OSP w Jedwabnem zyskała nowy sprzęt

Region, Jedwabnem zyskała sprzęt - zdjęcie, fotografia
06/12/2018 07:23

Defibrylator, detektor wielogazowy, pilarkę łańcuchową i zestaw ratownictwa medycznego R-1, zyskała OSP w Jedwabnem dzięki środkom z Funduszu Ministerstwa Sprawiedliwości. Sprzęt przekazany druhom z Jedwabnego jest niezbędny do udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa.

OSP w Jedwabnem wzbogaciła się o defibrylator Philips FRX, detekor wielogazowy, pilarkę łańcuchową Makita oraz zestaw ratownictwa medycznego PSP R-1. Zakup został współfinansowany ze środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej - Funduszu Sprawiedliwości.

Sprzęt na ręce prezesa OSP w Jedwabnem druha Pawła Czerwaciuka przekazał w poniedziałęk burmistrz Jedwabnego Adam Niebrzydowski.

Całkowita wartość projektu to 15.870,00 zł. 99 proc. wydatków pokryto  z otrzymanej dotacji. Sprzęt przekazany druhom poprawi efektywność udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa, oraz  warunki pracy strażaków ochotników.

OSP w Jedwabnem zyskała nowy sprzęt komentarze opinie

  • qwerty - niezalogowany 2018-12-07 09:34:27

    Chociaż w Jedwabnem maja odpowiednia osobę która się tym zajęła. Gorzej w Śniadowie. Prostej rzeczy nie potrafi zrobić

  • KrzywekK - niezalogowany 2018-12-06 18:33:07

    Koko, jakie volvo, przecież był jeszcze lepszy, bo mercedes z demobilu z dziurawym zbiornikiem na wodę,który ciągle łatała gminna spółeczka, a burmistrz płacił za te łatki z gminnej kasy.

  • xxxx - niezalogowany 2018-12-06 14:17:41

    https://bip.ms.gov.pl/pl/dzialalnosc/fundusz-sprawiedliwosci/wsparcie-dla-osp/news,11553,nabor-wnioskow-na-dotacje-z-funduszu.html

  • koko - niezalogowany 2018-12-06 11:42:13

    dlaczego nikt nie powie ,że jest to uzupełnienie prezentu poprzedniego burmistrza ,jakim był super samochód VOLVO...

  • koko - niezalogowany 2018-12-06 11:42:13

    dlaczego nikt nie powie ,że jest to uzupełnienie prezentu poprzedniego burmistrza ,jakim był super samochód VOLVO...

  • anna kowalska - niezalogowany 2018-12-06 11:22:27

    Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym oraz Fundusz Pomocy Postpenitencjarnej nie został powołany i finansowany po to aby finansować zakup sprzętu dla ochotniczych straży pożarnych (z całym szacunkiem dla pracy strażaków) Jeśli wspomniany sprzęt jest niezbędny to dlaczego do tej pory go nie miano? "Przekazany sprzęt poprawi efektywność udzielania pomocy poszkodowanym na miejscu popełnienia przestępstwa"?????? WTF?

  • cdn - niezalogowany 2018-12-06 10:42:08

    kiedyś był UCZONY ,a dziś niedouczony,-dlaczego???

  • Młody policjant - niezalogowany 2018-12-06 09:56:23

    Szkoda że policja nie ma takiego sprzętu..

  • Miodek - niezalogowany 2018-12-06 09:05:56

    @Uke "Nie douczony" piszemy razem - niedouczony. https://sjp.pwn.pl/sjp/niedouczony;2488621.html

  • arcymon - niezalogowany 2018-12-06 08:34:03

    Śniadowiakom nie potrzebne

  • qwerty - niezalogowany 2018-12-06 08:31:28

    Wszyscy dostali kasę i sprzęt, a Śniadowo nie potrafiło wniosku prawidłowo złożyć. Kompetencje urzędników?!

  • Uke - niezalogowany 2018-12-06 08:02:06

    Nie douczony redaktorze "na miejscu popełnienia przestępstwa" to można pobrać odciski palców

Dodajesz jako: |