:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Oto jak nie powinno się wyprzedzać... [ZAPIS MONITORINGU]

Portal mylomza.pl 26/11/2018 14:41

O kolizji, w wyniku której uszkodzonych zostało aż 6 samochodów pisaliśmy rano. Teraz prezentujemy Państwu zapis z monitoringu, który ukazuje "wyczyn" młodego kierującego Audi A3. Dlaczego nie warto "cwaniakować"? Zapraszamy do oglądania.

Do zdarzenia doszło dzisiaj tuż po godz. 8:00, o czym informowaliśmy rano.

Młody kierowca poruszający się Audi A3 postanowił wyprzedzić jadące ul. Studencką BMW tuż przed skrzyżowaniem z drogą prowadzącą do pobliskiego przedszkola. Nieodpowiedzialne posunięcie mogłoby się udać, ale kierujący BMW na chwilę przed zrównaniem się obu pojazdów rozpoczął manewr skrętu w lewo.

Efekt? Ścięty znak drogowy i sześć uszkodzonych pojazdów: dwa znajdujące się w ruchu oraz cztery zaparkowane na pobliskim parkingu.

"Wyczyn" młodego kierującego Audi A3 zarejestrowała kamera monitoringu. Dlaczego nie powinno się wyprzedzać na skrzyżowaniu i jak kończy się takie "cwaniakowanie"? Filmik jest odpowiedzią na oba pytania.

lomza

Oto jak nie powinno się wyprzedzać... [ZAPIS MONITORINGU] komentarze opinie

  • wladeczek - niezalogowany 2018-12-03 22:22:56

    H2O prześlij mi z jakiego artykułu to wynika. Sprawa jest nie jednoznaczna i jeden przepis kłóci się z drugim. Oto jak w jednym przypadku Sąd najwyższy uzasadnił WINĘ wyprzedzające w miejscu niedozwolonym

    Z obszernego wywodu, towarzyszącego decyzji Sądu Najwyższego, dowiadujemy się m.in. o braku wymogu "aby każdy manewr połączony z zachowaniem szczególnej ostrożności polegał na upewnianiu się, czy inny uczestnik ruchu drogowego nie narusza obowiązujących go reguł tego ruchu." A kierujący, który "wykonał obowiązki nałożone na niego w ustawie w związku z podejmowanym manewrem, ma prawo - oczywiście w granicach wynikających z działania zasady ograniczonego zaufania - oczekiwać respektowania przez innych uczestników ruchu drogowego tych obowiązków, które z kolei na nich nałożył ustawodawca w takiej właśnie sytuacji drogowej". 
    Mogę się mylić ale ludzie broniąc takich kierowców jak ten z A3 którzy stwarzają takie zagrożenie na drodze wedlyg mnie są do końca normalni.
    Też nieraz wykonałem jakiś manewr niedozwolony ale przez ten jego mógł ktoś zginąć.
    Pozdrawiam

  • cycu - niezalogowany 2018-11-30 16:44:28

    A co tam? Audik się wyklepie i dalej będzie rajdował pod uczelnią!

  • bum - niezalogowany 2018-11-30 13:33:56

    @maniafrania jak widac jest bardzo kiepskim kierowca skoro lamie podstawowe przepisy. Umiejetnosc jazdy na wprost nie rowna sie z byciem dobrym kierowca.

  • uffff - niezalogowany 2018-11-30 10:47:21

    Dziwi mnie, że przy takich artykułach nie prezentuje się oficjalnego stanowiska policji. Byłoby to z korzyścią dla ogromnej rzeszy kierujących, co żyją w nieświadomości błędów popełnianych codziennie na drodze.

  • H2O - niezalogowany 2018-11-30 10:43:39

    Władeczek
    Nie masz racji, manewr skrętu możesz wykonać po upewnieniu się i tu przydałby ci się kurs poprawkowy.

  • maniafrania - niezalogowany 2018-11-30 05:34:02

    Znam chłopaka z Audi. Jest dobrym kierowcą mimo, że nie ma dużego doświadczenia. Słabo mi się zrobiło gdy zobaczyłam to zdarzenie, ale szczęście że nikomu nic się nie stało. Nie popisał się, ponieważ nie mógł wyprzedzać no ale cóż.. Każdemu się zdarza. Osoby, które mówią, że na BKL gorsi to ciekawe skąd oni są :)

  • elegancjafrancja - niezalogowany 2018-11-28 10:30:14

    Tym oto sposobem, chłopaczyna został mianowany na KRÓLA BKL-ÓW hahaha.

  • Masakra - niezalogowany 2018-11-28 10:02:04

    Ludzie co Z wami? Chłopak popełnił błąd i na pewno żałuję. A wy odrazu powiesić go głupotę zrobił i będzie miał nauczkę ale przestańcie wyzywac bkl bo to że bkl to nie znaczy że Kolno bo też okolice. Bl też jeżdżą nie lepiej tylko udaje im się. Całe szczęście że nikt nie został pokrzywdzony reszta zajmie się sąd i policja a nie wy!

  • sprawiedliwy - niezalogowany 2018-11-28 08:36:10

    pogolą się na łyso, oćpają gówniarze udają kozaków... do pierdla z tymi pajacami ze ST......

  • zet - niezalogowany 2018-11-28 07:42:05

    Jasna sprawa. Dla młodych kierowców nauka: Na skrzyżowaniu nie wyprzedzamy - to po pierwsze a jak pojazd skręca w lewo to wyprzedzamy z prawej! Tak trudno zrozumiec?

  • furiouz - niezalogowany 2018-11-28 06:56:33

    Wladeczek zgadza sie. Jezeli ktokolwiek z komentujaych kierowcow probuje upatrywac jakakolwiek wine szarego szmochodu jest niebezpiecznym durniem

  • furiouz - niezalogowany 2018-11-28 06:55:34

    Zapis pokazuje wyraznie ze nadmierna predkosc i brawura doprowadzila do wypadku. Maloletni kierowca z a3 powinien zostac surowo ukarany utrata prawa jazdy dozywotnio poniewaz nastepnym razem moze kogos zabic.

  • wladeczek - niezalogowany 2018-11-28 06:53:05

    Jak czytam te wasze komentarze to się w żołądku coś przewraca, kto z was skracając w lewo patrzy w lusterko wsteczne, bo ja i również każdy z was uważa jedynie na kierowcę z naprzeciwka o ile taki jest. No i jak nie ma znaków to na prawą wolną stronę. A TERAZ DLA KAZDEGO KTO PISZE O WINIE BMW. POLICJA STWIERDZILA WINĘ KIEROWCY AUDI I ZABRALA MU PRAWKO, CZY PRZYJAL MANDAT NIE WIEM. NAPRAWDE TU NIE TRZEBA BYC EKSPERTEM ABY TO STWIERDZIC. KIEROWCY AUDI NIE POWINNO TAM BYĆ I NIECH MI NIKT NIE WCISKA ZE PATRZĄ W LUSTERKA PRZY SKRECIE W LEWO. bo nie ma takiego obowiązku

  • Gogle - niezalogowany 2018-11-27 21:30:44

    Jezeli kierowca bmw przyjal mandat to zrobil duzy blad, ale wiadomo emocje itd. Sprawa nie jest taka oczywista i moze dochodzic swoich praw. Wyroki sadow w takich sprawach sa rozne, tymbardziej kierunek byl (mozna go ominac tylko prawa strona), skrzyzowanie czyli zakaz wyprzedzania, nadmierna predkosc kierowcy audi. Przepisy w tym kraju sa chore w takich sytuacjach, ale po to jest sad i wyzsze instytucje, zeby nie dac sie dmuchac w balona. Zycze powodzenia i wytrwalosci w walce o swoje prawa

  • Anelka. - niezalogowany 2018-11-27 20:37:09

    Brawura gorsza od alkoholu. Wine ponosi skręcający, wyprzedzający popełnił tylko wykroczenie. Za szkody zapłacimy my w podniesionych składkach na OC.- To jest smutne!!!

  • filip z konopi - niezalogowany 2018-11-27 20:02:42

    Dani3I - przejrzałem film kilka razy - rzeczywiście widać włączony kierunkowskaz w bmw. Pisanie, że gdyby miał włączony to frajer z audi by zwolnił i nie doszło by do zderzenia...gówno prawda! Też by przywalił tylko z tyłu. Nie ma dwóch zdań. "Ałdi" chyba w dieslu bo nieźle zakopcił. Zastanawia mnie jeszcze jedno - czy mieli zapięte pasy bo jakoś tak szybko wyskoczyli przez jedne drzwi.

  • kierowca bombowca - niezalogowany 2018-11-27 19:50:31

    Spieszył się do szkoły laskę podrzucić...No się pospieszył. Nie daj Boże, gdyby z tego bmw ktoś zginął. Prosty odcinek drogi a od skrzyżowania z ul. Wojska Polskiego ile? 150 -200 metrów? Jakim trzeba być debilem? Popełniono jeden zasadniczy błąd: wyremontowano ten odcinek drogi a każdy "gładki" kawałek kusi takich debili. To jest teren zabudowany - nie tor wyścigowy. Mam nadzieję, że zapamięta.

  • rrrrr - niezalogowany 2018-11-27 19:42:35

    Kałdi chyba nie bite bo poducha ładnie wywaliła

  • Janusz kiss me - niezalogowany 2018-11-27 18:20:23

    Zgadzam się z Mole. Swej racji dochodziłbym w sadzie.

    Kierowca Audi łamiąc przepisy swoim nieprzewidywalnym zachowaniem (zbyt duża prędkość i wyprzedzanie na skrzyzowaniu) nie mógł być widoczny i właściwie oceniony przez innego uczestnika ruchu. Tym samym nie było możliwości uniknienięcia zdarzenia przez BMW.

  • Mole - niezalogowany 2018-11-27 17:28:06

    Mnie dokładnie rok temu gość tak załatwił dodgem ramem. GNÓJ zasuwal 90 na 50 obok galerii. Linie ciągle i przejścia dla pieszych ruch duży i skrzyżowanie. Ja patrzylem w lusterko lewe i byl za mna no to w lewo i lup 10 cm i bym nie pisał teraz.
    Oczywiście milicjanci od razu moją wina ale ja z uwagi na to że znali gościa sprawę do sądu dałem. Narazie ja jestem winny wymuszenia A on przyczynienia Apelacja już poszła i została przyjęta. Nie przyjmować mandatu bo te niebieskie tylko na to czekają i jeszcze w sądach kłamią (nomen omen milicjant wyróżniony w wojewodztwie). Walcz gościu z Bmki. Jeżdżę po całej EU i takie coś jest traktowane jako umyślne naruszenie zasad. W przypadku ofiar gość czapa i do pierdla. Polska to dalej dziki kraj i nie dziwne że tyle ludzi ginie. Ale jak takie mamy kary....i prawo... Cieszą się tylko blacharze ubezpieczenie i cwaniaki. Walcz bo warto - gdyby jechał 30 nie uderzył by w te auta to niech za to gnoj płaci. Powodzenia

  • Stawiski - niezalogowany 2018-11-27 15:51:25

    Tak powinien żądać odszkodowania od rajdowca z Audi A3.

  • BLM1 - niezalogowany 2018-11-27 15:08:09

    @Kierowca2

    Zgodzę się w 100% jednak przepisy są w takiej sytuacji jednoznaczne i wg. nich winę ponosi kierowca BMW. Dlatego na jego/jej miejscu nie przyjmowałbym mandatu i dochodził swoich spraw w sądzie.

  • Kierowca2 - niezalogowany 2018-11-27 14:23:22

    @BLM1

    Ci "młodzi ludzie" (jak i inni) powinni patrzeć na znaki drogowe, a nie jeździć na pałę. Nawet jakby nie było progu zwalniającego to zachowali się jak piraci drogowi.

  • BLM1 - niezalogowany 2018-11-27 13:42:07

    Aby osiągnąć tam taką prędkość trzeba wziąć progi zwalniające (które od niedawna tam leżą) środkiem co w tej sytuacji mogło spowodować nie dostrzeżenie kierunkowskazu BMW. Chyba, że młodzi nie spodziewali się progu zwalniającego i od samego początku nie było to wyprzedzanie tylko utrata panowania nad autem. Tak czy inaczej przepisy są bardzo niesprawiedliwe a Policjant nie jest Bogiem i nie jeden w sądzie już wygrywał tym bardziej mając taki materiał dowodowy. Pozdrawiam.

  • Gość - niezalogowany 2018-11-27 12:59:20

    BKL... tam wszystko wolno..

  • lol - niezalogowany 2018-11-27 12:14:14

    Mati z Sebą po prostu spieszyli się na zajęcia, nie bądźcie tacy surowi.

  • wykop - niezalogowany 2018-11-27 09:13:05

    https://www.wykop.pl/link/4663761/jak-nie-wyprzedzac/

  • taa.. - niezalogowany 2018-11-27 09:03:11

    Ha ha ha panowie każdemu słoma z butów wystaje:DD jedna kura madrzejsza od drugiej:D

  • posterunkowy - niezalogowany 2018-11-27 08:57:19

    Sprawa jest nadzwyczaj oczywista. Odpowiedzialnym za kolizję jest ten który najeżdża na drugiego. Niestety to BMW uderzyło w Audi. Nie ma przy tym znaczenia, że kierowca Audi naruszył wiele przepisów. Za kolizje BMW i Audi odpowiada kierowca BMW, Kierowca Audi odpowiada za kilka innych wykroczeń - prędkość, wyprzedzanie no i kolizje ze stojącymi samochodami.

  • Kropek - niezalogowany 2018-11-27 08:52:23

    Testy na narkotyki były robione ?

  • NIE dla BGR - niezalogowany 2018-11-27 08:15:28

    BGR dzban nad dzbany

  • i BGR :) - niezalogowany 2018-11-27 07:37:15

    BKL niczym nie różni się od BL
    takie same dzbany

  • L-P-G - niezalogowany 2018-11-27 07:13:54

    Debil mógł kogoś zabić tak jeżdżąc w terenie zabudowanym, kierowca BMW co by nie robił jechał wolno bezpiecznie, masakra selekcja naturalna takim osobom co powodują wypadki nie powinna być udzielana pierwsza pomoc albo kosztować majątek wtedy by się nauczyli jazdy na drodze. Szkoda gadać.

  • nie dla bl - niezalogowany 2018-11-27 07:02:04

    po tych wszystkich komentarzach na bkl, nie mam watpliwości że twoją i wszystkich innych którzy ciagle nadają.. nauczcie sie wreszcie że bkl to nie tylko kolno a równiez wszystkie wioski z powiatu. 98% z was którzy nadają na bkl blm bgr, wywodzi się z miejscowości z tymi numerami rejestracyjnymi. Zapamiętajcie że wy tez nie jesteście święci i to widac na drogach kto chciałby byc królem szos i kto jeździć nie potrafi.. tak to własnie wy BL-owcy

  • Beka z typa - niezalogowany 2018-11-27 06:45:52

    iks deeee, widać tobie tak i to chyba wiele razy XD

  • sss - niezalogowany 2018-11-27 06:34:30

    od.pie.r.dolcie sie w koncu od bkl berety je.bane, matke ktoś wam wyruc.hał czy co ?

  • LISTONOSZ MGKZ - niezalogowany 2018-11-27 05:53:50

    A ja widzę jeden brak rozumu BKL.

  • Oollaa - niezalogowany 2018-11-27 05:21:05

    Widzę dwa błedy jeden to ze kierowca wyprzedzal na skrzyżowaniu a drugi to ze w bmw nie włączyl kierunkowskazu

  • no beka - niezalogowany 2018-11-27 04:40:57

    iks kurła de. Tak czytam, czyli co... kierowca bmw przed skretem w lewo powinien wysiąść z pojadu, porozglądać się po bokach, poprosić kogos z pieszych i błagać czy może skręcić w lewo? Skąd miał wiedzieć, że jakiś dzban bedzie popiżdżać ze 100km/h?!

  • Dzidziuś - niezalogowany 2018-11-27 02:28:27

    Popieram poprzednika.Kierowca BMW wykonując manewr skrętu w lewo nie miał obowiązku puszczać rozpędzone Audi A3 jadące z nadmierną predkoscia(Brawura i żeby tylko)wykonujące niezgodny manewr wyprzedzania w niedozwolony do tego miejscu i okolicznosciach jakie stwarzał i doprowadził do tak sporej kolizji(Powinno być wypadku 1osoba zabrania do szpitala).Teraz to już po ptakach.Nauczy się albo i nie kierowca BKL.Życie pokaże.

  • Siłownia - niezalogowany 2018-11-27 02:08:49

    Ewidentna wina tego Audi BKL.Niedostosowanie bezpiecznej odległości między pojazdem poprzedzającym Art.k.w.,nadmierna prędkość 120km na ograniczeniu 30km/H wyprzedzanie na skrzyżowaniu jednostronnym.Ograniczone zaufanie do innego uczestnika ruchu.Szczescie takie że nikogo niezabił tylko.

  • In - niezalogowany 2018-11-27 01:56:19

    Kierowca BMW nie upewnil sie, czy podczas skretu w lewo nie przetnie pasa ruchu pojazdowi juz poruszajacemu sie na nim. Nie upewnil sie, czy nie jest wyprzedzany. W swietle przepisow on ponosi calkowita wine za ta kolizje. Artykuł moglby sugerowac, ze winny jest kierowca audi. Radzilbym sie zapoznac z przepisami RD a pozniej pisac artykuly i komentowac. Brawura kierowcy audi to rzecz drugorzedna. Przypomina sie mi analogiczna sytuacja, gdzie kierowca 2 auta za moim zaczal wyprzedzanie. Ja zaczalem manewr skretu w lewo i UPEWNILEM SIE, czy nie jestem wyprzedzany. Wlaczylem kierunkowskaz i nie mialem zamiaru skrecac az nie zostane wyprzedzony. Efekt wlaczenia kierunkowskazu przeze mnie byl taki, ze kierowca wyprzedzajacy zaczal nagle chamowac. W przypadku gdybym skrecil doprowadzilbym do kolizji i bylbym sprawca. Wyprzedzajacy dostalby mandat za wyprzedzanie na skrzyzowaniu i pasach.

  • Thc - niezalogowany 2018-11-26 22:38:56

    Faza poniosła ziomka

  • ... - niezalogowany 2018-11-26 22:37:01

    Sie popisales pajacu

  • Spermannnnnnn - niezalogowany 2018-11-26 21:30:30

    Dożywocie w więzieniu i finansować operację i leki do końca życia!!! To się należy tym młodym idiotom z audi

  • władeczek - niezalogowany 2018-11-26 21:22:33

    Ty Friajfer a skąd Ty takie nowiny bierzesz, chyba z komendy stołecznej bo tu nic nie wiadomo po za tym że kierowca audi prawko stracił.

  • BKL - niezalogowany 2018-11-26 21:05:46

    widze ze admin kasuje komenty !nie ładnie

    knl byle komu lod...

  • laza - niezalogowany 2018-11-26 21:04:45

    no nagrywał komórką nagranie z monitoringu :0

  • Celebryta - niezalogowany 2018-11-26 21:04:38

    Wina może być Kierowcy bmw powinien zaniechać wykonywania manewru skrętu w lewo mimo ze kierowca audi zlamał przepis wyprzedzania i nadmiernej predkosci.

  • Dziecko - niezalogowany 2018-11-26 21:04:12

    Na 30 miał 115km/H koniec w temacie.Brak części mózgu robi swoje.Brawura i tyle BKL.

  • bl - niezalogowany 2018-11-26 20:56:04

    To anglik samochód dwóch wysiada jednymi drzwiami

  • Andżejek - niezalogowany 2018-11-26 20:43:41

    @obserwator bo to kamera z siłowni

  • obserwator - niezalogowany 2018-11-26 20:29:00

    Czy ktoś oprócz mnie również zauważył, że to nie jest zapis monitoringu? Widać odbicie w szybie i kogoś kto się porusza (prawej stronie ekranu 00:13)

  • Anonimowy - niezalogowany 2018-11-26 20:13:46

    Co tutaj dużo mówić, chciał popisu to dał popis... Szczęście że nikomu nic się nie stało.

  • Frirajder - niezalogowany 2018-11-26 19:53:01

    Info od kierowcy BMW z pierwszej reki: mlody z audi dostal mandat za wyprzedzanie na krzyzowce, a wine za spowodowanie kolizji ponosi kierowca BMW.takze naprawa aut z oc bmki i mandat 500zl dla bmw za kolizje. Niestety....

  • Lalalumi - niezalogowany 2018-11-26 19:39:51

    Skąd wy bierzecie, że koleś z pretensjami wyskakuje?!?! Gość jest w szoku i zadnych pretensji nie miał, ludzie!!! I jakby sierota z beemki wrzucił kierunek, to nic by sie nie wydarzyło. Znam gościa i Z ZADNYMI PRETENSJAMI NIE WYSKOCZYŁ. A ze dzban, bo się nie wyprzedza na skrzyzowaniu, to swoją drogą xp

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-11-26 19:21:18

    Od razu yebnołbym mu w pusty czerep.

  • brum brum - niezalogowany 2018-11-26 19:19:39

    Jeszcze koleżka z pretensją wyskakuje haha

  • ollo78 - niezalogowany 2018-11-26 19:17:08

    złoty medal się należy

  • Krótko - niezalogowany 2018-11-26 19:15:31

    Jak jesteście ślepi że kierowca bmw miał kierunek to okulista, debil z a3 chciał przybujac i nieudalo mu się hehehe tatuś już mu nie da samochodu hahahahah

  • mija - niezalogowany 2018-11-26 18:44:17

    po pierwsze mogło to trafić na każdego jak to Otototo pisze a gdyby to była matka z dzieckiem niewielka pomyłka bo był to ojciec z dzieckiem który właśnie skręcał do przedszkola nie chcę myślec co by było gdybym to ja była na miejscu tego pana z bmw . ale najgorsze jest to ze brak wyobrażni w głowie tego młodego kiewrowcy jaka on miał predkość jak chwile przed tym skrętem sa spowalniacze . Pytam ile on jechał ????

  • asd - niezalogowany 2018-11-26 18:38:51

    Dużo gówniarzy w A3 bo nie drogi, w miarę jak za te pieniądze wygląda, a i są dość mocne wersje silnikowe. Całe szczęście, że tam nikt niewinny nie ucierpiał. Jak ten dzieciak z pustą głową zapłacił by z kieszeni za te wszystkie straty to odechciało by mu się jeździć na dobrych parę lat.. a teraz proponuje bilet miesięczny do MPK.

  • Prezesa_zarządu - niezalogowany 2018-11-26 18:22:23

    Zawsze powtarzam, że A3 jeżdżą przygłupy. Radzę policji skrupulatnie kontrolować te pojazdy i ich załogi. Zawsze się coś znajdzie.

  • kropka22 - niezalogowany 2018-11-26 18:12:36

    Parkuje tam 5 dni w tygodniu, bo moje dziecko chodzi tam do przedszkola. Dziś zaparkowalam na tym właśnie pierwszym miejscu około godziny 8.15. Obstawiam, że z całym "wydarzeniem "minęłam się jakieś max 15 minut

  • trader28 - niezalogowany 2018-11-26 18:05:30

    Ewidentna wina gościa , który wyprzedzał. Jest takie coś jak zakaz wyprzedzania na skrzyżowaniu więc teraz będziesz bulił pajacu.

  • Maestro - niezalogowany 2018-11-26 18:03:37

    Ale urwał ale to było dobre aj i jeszcze opętało pana na rower i to po polnych drogach śmigać

  • Dani3l - niezalogowany 2018-11-26 17:47:58

    Widzę że większość komentujących jest ślepa,kierowca BMW włączył kierunkowskaz. Nawet po uderzeniu widać że dalej jest włączony

  • Tuś - niezalogowany 2018-11-26 17:26:39

    Rysio za głupotę to i pewnie Ciebie by zamknęli pierwszego. Hahaha

  • giro - niezalogowany 2018-11-26 17:26:38

    Kierowca audi nie miał prawa rozpocząć manewru wyprzedzania na skrzyżowaniu i tyle. Włączył, czy nie włączył kierunkowskaz to sprawa drugorzędna. Debil jechał, zachował się jak matoł i skutki widoczne.

  • Rysio - niezalogowany 2018-11-26 17:21:42

    Do pierdla go powinni zamknąć. Nie za spowodowanie kolizji i znacznej szkody w mieniu, tylko za GŁUPOTĘ !!!

  • łomżyńska 35 - niezalogowany 2018-11-26 17:18:43

    Tak baran wyskoczył z Audi jak poparzony aż się za ten pusty łeb złapał. Powinien jeszcze tym kaczanem pustym ze dwa razy o asfal przez...ać może by zaczął myśleć.

  • T.T - niezalogowany 2018-11-26 17:13:56

    Jaka oglądalność...

  • aaa - niezalogowany 2018-11-26 17:09:20

    dzban jak ch...j

  • sherlock - niezalogowany 2018-11-26 16:53:31

    Co z fotela ogarnia drugi kolega? :D Co depcze w 0:49? :D Ja wiem, a Ty się domyśl :D

  • Twoj Pan - niezalogowany 2018-11-26 16:51:48

    Masakra ale takich debili jest pełno. Jeszcze ci wyjdzie i ma pretensje do normalnego czlowieka. Zgadzam się że wszystkimi kosztami powinien być obciążony .

  • Otototo - niezalogowany 2018-11-26 16:45:40

    Tam jest skret do przedszkola.. a gdyby to byla matka z dzieckiem..zero wyobrazni...zero!!!
    Dla takich zachowan od razu dla przykladu zabrane prawko...

  • dombolomza - niezalogowany 2018-11-26 16:37:34

    Miasto Kolno -wszystko wolno

  • JonyKapahala - niezalogowany 2018-11-26 16:36:53

    Piękny widok paniki i szoku gdy wyszedłes z samochodu i zapomniałes wyłaczyć wycieraczek

  • Myk - niezalogowany 2018-11-26 16:22:08

    To chyba jednak ci sie wydaję. Kiedyś były tam dziury na drodze.. teraz piękny asfalt więc się da szybko jak widac.

  • XD - niezalogowany 2018-11-26 16:18:09

    Myk, a spojrz baranku że tam jednak coś miga, tak mi przynajmniej sie wydaje :)
    Jezdzilem tą drogą codziennie przez co najmniej 10 lat...i nie wyobrazam sobie zeby mozna bylo tak jezdzic hahahaha ja nie moge tak bardzo sie smieje z tych typow z tego audi hahahah
    jak ktos wyzej napisal. D.Z.B.A.N

  • Myk - niezalogowany 2018-11-26 16:11:34

    Za spaloną żarówkę to Mandat! Jechał wolno bo przecież tam próg jest i ograniczenie do 30. Chciał skręcić czy stary czy młody kierunek się włącza. A nie potem wszystko na kierowcę audi, fakt jest jedyny taki że jechał za szybko.

  • Mimi - niezalogowany 2018-11-26 16:05:55

    Idiota chciał zakozaczyć pod szkołą a na skrzyżowaniu się nie wyprzedza. I Audi pewnie anglik zobaczcie gdzie poduszka wystrzeliła i z kturej strony ci idioci wysiadają. Powinien zapłacić z własnej kieszeni za te szkody i prawko zabrane dożywotnio.

  • motor22 - niezalogowany 2018-11-26 15:54:39

    Starym kierowcom wiadomo jest że jak wolno podjężdza do skrzyżowania i kieruje się do osi jezdni to będzie skręcał,mogła przepalic się żarówka kierunkowskazu .A co za idiota jeżdzi na takich ulicach na takim gazie?

  • Myk - niezalogowany 2018-11-26 15:51:55

    Kupię sobie BMW będę królem drogi . Kierunkowskazu niech inni używają i na mnie uważają..

  • iko - niezalogowany 2018-11-26 15:46:23

    jak nie włąćzył kiedunku jak włączył, po drugie kto normalny tak szybko jeździ po takiej uliczce? no nikt normalny. zabrać prawo jazdy.

  • Ja1 - niezalogowany 2018-11-26 15:39:55

    Od niedawna jest tam próg zwalniający oraz ograniczenie do 30 i jak widać znajdzie się rajdowiec który ma to gdzieś... Dobrze, ze nikogo nie rozjechał.

  • sss - niezalogowany 2018-11-26 15:23:57

    ciekawe czy ten baran z bmw włączył kierunek

  • . - niezalogowany 2018-11-26 15:21:45

    D.Z.B.A.N.

  • aloalo - niezalogowany 2018-11-26 15:21:37

    Kierowca BMW nie wlaczyl kierunkowskazu w lewo przed skretem w lewo. Taka jest prawda ze gdyby kierowca BMW wlaczyl kierunkowskaz to chlopak z audi by zwolni i nawet nie probowal wyprzedzac. Nie zmienia to tez faktu, ze w takich miejscach sie nie wyprzedza. Reasumujac jeden i drugi kierowca sie nie popisali...

  • Sieka - niezalogowany 2018-11-26 15:13:05

    Ale dzban...

  • Dzban - niezalogowany 2018-11-26 15:09:17

    Ale sieka ...

  • apriliaaa - niezalogowany 2018-11-26 15:07:06

    Zwykły ku.... debil prawko powinien stracic dozywotnio wiesniaki tym razem z audi heh

  • jojo - niezalogowany 2018-11-26 14:59:44

    co za debil :D

  • joachim - niezalogowany 2018-11-26 14:57:11

    Jeszce pajac na szaro wyskoczył z pretensjami. Byście na mnie trafili kozaki to bym mordę obił wszystkim. A tak w ogóle to jeszcze pewnie policja dała mandat obu. Jeden za spowodowanie kolizji a drugi za nieupewnienie się że może skręcać. Moim zdaniem powinien dostać tylko kierowca audi.
    I prawko zabrane!

  • syn kowala - niezalogowany 2018-11-26 14:48:30

    Wszelkie szkody powinien pokryć z własnej kieszeni, to by może go nauczyło rozumu.

Dodajesz jako: |