:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Oficjalne wyniki! Wyborczy nokaut w Łomży

Partie polityczne, Oficjalne wyniki! Wyborczy nokaut Łomży - zdjęcie, fotografia
05/11/2018 06:17

Mariusz Chrzanowski startujący z własnego komitetu wyborczego na urząd prezydenta Łomży uzyskał w niedzielnych wyborach poparcie prawie 76 proc. mieszkańców. Znamienne jest, że jego kontrkandydatka w drugiej turze wyborów uzyskała mnie głosów łomżan, niż w pierwszej.

W Łomży na Mariusza Chrzanowskiego (34 l.) swój głos oddało 14866 wyborców, z kolei na Agnieszkę Muzyk (46 l.), kandydatkę Prawa i Sprawiedliwości zagłosowało zaledwie 4699 mieszkańców. W pierwszej turze wyborów na prezydenta Łomży kandydaci zdobyli odpowiednio 10 518 i 5 487 głosów.

Jak podaje PKW w Łomży odnotowano niską frekwencję, wyniosła ona 40,72 proc.

Mariusz Chrzanowski jest prezydentem Łomży od grudnia 2014 roku.

<

Oficjalne wyniki! Wyborczy nokaut w Łomży komentarze opinie

  • AgaMuzykowa - niezalogowany 2018-11-05 14:51:11

    Bolek, i Tofik - jak ludzie nie po waszemu głosują to debile? żałosne kanalie z was. Brawo Mariusz :) a teraz weź się do roboty i pokaż tym klechowym pomiotom jak się pracuje dla miasta i mieszkańców... jak widać Łomża sama wybiera, a nie biskup lub jakiś komuch udający prawicowca za nas

  • Pozytywna - niezalogowany 2018-11-05 14:27:47

    To kiedy darmowe mpk?

  • Tofik - niezalogowany 2018-11-05 14:04:22

    Portal mylomza piwinien publikować osoby, które piszą te komentarze, już by tak nie cwaniakowali, tutaj to każdy wielce król, powinno być połączone z facebookiem, żeby wszyscy widzieli te komentujące

  • Tofik - niezalogowany 2018-11-05 13:59:17

    Jak można mówić, że Chrzanowski to dobra zmiana? Czy naprawdę tylu debili w tym mieście żyje? Szok poprostu, następne 4 lata stracone...

  • Bolesław D. - niezalogowany 2018-11-05 13:50:40

    Jak wyże widać...w durnym mieście durnia wybrali ,każdy urzędnik czy to wójt ,burmistrz ,czy prezydencik jest równy wobec PRAWA i tu nie ma imunitetów ,ala ma rację ala i aaa...to miasto jest bankrutem i gdzie idą miliony??Nikt normalny na umyśle nie popiera w rzadnej normalnej (nawet rodzinie) kretynizmu brania kredytów jak się nie ma to się SKROMNIE gospodaruje tym co się ma , i jak się ma małe dochody w rodzinie ,bo to prowadzi do ruiny i animozji rodzinnych .Czego przykładem jest ciemny prymitywny lud tego grodu w komży.

  • j21 - niezalogowany 2018-11-05 12:40:30

    Gratuluję dla Mariusza Chrzanowskiego super wyniku. To jest klęska Pisu a zwyciężyła młodość, ambicja a przede wszystkim sprawiedliwość.

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 10:56:24

    hahaha dobre nie ma co. Wkurzył się miejscowy troll bo szpilkami wypreparowali go jak marnego komara roznosiciela malarii do ściany. Więc przypomnę nigdy nie byłem ani zwolennikiem pana Chrzanowskiego ani pani Muzyk bo są to ludzie którzy wywodzą się z tej samej partii której czyli PiS którą uważam ze niszczącą kraj w którym mieszkam i jego demokratyczny ustrój. Dlatego nie nabierzesz mnie ani innych sympatyków KOD na tą bajkę o jakiejś zgodzie.

  • zadowoleni wyborcy Łomży - niezalogowany 2018-11-05 10:52:04

    KRYNICKA MA POWIĄZANIA Z BISKUPEM.MARIUSZ UWAŻAJ NA NIĄ! TO JEST DRUGA MUZYK!WIEM O TYM NA 100%

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-05 10:46:51

    I przez takich ludzi jak enej nigdy do zgody nie dojdzie.Teraz Łomża ma okazję pokazać że można wspólnie rządzić nie patrząc na pochodzenie partyjne . Pani poseł Krynickiej należy się szacun bo działa dla dobra naszego miasta a ty enej spieprzaj z tego grodu i nie jątrz.

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 10:34:17

    powiem tak czas niebawem pokaże, a będzie się działo wiele ciekawego. Już dzisiaj wywiad z poślicą Krynicka w radio Nadzieja był bardzo ekscytujący gdzie mistrzyni politycznego kamuflażu wiła się starając się zjeść ciastko i mieć ciastko.

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 10:30:35

    jeżeli Borysewicz ma ochotę być przystaweczką obiadową dla pana Chrzanowskiego to zapewne taką okazję łyknie. Nie wiem tylko czy woli być skonsumowany , przetrawiony i wydalony w postaci .... które wszystkich sympatyków odstraszy a prezydentowi doda skrzydeł czy tez raczej bezpieczniej będzie mu występować w roli grilującego by za pięć lat spalić kiełbasę wyborcza na tym ruszcie i wystartować po władze. A na bank będzie co grilować.

  • wyborca - niezalogowany 2018-11-05 10:22:02

    Krynicka to nie bo jest łącznikiem z biskupem!Prezydent wybierz specjalistów z dobrym wykształceniem !

  • gość 2018-11-05 10:18:47

    Szkoda, że Borysiewiczowi zabrakło kilkaset głosów aby pokonać Muzykową w pierwszej turze. Fakt, że nie pokonałby Chrzanowskiego w dogrywce, ale na pewno by dostał więcej głosów, niż Muzyk.

  • zadowoleni wyborcy Łomży - niezalogowany 2018-11-05 10:15:32

    BORYSIEWICZ POWINIEN DOSTAĆ JAKIEŚ STANOWISKO, TRZEBA WYKORZYSTAĆ JEGO ENERGIĘ ŻYCIOWĄ I PREDYSPOZYCJE DO ZARZĄDZANIA NP.V-CE D/S INWESTYCJI ..........

  • xy - niezalogowany 2018-11-05 10:09:27

    No, tak. Ciekawe czy zcą nie zostanie jakaś dziwna krzykliwa pani, niekończenie z potencjałem i predyzpozycjami? Z tym przejmowaniem radnym to scenariusz możliwy, może nie w 100% ale możliwy. Oby tylko w młodzieńczej euforii sukcesu teraz Mariuszek nie podjął jakiś błędnych decyzji, bo często w takiej sytuacji działa się szybko i mniej krytycznie. Życzę kadencji z samymi sukcesami.

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-05 09:10:56

    I super ,Mariusz przejmuje radnych z Pis-u i ma 14 głosów a jak wybiorą Borysewicza na Przewodniczącego lub zostanie z_cą dodatkowo 4 głosy.Tak to można rządzić

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-05 09:10:56

    I super ,Mariusz przejmuje radnych z Pis-u i ma 14 głosów a jak wybiorą Borysewicza na Przewodniczącego lub zostanie z_cą dodatkowo 4 głosy.Tak to można rządzić

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 08:29:42

    łomżanin to co piszesz po części jest prawdą ale zadaj sztabowi wyborczemu pana Chrzanowskiego czy jemu samemu jedno pytanie " Czy będzie on dalej realizował politykę partii PiS i jak w najbliższej przyszłości ułoży on sobie stosunki z ta partią przecież nadal rządzącą i mająca duże szanse na zwycięstwo w nadchodzących wyborach" . Sam wszak osobiście deklaruje ,ze ideały prawicowe i PiS są mu bliskie a w sądzie w trybie wyborczym walczył z Muzyk o sprostowanie kłamstwa które według niego wypowiedziała ,że "zdradził ideały PiS". zadaj a zobaczysz odpowiedź tak konkretna jak jego obecność na debatach wyborczych z Muzyk. Pomimo to nie przeszkadzało mu to w rozbiciu w pył dominacji PiS w mieście. Tu naprawdę trzeba zjeść worek soli aby się w tym wszystkim połapać.

  • Łomżanin - niezalogowany 2018-11-05 08:18:48

    Pozdrawiam i enej - nie zgadzam się. W Łomzy jeszcze nie działa machina Antypis tak silnie, jak to dzieje się w dużych miastach. W tych wyborach ludzie (zwłaszcza seniorzy) głosowali na człowieka, którego jak się okazuje znali lepiej niż powołaną przez niego samego panią wiceprezydent, która miała większe ambicje niż otrzymana funkcja/stanowisko mogły jej zapewnić. W bardzo dużym skrócie: to jego obdarzyli większym zaufaniem.

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 08:18:40

    w poprzednich wyborach ROKU 2014 pan Chrzanowski jako kandydat z ramienia PiS zdobył 7529 głosów i ta liczba je wygrał. W tych wyborach zdobył jako kandydat niezależny walczący o fotel prezydenta z kandydatka z ramienia PiS i wspieraną przez miejscowych hierarchów 14866 to jest dwa razy więcej. Świadczy to wyraźnie ,że podstawą jego zwycięstwa jest mobilizacja elektoratu antypisowskiego który z tego względu poparł jego kandydaturę.

  • Kropek - niezalogowany 2018-11-05 08:06:13

    Kolejne kredyty się szykują a miejsc pracy zero ....

  • adela - niezalogowany 2018-11-05 08:05:53

    Do redaktorka :76% nie mieszkańców Łomży, tylko 76% głosujących

  • - - niezalogowany 2018-11-05 07:55:06

    miasto około 60 tys z glosowało niecale 20 hehe

  • Kierowca tira - niezalogowany 2018-11-05 07:51:24

    Gratulacje super wynik jak ktoś jest pracowity i sumienny to ludzie to widzą nie widzą tego z W...... Trzeba przyjżeć się dyktatorom niektórych szkół czy ciężko pracują a może coś się tutaj też zmieni we wszystkich aspektach ............

  • Dr - niezalogowany 2018-11-05 07:44:56

    Hura! Głosowałam na p. Mariusza :).cieszę się że wygrał

  • Alchemik - niezalogowany 2018-11-05 07:28:06

    Ja głosowałem przeciwko PiS.Zaden kościół z Zuelonym i Kolakiem nie beda gadać nam na kogo mamy głosować!To tyle ,zegnam!

  • enej - niezalogowany 2018-11-05 07:25:23

    pozdrawiam masz całkowita rację. Dokładnie taki mechanizm i odpowiednia kampania wyborcza komitetu Chrzanowskiego zadecydowały o wyniku wyborów w mieście na ten urząd.

  • wrrozka - niezalogowany 2018-11-05 07:25:01

    pytanie za 100 punktow: ANTYDOTUM na czarno mambe ?, oczywiscie CHRZAN zabija wszelkie bakterie - natura dziala

  • POzdrawiam - niezalogowany 2018-11-05 07:21:08

    Ludzie głosowali przeciw PiS i kościołowi. Gdyby zamiast Chrzanowskiego wystawić barana pewnie też by wygrał.

  • ddf - niezalogowany 2018-11-05 07:13:58

    jaki nokaut, ludzie nie poszli, według mnie jeśli frekwencja jest tak niska, to wybory są nieważne.. ludzie nie poszli, bo nie było na kogo głosować.. szkoda:(

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-11-05 07:11:11

    I TO SROMOTNIE

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-11-05 07:10:32

    A Pani Agnieszko Pani przegrała bo nie umiała Pani prowadzić normalnej, spokojnej i merytorycznej debaty. Teraz może dodać Pani do swojej kolekcji kolejne JA. TO JA PRZEGRAŁAM WYBORY JAKO JEDYNA KANDYDATKA PIS.

  • kolk - niezalogowany 2018-11-05 07:09:14

    i tak źle i tak niedobrze:( nie ma się z czego cieszyć..

  • Maciej Z. - niezalogowany 2018-11-05 07:09:01

    Fakt Pani Agnieszka miała marnych doradców. Kołakowski nie umie wygrywać wyborów samorządowych - udowodnił to po raz kolejny. Zielinski gdzie nie pojedzie to jest o nim głośno. A reszta to szkoda mówić. Była to słaba, nie merytoryczna kampania.

  • ico144 - niezalogowany 2018-11-05 07:08:25

    Jak musieli być zniesmaczeni mieszkańcy Łomży, że wybrali takim stosunkiem głosów człowieka na którego 4 lata narzekali. Nie było alternatywy. Żadnej.

  • aaa - niezalogowany 2018-11-05 07:07:43

    w DURNYM MIEŚCIE DURNIA WYBRALI ;-)

  • ala. - niezalogowany 2018-11-05 07:06:13

    CZEKAMY NA CBA

  • ala. - niezalogowany 2018-11-05 07:05:21

    NOKAUT BEDZIE ZA HANDELEK ZIEMIĄ I DOTACJE KUMPLOM , NIE ???

  • Baśka - niezalogowany 2018-11-05 07:01:12

    Nie Warszawa, nie Suwałki. To Łomza wie najlepiej kogo potrzebuje.

  • Dzudi - niezalogowany 2018-11-05 06:59:00

    Mordeczko Gratulacje!!!

  • Ooo - niezalogowany 2018-11-05 06:49:39

    Dziwne że zdobyła aż tyle głosów. Każdy wiedział że kandydatura P. Muzyk to pomyłka, mimo to uzyskała 24%

  • słaba knadydatka - niezalogowany 2018-11-05 06:44:59

    Muzyk przegrała bo nadawała na prezydneta jak tylko mogła: on to, on tamto, a sama o sobie nic, a w radiu mówiła że przegrała po nagonce na nią... kto na kogo tu robił nagonkę kobieto? A jej zaplecze polityczne? To można przecierać oczy kto w nim był, stare towarzystwo z PEŁO

  • Zniesmaczony - niezalogowany 2018-11-05 06:41:19

    Bronakowski, Kołakowski, Zieliński twórcami "sukcesu" pani Muzyk i sukcesu Chrzanowskiego. Kto wie co by było gdyby poparło go PiS.

  • Ekspert - niezalogowany 2018-11-05 06:34:19

    Muzyk prowadziła skandalicznie słabą kampanię wyborczą. Okazała się totalną amatorką, a ludzie którymi się otoczyła, to straszne nieporozumienie. PIS na pewno ją gdzieś przyhołubi.

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-05 06:26:51

    Chrzanowski wygrał zasłużenie. Faktycznie to jest najlepsza opcja dla Łomży

  • SILVA - niezalogowany 2018-11-05 06:26:51

    Chrzanowski wygrał zasłużenie. Faktycznie to jest najlepsza opcja dla Łomży

  • palac biskupi cały w lekach je - niezalogowany 2018-11-05 06:24:51

    co na to biskup?

  • lidelboy - niezalogowany 2018-11-05 06:23:03

    Czyli Muzyk dostała niższe poparcie niż w I turze. A to ciekawe, jeszcze z tydzień kampanii i zeszło by poniżej 20 %.

  • KC - niezalogowany 2018-11-05 06:22:50

    Gratulacje :)

  • siódmy - niezalogowany 2018-11-05 06:21:24

    Zgadza się używając terminologii bokserskiej to był nokaut.

Dodajesz jako: |