:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Pielęgniarstwo w PWSIiP z akredytacją KRASzPiP

Newsy, Pielęgniarstwo PWSIiP akredytacją KRASzPiP - zdjęcie, fotografia
16/05/2018 13:50

Pielęgniarstwo w Państwowej Wyższej Szkole Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży uzyskało akredytację Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Oznacza to spełnienie przez uczelnię wymaganych przez Ministerstwo Zdrowia standardów kształcenia pielęgniarek. Certyfikat został przyznany na najbliższe cztery lata.

- Pielęgniarstwo to jeden z kierunków, którego prowadzenie i utrzymanie jest ściśle zależne od posiadanej akredytacji przeprowadzonej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z 29 listopada 2012 roku w sprawie Krajowej Rady Akredytacyjnej Szkół Pielęgniarek i Położnych. Nasz wydział zapewnia kształcenie na najwyższym poziomie, jesteśmy praktykami i starannie przygotowujemy przyszłe pielęgniarki do zawodu – informuje prodziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu PWSIiP dr n. o zdr. Joanna Chilińska, która jest także zastępcą dyrektora ds. pielęgniarstwa Szpitala Wojewódzkiego im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Łomży.

5 lutego obecnego roku zespół wizytujący KRASzPiP oceniał standardy kształcenia pielęgniarek w łomżyńskiej „Państwówce”: realizację programu, bazę dydaktyczną, kwalifikacje kadry dydaktycznej. Liczący trzydzieści siedem stron raport z wizytacji pozytywnie opiniuje te aspekty działania kierunku. W maju uczelnia uzyskała oficjalną informację z Ministerstwa Zdrowia o uzyskaniu akredytacji na cztery lata.

Pielęgniarstwo w PWSIiP oceniane jest przez KRASzPiP od 2005 roku, czyli od samego początku istnienia kierunku. To czwarta akredytacja przyznana przez KRASzPiP. Kierunek posiada także akredytacją Polskiej Komisji Akredytacyjnej, która obowiązuje do roku akademickiego 2020/2021.

Uczelnia prowadzi studia pierwszego oraz drugiego stopnia na kierunku pielęgniarstwo. Od 2005 roku do chwili obecnej wykształciła 1 246 pielęgniarek.

Pielęgniarstwo w PWSIiP z akredytacją KRASzPiP komentarze opinie

 • Kultura Trzech Krzyży Kultura - niezalogowany 2018-05-17 08:18:24

  @ anka123 jaki biskup taki papież podobnie z Janem Pawłem drogim dwa w jednym posiadał mądrość Jana umiłowanego ucznia Jezusa i spryt Świętego Pawła z Tarsu kameleona tak samo świętego jak święta inkwizycja osobowość - duchowość - Pawłowa niczym silniejsze oko zdominowała w nim ta drugą osobowość - duchowość Jezusową którą Jan dziedziczył wprost odbierając testament Jezusa mówiącego oto syn twój - przeniesienie właściwe osoby za którą idzie punkt widzenia czytam myśl przewodnia Kościoła który poszedł za Pawłem jak EWA Muzyk w raju utraconym co poszła za logiką diabła wywiedziona w pole nadziei tych co diabła mają za ojca por. J 8 44-32!31 Biblia Tysiąclecia taki re wers kwintesencja nawrócenia i tak grzech pierworodny pierwszych ludzi w raju stał się grzechem pierworodnym pierwszych ludzi Kościoła ... Łomżyńskiego dziedziczącego ten grzech przyniesiony rozmnożony przy świętokradzkim "Chrzcicie Polski" gdyby osobowość - duchowość Pawłowa nie zdominowała tej Janowej to JPII popadłby w k o n f l i k t ad intra et ad ekstra owocujący rozdwojeniem jaźni pomieszaniem zmysłów i osobowość wieloraką ... taka by była z niego "głowa kościoła" a tak mistyk wystyk wynik cynik świętego kościoła grzeszników np. ks.pedofilów któremu ks.cynicy budują pomniki umacniając paranoję Świętego kościoła grzeszników (trwających w grzechu przeciw Duchowi{Bożemu]Prawdy) budującego sobie piedestał z Kościoła ubogiego dla ubogich umacnianego w Duchu Świętym dla nich a trzeba pamiętać że diabeł w piekle to osoba najświętsza w piekielnej Hierarchii ... [wartości] do której się odnosząc do swoich apostołów Jezus mówi "nie tak będzie między wami" Mk 10, 35 - 45 a propos tych co przez całe stulecia nieśli Krzyż Św. w swej koronie wypaczając [ewangelię] Słowo w jakim Jezus stał się ciałem w swym szlachetnym urodzeniu nie tylko w kuszeniu na pustyni z obrzydzeniem odrzucając to co w Łomży ks.kapłani przytulają z uwielbieniem przywołując pamięc minionego 600 Lecia

 • anka123 - niezalogowany 2018-05-16 22:04:52

  lo to chodzilo ale pisomatoly nie kumate jaki prezydent taki krul

 • plik - niezalogowany 2018-05-16 21:06:37

  myślę, że krul był sarkazmem, ale ciemnota nie załapała brawo autor

 • ... - niezalogowany 2018-05-16 18:39:04

  @ Janeczka była pielęgniarka ktoś z nadzieją t/uczy apetyt na pielęgniarki a w perspektywie żniwo wielkie ale robotnic mało ...

 • My chcemy Chleba naszego powsz - niezalogowany 2018-05-16 18:33:57

  @ rybka1 gdyby tylko takie błędy POpełniali kanoniczie t/uczeni w piśmie to naszym chleb powszednim nie byłaby walka o przetrwanie w szambie "gówno prawdy" (ot taki Tischneryzm) które właśnie z ich powodu nigdy nie będzie perfumerią (por. Łojca dyrektora) a RYBKOM [rybka a taki symbulu nadzieii] chrześcijańskiej żyło by się zdrowo - taki skrót na skorumpowaną - zniewoloną - inteligencję

 • My chcemy Chleba w książce w s - niezalogowany 2018-05-16 18:21:56

  @ anka123 w pełnym brzmieniu "on naszym krulem on nasz pan" (vied Chleb łać. panem, stąd taki C U R V A(łać) WAĆ PAN por. PANIE DOBRY JAK CHLEB ... w kulturze niewolników których Jezus odkupia przenosząc własność na siebie by owce "pasterza"(kałana)"stada" na powrót cieszyły się wolnością w godności ludzkiej człeków równych sobie no ale musi nastąpić PARUZJA JEZUSA by prawda objawiona staraniem między innymi Pawła z Tarsu zdjęta z krzyża ponownego ukrzyżowana Jezusa tym razem na wieki wieków anem została od niego oddzielona i pogrzebana w wielkiej tajemnicy wiar jakiej całun religijna prawica wciąż tka przysłowiowo owijając w bawełnę jak pająk zwłoki swej ofiary ps święto Piotra i Pawła jest po to by jedna osobowość ta dominująca była niczym silniejsze oko mające na względzie myśl przewodnia wywiedzioną z punktu widzenia formacji duchowej jaką faryzeusz Szaweł[Paweł] z Tarsu odebrał do tych którzy życie Boże [Jezusa] zatracili mając wolną wolę bo dla nich najważniejsza była dominacja wiary[hipotezy] nad prawdą[tezą]odrzucającą fałszywy interes nauczycieli będących "fałszywymi prorokami" - przewodnikami postępu cywilizacji kroczącej śladami ich [tu dużo przymiotników] logiki

 • anka123 - niezalogowany 2018-05-16 18:05:48

  nie z podstawowki tylko z emerytka pisu

 • tesco - niezalogowany 2018-05-16 17:45:30

  on z gimbazy wroci do podstawowki to naucza jak pisac :P

 • rybka1 - niezalogowany 2018-05-16 16:44:33

  brawo!!!naucz się pisać przedszkolaku królem przez ó

 • Janeczka była pielęgniarka - niezalogowany 2018-05-16 16:28:01

  Od 2005 roku do chwili obecnej wykształciła 1 246 pielęgniarek z czego żadna nie chce pracować za 1450 PLN pytam po jaki wuj ta uczelnia kształcenie po to by emigrować na zachód a państwo Polskie ponosi koszty w tym i my.

 • anka123 - niezalogowany 2018-05-16 14:28:41

  brawo chrzanowski nawet i to zalatwił bo wszystko moze on naszym krulem

Dodajesz jako: |
Reklama

Ogłoszenia PREMIUM

JEDYNY W ŁOMŻY SALON PREMIUM

Zapraszamy do Jedynego Salonu Premium NC+ W Łomży!!! Jesteśmy otwarci 6 dni w tygodniu 9:00- 21:00 oraz handlowe niedziele 10:00-20:00! Tylko u nas..


Zobacz ogłoszenie

Geodeta, mapy, wytyczenia,

Mapy do celów projektowych, wytyczenia budynków, pomiary realizacyjne, geodezyjna obsługa inwestycji budowlanych, pomiary inwentaryzacyjne, usługi..


Zobacz ogłoszenie

Usługi elektryczne, automatyka

Wykonujemy instalacje elektryczne, automatykę bramową i inną


Zobacz ogłoszenie

szukam korepetycji z

klasa 1 technikum, najlepiej żeby był to nauczyciel


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut Łomża i okolice

SKUP AUT OSOBOWYCH, TERENOWYCH I DOSTAWCZYCH . Sprawnych , bądź wymagających naprawy. Najwięcej PŁACIMY za auta zadbane od pierwszych właścicieli...


Zobacz ogłoszenie

Skup Aut osobowe terenowe

Kupie auta Osobowe terenowe dostawcze kazda marka kazdy stan, dobrze płacimy za auta w bardzo dobrym stanie, ale kupujemy tez auta do naprawy.


Zobacz ogłoszenie

Dj & Violino...styl, klasa

Witamy Państwa... Zajmujemy się oprawą muzyczną; wesel, poprawin,eventów firmowych, bankietów, jubileuszy i innych imprez. Praca Dj-a/wodzireja to..


Zobacz ogłoszenie

Zatrudnimy Lakiernika z

Firma zajmująca się renowacją mebli poszukuje lakiernika z doświadczeniem do stałej pracy 5 lub 6 dni w tygodniu. Wynagrodzenie na start (pierwsze 3..


Zobacz ogłoszenie

Toyota Corolla E12 1.6 Benzyna

Auto z polskiego salonu w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Jestem 2 właścicielem od 11 lat i przejechałem 115 tys. km. Obecny stan..


Zobacz ogłoszenie

Majsterkowicz - złota rączka.

Zatrudnimy MAJSTERKOWICZA w wieku 30-45 lat do stałej pracy 5 lub 6 dni w tygodniu. Oferujemy 17zł netto na start. Po 3 miesiącach przeszkolenia..


Zobacz ogłoszenie

Wypożyczalnia boxów

Oferujemy naszym klientom możliwość wypożyczenia bagażników szwedzkiej firmy Thule, lidera na rynku producentów bagażników samochodowych...


Zobacz ogłoszenie

Doradca Klienta w Placówce

Doradca Klienta w Placówce Getin Noble Bank w Łomży Sieć franczyzowa Getin Banku zajmuje ważne miejsce w strategii Getin Noble Banku. Dzięki..


Zobacz ogłoszenie

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE

PRZYDOMOWE OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW - PROFESJONALNE DORADZTWO, PROJEKT, MONTAŻ, SERWIS. Skontaktuj się z nami, wykonamy dla Ciebie wszystkie niezbędne..


Zobacz ogłoszenie

PRACA TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Do Twoich głównych obowiązków będzie należało: * kreowanie rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych dla nowych wzorów mebli, * projektowanie..


Zobacz ogłoszenie

Montaż Przydomowych

Witam Nasza firma zajmuje się montażem przydomowych oczyszczalni ścieków wiodących producentów. W naszej ofercie znajdują się najnowsze rozwiązania..


Zobacz ogłoszenie

CHCESZ SPRZEDAĆ AUTO DZWOŃ MY

SKUP AUT OD 500 DO 10.000ZŁ SKUP AUT SKUP AUT WSZYSTKIE FORMALNOŚCI W 20 MINUT! *BEZPŁATNA WYCENA *BEZPŁATNY DOJAZD DO KLIENTA *NAJWYŻSZE..


Zobacz ogłoszenie
Reklama


 Reklama


25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez mylomza.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

GLOBALISTA.EU Marek Norowski z siedzibą w Łomża 18-400, Cisowa 14

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)


Podstawy prawne przetwarzania danych


1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych


Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności"