:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Ostrołęcki prawnik oskarża publicznie sędziów z Łomży i Ostrołęki o korupcję i przestępstwa!

Region, Ostrołęcki prawnik oskarża publicznie sędziów Łomży Ostrołęki korupcję przestępstwa! - zdjęcie, fotografia
Portal mylomza.pl 20/03/2018 07:22

Robert Mydło, prawnik z Ostrołeki, rzucił publicznie w programie "Studio Polska" na antenie telewizji TVP Info oskarżenia wobec sędziów z Łomży i Ostrołęki o korupcję i inne przestępstwa. Stwierdził, że dysponuje dowodami na przestępstwa, jakie mają zachodzić w sądach w Łomży i Ostrołęce. 

- Chciałbym zaapelować do swoich kolegów prawników o poparcie rządu i pana ministra Ziobry dla reformy sądownictwa. Środowisko sędziowskie mnie atakuje, z Łomży oczywiście, ponieważ mam nagrania korupcyjne dotyczące łomżyńskich sędziów: w jakich kwotach i od kogo przyjmowali łapówki - mówił Robert Mydło w programie "Studio Polska". - Za pomocą tego zegarka z ukrytą mikrokamerą nagrywałem również przestępstwa sędziów z ostrołęckiego sądu. Dysponuję obszernym materiałem dowodowym o popełnieniu przestępstwa przez panią sędzię Magdalenę W. z Sądu Rejonowego w Łomży, a także biegłych sądowych, m.in. Jerzego K. w zakresie geodezji, którzy poświadczają nieprawdę w dokumentach urzędowych, mających znaczenie prawne - kontynuował swoje oskarżenia.

Właściciel kancelarii usług i doradztwa prawnego z Ostrołęki powiedział, że ma także dowody na przestępstwa, jakie rzekomo mają zachodzić w ostrołęckim sądzie.

- Ponadto wykryłem proceder sprzedaży wyroków w ostrołęckim sądzie. Były sprzedawane za pośrednictwem adwokata, którego żona pracuje w Sądzie Okręgowym w Ostrołęce. Tak biznes przestępczy kwitnie w ostrołęckim i łomżyńskim sądzie - twierdził. - Sędziowie z łomżyńskiego sądu zapowiedzieli mi, że jeżeli będę dalej przyjeżdżał do łomżyńskiego sądu, to może mi się przydarzyć nieszczęśliwy wypadek samochodowy. W tamtym roku, gdy wiozłem dokumenty do Sądu Rejonowego w Szczytnie, miałem przecięty przewód hamulcowy. Dosłownie dwa temu miałem spuszczone powietrze z dwóch kół w samochodzie - wymieniał Mydło.

Program "Studio Polska" wyemitowany na antenie TVP Info 17 marca 2018 roku poświęcony został w głównej mierze głośnym ostatnio przypadkom niesłusznie wydanych wyroków skazujących. Przyczynkiem do głównego tematu było m.in. zwolnienie z więzienia po 18 latach Tomasza Komendy skazanego za morderstwo i gwałt na 15-letniej dziewczynie, których nie popełnił.

Trzeba jednak podkreślić, że w studiu nie było (?) lub przynajmniej nie wypowiadał się nikt reprezentujący wymiar sprawiedliwości, a sam program zrealizowany został w sposób, delikatnie mówiąc jednostronny, momentami bardziej przypominający lincz na całym wymiarze sprawiedliwości niż dyskusję nad jego stanem i koniecznymi zmianami.

Wydanie programu "Studio Polska" z 17 marcza 2018 roku można obejrzeć w serwisie vod.tvp.pl

lomza

Ostrołęcki prawnik oskarża publicznie sędziów z Łomży i Ostrołęki o korupcję i przestępstwa! komentarze opinie

  • no nie mogę - niezalogowany 2019-01-03 20:51:51

    A ja walę w kondomie, i co? No i co?

  • kochamPOKOjestemSPOKOwaleKONIA - niezalogowany 2019-01-03 20:50:53

    brawo prawnik! ukrucić tą ferajne, pieprzoną kastę

  • le - niezalogowany 2018-03-21 12:08:34

    Łomża to PiS

  • no nie mogę - niezalogowany 2018-03-21 08:37:20

    Obudzili się wyznawcy Pisu?Zawiadomcie swoich towarzyszy złodziei żeby oddali premie!

  • fluk - niezalogowany 2018-03-21 08:35:29

    Mydło to może pompkę zamydlić łomżyńskim sędziom

  • Rec - niezalogowany 2018-03-21 08:15:52

    Ile z tych komentarzy to słowa znajomych sędziów? Ile jest z nich wogole konstruktywnych?

    Ja popieram likwidację oszustw i przekrętów w tym niby zamkniętym środowisku.

    Niech sędziowie srają pod siebie a Pan rozwija temat do końca.

  • Helios - niezalogowany 2018-03-20 23:20:38

    Sprawiedliwość to paszcza lwa ślepa i bezwzględna.
    Odwrócą kota ogonem i będzie umęczon i pogrzebany.

  • PODŁA ZMIANA - niezalogowany 2018-03-20 22:34:21

    PiS odwołując posiedzenia komisji obrony ucieka przed kompromitacją ws. Smoleńska

  • no nie mogę - niezalogowany 2018-03-20 22:28:45

    takie same ma dowody jak Antek,sensacja dla ciemnoty!Niech złodzieje z Pisu oddadzą premie

  • Cała prawda - niezalogowany 2018-03-20 21:41:36

    Proszę wpisać na YouTube lapowkarze w lomzynskich sądach też Pan T.to wygarnol i co do dziś cisza nikt nic tak na sprawie sędzia straszyla że coś mu zrobią proszę bardzo mam dowody odpowiedź brzmiała i co sędziowie cisza strach

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-03-20 21:04:47

    Niektórzy to się chyba za dużo filmów gangsterskich naoglądali. Wg nich "uprzywilejowana" kasta zleciłaby usunięcie niewygodnego prawnika :)
    co za bzdura, że teraz niby po tym występie w programie TVPis już jest zabezpieczony i dowody nie przepadną
    Jak ma dowody, mógł wszystko skopiować z pięć razy, wysłać do policji i prokuratury ziobrowej, nawet i do W-wy, złożyć depozyt gdzieś w dwóch kancelariach adwokackich, a nawet wysłać powiadomienia z nakreśleniem sprawy do lokalnych portali łomżyńskich i ostrołęckich.A tak to z daleka jedzie propisowską prowokacją na użytek propagandy ziobrowej .

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-03-20 20:44:25

    na TVP VOD oglądam reklam od zarypania to się chyba liczy.Zaskoczę Cię ale telewizora nie mam(nie z biedy,a z wyboru).

  • mieszaniec - niezalogowany 2018-03-20 20:24:44

    A abonament opłaciłeś?

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-03-20 19:39:17

    Oglądam TVP pierwszy raz od 2 lat,nieźle....no ale muszę to zobaczyć

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-03-20 19:36:21

    No, a teraz przyjdą sami prawi i sprawiedliwi i nastanie porządek......taki żarcik.

    Muszę zobaczyć ten program.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-03-20 19:30:00

    No, a teraz przyjdą sami prawi i sprawiedliwi i nastanie porządek......

  • Bolesław D. - niezalogowany 2018-03-20 19:14:53

    System łomżyński od lat tak działa ,system układów wtajemniczeni(skorumpowani) wiedzą jak ..np. ktoś składa na nich na policję mocne dowody a tam przeciąganie a jak się nie da to w prok.przeciąganie umarżanie a jak się nie da to w sądzie przeciąganie i uwalanie spraw (ktoś napisał wyrżej o pewnym sędzi) i na odwrót jak chcą kogoś zgnębić za bzdurne drobne sprawy to szybko działa prok.sąd wyrok.Facet miał rację że w TV nagłośnił teraz będzie,głośno i sprawy nie zamiotą .Przyjadą smutni panowie i paru z sądu wymiotą.

  • jaaaaa - niezalogowany 2018-03-20 18:47:24

    Niektórzy to mają chyba za mało pod kopułką. Dlaczego nie poszedł na policję, do prokuratury i nie wiadomo gdzie jeszcze.
    Złożyłby zawiadomienie, nikt by o tym nie wiedział. Ślad po chłopie by zaginął i tyle by było z jego dowodów ;)

    Teraz sporo osób to obejrzało, przeczytało. Tak łatwo się go nie pozbędą. Bardzo ładnie się zabezpieczył. Teraz nie będzie "przypadkowego" wypadku.

  • wskazany - niezalogowany 2018-03-20 18:10:25

    niestety wśród łomżyńskich sędziów jest przynajmniej jeden układowiec i sprzedawczyk wspomniany we wcześniejszym komentarzu. typ ze starego układu.
    Tutaj akurat popieram PiS nie ma równych i równiejszych
    tylko taki przykładowy ludek jest przed emeryturką i się wykaraska bo zwykle ręka rękę myje to i pisiorki mogą być umoczone w przekręty

  • papuga - niezalogowany 2018-03-20 17:32:14

    jak może prawnik twierdzić, że ma dowody na przestępstwa i zamiast do prokuratury, do czego jest zobowiązany prawem, udaje się do stronniczej TV..?, pewnie przegrał kilka procesów, do palestry nie chca go przyjąc to się mści...

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-03-20 17:05:09

    ... hahaha tak zrobią na niego zamach, już mu przewody hamulcowe poprzecinali :)))))

    - bo on z sekty smoleńskiej ? antek też ma dowody :)

  • mundek66 - niezalogowany 2018-03-20 17:02:17

    Mało kogo obchodzą jego dowody - jest niewygodny i zniszczą go.

  • fuckkod - niezalogowany 2018-03-20 17:01:26

    Dekomunizacja sadow i prokuratur.
    Natychmiast!

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-03-20 16:53:53

    oj, beknie "prawnik" jak okaże się,że nie ma wiarygodnych dokumentów na swoje pomówienia

  • w12 - niezalogowany 2018-03-20 16:51:37

    Zniszczą go, to pewne!

  • mama CODu - niezalogowany 2018-03-20 16:38:02

    odwazny ten prawnik sędziowie są bezwzględni mogą go zniszczyć

  • real - niezalogowany 2018-03-20 14:41:09

    Ludziom podobają się takie newsy. Znajdują w tym przyczynę swoich życiowych niepowodzeń. Bo wszyscy wokół to złodzieje, łapówkarze, bandyci i inni przestępcy. To przez nich mi się nie udało w życiu, a nie przez to, że jestem leniwy, dużo piję, nie chciało mi się uczyć i zdobyć wykształcenia, itd. Ja czekam z niecierpliwością na podjęte działania w tej sprawie przez odpowiednie organy. Dla mnie liczą się fakty, a nie ciekawostki z krainy mchu i paproci. Jeżeli są przestępcy, to trzeba ich jak najszybciej wsadzić tam, gdzie ich miejsce, a do tego zabrać majątek zgromadzony w wyniku takich przestępstw. Kiedy jak nie teraz?! Na razie jednak rzuca się gawiedzi i innym nieudacznikom takie sensacje, aby im ulżyć i odnaleźć przyczyny życiowych niepowodzeń.

  • Pysiu - niezalogowany 2018-03-20 13:50:08

    To nieźle że takie osoby czyhają na życie bliźniego. Ale co się dziwić łatwą kasa ludziom oczy zamykają. Nieważne czy ktoś przez nich cierpi.
    BRAWO PIS I ZIOBRO TRZEBA WYTEPIC ZŁO BĄDŹCIE KONSEKWENTNI

  • ulubieńcy - niezalogowany 2018-03-20 13:43:57

    No to dobre bo w sądzie łomżyńskim jest jedna Magda W a wydawało się, że próbuje się wykreować na katoliczkę która muchy by nie skrzywdzila a tu masz babo placek ludzie dla kasy to diabłu duszę sprzedadzą a w kościele kleczec będą

  • patriota - niezalogowany 2018-03-20 13:37:03

    PISOWSKIE ZŁODZIEJE NIECH ODDAJĄ PREMIE!

  • genia - niezalogowany 2018-03-20 13:22:41

    Pis posiada 100% władzy
    Pis posiada Zbysia szefa prokuratury i wymiaru sprawiedliwości w Polsce
    Pis posiada "niezbite dowody" na zarazę toczącą stan sędziowski.
    Pis obiecał rozliczyć wszystkie afery
    i ni uja z tego im nie wychodzi
    ile jeszcze lat potrzebują?

  • Homer - niezalogowany 2018-03-20 13:17:11

    Facet zabił 3 osoby w wypadku . Mówił w sadzie ze ma omdlenia i zaniki pamięći . Sedzia leszczewki dał zawiasy i oddał prawko na ciężarów ,, nie pracował na ciężarowych ,, . Protokuł z rozprawy zmieniony .biegły sie jąkał ale tak pięknie go potem po rozprawie opisali . Miał czterech obrońców sędzia jego adwokat ,nasz adwokat i prokurator

  • SłaswekS - niezalogowany 2018-03-20 12:21:54

    jak nagrałże ktoś bierze to sam musiał dać. a tak nawiasem - nie wierzę. pan mecenas obiecał komuś załatwienie sprawy w Sądzie i jak nie wyszło to zwalił na korupcję chroniąc własny tyłek przed wkurzonym klientem. no ale to tylko moje zdanie, którego nikomu nie zamierzam narzucać. Pozdrawiam.

  • mieszkaniec - niezalogowany 2018-03-20 12:18:46

    Myślę,że w KAŻDEJ grupie zawodowej są ,,czarne owce"" ale nie sądzę,aby reformy PIS uleczały tę sytuacje.

  • Oko - niezalogowany 2018-03-20 11:54:27

    No to szach mat ;)

  • Kolo - niezalogowany 2018-03-20 11:47:11

    Wszystko jest w CBA.

  • kibol - niezalogowany 2018-03-20 11:25:18

    Właśnie, dlaczego nie pójdzie z tym do prokuratury albo na policję, tylko leci do telewizji? Jeśli ma te dowody i nie zawiadamia organów ścigania, to sam popełnia przestępstwo.

  • wiśta wio - niezalogowany 2018-03-20 10:40:50

    Jak twierdzi,że ma dowody przestępstwa, to pytanie: ZAWIADOMIŁ JUŻ PROKURATURĘ ?
    niby prawnik powinien wiedzieć, że
    - 304 § 1 Kodeksu postępowania karnego, obowiązek zawiadomienia o popełnionym przestępstwie (fachowo nazywanym zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa) jest obowiązkiem społecznym każdej osoby.

  • emeryt - niezalogowany 2018-03-20 10:30:53

    Jest młody i uczciwy.Takich ludzi jest b.mało,w tej kaście nie można takim być,zostanie zniszczony i bez pracy.Kto jest uczciwy to jest ledwo żywy i nic się w życiu nie dorobi tak mówią .

  • Helios - niezalogowany 2018-03-20 10:21:37

    Człowiek to istota ułomna i zawsze będzie naginał prawo ku osobistym korzyściom.
    Ten prawnik nawet jeśli wygra jest niewygodny i zniszczą go. Szkoda chłopa, naiwny i za mało widział.

  • Zbys - niezalogowany 2018-03-20 08:27:00

    A pis to niby prawica naiwniaku?

  • Jan - niezalogowany 2018-03-20 08:21:39

    Jeżeli są dowody na popełnianie przestępstwa, to winni powinni odpowiadać i nie ma co mieszać do tego polityki.I nie ma co apelować o poparcie dla kogokolwiek, bo sądy powinny być niezależne i trzymać się z daleka od polityki.A pan redaktor też niech nie interpretuje, bo nikogo to nie obchodzi.

  • ++++ - niezalogowany 2018-03-20 08:18:23

    A badal go lekarz.Moze z ta osoba nie warto dyskutowac

  • Lolek - niezalogowany 2018-03-20 07:48:14

    Program jednostronny ???
    Trzeba było przyjechać i się bronić. PO i Nowoczesna powinna bronić razem na marsze KODu chadzają.
    A za Komendę trzeba kogoś rozliczyć ze względu na zwykłą ludzką uczciwość.

  • Dred - niezalogowany 2018-03-20 07:39:36

    Skoro facet i przede wszystkim prawnik mówi że ma dowody to na pewno ma bo wie czym może grozić bezpodstawne oskarżenie w publicznej tv.
    A czy pomówieni zareagowali już na te oskarżenia? Czy czekają że rozejdzie się po kościach?

  • Sądy do reformy, dość nadzwycz - niezalogowany 2018-03-20 07:32:27

    drogi gaku, wiemy że nie lubisz PiSu, że masz lewicowe ciągoty, ale bardzo proszę nie wypisuj tu swoich dziwnych poglądów, że program był jednostronny. Sądy wymagają reformy koniec kropka, przedostatnie zdanie jest nie potrzebne. Patałajstwo w sądach trzeba tępić!!!!

  • ŁAPÓWKARZE i OSZUŚCI ... wuj d - niezalogowany 2019-01-11 13:36:29

    Panie Mydło :

    cieszę się że jest ktoś kto mówi o tym publicznie ... wszyscy wiedzą i nic nie robią bo mają przekonanie że to daremny trud !

    jak by minister dołączył to posypią się dyscyplinarki ... wystarczy zrobić wgląd w akta i poczytać postanowienia , wyroki i uzasadnienia

  • gość 2019-07-18 12:45:57

    gosc.Podziwiam odwage tego Pana! Sama posiadam orzeczenia ostroleckiego sadu rozwazalam skarge do Strasburga ale adwokat mi odmowil napisania skargi na sedziego ! Moge udostepnic temu Panu akta swojej sprawy o ile beda mu pomocne . W tym miescie ludzie sa zastraszeni boja sie zemsty nie maja gdzie uciekac itd.Z Powazaniem dla czytelnikow!

  • ość+ - niezalogowany 2019-07-18 19:53:41

    Mózyczne dni drozdowo komża \"poprawcie mnie jak się mylę\" i jest fajnie ... po prostu \"radość z pod kapelusza\" po co patrzeć dalej niż rondo rondla \"bielickiej\" a kultura z kapelusza nakazuje poprawność kultyczną \"powtarzania to samo przez to samo\" by \"sędziom we własnej sprawie\" przy krzyżu świętym było WY GODNIEJ ...

Dodajesz jako: |