach nie rozmawiamy. Na razie skupiamy się na diagnozie tego, co w mieście jest pilnie potrzebne do wykonania – mówi radny Dariusz Domasiewicz.

Ruch pragnie stworzenie autonomicznego, niezależnego od partii politycznych Samorządu Łomży obejmującego prezydenta, radę miejską, samorządy osiedlowe i spółdzielcze oraz organizacje non-profit. Czas przed kampanią wyborczą ma zostać wykorzystany do dyskusji ze wszystkimi, którzy pragną rozwoju gospodarczego i społecznego miasta. W tym okresie dyskusja ma skupić się na czterech głównych kwestiach:

Jakie są realne potrzeby seniorów oraz jak możemy je najpełniej zaspokoić poprzez współpracę formalnych i nieformalnych instytucji, organizacji, środowisk? Jak skuteczniej niż dotąd zapewnić dobre warunki startu życiowego młodych i młodej rodziny bez konieczności emigrowania z Łomży? W jaki sposób wspierać rozwój konkurencyjnej gospodarki lokalnej, zdolnej do oferowania atrakcyjnych miejsc pracy i wyższych wynagrodzeń napędzającej lepsze finansowanie budżetu miasta? Jakimi działaniami powinniśmy poprawić komfort zamieszkania, odpoczynku i rekreacji różnym grupom mieszkańców Łomży?

Dla zainteresowanych dołączeniem do ruchu lub zakomunikowaniem potrzeb czy inicjatyw został stworzony adres kontaktowy: [email protected], pod którym można wypowiedzieć się, odnosząc się do tematyki społecznej lub gospodarczej rejonu.

Nowy gracz przed wyborami samorządowymi. Powstała Inicjatywa „Przyjazna Łomża” [VIDEO i FOTO] komentarze opinie

  • Hej hello - niezalogowany 2018-07-10 18:54:47

    Co to za ludzie są to każdy z innej wioski przybyl ? To z gminy Łomża nowi ?

  • gggmole - niezalogowany 2018-07-10 13:17:28

    To nie o to chodzi, ze ktoś Wam chce dopiec z przed ekranu. Ale prawda jest taka że z takim składem to Wy możecie przysłowiowe liście pompować. W składzie, gdzie każdy Pies z innej budy to pamiętajcie, nigdy zgody nie będzie.

  • Kasa - niezalogowany 2018-07-10 13:02:03

    RADNI NISZCZĄ ŁOMŻĘ.TO SĄ KATOLICY.

  • Takigosc - niezalogowany 2018-07-10 11:41:41

    Najprosciej to siedziec za szklanym ekranem i wyzywac innych i narzekac no tak to jest proste a Ci co siedza w Urzedzie niech dalej robia co chca podnosza wszystkie oplaty itd.

  • Andrzejek1 - niezalogowany 2018-07-10 10:00:42

    Co za Twór jakaś gruba z Rossmanna o dziwnym pochodzeniu, Dziadek do orzechów, komuch i Darek wyskoczek z PO i oni chcą zmieniać Łomżę? Buhahahaha

  • prawdziwy Łomżyniak - niezalogowany 2018-07-10 07:57:05

    enej ty tak Muzykalnej broniłeś. co teraz słyszysz dopiero że fałszowała????

  • enej - niezalogowany 2018-07-10 06:36:25

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • hej - niezalogowany 2018-07-10 05:43:59

    Podobno Muzyk ma nie wystartować w nadchodzących wyborach, ma wyrzuty sumienia z tego jak się zachowała w trakcie swojej pracy w urzędzie. Chrzanowski ma wystartować i ma dużą szansę na wygraną.

  • Upadły aniol - niezalogowany 2018-07-09 21:42:20

    Wszystko jest na sprzedaż Choć nie chcemy to świat nas zmusza Jak wysoka cena W nas coś zmieni i poruszy Wszystko jest na sprzedaż Nawet wtedy gdy chcesz inaczej Bo zawsze jest ktoś, kto chce zapłacić Wszystko jest na sprzedaż Sprzedajemy też naszą wiarę Choć życie jak rzeka Porywa i winnych każe Wszystko jest na sprzedaż Jeśli tylko coś jest warte Świat przechodzi wciąż z rąk do rąk... Śpiewał Demonów a dziś śpiewają radni co przez 4 lata nic nie zrobili, śpiewaja 3 radnych z PiSu co fałszywie popierali prezydenta, śpiewal Borysiejewicz gdy chciał do PiSu i SPIEWALA MUZYK GDY DOBIJALA TARGU Z TADEO. WSTRECIUCHY DZIEKI KTORYM SWIAT STAJE SIE BRZYDSZY!!

  • Jagoda - niezalogowany 2018-07-09 21:35:10

    Pani Agnieszka jest tak zestresowana bo wie że dochodzą głosy o błędnej decyzji w Warszawie. Dopiero teraz oorzytomnieli dym z kadzideł biskupa opadł i trzeźwo myślą. Pukajansie w głowę ale już jest za późno. Oliwa sprawiedliwa.

  • polo - niezalogowany 2018-07-09 21:24:16

    Wielkim przegranym będzie biskup, bo podzielił PiS, co w konsekwencji przyczyni się do wygranej kogoś z opozycji. No i niech ma tak jak chciał, skończą się wpływy w ratuszu.

  • Obserwator Łomzyskie sceny pol - niezalogowany 2018-07-09 20:44:18

    No to Dariusz podziękował ładnie kolegom z PO Maciejowi , Stanisławowi i Cezaremu wypioł na nich się haha ciekawe za kim sie opowie pani radna z PO Edyta bo coś cicho o niej coś tak czuje że tez podziekuje kolegom z parti za dalszą wspólpracę jak widać i PiS i PO to siebie warte same szybkie koty co sie wyprzedaja na zakrętach

  • nani - niezalogowany 2018-07-09 19:50:02

    Chrzanowski oficjalnie ogłosił że zamierza startować w wyborach i nie zamierza odpuścić zdradzieckiej blondynce

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 19:49:28

    oj rozszczekały się pisobolszwickie ratuszowe trole. Przyczyna prozaiczna pojawił się nowy nieujebany w nic kandydat który może w pizdu w kosmos wyjebac całe to pisowskie skompromitowane towarzystwo. Kochani łomzyniacy jak nie skorzystamy z tej okazji i nie zagłosujemy na tego nowego człowieka to juz nigdy nie bedziemy mogli pojrzec sobie w twarz nie widzac w lustrze zwykłych frajerów.

  • nani - niezalogowany 2018-07-09 19:49:25

    Chrzanowski oficjalnie ogłosił że zamierza startować w wyborach i nie zamierza odpuścić zdradzieckiej blondynce

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 19:48:35

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • igorsd - niezalogowany 2018-07-09 19:44:36

    Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra Chrzanowski wystartuje w wyborach i wygra

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-09 18:59:11

    Muzyk to katastrofa dla miasta..................

  • polo di - niezalogowany 2018-07-09 18:27:48

    poniedziałek, 09 lipca 2018 13:18 Umieszczone przez: Panidomu Moja Agnieszko Moja Agnieszko byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą wiesz??? Dałem ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc, a Ty w podzięce chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma! Moja Agnieszko przyprowadziłem Cię z ulicy, Wprowadziłem w politykę Cię - jak brat. Dałem Ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc , a Ty w podzięce. Chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej! Ref. Teraz pijesz winio, pijesz aż do dna. Łomża- Toruń - WAWA jeździsz gdzie się da. Chciałabyś zapomnieć, uciec gdzie się da. Teraz spać nie możesz - ZDRADA swoje prawa ma! Teraz Toruń będzie, drugim domem Twym, Hymn wdzięczności będziesz śpiewać z Tadziem swym. Chcielibyście ukryć prawdę..gdzie się da. Może spać spokojnie - KTO MORALNOSC W DUSZY MA!!

  • merty - niezalogowany 2018-07-09 18:26:11

    Chrzanowski zakładaj swój komitet mój głos masz.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 16:54:17

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 16:53:43

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • darekk - niezalogowany 2018-07-09 16:52:56

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-07-09 16:52:41

    Panicz oficjalnie podał, że NIE BĘDZIE STARTOWAŁ w wyścigu o stolec ratuszowy - sam rezygnuje. Żegnaj... Bóg i PiS tak chciał :)

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 16:37:40

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 15:35:59

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 15:35:50

    Dziennikarz portalu 4lomza Mirosław Derewońko na swoim profilu fb ogłosił start w wyborach na prezydenta Łomży. To już teraz domyślam się jaki jest powód, że kasują moje wypowiedzi na tym portalu. On będzie prowadził agresywną kampanię przeciwko Prezydentowi po to aby muzyk miała łatwiej, bo w debatach z Chrzanowskim nie ma najmniejszych szans ale teraz już ponad wszelką wątpliwość wiadomo dlaczego 4lomza bez przerwy pisze ohydne paszkwile na Prezydenta....to obrzydliwe....

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-07-09 14:29:26

    Enej a coś mądrego?

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:28:31

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:27:29

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-07-09 14:17:08

    Enej ale cię ponosi. Spokojnie do wyborów daleko . Każdy będzie miał szansę powiedzieć co chce dla Łomży zrobić siedząc w radzie tyle lat ani mru mru a teraz lampka się zapaliła. Jak ktoś jest działaczem to działa w radzie a potem jako prezydent. Jak Chrzanowski. A ilu radnych jest aby być. Ani be ani me. Tylko krytyka zero inicjatyw a teraz co olśnienie? Lepiej późno niż wcale. Debaty wyjaśnia.

  • Dora - niezalogowany 2018-07-09 14:13:29

    My Łomża dziękuję za sondę. Chrzanowski wygrał. Ale istotne jest to że ludzie myśleli że są anonimowi. Wiele osób w oczy śmiejących się prezydentowi i klikających na była Wicke wpadło jak śliwka w kompot. Hhehheh

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:07:01

    Jak było i jak jest to każdy widzi !!!!!!!!!!!!!!! Dajmy sobie szansę i wstańmy z kolan. Wystarczy ,ze nie zagłosujemy na te muzykalne i chrzanione pisory a otworzymy nowy lepszy rozdział historii naszego miasta i naszego życia.

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:04:43

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:04:26

    oj rozszczekały się pisobolszwickie ratuszowe trole. Przyczyna prozaiczna pojawił się nowy nieujebany w nic kandydat który może w pizdu w kosmos wyjebac całe to pisowskie skompromitowane towarzystwo. Kochani łomzyniacy jak nie skorzystamy z tej okazji i nie zagłosujemy na tego nowego człowieka to juz nigdy nie bedziemy mogli pojrzec sobie w twarz nie widzac w lustrze zwykłych frajerów.

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 14:03:43

    MUZYKALNE I CHRZANIONE PISORY W PIZDU W KOSMOS !!!!!! DAJMY ŁOMŻY SZANSĘ/!!!!!!! DAJMY PRZYSZŁOŚC NASZYM DZIECIOM.!!!!!!! WSTAŃMY Z KOLAN !!!!!!!! WYSTARCZY ,ŻE W NADCHODZĄCYCH WYBORACH NIE ZAGŁOSUJEMY NA TO PISIORSKIE TOWARZYSTWO.

  • Enejowskie rozumowanie - niezalogowany 2018-07-09 14:01:31

    Enej obrońco toruńskiego piernika. Nie bój się ludzie swój rozum mają. Kogo wybiorą ten bedzie prezydentem. Jak powiedział grzymała prezydent będzie na pewno w Łomży na pewno kogoś wybiorą.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 13:57:52

    Widać to komu teraz musi dziękować. Jeździ na pielgrzymki z biskupem . Śmiechu na sali. A Biskup naprawdę mało czasu ma na ewangelizację...bo mowa że alkohol szkodzi to każdy wie. A że podłość i mściwość jest grzechem to mało kto wie. A tak wogole to ktoś wie dlaczego biskup zajmuje się głównie tematyką alkoholu?

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 13:57:45

    oj rozszczekały się pisobolszwickie ratuszowe trole. Przyczyna prozaiczna pojawił się nowy nieujebany w nic kandydat który może w pizdu w kosmos wyjebac całe to pisowskie skompromitowane towarzystwo. Kochani łomzyniacy jak nie skorzystamy z tej okazji i nie zagłosujemy na tego nowego człowieka to juz nigdy nie bedziemy mogli pojrzec sobie w twarz nie widzac w lustrze zwykłych frajerów.

  • Pracownik mosiru - niezalogowany 2018-07-09 13:51:01

    Teraz jak grzyby po deszczu. Czekali na nominacje Chrzana i nikt się nie wychylał bo wiedzieli że szans mieć nie beda. Ale PiS zrobił w bambuko ludzi i wystawił pannę co została zwolniona z pracy i nie jest z PiSu. Szkoda dla PiSu. Ale Warszawa już żałuję decyzji, ugieli się pod Bronkiem i Toruniem. Bezmyślna decyzja która podzieliła PiS. A była wicka marionetka w tym spektaklu. Żal mi jej.

  • łomżing - niezalogowany 2018-07-09 13:31:15

    Nie widzę żadnej alternatywy dla obecnie urzędującego Prezydenta. Domasiewicz i Borysewicz to PO - im już dziękujemy. Muzyk to rządy biskupa. Polska to nie Iran, mamy rozdział państwa od Kościoła i niech tak zostanie. Ja, moja rodzina i większość moich znajomych głosować będziemy na Chrzanowskiego. To jedyny rozsądny wybór.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 13:22:44

    Księża też przebywają w towarzystwie Rydzyka a on czy to człowiek?

  • Senior Tadek - niezalogowany 2018-07-09 13:20:25

    To sobie wymyślili ciekawą inicjatywę... Racjonalny wybór to Chrzanowski.

  • politycy do du.y.. - niezalogowany 2018-07-09 13:15:52

    ee tam, myslalem ze cos ciekawego... Jak na razie nie ma kandydata na prezydenta lepszego niż Chrzanowski on jest ok

  • Alexandra - niezalogowany 2018-07-09 13:14:20

    I co to niby za nowa inicjatywa? Dobre sobie. Nie głosuję na nich na pewno. Pewnie oddam głos na Chrzanowskiego

  • Raju - niezalogowany 2018-07-09 13:11:46

    Domasiewicz to peło? Nie głosuję na peło

  • finally - niezalogowany 2018-07-09 13:10:27

    Ja głosuję na Chrzanowskiego

  • finally - niezalogowany 2018-07-09 13:08:58

    Kto to w ogóle jest ten Domasiewicz?

  • Szanowny Pan - niezalogowany 2018-07-09 12:59:45

    Ja właśnie głosuje na Chrzanowskiego, bo wydaje mi się, że on to robi z pasji. Mogę się mylić, ale jest młody... i jest prawnikiem, więc nie robi tego dla pieniędzy

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:43:26

    Łapiduch Masz pojęcie takie bo przebywasz w takim towarzystwie. Zmień ludzi na uczciwych i dobrych to inaczej oceniasz innych. I zobaczysz że dobrzy ludzie też istnieją. Być może w Tym problem czym skorupka za młodu przesiakla...

  • Grażyna JANUSZ - niezalogowany 2018-07-09 12:41:56

    zwolennicy Muzyk tacy są. hahah ;) Nie ma sensu się z takimi kłócić.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:40:40

    Jeden za drugim w ogień pójdzie. Jako Chrześcijanin jestem zbulwersowany że w kościele nie ma autorytetu w postaci księży biaskupa do naśladowania.

  • oj oj oj - niezalogowany 2018-07-09 12:40:22

    hahahhah... łapiduch.. powodzenia, jesteś poplecznikiem Muzyk i myślisz, że wszyscy politycy są źli.. Jak się okazuje, niektórzy robią to dla państa lub z pasji. Ale ty o tym nie wiesz, bo widziałeś tylko Muzykową zdrajczynię.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:37:11

    Problem mają ci ludzie którzy kombinują nie ci których wystawiono do wiatru. Nie ma się czym chwalić pani Muzyk. Co ona powie? Na swoje usprawiedliwienie? Jedynie ludzie jej mogą wybaczyć jak powie że była Montana przez biskupa :). Ale wiemy jak będzie...

  • Edukator - niezalogowany 2018-07-09 12:33:14

    Mylisz się można być uczciwym w polityce ale kończysz jak Chrzanowski. Wypierdziela cię z partii bo laska która zatrudniono zaufał obroniła mu tyłek z biskupem po to żeby to ona została marionetka prezydenta w rękach sądowej.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:32:18

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:32:13

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:32:01

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:52

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:47

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:41

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:32

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:26

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • łapiduch - niezalogowany 2018-07-09 12:31:07

    Nikt nie jest uczciwy bo polityka nie jest dla ludzi uczciwych. Można pięknie przemawiać, mówić to co ludzie chcą usłyszeć, a swoje myśleć i robić. Władza to pieniądze i beztroskie życie.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:27:48

    Biskup zapomnial żeby Bogu oddać to co Boskie a Cezarowi co jego. Biskup chce być i jednym i drugim. Pogubił się... Szkoda że dopiero kończąc wędrówkę zmądrzeje. A wielką szkoda że szanowny biskup główny nie umie zaprowadzić porządku z takim człowiekiem. Który mówi słowo Boże a postępuje wbrew niemu.

  • Kier owca - niezalogowany 2018-07-09 12:25:05

    to koszmar ze Bronakowski i Rydzyk są w episkopacie. Tam powinni być uczciwi, religijni, dobrzy księża. A nie oszuści. Niech się nawrócą i zajmą kościołem, a nie polityką. Wstyd.

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-09 12:21:38

    Jestem załamany, że katolik broni tej kobiety. Można starać się o władze z klasą i honorem. No i przede wszystim po to, żeby pomóc mieszkańcom.. A nie robic coś dla siebie i zasłaniać się kościołem

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:21:01

    Katolik zostawionym Boga w spokoju odnosząc się do tej pani. Jakby ta pani zostawiła rąbek sutanny który trzyma jak dziecko kocyk . Wtedy możemy rozmawiać na innym poziomie. Ale skoro ktoś chowa się non stop za sutanna i oni jeszcze na to pozwalają to gdzie jest miejsce na Boga w takim kościele?

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-07-09 12:18:24

    Wilki są zwierzętami a one się nie znęcają. Oprócz jednego gatunku - Orki która zanim zje fokę najpierw ja poobija i pobawi się nią a na koniec zaatakuje. Podobne działanie widzę u tej pani. Nie obrażać wilków proszę. One tylko wyglądają tak jak wyglądają ale w pojedynkę samica wilka nie wybroni nawet miotu który na jej oczach byłby wybierany z gawry przez człowieka. W sumie i taka pani jak samotny wilk nie ma szans tylko gdy przyłączy się do watahy ( wiadomo jakiej) może powalić nawet żubra.

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:15:52

    Jehowy wal się i zostaw Boga w spokoju.

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:13:10

    Prawdziwy katolik pomyśli. Co by na moim miejscu zrobił JEZUS? Gdy ma dylemat moralny. Czy Jezus zdradzał przyjaciół? Wbił nóż w plecy komuś? Czy Biskup czyta pismo święte. Ze zrozumieniem? I czego uczy swoją kandydatkę? Takich zachowań? Perfidnych? Co zrobiłby Jezus na moim miejscu??

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:11:34

    Muzyk nikogo nie zdradziła. Tam nie ma żadnych przyjaciół tylko wilki. Jeden zawsze zwycięży ale do człowieka mu daleko.

  • Karolcia - niezalogowany 2018-07-09 12:09:51

    ej muzykowa chociaż 20% będzie miała?? haha

  • Episkopat - niezalogowany 2018-07-09 12:08:31

    Moja Agnieszko?? Czyja jest Agnieszka dobre pytanie?? Samodzielnie myśląca jednostka na pewno nie.

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:07:14

    Rydzyk to nie katolik!!! Jak najdalej od niego!!!

  • Jerzy M - niezalogowany 2018-07-09 12:06:17

    prawdziwy katolik by Muzykowej nie wybrał ha ha... Chyba, że zdrada przyjaciół jest ok????

  • Frakcja 9 - niezalogowany 2018-07-09 12:05:40

    Masakra myślą że Łomża to ciemy lud. I ci z komisji wyborczej PiSu wciskając nam taka nędzną panią i ci z po i innych przyjaznych stowarzyszeń przedwyborczych. A ja wam powiem. Biskup za mnie nie pójdzie głosować!!! Ani za tysiąc moich znajomych ...którzy popierają obecnego prezydenta. To co zrobili odbije się im czkawka. Ludzie są zniesmaczeni i to jeszcze bardziej ich zcalilo z prezydentem. W wawie już też drapią się po głowie, że nie była to dobra decyzja. Napływają teraz jak fala pisma i listy do władz centralnych w obronie obecnego prezydenta od ludzi z autorytetem w Łomży. Ale za późno. Jesienią nauczą się pokory i uczciwości. a do tego czasu niech zżera ich nienawiść.

  • Tereska - niezalogowany 2018-07-09 12:05:01

    katolik? Chyba niewolnik Rydzyka. Prawdziwy katolik ma własny rozsądek i nie idzie za wyborami księży, tylko za prawdą i uczciwością.

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:04:10

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:04:03

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:41

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:31

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:25

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • Toma SZ - niezalogowany 2018-07-09 12:03:19

    No... nie popisali się. Proszę przedstawić konkluzje.

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:18

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:14

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • katolik - niezalogowany 2018-07-09 12:03:08

    Moja Agnieszko wszyscy będziemy głosować na ciebie!!!

  • Henryk c - niezalogowany 2018-07-09 12:02:04

    Konferencje bez sensu organizowane za nasze pieniądze tak samo jak konferencja z jakimś Chińczykiem czy Japońcem a niektórzy ją 1800 złotych!!

  • ??????h - niezalogowany 2018-07-09 11:58:41

    No powiedźcie mi czy ktoś oprócz Chrzanowskiego bierze udział w normalnych, coś dających konferencjach- a nie takich pod publikę??

  • Tyle lat w Łomży - niezalogowany 2018-07-09 11:55:52

    To śmieszne co oni wyprawiają. Wiadomo, że ich aktywność jest związana z wyborami. A Domasiewicz oczywiście wypiera się, że nie ... Głupi lud to nie zauważy co?? Robią z nas debili. Jeden lepszy od drugiego. Chociaż i tak najgorsza ta baba muzyk, bo ona w drugą stronę- jest aktywna, ale na swój bezczelny sposób... Oczywiście najbardziej aktywna w kościele i na facebooku, gdzie zaprasza ludzi...

  • Tomejk111 - niezalogowany 2018-07-09 11:53:10

    Zdradziła z poplecznikiem Torunia za pomocą naszego rodowitego Biskupa. A teraz czekać kiedy usuną niewygodnego prezydenta. Już zakulisowo posłowie i ministrowie wypowiadają się że popełnili błąd i będzie słono kosztował. Tadeusz stan przedzawałowy miał czy jego ulubienice wystawia ale biskupie ten stan do wyborów trwać będzie. Spójrzcie jak ich twarze się zmienily. Biskup strzęp człowieka, nie dziwię się nienawiść zżera od środka, to samo pani Muzyk odchudzona z nerwów czy ich układanka przejdzie. Wygląda bardzo słabo i niekorzystnie, teraz widać jej prawdziwe rysy twarzy i mimikę mówiąca sama za siebie.

  • Evka - niezalogowany 2018-07-09 11:49:25

    Pierwszy raz widzę Borysiewicza i Zarebe. No tak, wybory za kilka miesięcy ;)

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 11:47:53

    Jak widać sam Krzysztof Krawczyk śpiewając mój przyjacielu nie spodziewał się takiego scenariusza.

  • Bonifacy - niezalogowany 2018-07-09 11:47:19

    Ha ha zmieniają te partie jak rękawiczki.. Nie patrzą na program ani stanowisko partii.. tylko trzymają się tej, która jest przy władzy.. Widać małpki skaczą do tego co daje im zyski... A Chrzanowski od tylu lat jedna partia... Która go na dodatek zdradziła!!!

  • Paranoja - niezalogowany 2018-07-09 11:46:08

    Zaręba tylko klapie dziobem. Umie wytykać pięknie błędy ale nie ma odpowiedzi jak naprawić te błędy. Co z samego krytykanta? Nic A z po Borysewicz to slaby wybór.

  • Serce miasta Łomża - niezalogowany 2018-07-09 11:43:43

    hah... te wiersze oddają całą prawdę, niestety... Chrzanowski nie ma tu konkurencji, same nieroby, obiboki, złodzieje i krętacze. Wszyscy tylko chcą się dostać do Koryta... nic dla ludzi.. a za jego kadencji przynajmniej jakaś pomoc jest np. becikowe

  • Paranoja - niezalogowany 2018-07-09 11:41:08

    Żaden ci tego nie obieca.!!! Nawet taki Zaręba będzie składał pod pomnikami sobie bliskimi czerwone goździki . No a Borusijewicz to typowy skoczek. Do PiSu chciał prawdopodobnie wskoczyć i głosować za absolutorium dla prezia tylko nic za darmo....no ale nie wszystko jest na sprzedaż. Mamy przykład sprzedaży Łomży do Torunia. Tylko Chrzanowski się wyłamał i rozgryzl te szajkę, prawda była bolesna dla samego prezydenta. Ale co cię nie zabije to cię wzmocni. On już wie jak funkcjonuje miasto kogo macki sięgają i gdzie się gdzie się poruszać żeby nie wchodzić w patologiczne relacje. Przez tyle lat w Pisie nie chodził za biskupem i nie calowal pierścieni zdrowy rozdział kościoła od miasta. Reszta utonie, osacza go czerwonoglowce i czarni i będzie to Coma Agnieszka.

  • sympatyk - niezalogowany 2018-07-09 11:35:55

    Już taki ruch był, komitet Zagrzywy z poprzednich wyborów. TZ mądry chłop, tylko za dużo gada, mógłby trochę więcej robić,ale wolę go od większości tych trwaczy od wielu kadencji, bo czasem przynajmniej wytknie błędy, zło i głupotę władzy. Czyżby w PO nie starczyło miejsc na prezia? Nie chcieli prawyborów zrobić? Bali się, że MAciuś przegra. Ileż razy było: jak nie będzie lepszych, to bedę ja, bo ja njlepszy.

  • niemogęsięnadziwić - niezalogowany 2018-07-09 11:32:16

    Jak obieca że nie będzie (tak jak obecny) 5 razy w tygodniu składał kwiaty pod każdym pomnikiem, drzewem i nowo otwartym kioskiem ruchu....oddam na niego głos.

  • Orest - niezalogowany 2018-07-09 11:30:09

    Do wszystkich którzy startują. "Chcesz zmienić świat?? Idź do domu i kochaj swoją rodzinę!!!" Tak powiedziała siostra z Kalkuty. I ma w tych prostych słowach idealny przekaz. Nie władza nie pieniądze tylko rodzina.

  • Kasiorek - niezalogowany 2018-07-09 11:26:46

    Łomża jest normalna za Chrzanowskiego!!! I on to pokazał. A inni chcą grać na tym że PiS wystawiło miernotę teraz. Nie uda się to niestety. Za duże poparcie ma obecny prezydent. Ale ciekaw jestem kiedy go z PiSu wypiszą...bo ewidentnie potraktowali go po hamsku. A to opinię publiczną zcalilo w jedność. I tu tytuły PiSu i po nie mają znaczenia ma znaczenie uczciwość !

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 11:18:05

    Moja Agnieszko Moja Agnieszko byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą wiesz??? Dałem ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc, a Ty w podzięce chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma! Moja Agnieszko przyprowadziłem Cię z ulicy, Wprowadziłem w politykę Cię - jak brat. Dałem Ci wiarę, dałem Ci rękę. Dałem Ci wolnosc , a Ty w podzięce. Chwytajac rękę, chciałaś urwać głowę ma. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej! Ref. Teraz pijesz winio, pijesz aż do dna. Łomża- Toruń - WAWA jeździsz gdzie się da. Chciałabyś zapomnieć, uciec gdzie się da. Teraz spać nie możesz - ZDRADA swoje prawa ma! Teraz Toruń będzie, drugim domem Twym, Hymn wdzięczności będziesz śpiewać z Tadziem swym. Chcielibyście ukryć prawdę..gdzie się da. Może spać spokojnie - KTO MORALNOSC W DUSZY MA!!

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-09 11:17:28

    Brawo!!! Łomża wchodzi na dobrą drogę,koniec kłótni,potrzebny czas na rozwój miasta.Rydzyk nie będzie rządził w Łomży.

  • Panidomu - niezalogowany 2018-07-09 11:17:13

    Cd. Moja Agnieszko, jak wyrazić to co czuje. Jak wytłumaczyć czym jest dla mnie zdrada Twa? Dałem Ci wiarę i zaufanie. Upoważnienia i wykonanie, a za plecami. Potraktowałas mnie jak PSA!! Moja Agnieszko, byłaś mi naprawdę bliska. Moja Agnieszko byłaś mym zastępcą WIESZ?? Dałem Ci władzę, dałem Ci rękę. Dałem Ci kasę na lux sukienkę. Stołka nie dałem - stołek TADZIK zabrał sam. Dał jej władzę, dał jej wolność - głowy nie dał hej!! Ref. Teraz Łomża rządzić będzie TADZIK nasz. Ty do powiedzenia już niewiele masz. Z królewskiego miasta sięgnie aż do dna. Teraz nie płacz mała. Toruń swoje prawa ma!!!

  • Krzysztof lomza - niezalogowany 2018-07-09 11:15:47

    gdzie on ma te poparcie wsród trolli internetowych ? bo nie widac tego poparcia jak się na miescie posłucha

  • Mały_Człowiek - niezalogowany 2018-07-09 11:09:11

    To będzie ciekawa kampania. Biskup nie ma szans na wygraną. Reszta też nie. Mariusz o dziwo ma poparcie mieszkańców.

  • nitiniti - niezalogowany 2018-07-09 11:01:06

    Panie inicjator krótka piłka.Jagiellonia z miasta 2,05mln,transza tylko na 2 pólrocze,a Pan nawet pare złotych na ŁKS odmawiał.Zmienił Pan zdanie?

  • enej - niezalogowany 2018-07-09 10:53:57

    no łomzyniacy mamy swoją szansę od nas zalezy czy ją wykorzystamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • ojoj - niezalogowany 2018-07-09 10:48:43

    ehh... Chrzanowski i tak najlepszy

  • smiechu warte - niezalogowany 2018-07-09 10:40:46

    To ten z PO???

  • NIE DLA CHORĄGIEWEK!!!!! - niezalogowany 2018-07-09 10:37:40

    Ale jak PO było przy władzy, to partia była OK. Prawda Domaszewicz? Kolejna świnia byle do koryta. Gdzie byłeś przez te 4 lata?

  • Franek Kimono - niezalogowany 2018-07-09 10:33:59

    Zaremba i Muzyk to byłaby idealna para haha :D Ale ona woli księdza

  • łomżyniak - niezalogowany 2018-07-09 10:32:44

    HAHAHAHAHAHAHAHAHA

  • Nie dla kandydatów złodzieji - niezalogowany 2018-07-09 10:30:12

    W końcu wyłonił się ktoś inny niż Chrzanowski i ta nieszczęsna Muzyk... haha no i jeszcze agent Derewońko

  • Matyldia - niezalogowany 2018-07-09 10:28:55

    a mówił, że to nie jest gra polityczna...

  • Serce miasta - niezalogowany 2018-07-09 10:28:06

    haha może sie walić, tylko Chrzanowski

  • bystry - niezalogowany 2018-07-09 10:21:23

    Gdyby Zaremba mniej mówił a więcej robił to może i bym na niego zagłosował. Ale raczej się chłop nie zmieni

  • Mieszkaniec - niezalogowany 2018-07-09 10:17:05

    No tyle samo co obecny prezydent :-D:-P Wszystkich do wymiany ;-)

  • Toksyczny - niezalogowany 2018-07-09 10:09:53

    Kampanie czas zacząć a co ci panowie w radzie zrobili realnego i przyjaznego dla Łomży??? Nic

Dodajesz jako: |