:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
Wypadki drogowe, skosił latarnię [FOTO] - zdjęcie, fotografia
13/04/2019 22:18

Na ulicy Pocztarskiej w Łomży osobowy opel uderzył w słup latarni oświetlenia ulicznego. Samochód jest rozbity a betonowy słup mocno uszkodzony. „Rezolutny” kierowca został zatrzymany przez policję.

Do zdarzenia doszło około godziny 20.

Wyskokowemu kierowcy wystarczył krótki odcinek drogi osiedlowej, by rozpędzić swoją niemiecką maszynę i mocno uszkodzić latarnię, do której musiano zadysponować pogotowie energetyczne.

Kierowca opla został zatrzymany przez mundurowych, prawdopodobnie był pijany.

fot. nadesłane

lomza

Opel skosił latarnię [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-04-13 22:32:51

    Gdyby nie wysoki krawężnik to słupa by nie było i prawdopodobnie tych choinek

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-04-13 23:15:21

    A czego spodziewać się po Pocztarskiej i okolicy?

  • gość 2019-04-13 23:37:37

    U siebie BeeeeeLe nie potrafią jeździć. A myślałem, że tylko poza miastem.

  • Żyję po to by umrzeć - niezalogowany 2019-04-14 07:23:10

    Nie wasza sprawa żeby go oceniać,spójrzcie na siebie i swoje poczynania

  • Gość - niezalogowany 2019-04-14 07:35:11

    Tylko żeby pijak tylko siebie zabił to okej.

  • gość 2019-04-14 08:37:07

    patologia a jak to inaczej ocenić

  • gość 2019-04-14 08:44:06

    U siebie BeeeeeLe .... Latarnia skosiła opla ... z wzajemnością modus operandi "przemocy na swoim" ??? a właściwie przemocy u siebie ... może "tartani" założyć "niebieską kartę" za przemoc fizyczną że pogniotła opla ???

  • gość 2019-04-14 08:47:21

    skrót BL: będzie latarnia :)))

  • gość 2019-04-14 09:16:06

    pod latarnią najciemniej w Łomży to można nawet powiedzie że Byyyła Laaatarnia

  • gość 2019-04-14 09:30:06

    latarnie nie ustępliwa ! tak samo jak ciasna ale własna jedynie słuszna logika projektujących łuki zmiany kierunku ruchu nie tylko na skrzyżowaniach na których samochody muszą przekraczać dwie linie ciągłe by wejść w zakręt i nie ponieść szkody o jakiś manień polny wystawiony przy krawężniku bo akurat ważniejsze jest bezpieczeństwo latarni tym kamieniem osłanianej przed bandytą za kierownicą ... pijanym ... oczywiście bo każdy kierowca (w Polsce) to pijak (potencjalny) i Ks.Bronakowski wie to najlepiej ... więc trzeba robić wszystko by pomóc latarniom na w ciasnych zaułkach Łomżyńskiej inteligencji wyższej ... ale przy katedrach swoich upadłej jak sam diabeł przy katedrze "swojej" taka katedra Mojżesza na której zasiedli i zasiedzieli się ks.obłudnicy broniący ciasnej ale własnej logiki dających fałszywe świadectwo przeciw prawdzie sponiewieranej przy ich świątyni

  • gość 2019-04-14 09:36:07

    a Łuk z jakiego wystrzeliła latarnia nawet kanciasty jak promień skrętu małego opla pasującego tor jazdy przy wielkich krzakach zacierających profil pobocza z krawęznikiem

  • gość 2019-04-14 09:50:32

    pewnie jakiś BLMiak co się nie dawno do MIASTA sprowadził...

  • Miastowy - niezalogowany 2019-04-14 09:52:29

    fakt, namnożyło się tych przyjezdnych ostatnimi czasy, ciężko odróżnić chama od pana :)

  • gość 2019-04-14 10:33:14

    na Pana to trzeba mieć wygląd i pieniądze ...

  • gość 2019-04-14 10:54:39

    z browarnej na nowogrodzką jadąc łukiem nawet mniejszym samochodem "i jeszcze" na trzeźwo nie sposób nie otrzeć się o konflikt z prawem a na wojska polskiego rondo poobijane jak psychika dzieci w Polsce coraz częściej posyłanych do psychiatrów ... wiadomo winni alkoholicy wyższa inteligencja na drodze życia upadła jak sam diabeł całkowicie wolna od wszelkich podejrzeń a "Ono lgnie ..." i zKórwySynom żyć nie da

  • gość 2019-04-14 10:58:00

    gość 2019-04-14 10:33:14 "Pan Gówno Wie" i dlatego "Pan Jezus" miał wygląd i pieniądze jakich nie mieli kapłani do jakich judasz poszedł jak mucha do gówna jak pszczoła do miodu kultury mlekiem i miodem płynącej przy arcy kapłanach którzy mieli wyobrażenie Króla co ma wygląd i pieniądze

  • Obywatel - niezalogowany 2019-04-14 11:58:44

    Dobrze, że na miejscu był mieszkaniec Kalinowa, który obezwładnił na miejscu bandytę i wezwał policję. Nie każdy bohater nosi pelerynę.

  • gość 2019-04-14 12:12:29

    Raczej uderzył w słup z latarnią.

  • gość 2019-04-14 12:20:29

    Obywatelu czemu nie bronisz pijaka przed ukamienowaniem jak Jezus kórwy ? Czyż to jego wina że Kościół nie zachęca do życia na trzeźwo a prawo trzeźwych jak świnia (orwellowska) jakiech wiele w ewangelii nawet trzeźwym rzuca kłody pod nogi tak że w tym ich religijnym ciemnogrodzie nie sposób wyrżnąć w latarnie i nawet w biały dzień wejść w kolizję z kanonicznie zaprojektowaną niesprawiedliwością z passio niesioną "Bogu na chwałę" "cierpiętnikom na ratunek" by św.świńtuszkom żyło się dostojniej w przy Kościelnej kulturze pomieszania tego kto świnia a kto człowiek