:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Piękne dziewczyny na bilbordach witają podróżnych [FOTO]

Łomżanie, Piękne dziewczyny bilbordach witają podróżnych [FOTO] - zdjęcie, fotografia
  • Fotka nr 0 z 4
  • Fotka nr 1 z 4
  • Fotka nr 2 z 4
  • Fotka nr 3 z 4
Portal mylomza.pl 04/05/2019 16:32

Oryginalna i nietuzinkowa promocja naszego miasta. Wizerunki Miss Polski Nastolatek 2018 Zuzanny Poteraj oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 Elwiry Talkowskiej od kilku dni możemy zobaczyć na rogatkach miasta. Piękne Łomżanki z dużych bilbordów witają podróżujących przez Łomżę.

W tej chwili na utytułowane Łomżanki możemy natknąć się przy wjeździe do Łomży od strony Piątnicy (DK61) jak też przy wyjeździe z miasta w kierunku Warszawy.

Miss Polski Nastolatek 2018 Zuzanna Poteraj oraz Miss Ziemi Łomżyńskiej 2018 Elwira Talkowska, zanim trafiły na wielkopowierzchniowe bannery, wzięły udział w specjalnej sesji fotograficznej. Za aparatem stanął Paweł Wądołowski, który od początku istnienia konkursu „Miss Ziemi Łomżyńskiej” współpracuje z jego organizatorami.

Nasze piękne reprezentantki na bilbordach promują Łomżę z nowym logo!

lomza

Piękne dziewczyny na bilbordach witają podróżnych [FOTO] komentarze opinie

  • gość 2019-05-04 17:05:16

    W czym mam zasmakować? w dziewczynach czy w mieście Łomża ? Masakra !!! Sex Łomża!!!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 17:17:57

    Tło psuje efekt. Toż to chyba nie reklama Ratusza.

  • gość 2019-05-04 17:41:23

    haha - pokazuja dziewczyne i tekst - "zasmakuj w łomży" sory ale co reklamujecie? bo kojarzy się tylko z jednym .. DNO

  • Gość do gość - niezalogowany 2019-05-04 18:04:08

    Durniu jeden jaki sex Łomża? Dziewczyna na plakacie kojarzy Ci się tylko z sexem? Człowieku leczyć się i szybko bo katastrofa w głowie.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 18:36:08

    Przejeżdżając rzuca się w oczy dziewczyna, Miss Polski i Ratusz. Bardzo mi się podoba. Żadnych innych napisów nie zdąży się przeczytać, chyba, że przejedzie się z prędkością rowerową lub wolniej. Dajcie chłopy na luz, chyba nie macie nic do roboty albo wam za te bzudrne komentarze płacą.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 18:39:03

    Krytykują ci, co ich córeczki nie zostały wyróżnione, a były taaaakie piękne; )

  • gość 2019-05-04 19:05:58

    no gdyby tam na tym bilbordzie poślica Krynicka była to by każdy zwrócił uwagę na taką mis intelektu znaną z niekonwencjonalnych wystąpień sejmowych czy też wieszania zdrajców. A ta płomienna grzywa imitowała by czerwone światło sygnalizacji świetlnej co pozytywnie wpływałoby na bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 19:07:02

    Zasmakuj w Łomży, będziesz jadł pił, a na koniec wyliżesz miskę

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 19:09:31

    Po smakowaniu rudej zgaga pali...

  • gość 2019-05-04 19:31:04

    Dawno pisałem że te "Zasmakuj w Łomży" to już dawno moto na szybki sex w tym mieście i jechać dalej w trasę bo jeszcze depresji ktoś dostanie. Nie wiem kto to wymyśla te całe promocje ale jak widać nie ma na co pieniędzy wydawać to samo z promocją MPEC za kilkaset tysięcy reklama gali oraz inne zbędne pierdoly na ręklame miejskich spółek które są monopolistą w tym mieście. Tutaj zasmakuj najwidoczniej w dziewczynach więc OK .

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 19:50:47

    Chamy do gnoju mawiał mój profesor.
    Miał rację.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 20:02:56

    brawo ciekawy pomysł...promocja przez ładne kobiety

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 20:04:01

    te logo zaczyna mi się podobać.. A jeleń jest w herbie więc po co kupować i jak to wygląda zasmakuj w Łomży i obok jeleń.. słuszna decyzja

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 20:04:05

    A co tu jest do smakowania? - piwo Łomża siki Weroniki? A może chodzi o doznania cielesne?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 20:10:44

    Dwuznaczna propozycja. Chyba skorzystam.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 21:23:27

    Tak się kończy działanie z dnia na dzień
    Się zagonili w kozi róg
    Bez planu bez strategii bez pomysłu
    Logo nietrafione
    Dziewczyny fajne ale z tym nietrafionym hasłem kojarzą się jednoznacznie
    Jeden niekompetentny wymymyśla drugi niekompetentny akceptuje
    a portal propagandowy owija każde gowienko w kolorowy papierek

  • Gość - niezalogowany 2019-05-04 21:33:22

    Ja tam lubie popatrzeć na panienki! Napewno lepsze to niz plakaty z wyborcze

  • j48 j48 2019-05-04 22:25:01

    piekne

  • gość 2019-05-04 22:43:07

    Tak jakby w innych miastach Polski nie było pięknych dziewczyn ? 15-latka na bilbordzie :) Tajlandia też się reklamuje jako raj dla sex-turystów :)

  • Tak było - niezalogowany 2019-05-04 22:58:41

    Grafik płakał jak projektował

  • gość 2019-05-05 00:29:24

    "zasmakuj w Łomży" trąci "komunią w Łomży" a Komunii z tym "Ciałem Bożym" nie sposób zasmakować ... o boska czytam doskonała uroda ... powierzchowna jak "santo subito" Oryginalna i nie tuzinkowa byłaby Reklama Piwa Łomża koncelebrowana przez ojców pijarów wyalienowanych z "Kościoła Łomżyńskiego" (ks.Biskup Paetz zawsze epatował ciałem - pojęciem "Kościoła Łomżyńskiego" (na początku było słowo... a słowo było u ks.Biskupa ... np. Bronakowskiego) no ale takiego "Kościoła Łomżyńskiego" nie ma ... nie dlatego że ojców pijarów wywaliło z Łomży "apostolstwo trzeźwości" (myślą słowem i czynem urągające apostolatu Jezusa) a klasztor ich zrównano z ziemią tak jak szpital Św.Ducha i inne dzieła protestanckiej kultury po których została Budka Pastora zwana Domkiem ... pastoralnym ;/ ... ale dlatego że Kościół nawet partykularny to zawsze Kościół Boży (?) Bóg Ojciec "rzymskokatolicki" ... a Jezus nawet nie był Rzymianinem tak jak Paweł "apostoł..." narodów "apostoł ..." reli ... religijnego rela... relatywizmu narodowców wyznawców barabaszowego patriotyzmu z którymi Jezus nawet się nie identyfikował i do których mówił "wy diabła macie za ojca" (J 8, 44-...) On to mówił do ludzi silnej wiary m ó w i ł do nich jak do siły nieczystej i omawiając ich czystość przyjął kielicha goryczy i nie m ó w i ł tego do ateistów ! ! ! EWANGELIA jest o tym że wiara też jest grzezchem ciężkim że wiara jest g r z e c h e m śmiertelnym że wiara jest grzechem pierworodnym ... przemarzanym przez matkę i ojca ... duchownego np. ks.Skórwysyna SPIRITUS MOVENS prokreacji śmiercionośnej cywilizacji grzechu śmiertelnego cywilizacji śmierci cywilizacji k o n f l i k t ó w danych wywołujących spiralę "aborcji" cywilizacji życia cywilizacji miłości (vide. 6-uste dekalog) idącej drogą prawdą ... na tej drodze brak m o r d e r czych konfliktów "wyznaniowych" czytam "światopoglądowych" stymulowanych piekielnym "ogniem wiary"

  • gość 2019-05-05 01:25:34

    @ Tak było - oto na bilbordzie drzewo życia ... złamane kładzie się cieniem na magistrat pełną gębą robiących dobrą minę do złej gry przy ulicy radzieckiej dziedziczących boskie dziewictwo ptfu dziedzictwo wartości katolickich spuścizny kultu kultury kapłanów ogniska rodzinnego na ziemi tej ziemi na której JPdrogi jako pierwszy stojąc przy kielichu zło tym ale mszalnym zwyczajem pytał w kazaniu na górze ... ołtarza papieskiego "co stało się z oszótym przykazaniem" "poprawcie mnie jak się mylę" w Łomży pytał się głupszych od siebie rolnikom zadał to jako pytanie retoryczne morze zagadkę ... zamiast na nie "poprostu" po ludzku odpowiedzieć w obecności całego zakłamanego episkopatu (taki święty Kościół grzeszników) witanego w Łomży przez biskupa "Kościoła Łomżyńskiego" ... im większy grzesznik tym ten Kościół Świętszy ... i takie jego "santo subito" a pytania pozostały bez wyjaśnienia tak samo jak ks.pedfilia i inne ks.patologie przy Łomżyńskiej Katedrze i w mateczniku wyższej inteligencji upadłej jak sam diabeł na łonie "Kościoła Łomżyńskiego" MATKI BOSKIEJ "Pięknej Miłości"

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 02:14:27

    Jak dla mnie przesada.
    Nie mam nic do Dziewcząt i ich urody, absolutnie. Ale czemu/skąd pomysł, że akurat one na plakatach?

  • gość 2019-05-05 07:53:20

    A drugi bilbord: Uciekaj stąd. Tu nic nie ma i zgnijesz jak inni!!!
    :)

  • gość 2019-05-05 08:35:34

    @ Gość to diabeł ich podkusił ;/ by pokazać jaką d r o g ą idzie kult kultury osłabiającej pozycję roli ojca w narodzie ... w rodzinie Ojca religijnego matriarchatu w parafialnej owczarni narod owców co zakorzenianym pojęciem matki .... np. ojczyzny ideologicznej zastępują dorobek wykorzenianej ojcowizny a przy tym z Boga robią BYDLAKA na obraz i podobieństwo swojej ks.hierarchii wartości a przecież matka boska czytam doskonała matka piękna jest w tym że "zawsze i wszędzie" wierna jest "...na wieki wieków amen" cnocie czytam kulturze która nie jest jakimś kurewstwem dbającym o wizerunek domu Ojca Jezusa który nie JEST rogatym ... baranem w owczym stadzie moherowej inteligencji dla której ludzki wygląd kojarzony jest wyłącznie z ludzkim ciałem rodzaju właściwego sobie bardziej egocentrycznie upragnionego niż nijakiego bardziej uniwersalnego właściwego wszystkim mężczyznom i kobietom zarazem tak samo ... o czym w Kościele zaściankowym na zadupiu Kościoła Światowego czytam Powszechnego nawet grzech pomyśleć ... gdyż Papież lewak piętnuje Światowość a episkopat prawy czytam prawo skrętny inaczej prosty inaczej czytam krzywy jak wieża Babel piętnuje gender ... zamiast piętnować wrodzone zakłamanie (vide j 8 44-do nadal) ludzi udających wizerunek kogoś kim nie są

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 08:37:29

    Ej a gdzie te piękne są ? Bo te co pokazano na forach to nie są piekne

  • gość 2019-05-05 08:53:30

    @ gość 2019-05-05 07:53:20 Grafik "cudem" ujął to samo grą światła kładącego się cieniem na siedzibę rajców zasuszonego biblijnego "drzewa figowego" widocznego na II planie (bilbordu) wyznawców tej Jano Pawłowej rajskiej kultury ... "liściem figowym" jak ks.Infułat swoimi szmatami liturgicznymi dbających o swój dobry wizerunek (vide Mt 23, 7 - do nadal) o czystość zewnętrznej strony swojego Kubła i Michy czytam Koryta por. Mt 23, 25-i tak dalej ... a wiadomo nie szata zdobi człowieka ... nawet szata graficzna nie zdobi kultury ... sprzedających gówno (gówno prawda) opakowane w złotym ornacie na przykład w "Łomżyńskiej" Katedrze na której zasiedli obłudnicy (vide Mt 23, 1- wygodnie sobie na własną modłę relatywizujący wymowę wykładni boskiego dekalogu prawa mojżeszowego

  • +++ - niezalogowany 2019-05-05 09:06:14

    Bilbord trąci treścią "chatki baby Jagi" jakim czarownica kusiła Jasia i Małgosię z wiechu "CIACHO" im dalej w las tym bardziej widać jak młodym ludziom w Łomży starzy wyjadacze robią z dupy jesień średniowiecza ... przysłowiowo mówiąc robiąc z gęby dupę ... myślą słowem i zadbaniem kierującą się na zabytkowy cmentarz muzealnego wyznania wiary miłującej przedmioty własnej aktywności zamiast umiłowania podmiotu aktywności boskiego syna który ludzi od cmentarnianego życia "grobów pobielanych" pragnął wyzwolić czytam zbawić uwolnionym nadając właściwy kierunek dynamiki życia na ziemi tej ziemi opętanej "ogniem wiary" kustoszy religijnego piekła na ziemi tej ziemi wiernej kulturze domu Ojca którego Jezus nazywa diabłem (por. J 8, 44-do nadal) "poprawcie mnie jak się mylę"

  • +++ - niezalogowany 2019-05-05 09:14:48

    na bilbordzie wystarczył by pomnik Chrystusa z krzyżem i z palcem w... kierunku ratusza wywalonego za płot katedry "i jeszcze" czarny napis ŁOMŻA "Nie dla idiotów"

  • 3xNIE - niezalogowany 2019-05-05 09:55:27

    Nie dla idiotów .... po kilku dekadach POkilku wiekach zapasów ze ks.świnią w błocie jak perła rzucona przed uczone w piśmie ks.wiepsze władające biegle łaciną klasyczną niczym cymbały brzmiące jak z nut partyturą poliglotów zaczynasz się orientować co jest grane ... podnosisz głowę zmieszany nie wstrząśnięty jak wieśniak w okopach wojujący w imię boga honoru i ojczyzny .... orientujesz się w końcu, że ks. świnia (orwellowska) z rodziny "starszyzny plemiennej" np. wyższej inteligencji narodowego "folwarku zwierzęcego" np. poległej w Katyniu lubi koncelebrować "ataki na kościół"s w ó j (?) ... "Trzeba zmienić zasady gry" - powiedział Leszek Jażdżewski... powołując się na Chrystusa ;/ Króla .... puszczonego z Krzyżem i z palcem w ... oczy wiście ... może trzeba przestać (a "Polak potrafi") robić świętą minę do złej gry o tron nawet jak to Tron misski z mniejszej michy taka forma filigranowego koryta i zamiast grać na wizerunek zacząć mówić jak JEST naprawdę zamiast mówić jak jest CUDOWNIE i wszystko co kościół to "santo subito" i nawet grzech pomyśleć że może być w nim zalegalizowane przez papieża polaka święto kradztwo i że "uczony w piśmie" JPII umocnił uczynioną z Kościoła jaskinię ks.zbójców t_uczonych w prawie nie tylko kanonicznym

    ... Kościół zaparł się Ewangelii, zaparł się Chrystusa i gdyby dzisiaj Chrystus był ponownie ukrzyżowany, to prawdopodobnie przez tych, którzy używają krzyża jako pałki do tego, aby zaganiać pokorne owieczki do zagrody" - mówił Jażdżewski. Wyraził też pogląd, że "dziś agendę tematów dnia układają nam czarnoksiężnicy, którzy liczą, że przy pomocy zaklęć i manipulacji złymi emocjami będą wstanie zdobyć władzę nad duszami Polaków". "Ale rywalizacja na inwektywy i negatywne emocje z nimi nie ma sensu, dlatego że po kilku godzinach zapasów ze świnią w błocie orientujesz się w końcu, że świnia to lubi. Trzeba zmienić zasady gry"

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 10:11:53

    Jak widac po bilboardach, piekno to pojecie wzgledne

  • gość 2019-05-05 11:32:51

    aaa dlaczego nie ma nr telefonu do tej dziewczyny ?

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 12:03:17

    Bardzo dziwię się, że rodzice tych nieletnich dziewcząt ( nie napiszę: pięknych,bo to kwestia gustu) zgodzili się, aby trafiły one na takie dwuznaczne bilbordy.

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 12:17:52

    Trochę to bez sensu . Z miastem nic nie związane. Lepszy pomysł by był jak by tam był pan prezydent .

  • gość 2019-05-05 13:41:22

    Najlepszym pomysłem było by zdjęcie tego szajsu poco śmiecić przestrzeń co to druga warszawa że wszędzie bilbordy reklamy i święcące neoniki ? daj pan spokój i nie rób śmiechu.

  • gość 2019-05-05 14:11:51

    @ gość 2019-05-05 13:41:22 Dali się zaciągnąć dwuznacznym a nawet dwulicowym lokowaniem produktu "Korony Królów" i Królowych w grze o tron której Donald T. jest fanem ;/ i oczami wiary widzę jak się Donald zalewa z Korony drzewa życia ... kładącego się cieniem na fasadzie magistratu starych i nowszych ks.Bigotów promotorów wzorca matki boskiej pięknej .... miłości bliźniego do siebie samego ;/

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 14:20:43

    Nie każde miasto może poszczycić się tytułem Miss Polski. Bardzo dobrze, że ktoś w końcu wpadł na pomysł, by wykorzystać w piękny sposób to, czym we własnym mieście możemy się pochwalić. Zamiast to doceniać i wspierać takie inicjatywy, wszyscy się tylko wzajemnie karmią jadem. Brawo dziewczyny - możemy być z Was dumni!

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 14:51:43

    Ja bym jehowego wpakował na billboard ku radości turystów. Mało które miasto ma takiego cudaka.

  • gość 2019-05-05 16:20:03

    ZASMAKUJ W ŁOMŻY.W MIEŚCIE POWINNA BYĆ BARDZO DOBRA REGIONALNA RESTAURACJA Z ADRESEM I TELEFONEM NP.Z DANIAMI KURPIOWSKIMI , DANIAMI BABCI I DZIADKA......................

  • mvax2609pol - niezalogowany 2019-05-05 16:51:29

    Słabizna

  • jehowy+ - niezalogowany 2019-05-05 17:33:10

    @ Gość - niezalogowany 2019-05-05 14:51:43 W A D O WICE mają takiego cudaka który prosił by nie budowano mu pomników i zrobił Urbi et Orbi takiego psikusa że tych co mu te pomniku budowali nawet nie zrugał bo to był jehowy taki dwu licowy z osobowością wieloraką zdominowaną przez osobowość pawłową ktura wyparła osobowość janową by w tym rozdwojeniu jaźni z pomnika staropolskiej a nawet starotestamentalnej "skromności" nie upaść jeszcze niżej i do WADO WIC nie sprowadzić większego wstydu "za grzechy nasze" i świata całego ;/

  • Gość - niezalogowany 2019-05-05 21:58:42

    Jakie logo taka promocja, żenada

  • Lilka - niezalogowany 2019-05-05 23:14:26

    Chyba sami dziennikarze oraz politycy z konkurencji wypisują komentarze. Pozdrawiam całusy.

  • Gość... - niezalogowany 2019-05-06 11:30:31

    Rzeczywiscie cuuuda...tysiace ladniejszych mamy.
    Kwestia dostepu do ilosci komputerow ...takie to ku..a obiektywne ..buhahaha

  • won za Don - niezalogowany 2019-05-06 11:34:28

    Kompletne dno. Ten, kto to wymyślił, ten, kto to zatwierdził do realizacji i przyklepał faktury - wszyscy powinni wylecieć z wielkim hukiem. Prymitywni debile nie powinni zajmować się marketingiem i promocją miasta.

  • gość 2019-05-06 22:28:35

    Lilka...nie jestem z konkurencji, ani dziennikarzem, ani politykiem...ale ten cały marketing słaby jest i ludziom ust nie zamkniesz.

Dodajesz jako: |