Pedofil z Kolna zatrzymany

Region, Pedofil Kolna zatrzymany - zdjęcie, fotografia
12/07/2018 11:46

Policja zatrzymała podejrzanego o pedofilię 33-letniego Artura Z. Mężczyzna został oskarżony o napastowanie małoletniej dziewczyny. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. W przeszłości mieszkaniec Kolna był już karany za podobne przestępstwo.

- Mężczyzna został zatrzymany. Ogłoszono mu zarzuty prezentowania i wykonania czynności seksualnej, jak również usiłowania doprowadzenia małoletniej poniżej lat 15 do obcowania płciowego. Jest to zarzut zagrożony karą do 12 lat pozbawienia wolności – mówi szef kolneńskiej prokuratury Marcin Gajdamowicz.

Prokuratura zawnioskowała do sądu o tymczasowe aresztowanie Artura Z. i w poniedziałek, 9 lipca został on aresztowany. Obecnie wobec mieszkańca Kolna został zastosowany 3-miesięczny areszt.

- Mężczyzna był wcześniej karany, w tym m.in. za czyn podobny, w zakresie ogólnorozumianej pedofilii – dodaje Marcin Gajdamowicz.

Do zdarzenia miało dojść na terenie powiatu kolneńskiego.

Pedofil z Kolna zatrzymany komentarze opinie

  • dup - niezalogowany 2018-07-13 09:11:11

    o ku...... kaprys? a co Pis zrobił żeby uratować te sytuacje patologiczna w łomży?? NIC takie same i tam siedza fujary organowe Rydzyka. Jak on zagra tak piszczą.

  • ania12 - niezalogowany 2018-07-13 09:08:32

    Rozwalili Łomżyński PIS siłe i prawice ktorą stała Łomża. teraz bedzie sodoma i gomora jesli agnieszka przegra bedzie przykładem na skale ogolnopolsk a co to znaczy miesznie sie Koscioła do polityki. jezeli podejmuja takie ryzyko oznacza to ze nie zalezy im na miescie bo wiadome bylo to ze Chrzanowski z znaczkiem pis miałby wygrana w kieszeni w I turze , to był kaprys Biskupa zastepczego . ciekawe jakie kaprysy bedzie łomża spełniać jak taka dostanie sie do rzadzenia

  • Cali - niezalogowany 2018-07-13 09:01:25

    Tfffuu !

  • Roman.B - niezalogowany 2018-07-13 08:58:15

    ehh Kosciół w łomży rzadzi sie swoimi prawami. Biskup Bronakowski robi zła robote dla naszego miasta mieszajac sie w polityke i popierajac Agnieszke Muzyk. patologia

  • Forever PIS - niezalogowany 2018-07-13 08:00:12

    W kosciele jest tak że jak maja problem z pedofilem to biorą go bliżej siebie, daja wyższe stanowisko. a ludzie ktorzy zostali molestowani zostaja sami, kosciół o nich nie dba - bo dla nich wygodnie jak dymu nie bedzie. zauwazyłem zalezność. jak w polityce jest ktoś niewygodny to kosciół potrafi tez go zepchnąć ze stołka, ale zaraz potem popierać na inny wyższy. Ale przy tym mowi to nie my cie zepchnelismy, my sie w polityke nie mieszamy ALE ALE POPRZEMY NA WYZSZE STANOWISKO...ALE MY SIE NIE MIESZAMY!!!!!!! a potem taki zepchniety człowiek zostaje sam bo kto sie zainteresuje kims kto zadnych wpływów juz nie ma???

  • tadeo - niezalogowany 2018-07-13 06:27:49

    @wolny strzelec tzn. p. Muzyk to żałosne, to ty sie tu promujesz a nie Chrzan

  • Łomża - niezalogowany 2018-07-12 17:30:17

    Już myślałem że Ramzes

  • .... - niezalogowany 2018-07-12 16:03:44

    @ sss pedofil z diecezji Łomżyńskiej w której ksiądz pedofil za panowania ks.Paetza został honorowym członkiem kapituły katedralnej a w 2017 roku szczęśliwie kończąc 50letnią karierę duszpasterską z nadania ks.obrońców autorytetu ks.pedofilów został kapelanem jego świętobliwości papieża Franciszka walczącego z ks.pedofilami w Kościele jak schizofrenik Don Kichote z wiatrakami w La Manchy

  • cenzura na 4lomza - niezalogowany 2018-07-12 15:07:01

    Re: Komisja rewizyjna zajmuje się już sprawą ewentualnych nieprawidłowości przy wydaniu przez Agnieszkę Muzyk decyzji umarzającej blisko 600 tysięcy złotych dla Edukatora Autor: -speech (---.unknown.vectranet.pl) Data: 12-07-18 17:05 Profil użytkownika Imię (nazwa) użytkownika: mo! Posty: 1 .................. Autor: mo! (---.neoplus.adsl.tpnet.pl) Data: 12-07-18 16:51 _________ Myślisz, że długo sobie tu potrollujesz pod tym nowym nickiem :)))

  • Rupert - niezalogowany 2018-07-12 14:48:10

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY, ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :) PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ? TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW, TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI ! NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • darekk - niezalogowany 2018-07-12 14:47:51

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY, ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :) PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ? TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW, TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI ! NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • wolny strzelec - niezalogowany 2018-07-12 14:47:14

    MYLOMZA JUŻ ZESZŁO NA PSY, ROBI ZA LOKALNY PUDELEK :) PARU TROLLI PRO PREZYDENCKICH NIE ZMIENI RZECZYWISTOŚCI OD LISTOPADA SKOŃCZĄ SIĘ PŁATNE REKLAMY I MATERIAŁY PROPAGANDOWE POPIERAJĄCE CHRZANA CIEKAWE JAK DŁUGO POCIĄGNIE TEN PORTALIK ? TU NAWET NIE MA FORUM Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA. NIE MOŻNA PISAĆ NA TEMATY, KTÓRE INTERESUJĄ INTERNAUTÓW, TYLKO KOMENTARZE POD ZADANYMI PRZEZ REDAKCJĘ TEMATAMI ! NAWET OSTATNIO SKASOWALI Z PIERWSZEJ STRONY RUBRYKĘ : NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANE - BY NIE KOLIŁO W OCZY BRAK POPARCIA DLA CHRZANA.

  • sss - niezalogowany 2018-07-12 13:04:58

    żądam zmiany tytułu