:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Nowy sprzęt trafił do policjantów z Wizny i Jedwabnego [FOTO]

Komunikaty policji , sprzęt trafił policjantów Wizny Jedwabnego [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 6
  • Fotka nr 1 z 6
  • Fotka nr 2 z 6
  • Fotka nr 3 z 6
  • Fotka nr 4 z 6
  • Fotka nr 5 z 6
Portal mylomza.pl 30/08/2019 15:35

Posterunek w Jedwabnem wzbogacił się o sprzęt komputerowy, a Posterunek w Wiźnie o nowoczesny alkomat. Urządzenia zostały zakupione i przekazane przez Urząd Miasta i Gminy Jedwabne oraz Urząd Gminy Wizna.

Do mundurowych z Jedwabnego trafił nowy komputer z przenośnym urządzeniem drukującym, co pozwoli znacząco usprawnić codzienną pracę policjantów, z kolei na terenie gminy Wizna wykorzystywany będzie nowoczesny alkomat iBlow, który pozwoli szybko sprawdzić stężenie alkoholu w wydychanym powietrzu podczas kontroli. Zdaniem policji praca urządzenia służącego do eliminowania z ruchu nietrzeźwych kierowców pozytywnie wpłynie na podniesienie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego.

Nowy sprzęt na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Łomży podinspektora Marka Sienkiewicza oraz Kierowników Posterunku Policji w Jedwabnem i Wiźnie przekazali Burmistrz Miasta i Gminy Jedwabne Adam Niebrzydowski oraz Wójt Gminy Wizna Mariusz Soliwoda. 

fot. KMP w Łomży

lomza

Nowy sprzęt trafił do policjantów z Wizny i Jedwabnego [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 16:10:09

    Ha ha ha. Alkomat. To już wiemy że jest alkomat. Mają jeszcze coś? Byście się wstydzili takie info pokazywać ludziom bo i ci policjanci się wstydzą a i ludzie.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 16:32:47

    Czemu? Dobra informacja bedzie mniwj pijanych na drogach, beda sie bali wsiadac

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 16:39:15

    Gminny srodek lokomocji to zdezelowany wrak który już jest fotografowany przez turystów i widnieje w memach o podlasiu, co policja to nie widzi?A tu się fotografuje przy alkomacie.

  • Gośćhkhfuii - niezalogowany 2019-08-30 16:39:28

    Kiełbasa wyborcza wysrali po dwa tysiące ale inwestycja ja pierd...

  • gość 2019-08-30 17:13:42

    Bardziej w Jedwabnem by się ten alkomat przydał, tyle tych meneli i patoli. MOże mała zamiana?

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 17:37:55

    Czym tu siesię chwalic? Komputer z drukarka niech kosztuje trzy tysiace, a alkomat 1.5tys do 2 tys. Takie zakupy to powinni sami sobie robic. Niedlugo bedzie oficjalne odbieranie papieru toaletowego i zarowek do kibla zeby nie bylo smutno siedziec na klopie. Wstyd.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 17:51:08

    Żeby powiedzieli że chcą alko bym im dał za Free bez robienia zdjęc i robienia glupoli z policji.tam ktoś musi puknąć się w łeb w końcu albo znalesc jakiś co będzie tym cyrkiem rządził bo widzę że zbysio poszedł a zmiany ni widu ni slychu.taka gmina ,taki potecjal a taki obornik.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-30 18:14:51

    Może w Jedwabnem policja zacznie pracować

  • Jedwabnech - niezalogowany 2019-08-30 21:45:46

    Ciekawe który z Wizny teraz pobije rekord promili

  • gość 2019-08-30 21:47:05

    Żenada... myślałem ze po nowym samochodzie dostali a tu ...alkomat. Niech o papierze toaletowym nie zapomną.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 05:01:53

    Widać że nowy wójt ma parcie na szkło. A w gminie nic nie robi poza mediami z byle g....em ! Pozdrawiam Wiznę

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 08:33:28

    Wójt w wiznie to powinien być z tamtąd czyli ze środowiska,osoba nie konfliktówa, i znajaca temat. Każdy inny przeniesiony w teczce to będzie fotografował się przy papierze toaletowym,nawet zużytym.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 08:37:47

    Spore to dildo, szacun

  • gość 2019-08-31 08:47:08

    Skoro wójt jest taki hojny to może też kupi przewoźnikowi dzieci szkolnych kamerę cofania do autobusu

  • milicja - niezalogowany 2019-08-31 09:34:34

    od kiedy funkcjonariusz Policji posiada uprawnienia do unieważniania WAŻNYCH BADAŃ PRZEGLĄDU TECHNICZNEGO POJAZDU ? ... przykład w artykule obok !

  • CeBA - niezalogowany 2019-08-31 09:37:55

    czy na krótkim odcinku ul . Nowogrodzkiej [ od ul. W.P. do ul. Gen. Wł. Sikorskiego] ustawione znaki drogowe DEBILE z ograniczeniem prędkości do " 30 " km /godz. w ilości 10 sztuk są tylko po to aby egzaminatorzy z W.O.R.D. Łomża mieli gdzie " OBLEWAĆ " egzaminowanych ? ... ulica Nowogrodzka to nie jest DROGA OSIEDLOWA z ograniczeniem do 20 km/ godz. !

  • kopia wpisu - niezalogowany 2019-08-31 09:40:22

    Posiadam ważny przegląd techniczny pojazdu. Na jakiej podstawie funkcjonariusz Policji unieważnia ważność przeglądu, które jest poświadczone pieczątką i podpisem uprawnionej osoby?
    W przypadku zakwestionowania ważnych badań pojazdu, funkcjonariusz Policji podważa ważność przeglądu technicznego pojazdu. W takim przypadku funkcjonariusz Policji powinien dokonać kontroli urządzeń pomiarowych stacji diagnostycznej wykonującej przegląd techniczny pojazdu.Wobec powyższego wykonywane przeglądy techniczne pojazdów nie są uznawane przez funkcjonariuszy Policji. - kopia z art :

    https://mylomza.pl/artykul/23-dowody-rejestracyjne/745930

  • BEZPRAWIE - niezalogowany 2019-08-31 10:35:00

    @ kierowcy ... sprawdżcie sobie czy Policja może dokonywać tzw kontroli trzeżwości i kiedy- badanie trzeżwości tylko gdy jest " UZASADNIONE PODEJRZENIE " - kolizja , wypadek , zataczający się kierowca ,

    ... kilka razy funkcjonariusze Policji chcieli abym " dmuchał "a ja ani razu nie dmuchałem i na tym kończyła się kontrola dokumentów... odmowa " dmuchania " nie pozwala funkcjonariuszowi na KIEROWANIE na " KREW" - kolejne BEZPRAWIE

    nie znalazłem żadnych NOWYCH przepisów które by upoważniały " Policję do badań trzeżwości w ramach prewencji " , = BADANIE TRZEŻWOŚCI nie jest prewencją ! ! ...w ramach prewencji to Policja może POINFORMOWAĆ kierowcę że po spożyciu alkoholu jazda jest zabroniona ! ! a ART 129 choć mało precyzyjny to jasno określa kiedy Policja może dokonać kontroli trzeżwości i przypominam że ART 129 nie został usunięty tzn że jest obowiązujący

    np w przypadku udziału w wypadku , kolizji, lub inne zajście i jeśli zgadzasz się na badanie trzeżwości to tylko urządzeniem POMIAROWYM [ a nie alko testem -po badanie alko testem nie otrzymasz PROTOKOŁU ] i żądaj PROTOKOŁU o stanie trzeżwości , gdyż tylko protokół stwierdzający TRZEŻWOŚĆ jest dowodem np dla UBEZPIECZYCIELA .



  • Konstytucja - niezalogowany 2019-08-31 11:55:04

    tym " sprzętem " to funkcjonariusze mogą sobie dmuchać przed i po służbie i komendant też

  • gość 2019-08-31 12:04:19

    ja p .... : to funkcjonariusz OSOBIŚCIE " STWIERDZA " nieważność ważnych badań technicznych i nieważność ważnego przeglądu technicznego ? ... a czy funkcjonariusz też może "STWIERDZIĆ " że Zienia jest płaska i czy tak się stanie ? ?

  • kopia wpisu - niezalogowany 2019-08-31 12:08:17

    kopie : 2019-08-26 19:58:22 - https://mylomza.pl/artykul/lomza-odpoczna-od/738315
    Nie ma co tu wiele gdybać z tymi policjantami :D
    Gdyby ktoś w GUMie przeczytał instrukcję to specyfikacja zasięgu urządzenia powinna wyglądać tak:

    zasięg pomiaru niedowodowego do 1200m
    zasięg pomiaru dowodowego z ręki 15-80 metrów
    zasięg pomiaru dowodowego ze statywu 15-90 metrów

    I temat zamknięty o LTI Trucam....


    kopia : - https://mylomza.pl/artykul/lomza-odpoczna-od/738315

    gość
    2019-08-26 22:08:37
    Sąd podważa wyniki pomiarów laserem LTI 20/20 TruCAM

    Ponadto zwrócono uwagę, że wg zaleceń producenta pomiar nie powinien być wykonywany w przypadku aut pokrytych lakierem metalizowanym. Powodem ma być zjawisko "poślizgu wiązki" mogące skutkować błędem pomiaru (nawet o 50 km/h).
    RODZYNEK NORMALNIE :D



  • gość 2019-08-31 14:48:32

    Po co kopiować te wpisy?:D
    Ten alkomat to też lipa

    https://www.youtube.com/watch?v=A4Zj0JfuRo4

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 16:06:38

    Dobrze, ze mamy tutaj kilku specjalistów w danych dziedzinach. Zeby nie wy to ludzie dalej by byli w średniowieczu.
    A tak serio. Mam nadzieje, ze ludzie nie sa tacy glupi zeby wierzyc w wasze wypowiedzi. Jedyne w czym mozecie pomoc ludziom to dac wiecej problemow

  • gość 2019-08-31 17:31:57

    Ludzie są na tyle głupi, że nie przeszkadzają im błędy systemu.
    Dobrze im w matrixie.
    Nie dopuszczają do siebie, że mogą być aż tak mocno dymani
    Wręcz bronią tego niczym agent smith

  • BEZPRAWIE - niezalogowany 2019-08-31 17:34:46

    @ Gość - niezalogowany
    2019-08-31 16:06:38 ... jeśli jesteś milicjantem to poweidz gdzie stoisz z " radarem " i alkomatem a ja tam pojadę i zmierz moją prędkość zatrzymasz mnie i przyjdziesz z alkomatem - i dmuchać to będziesz mógł sobie sam ...a ja to wszystko nagram i będziesz "GWIAZDĄ " internetu ... to gdzie mam jechać na tą kontrolę ? ... albo najlepiej bądż z komendantem bo komendant to ma parcie na szkło

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 18:50:30

    Pieniądze powinny byc wydane na dodatkpwe patrole.

  • Gość - niezalogowany 2019-08-31 21:41:45

    Wójt Wizny niech przestanie wstawiać z byle gównem zdjęcia i się weźmie do roboty. Ze szkołą i autobusami niech zrobi porządek bo na takie cyrki to nie tutaj miejsce. Wstyd dla Gminy.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 08:55:22

    Jak ta policja zatrzyma tego zielonego wraka który ma opony każde z innego złomu,a przez dziury w podłodze to wypaść można to zabierzecie tej policji alkomat?

  • Kopczewska - niezalogowany 2019-09-01 17:35:28

    Jestem za

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 20:48:14

    Wójt obiecywał dużo a nic nie robi. Pieniądze są na wszystko tylko nie na drogi.

  • Gość - niezalogowany 2019-09-01 20:54:03

    Haha Wójt Wizny lubi się fotografować i pokazywać na swojej stronce ale roboty zero. Minęło już tyle czasu a tu nic się nie dzieje a miała być zielona wyspa P.S do tematu wrócimy Lubimy Tylko Fakty :)

  • świadoma Praw - niezalogowany 2019-09-02 10:58:35

    @ komendancie : no to gdzie mata te dmuchawki , to podjadę i chętnie zobaczę jak w nie dmuchata

Dodajesz jako: |