:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

"Ona jest taka cudowna" w rytmie cha-cha-cha [VIDEO]

Kultura, cudowna rytmie [VIDEO] - zdjęcie, fotografia
22/04/2017 04:51

Za nami siódmy odcinek polsatowskiego programu w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" . Celebryckie pary po raz pierwszy zatańczyły w rytm przebojów disco polo. Oprócz tancerzy i gwiazd na parkiecie pojawili się najwięksi twórcy nurtu disco polo. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć Pięknych i Młodych z Łomży. 

Aktorka Dominika Gwit i zawodowy tancerz Żora Koroliow zmierzyli się z cha-chą. Para zatańczyła w rytm hitu "Ona jest taka cudowna" grupy Piękni i Młodzi. Ich taniec był pełen energii i zabawy, a aktorka Dominika Gwit zachwyciła efektownym szpagatem na końcu choreografii.

Wśród grona twórców nurtu disco polo we wczorajszym programie "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" emitowanego w Telewizji Polsat wystąpił także Paweł Jasionowski z Zambrowa, lider zespołu Masters.

"Ona jest taka cudowna" w rytmie cha-cha-cha [VIDEO] komentarze opinie

  • telewidz - niezalogowany 2017-04-26 15:12:00

    Bardzo lubię słuchać piosenek zespołu "Piękni i Młodzi", ale obiektywnie muszę stwierdzić, że ich występu na żywo w tv nie dało się słuchać. I wcale nie hejtuję. Po prostu wyrażam swoje zdanie. Podobnie jest z "grubą", której taneczny image wzbudza we mnie odruch wymiotny!

  • ble - niezalogowany 2017-04-26 07:44:47

    To czysty hejt. Nie trzeba się przejmować. Najlepiej nie czytać , bo w Polsce nikt za darmo nic dobrego o innym nie powie. Takie życie

  • Obrońca - niezalogowany 2017-04-24 07:28:42

    Ale wy jesteście tępi. Wyjdzcie wy i zaśpiewajcie. Czepiacie sie bo komuś jeden wystep nie wyszedł. Popatrzcie na youtube jak śpiewali na weselach i dopiero dyskutujcie. Śmiejecie sie że ktoś jest grubszy i co z tego? Ma dziewczyna pasję więc ją realizuję nie siedzi w domu tak jak pewnie połowa z was przed tv i nie krytykuje. Coś robi ze swoim życiem!!!

  • ................ - niezalogowany 2017-04-23 09:54:01

    ABC Wiary - ks."Patrologia" - o tym jak ks."Ojcowie" niszczyli polskie rodziny by odbudować pożądania niby "własnego" ale jakże hierarchicznie z góry na dół rozpasanego egoizmu heraldycznych "głów" "Kościoła" co się modlą pod figurą mając kanonizowanego diabła+św.obłudę za skórą (J 8, 44)

  • ................ - niezalogowany 2017-04-23 08:29:02

    @ oglądacz nieczysto to wybrzmiał abp Sławoj Leszek Głódź dając pokaz solowy baleronu z ambony odtrąbił "Nie ma podziału w narodzie, jest zróżnicowanie opinii" – powiedział to w homilii "i jeszcze" na trzeźwo ! podczas mszy rezurekcyjnej NA ŻYWO rejestrowanej w Niedzielę Wielkanocną w Gdańsku pytanie z jakim odchyleniem twoim zdaniem wybrzmiała fałszywie jEGO ekscelencji wyższa inteligencja Duchowa/Szatańska dając popis przy organach samorządowych na moje oko odchylenie 180 stopni czytam 648000 sekund i to są dźwięki grane z fałszywej trąby "przewodniej siły narodu" od wieków podążającego w przeciwną stronę do zamierzonej ... ... bo naród tańczy jak mu taka trąba fałszywie zagra przy organach samorządowych też

  • oglądacz - niezalogowany 2017-04-23 07:57:52

    @Taniec z baleronem - jeżeli nie rozumiesz - szkoła muzyczna się kłania. Bardziej łopatologicznie - śpiewała nieczysto z odchyleniem dwóch i więcej półtonów. To niweluje w studio AutoTune ew inny program do poprawiania wokalu.

  • Taniec z baleronem - niezalogowany 2017-04-23 04:50:30

    Przepraszam, że się czepiam ale co ma tonacja do tempa? Tonacja mierzona w sekundach? To coś nowego!

  • oglądacz - niezalogowany 2017-04-22 21:28:42

    nie wiem po co ten zachwyt portalu. Aranż Tomka Szymusia pierwsza klasa, ale vocal - jak można własną piosenkę śpiewać cały czas "obok" tonacji, sekunda i więcej - tak śpiewaliście. Studio ukryje niedoskonałości - live je obnaża.

  • alicja272 - niezalogowany 2017-04-22 19:15:06

    To nie jad to prawda odnośnie umiejętności śpiewania. Z resztą słychać. A jak się nagra w studio to i ... można zrobić "gwiazdeczkę" a później playback. Nie nazywajmy szamba perfumerią ;)

  • ................... - niezalogowany 2017-04-22 18:28:56

    @ Z dk61 z pokolenia na pokolenie od chrztu Polski+ ten zapas wniesiony awansem z dziedzictwa starotestamentalnego zaczerpnięty jako wiano zaślubin ziemi tej ziemi z arcy kapłanami jeszcze z przed naszej ery co dobitnie pokazuje projekt nowego sztandaru gminnego rycerstwa z kolumbowego fortu Łomża

  • wiesiek - niezalogowany 2017-04-22 18:26:11

    Wiochaaaa

  • Z dk61 - niezalogowany 2017-04-22 17:22:07

    Skont w was tyle jadu :-).

  • .... - niezalogowany 2017-04-22 14:11:25

    @ alicja272 małpy w zoo albo biskupów pastwiących się nad owcami w kościele

  • alicja272 - niezalogowany 2017-04-22 14:07:32

    Ale fałsz aż bleeeee lepiej już małpy w zoo oglądać

  • kpol - niezalogowany 2017-04-22 13:16:53

    Buahahahah na zywca to zero głosu,no maga to o malo co nie zrobila... hahah fajnie

  • .............. - niezalogowany 2017-04-22 10:46:36

    @ Typowy Polak jak z pod strzech trafi pod ołtarze tak jest z każdą sztuką kończącą na cmentarzu a właściwie odzyskującą tam nowe życie

  • Typowy Polak - niezalogowany 2017-04-22 10:42:49

    Kiedy się skończy moda na tą prymitywną muzykę ?

  • telewidz - niezalogowany 2017-04-22 10:22:10

    Karykatura tancerki. "Gwiazda" o urodzie wybitnie radiowej.

  • madax - niezalogowany 2017-04-22 08:39:47

    Ona jest taka piękna że się zrzygać można... hehehehe

  • telewidz - niezalogowany 2017-04-22 07:36:45

    Niestety występ na żywo pokazał całą prawdę o umiejętnościach wokalnych wszystkich członków zespołu

  • czytelnik - niezalogowany 2017-04-22 07:27:18

    Wszystko by bylo ladnie,ale nasza wolalistka mogla by popracowac nad swoim slownictwem

  • telewidz - niezalogowany 2017-04-22 07:12:31

    Ona jest taka cudowna? Czy to aby na pewno piosenka o pani Gwint? To nie cha-cha-cha, tylko ha-ha-ha!

  • nie na żarty - niezalogowany 2017-04-22 05:31:03

    to było coś z elementami sumo..?

Dodajesz jako: |