:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Obwodnica Konarzyc tuż, tuż

Interwencje, Obwodnica Konarzyc - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 10/08/2018 13:52

Czy powstanie obwodnica Konarzyc? Termin rozpoczęcia prac zbliża się nieuchronnie. Realizacja inwestycji miałaby polegać na budowie i rozbudowę drogi wojewódzkiej nr 677 na odcinku miasta Łomżą i obejścia miejscowości Konarzyce wraz z wykonaniem przejazdu kolejowego Śniadowo – Łomża.

Budową obwodnicy zajmie się firma Budimex. Trasa ma kosztować 35 mln zł, a jej długość wyniesie ok 5 km. Inwestycja dotyczy budowy drogi, która rozpocznie się od Łomży (teren skrzyżowania obecnej drogi do Śniadowa z ul. Strusią). Obecnie trwają już procedury związane z uzyskaniem przez inwestora budowy drogi decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.

Według planów trasa ma biec na wschód od Konarzyc, a dalej wzdłuż linii terenu kolejowego. W okolicy istniejącego przejazdu na ul. Borowej w Konarzycach droga przekraczać ma tory kolejowe i poza zabudowaniami wraca na stary przebieg drogi do Śniadowa.

Projekt ma zostać zrealizowany do listopada 2019. Realizacja tej inwestycji wspierana jest przez Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego. Trasa miałaby być połączona z drogą ekspresową, czyli z obwodnicą Łomży, która ma wchodzić w S61.

W związku z trwającymi procedurami związanymi z przystąpieniem do realizacji inwestycji wójt gminy Łomża organizuje 13 sierpnia 2018 r. o godz. 18.00 spotkanie w Szkole Podstawowej w Konarzycach. Na spotkanie zaprasza właścicieli nieruchomości, mieszkańców Konarzyc.

Na spotkanie przybyć ma przedstawiciel Podlaskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Wojewody Podlaskiego, który będzie wydawał decyzję o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej i decyzje o ustaleniu wysokości odszkodowań.

lomza

Obwodnica Konarzyc tuż, tuż komentarze opinie

  • hummel løbetøj - niezalogowany 2019-01-03 03:30:32



    billige fodboldtrøjer børn




    fodboldtrøjer børn




    fußballtrikots kinder


  • maglie calcio bambino - niezalogowany 2018-12-05 20:24:57



    fotbollströjor barn




    maglie calcio poco prezzo




    fotballdrakter barn


  • fotbollströjor barn - niezalogowany 2018-12-04 15:43:05



    Billige Fodboldtrøjer




    fotbollströjor




    billige fotballdrakter


  • fotbollströjor - niezalogowany 2018-12-02 23:40:31

    laf7xdb 3unwr74j maglie calcio poco prezzo 6uynk8c p4z0itk
    e6jkw7 vtl39b fotballdrakter al58bk moi03hqv5
    ar4nqvo jdgahtl1y Billige Fodboldtrøjer Børn q2d6bzkr m2arbk

  • wyrocznia - niezalogowany 2018-08-11 09:55:07

    @Adi masz rację, obwodnica sztuka dla sztuki,korków w Łomży nie zmniejszy, a mogłaby
    ale policz ile kasy nie wpłynęłoby do BP
    @kierowca bombowca
    przez Zambrów na pewno dalej 5-6 km, mapy przedwojenne pewnie masz

  • Dziki - niezalogowany 2018-08-10 19:46:15

    Połączenie dwupasmówką z Zambrowem jak najbardziej, ale Via Balica z obwodnicą Łomży jest korytarzem międzynarodowym i korzyści z tego płynące nie podlegają dyskusji.

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-08-10 18:53:08

    Nie jest potrzebna ani obwodnica Łomży ani Konarzyc! Ruch powinien być "puszczony" nie na Ostrów Mazowiecką ale na Zambrów! Krócej i taniej. Od Zambrowa jest już ekspresówka do Białegostoku i do Warszawy!

  • Adi - niezalogowany 2018-08-10 17:31:55

    W zasadzie jedno i zasadnicze pytanie, dlaczego obwodnica "wraca na i tak ciężkie skrzyżowanie" Legionów-Poznańska/Szosa, zamiast dochodzić do nowej budowanej z oporami dwupasmówki Zawadzka, tam ruch by się rozładowywał. Część pojazdów wjechała by do Łomża nową trasą, część skierowała by się w kierunku Zambrowa/Mężenina a cześć powróciłaby w kierunku tzw. przemysłowej Łomży czyli Poznańskiej.
    A tak ... szkoda słów.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 16:42:24

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ !

    Ankieta pod linkiem:
    www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C

    „Łomża, co dalej?”
    Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 16:42:24

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ !

    Ankieta pod linkiem:
    www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C

    „Łomża, co dalej?”
    Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 16:42:24

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ !

    Ankieta pod linkiem:
    www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C

    „Łomża, co dalej?”
    Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 16:42:24

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ !

    Ankieta pod linkiem:
    www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C

    „Łomża, co dalej?”
    Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:23:38

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!?
    byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!!
    Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę.
    To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!!
    Jawna agitacja!!!!
    Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:23:18

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!?
    byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!!
    Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę.
    To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!!
    Jawna agitacja!!!!
    Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 16:23:18

    CZY TO HIMALAJE BEZCZELNOŚCI CZY JAWNA AGITACJA POLITYCZNA?!?!?!?!?!?
    byłem dziś na otwarciu hali przez Prezydenta Chrzanowskiego i niejaki Zaborowski zaatakował go różnego rodzaju kalumniami m.in. zadłużeniem miasta itd., pluje żółcią w każdym artykule i usuwa pozytywne komentarze dla Prezydenta, natomiast dziś Zbborowski pojawił się na spotkaniu z Borysewiczem i tam nawet nie pisnął o zadłużeniu miasta, które w największej mierze powstało jak Borysewicz był przewodniczącym rady miejskiej!!! Co więcej wstawia lukierkowe artykuły dla Borysewicza i Muzyk, a to co dotyczy Prezydenta Chrzanowskiego w zakłamanym i co najważniejsze nieprawdziwym świetle. To przecież kompromitacja dziennikarstwa!!!!!!!!
    Tym powinna zająć się Komisja Etyki Mediów i takie zawiadomienie złożę.
    To chore żeby ktoś taki mienił się dziennikarzem!!!!
    Jawna agitacja!!!!
    Piszę to tutaj, bo nie mogę znieść tak bezczelnej postawy kogoś kto jako dziennikarz powinien być obiektywny....

  • Hi - niezalogowany 2018-08-10 16:13:14

    Nowe drogi, nowe inwestycje, a co za tym idzie ceny gruntów pójdą w górę. Główka pracuje?

  • szu - niezalogowany 2018-08-10 16:09:50

    Teoretycznie obwodnica Konarzyc ma usprawnić ruch i podnieść bezpieczeństwo mieszkańców, ale osobiście bym raczej szukał przyczyny jej budowy w sprzedaży gruntów pod inwestycję.

  • Emeryt - niezalogowany 2018-08-10 15:41:09

    Komu jest potrzebna obwodnica konarzyc,kto to wymyslil skoro ma isc obwodnica lomzy. Bylo wyremontowac stara droge i byloby git!

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-08-10 15:14:51

    WYPEŁNIJ ANKIETĘ !

    Ankieta pod linkiem:
    www.survio.com/survey/d/M3I5W7Y9D1O9O6H4C

    „Łomża, co dalej?”
    Jaka jest przyszłość Łomży? Badania mają na celu przedstawić odpowiedzi m.in na pytania jak się żyje w naszym mieście?

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 14:54:09

    ŁOMŻA TO NIE TYLKO DROGI I OBWODNICA WWW.600LAT.PL

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 14:53:55

    ŁOMŻA TO NIE TYLKO DROGI I OBWODNICA WWW.600LAT.PL

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 14:53:44

    ŁOMŻA TO NIE TYLKO DROGI I OBWODNICA WWW.600LAT.PL

  • mysia - niezalogowany 2018-08-10 14:53:21

    ŁOMŻA TO NIE TYLKO DROGI I OBWODNICA WWW.600LAT.PL

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:47:34

    ByleJaki zaczynał przecież jako członek PO ,cygan dostał lepszą synekurkę od PiSu , by później wylądować w Solidarnej Polsce

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:47:34

    ByleJaki zaczynał przecież jako członek PO ,cygan dostał lepszą synekurkę od PiSu , by później wylądować w Solidarnej Polsce

  • Marietta74 - niezalogowany 2018-08-10 14:33:14

    Chrzanowski z smsów się wytłumacz lepiej

  • darekk - niezalogowany 2018-08-10 14:02:22

    Trzeba nam młodych polityków, niewywodzących się z tamtej epoki, nie mających dziadków i ojców umoczonych w machinę tamtego systemu. Potrzeba nam takich polityków jak Patryk Jaki, Małgorzata Wasserman czy tak jak u nas Mariusz Chrzanowski.
    Młodzi ludzie z pasją i energią, a przede wszystkim wizją wielkiej polski!!!

Dodajesz jako: |